Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2013., 15:08   #1381
Quote:
gilmoreica kaže: Pogledaj post
probao netko ombre od loreala?
ovo i mene zanima, a nitko nis ne odgovara..cini se da cemo izvlacit slamke da vidimo koja ce prva testirat
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 15:35   #1382
Quote:
Nikolina_84 kaže: Pogledaj post
hvala, cijena otprilike?
Joj sorry na to sam ti zaboravila odgovoriti
Boja dođe 80kn. Znaju imati popuste kada je noćni šoping u west gateu.
CoCoChanel05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 15:37   #1383
Quote:
cabo kaže: Pogledaj post
ovo i mene zanima, a nitko nis ne odgovara..cini se da cemo izvlacit slamke da vidimo koja ce prva testirat
Nisam probala, ali ovoj curi je lijepo ispao
http://simplymodishhh.blogspot.com/2...ild-ombre.html
CoCoChanel05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 15:51   #1384
Quote:
CoCoChanel05 kaže: Pogledaj post
Joj sorry na to sam ti zaboravila odgovoriti
Boja dođe 80kn. Znaju imati popuste kada je noćni šoping u west gateu.
hvala!
Nikolina_84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 16:57   #1385
Quote:
CoCoChanel05 kaže: Pogledaj post
Nisam probala, ali ovoj curi je lijepo ispao
http://simplymodishhh.blogspot.com/2...ild-ombre.html
ta je jedna od rijetkih..gledam ostale po netu i youtubu i svima je ostala ruzna crta..znaci ne postupno svjetlije nego bas crta :/
i sad me to muci jer imam dugi bob tak da ak userem nema sisanja na krace pa se predomisljam
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 22:45   #1386
Ne znam više kaj da radim,imam srednje to tamnije smeđu kosu(farbanu) i koliko god pokušavala i farbala se sa bojama koje nemaju nimalo crvenog pigmenta u sebi,kosa mi uvijek kasnije vuče na kestenjasto tj.ima crvenkasti odsjaj,ne znam kako dobiti ovakvu boju kose bez skidanja boje i sličnog jer mi je jako kosa duga i uništila bi se
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 08:15   #1387
Quote:
cabo kaže: Pogledaj post
ta je jedna od rijetkih..gledam ostale po netu i youtubu i svima je ostala ruzna crta..znaci ne postupno svjetlije nego bas crta :/
i sad me to muci jer imam dugi bob tak da ak userem nema sisanja na krace pa se predomisljam
Evo ja ću eksperimentirati sutra
Poslikat ću svoju kosu prije i poslije

Ako bude izgledalo koma, prefarbat ću svojom smeđom farbom i dobro.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 08:45   #1388
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
Evo ja ću eksperimentirati sutra
Poslikat ću svoju kosu prije i poslije

Ako bude izgledalo koma, prefarbat ću svojom smeđom farbom i dobro.
jedan trik koji mi je otkrila frizerka no ne znam kak ce to uspijet sa ovim cesljem koji je unutra no mozes probat. prvo natapiras kosu do dijela kojeg zelis posvijetliti i onda radis ombre. poslje neces imat crtu i tolko vidljiv prijelaz
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 08:47   #1389
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Ne znam više kaj da radim,imam srednje to tamnije smeđu kosu(farbanu) i koliko god pokušavala i farbala se sa bojama koje nemaju nimalo crvenog pigmenta u sebi,kosa mi uvijek kasnije vuče na kestenjasto tj.ima crvenkasti odsjaj,ne znam kako dobiti ovakvu boju kose bez skidanja boje i sličnog jer mi je jako kosa duga i uništila bi se
jesi probala sa lorealovom mousse bojom 60? ona nema crveni pigment?
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 08:59   #1390
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
jedan trik koji mi je otkrila frizerka no ne znam kak ce to uspijet sa ovim cesljem koji je unutra no mozes probat. prvo natapiras kosu do dijela kojeg zelis posvijetliti i onda radis ombre. poslje neces imat crtu i tolko vidljiv prijelaz
uuuu vidiš vidiš, dobra ideja
neće onda moći toliko prijeći farba.
e baš ti hvala
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 12:25   #1391
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
jesi probala sa lorealovom mousse bojom 60? ona nema crveni pigment?
Nisam,ali sam zaista već dugo stavljala farbe koje nemaju ama baš nikakav crveni pigment u sebi i čim se počne malo boja ispirati,ja sam opet kesten smeđaRazmišljala sam otići kod neke bolje frizerke pa da mi izmiješa boje i stavi dosta sive u boju,ali opet i to sam 1 probala i rezultat je bio opet neki lubičasti odsjaj na suncu.Čak mi je bilo rečeno da farbana kosa u smeđe nikada ne može imati onaj prirodan odsjaj hladne nijanse smeđe kose koja nije farbana...joj jesam ga nadrobila...Čak bi radije da imam zlatni odsjaj nego taj crveni
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 12:31   #1392
Ja ti imam smeđu kosu. naginje prema tamnijoj ali opet nije toliko tamna ak me kužiš.
Farbam se sa L'Oreal Preference 5.0 i nemam apsolutno nikakvog crvenog niti ljubičastog odsjaja. Prezadovoljna sam bojom.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 13:48   #1393
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Nisam,ali sam zaista već dugo stavljala farbe koje nemaju ama baš nikakav crveni pigment u sebi i čim se počne malo boja ispirati,ja sam opet kesten smeđaRazmišljala sam otići kod neke bolje frizerke pa da mi izmiješa boje i stavi dosta sive u boju,ali opet i to sam 1 probala i rezultat je bio opet neki lubičasti odsjaj na suncu.Čak mi je bilo rečeno da farbana kosa u smeđe nikada ne može imati onaj prirodan odsjaj hladne nijanse smeđe kose koja nije farbana...joj jesam ga nadrobila...Čak bi radije da imam zlatni odsjaj nego taj crveni
a to je zato sto ti imas crveni pigment a ne farba, pa kad se farba pocne ispirati jace se pigment vidi. neces nista dobiti sa mjesanjem boja i sa sivom dokle god je taj pigment na tvojoj kosi.
ja sam prije imala crveni pigment ali mi je frizerka to rijesila, ne znam kak se zove postupak ali znat ce frizerke uglavnom drugog rijesenja nema jer se mozes farbat kolko god ako imas taj pigment uvijek ces imati crvenkasti ili narancasti odsjaj.
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 18:22   #1394
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
jedan trik koji mi je otkrila frizerka no ne znam kak ce to uspijet sa ovim cesljem koji je unutra no mozes probat. prvo natapiras kosu do dijela kojeg zelis posvijetliti i onda radis ombre. poslje neces imat crtu i tolko vidljiv prijelaz
uuu zakon ideja!

al kak sam ja smotana definitivno bi mi netko drugi to trebao raditi..ajde ti lijepo onda pofarbaj to, pofotkaj (il jos bolje stavi na jutub ) pa da se mi neuki okurazimo
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 00:43   #1395
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
a to je zato sto ti imas crveni pigment a ne farba, pa kad se farba pocne ispirati jace se pigment vidi. neces nista dobiti sa mjesanjem boja i sa sivom dokle god je taj pigment na tvojoj kosi.
ja sam prije imala crveni pigment ali mi je frizerka to rijesila, ne znam kak se zove postupak ali znat ce frizerke uglavnom drugog rijesenja nema jer se mozes farbat kolko god ako imas taj pigment uvijek ces imati crvenkasti ili narancasti odsjaj.
Moguće,makar ne znam,davno prije sam se farbala u tu toplu nijansu smeđe ,čokoladno smeđu koja je imala crvenkasti odsjaj i onda shvatila da mi se to ne sviđa,te već dosta dugo ne bojim kosu u takvu nijansu.Možda najbolje uopće se ne farbati i pustiti skroz svoju boju kose,toga sam se neko vrijeme i držala(neda mi se često farbati).
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 16:50   #1396
Meni je ovo lijepo.

Ako budem radila ombre na kosi obavezno stavim fotke tu. Ali se malo mislim jer imam jako dugu kosu do iznad guze pa ne znam hoće mi stajati.
Forest Nymph is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 17:48   #1397
I meni je ovo lijepo,pogotovo za ljeto,nekako mi je to doba bolje za nešto svijetliju kosu
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 08:17   #1398
evo cure, prva žrtva

Ovako, inače se farbam u smeđu boju. Ofarbala sam se prije kojih tjedan dana.
Koristila sam L'Oreal ombre No.2 i evo kako je ispalo

Prije


Poslije sušenja


Na danjem svjetlu


Moji dojmovi:
Da, izgleda kao ombre od 60 kuna. Suhi vrhovi, iako kao što možete vidjeti, kosa mi zahtijeva šišanje i tu na slikama mi je dosta suha jer sam ju sušila fenom na brzinu.
Prijelaz se vidi kada se kosa izravna i ne izgleda baš lijepo tako da cure s ravnom kosom, pazite ako stavljate ombre same.
Ja ću slijedeći put prefarbati vrhove pa nakon 15ak minuta malo poviše, da mi se ne vidi toliko prijelaz.
I držala sam 30 minuta na glavi.

Nisam potpuno zadovoljna, malo je jadno ali ajd...
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 08:50   #1399
Quote:
cabo kaže: Pogledaj post
uuu zakon ideja!

al kak sam ja smotana definitivno bi mi netko drugi to trebao raditi..ajde ti lijepo onda pofarbaj to, pofotkaj (il jos bolje stavi na jutub ) pa da se mi neuki okurazimo
ja nebum stavljala ombre jer imam prirodno svijetlu kosu, doduse farbam se u smede ali brzo mi prosija svijetli izrast pa bi to onda izgledalo cudno
to mi je rekla od frendice mama, ona je frizerka i radila je njoj na taj nacin pa ja samo dijelim informacije
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 19:55   #1400
bok cure, trebala bi savjet

već dugi niz godina sam ili crna ili tamno smeđa, došlo je vrijeme (izbijanje sijedih) kad je trenutak za promjene.
ovako, trenutno imam tamno smeđu kosu, kod farbanja u svjetliju boju izbija mi crveni pigment, da li je moguće na njoj postići bijele pramenove, a da mi ne ispadnu narančasti ili žuti? nešto tipa kao na slici
http://www.google.hr/imgres?q=ashley...18&tx=95&ty=60

hvala
Mimix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.