Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2010., 13:19   #1
Pitanje za one s iskustvom u FF odnosu (imam poziv na date)

MOLBA za admina:
Da ne prebacite ovo odmah u FF temu jer nije bas takav odnos s moje strane, i treba mi prilicno hitan odgovor, a na toj temi sve ide nekak sporo i cesto se ignoriraju nova pitanja. Jle bi moglo ovo ostat posebna tema barem dan-dva?

Dakle nalazim se u FF odnosu sa starom ljubavi. I da budem iskrena odnos je poceo tako sto sam ja mislila da obnavljamo vezu dok nisam skuzila (nakon dva-tri sastajanja doma) da u biti samo imamo sex, a nikako ne idemo van...
Pa je onda on dodatno (valjda da pojasni stvari ako nisam skuzila) spomenuo neki curu s kojom je izasao van...
Ukratko:
-slaba sam na njega
-nitko drugi u okruzenju mi nije interesantan
-nazalost (priznajem) zivim u nadi da ce nesto bit od nas (ocekujem paljbu od vas na ovo, al svjesna sam da sve ne vodi nikam... ma jednostavno sam slaba na njega, jos uvijek gajim osjecaje)

Iz ovog se da zakljucit da to nije bas onaj pravi FF odnos, o kom svi pricaju, gdje su ljudi zadovoljni samo sexom bez obaveze i svi sretni. Dakle ovdje imamo njega koji sa mnom ima pravi FF odnos, i mene koja gaji osjecaje i pristaje na takav odnos jer on ne nudi nista bolje

Eh sad, logicno i meni se desi da upoznam nekog novog i da me zove na dejt. I sad jednostavno sam nekak u zraku...

Jesam li u vezi? ocigledno nisam.

Jesam li zauzeta? pa i jesam, pogotovo emotivno.

Dal je OK prema nekom decku da se trudi oko mene, a ja se s druge strane ponasam kao krpa za prasinu kad je netko drugi u pitanju?... NE

Trebam li u biti odbijat sve pozive na date dok se vidjam s bivsim? pa nemam blage veze, jer bivsi ide na dejtove -trazi nekog tko nisam ja i ako odbijem sebi uskracujem sansu da nadjem nekog tko ce da voli mene...

Trebam li prvih par dejtova javit bivsem da se necemo vidjat vise jer izlazim s nekim novim? To bi bih uradila da mogu znat da ce mi se ovaj novi tip uopce dopasti, al sta ako ne? Ako ne pozelim uopce novi date? A ako se nastavim vidjat s bivsim u pocetku izlazenja s novim tipom, to mi definitivno nije OK...ne mogu to.

Kako ste vi koji imate iskustvo s ovim rjesili te stvari?

PS. Unaprijed za ove koji ce me popljuvat: da, sve znam, nemam samopostovanja. Da znam - bivsi me iskoristava. Ne znam ga prestat volit, on mi je bio prva ljubav i nikad ga nisam prebolila -sori.
veselaa is offline  
Old 28.11.2010., 13:26   #2
Quote:
veselaa kaže: Pogledaj post
MOLBA za admina:
Da ne prebacite ovo odmah u FF temu jer nije bas takav odnos s moje strane, i treba mi prilicno hitan odgovor, a na toj temi sve ide nekak sporo i cesto se ignoriraju nova pitanja. Jle bi moglo ovo ostat posebna tema barem dan-dva?

Dakle nalazim se u FF odnosu sa starom ljubavi. I da budem iskrena odnos je poceo tako sto sam ja mislila da obnavljamo vezu dok nisam skuzila (nakon dva-tri sastajanja doma) da u biti samo imamo sex, a nikako ne idemo van...
Pa je onda on dodatno (valjda da pojasni stvari ako nisam skuzila) spomenuo neki curu s kojom je izasao van...
Ukratko:
-slaba sam na njega
-nitko drugi u okruzenju mi nije interesantan
-nazalost (priznajem) zivim u nadi da ce nesto bit od nas (ocekujem paljbu od vas na ovo, al svjesna sam da sve ne vodi nikam... ma jednostavno sam slaba na njega, jos uvijek gajim osjecaje)

Iz ovog se da zakljucit da to nije bas onaj pravi FF odnos, o kom svi pricaju, gdje su ljudi zadovoljni samo sexom bez obaveze i svi sretni. Dakle ovdje imamo njega koji sa mnom ima pravi FF odnos, i mene koja gaji osjecaje i pristaje na takav odnos jer on ne nudi nista bolje

Eh sad, logicno i meni se desi da upoznam nekog novog i da me zove na dejt. I sad jednostavno sam nekak u zraku...

Jesam li u vezi? ocigledno nisam.

Jesam li zauzeta? pa i jesam, pogotovo emotivno.

Dal je OK prema nekom decku da se trudi oko mene, a ja se s druge strane ponasam kao krpa za prasinu kad je netko drugi u pitanju?... NE

Trebam li u biti odbijat sve pozive na date dok se vidjam s bivsim? pa nemam blage veze, jer bivsi ide na dejtove -trazi nekog tko nisam ja i ako odbijem sebi uskracujem sansu da nadjem nekog tko ce da voli mene...

Trebam li prvih par dejtova javit bivsem da se necemo vidjat vise jer izlazim s nekim novim? To bi bih uradila da mogu znat da ce mi se ovaj novi tip uopce dopasti, al sta ako ne? Ako ne pozelim uopce novi date? A ako se nastavim vidjat s bivsim u pocetku izlazenja s novim tipom, to mi definitivno nije OK...ne mogu to.

Kako ste vi koji imate iskustvo s ovim rjesili te stvari?

PS. Unaprijed za ove koji ce me popljuvat: da, sve znam, nemam samopostovanja. Da znam - bivsi me iskoristava. Ne znam ga prestat volit, on mi je bio prva ljubav i nikad ga nisam prebolila -sori.
To morate definirati ti i tvoj FF. Da li koristiš zaštitu i koju s FF? Ne možeš se s jednim i drugim ševiti bez zaštite jer ćeš vrlo vjerojatno upasti u problem (sumnja u trudnoću, trudnoća, spolna bolest).

Zašto ne prekineš s FF i pokušaš imati normalnu vezu?
maramko2 is offline  
Old 28.11.2010., 13:29   #3
Baš danima razmišljam o ovakvim situacijama. Ispada da svi moji frendovi imaju po jednu takvu, a meni je to jednostavno malo sick, bez uvrede. Nikad nisam bila u takvoj situaciji, ali samo nešto što bi se trebala zapitati prije eventualnog dejta s novim: jel bi voljela kad bi upoznala nekog dobrog dečka, viđala se s njim, zaljubila se i ušla u vezu znati da se on kresao s nekom drugom trebom dok je tebi slao sladunjave poruke dok te bario? Pretpostavljam da ne. Po meni mi ljudi trebali završiti neke fizičke odnose s drugim ljudima kad počnu izlaziti s novima. Što se emotivne strane tiče, tu si ne možeš pomoć, shvaćam, al mislim da ne bi bilo lijepo da se jebeš s bivšim, a počneš izlazit s novim. Iako će me sad LJES-ovci popljuvat. Jer je to kakti normalno.
Patuljka is offline  
Old 28.11.2010., 13:33   #4
Quote:
maramko2 kaže: Pogledaj post
To morate definirati ti i tvoj FF. Da li koristiš zaštitu i koju s FF? Ne možeš se s jednim i drugim ševiti bez zaštite jer ćeš vrlo vjerojatno upasti u problem (sumnja u trudnoću, trudnoća, spolna bolest).

Zašto ne prekineš s FF i pokušaš imati normalnu vezu?
Polako, ne mislim se sevit s ovim novim tek tako- bez brige. Morala bih biti u normalnoj vezi za to. Malo sam ja konzerva pervise za neki slobodni brzi sex.
Da objasnim, FF je izuzetak od ovog pravila jer mi je bio prvi, i jer sam bila s njim u vezi kad smo poceli spavat skupa...a kako sam rekla i u ovaj odnos cudni sam usla u zabludi - misleci da smo ponovno u vezi Cak mislim da je on to i znao, cekao je dosta vremena da mi onak kroz neke redove natukne da bas i nismo u ekskluzivnoj vezi.
Onda sam se ja osjecala kao budala, i bilo me cak sram priznat da sam bila pomislila da smo u vezi totalno glupo-znam
veselaa is offline  
Old 28.11.2010., 13:35   #5
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Baš danima razmišljam o ovakvim situacijama. Ispada da svi moji frendovi imaju po jednu takvu, a meni je to jednostavno malo sick, bez uvrede. Nikad nisam bila u takvoj situaciji, ali samo nešto što bi se trebala zapitati prije eventualnog dejta s novim: jel bi voljela kad bi upoznala nekog dobrog dečka, viđala se s njim, zaljubila se i ušla u vezu znati da se on kresao s nekom drugom trebom dok je tebi slao sladunjave poruke dok te bario? Pretpostavljam da ne. Po meni mi ljudi trebali završiti neke fizičke odnose s drugim ljudima kad počnu izlaziti s novima. Što se emotivne strane tiče, tu si ne možeš pomoć, shvaćam, al mislim da ne bi bilo lijepo da se jebeš s bivšim, a počneš izlazit s novim. Iako će me sad LJES-ovci popljuvat. Jer je to kakti normalno.
Ma slazem se s tobom. zato i pisem temu jer ne mogu ja to
A ne mogu tek tako prekinut nesto s nekim prema kome gajim osjecaje, radi dejta s tipom kojeg ne znam, koji mi cak nakon sat vremena moze bit toliko dosadan da ge ne pozelim nikad vise cut ni vidjet.

A opet, ako nastavim ovako onda necu nikad izac na bilo kakav dejt
veselaa is offline  
Old 28.11.2010., 13:38   #6
Quote:
veselaa kaže: Pogledaj post
Ma slazem se s tobom. zato i pisem temu jer ne mogu ja to
A ne mogu tek tako prekinut nesto s nekim prema kome gajim osjecaje, radi dejta s tipom kojeg ne znam, koji mi cak nakon sat vremena moze bit toliko dosadan da ge ne pozelim nikad vise cut ni vidjet.

A opet, ako nastavim ovako onda necu nikad izac na bilo kakav dejt
Onda možda najbolje da izađeš s njim pa vidiš jel bi moglo doć do drugog spoja i ak da, prekineš ovo s bivšim, a novom apsolutno nikad ne spomeneš svoj ff odnos jbg, ja sam jebena i poštena.. zato se nikad ni ne pojebem kad hoću nemoj mene slušat

Btw, čisto hipotetska situacija.. ako vidiš da se bivši ponaša kao smrad i traži neku novu da te zamjeni, šta ne misliš da bi bilo bolje da ti njega odjebeš zbog nekog novog nego da on tebe odjebe pa ćeš plakat danima i osjećat se ko govno? (a znaš da oćeš )
Patuljka is offline  
Old 28.11.2010., 13:43   #7
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Onda možda najbolje da izađeš s njim pa vidiš jel bi moglo doć do drugog spoja i ak da, prekineš ovo s bivšim, a novom apsolutno nikad ne spomeneš svoj ff odnos jbg, ja sam jebena i poštena.. zato se nikad ni ne pojebem kad hoću nemoj mene slušat

Btw, čisto hipotetska situacija.. ako vidiš da se bivši ponaša kao smrad i traži neku novu da te zamjeni, šta ne misliš da bi bilo bolje da ti njega odjebeš zbog nekog novog nego da on tebe odjebe pa ćeš plakat danima i osjećat se ko govno? (a znaš da oćeš )
Pa naravno da bih ga ostavila radi nekog tko mi se svidja i tko zeli normalan odnos sa mnom, s obzirom da ja njemu nisam dovoljno dobra. Da vidim da on zeli normalnu vezu sa mnom, nebi bilo sretnije od mene....al ne zeli, nemam pojma zasto.

Al kako da mi se netko stigne svidjet ako ne izadjem s njim?

Nije ti losa ova prva ideja. Mogu izac na friendli kavu...nis mu ne dugujem. cisto da vidim svidja li mi se tip uopce.
Al ima jos i najgluplji dio od svega ovog, koji me bilo strah i spomenut tu. A to je da bih se ja osjecala ako izadjem na dejt s ovim tipom kao da 'varam' bivseg. Joj sama bih sebe izmlatila sad.
veselaa is offline  
Old 28.11.2010., 13:54   #8
Quote:
veselaa kaže: Pogledaj post
Ma slazem se s tobom. zato i pisem temu jer ne mogu ja to
A ne mogu tek tako prekinut nesto s nekim prema kome gajim osjecaje, radi dejta s tipom kojeg ne znam, koji mi cak nakon sat vremena moze bit toliko dosadan da ge ne pozelim nikad vise cut ni vidjet.

A opet, ako nastavim ovako onda necu nikad izac na bilo kakav dejt
Ovo je primjer konflikta dvostrukog privlačenja. Slaba si na svog FF, nitko te drugi ne privlači, ali od njega dobivaš samo sex. On te privači, ali nisi zadovoljna kako te tretira.

S druge strane, privlači te i dejt s nekim novim, htjela bi otići na kavu, kino, koncert, šetnju...no htjela bi biti korektna prema FF i ponencijalnom novom dečku.

e sad, kako ćeš rješiti konflikt dvostrukog privlačenja, što ćeš žrtvovati i koliko ćeš biti zadovoljna...to ti nitko ne može reći
maramko2 is offline  
Old 28.11.2010., 13:57   #9
Quote:
maramko2 kaže: Pogledaj post
Ovo je primjer konflikta dvostrukog privlačenja. Slaba si na svog FF, nitko te drugi ne privlači, ali od njega dobivaš samo sex. On te privači, ali nisi zadovoljna kako te tretira.

S druge strane, privlači te i dejt s nekim novim, htjela bi otići na kavu, kino, koncert, šetnju...no htjela bi biti korektna prema FF i ponencijalnom novom dečku.

e sad, kako ćeš rješiti konflikt dvostrukog privlačenja, što ćeš žrtvovati i koliko ćeš biti zadovoljna...to ti nitko ne može reći
e da upravo tako (ovo sto sam ti boldala). I iskreno najvise bih to voljela s bivsim, al to cini se najvise voli s bilo kim tko nisam ja. al doslovno tako.
veselaa is offline  
Old 28.11.2010., 13:58   #10
po meni ako nije brak a mladi ima vremena a to sto je prvi i u tvjim prvim ljepim trenucima ok al od toga se neda zivjeti sto ga volis znaci nema obaveza a za dobar zivot treba nekad drzati konac na dva kraja i odlucit sa vremenon jer bi te kostalo u zivotu
__________________
KAD ce taj petak!!!!!!!
*Ekspres* is offline  
Old 28.11.2010., 14:00   #11
I jedan (sex s FF) i drugi (izlazak na dejt)cilj su ti privlačni. Međutim, zbog korektnosti prema osobama, moraš se odlučiti samo za jedan. Ne znaš kako ćeš sadašnjem FF objasniti da ideš na dejt, to te muči?
maramko2 is offline  
Old 28.11.2010., 14:01   #12
Eh, šta bi bilo kad bi bilo. Nemaš pojma. Možda ti se frajer toliko svidi da bivšeg šikaniraš instantno. Ako ćemo iskreno, ne bi trebala počet izlazit s nekim dok emocionalno ne preboliš bivšeg, ako stavimo na stranu ovaj fuk odnos.. Ne znaš dok ne probaš. I dalje mi se ona opcija broj jedan da izađeš s ovim bar prijateljski čini najprihvatljivija.
Patuljka is offline  
Old 28.11.2010., 14:02   #13
Quote:
veselaa kaže: Pogledaj post
e da upravo tako (ovo sto sam ti boldala). I iskreno najvise bih to voljela s bivsim, al to cini se najvise voli s bilo kim tko nisam ja. al doslovno tako.
FF te isključivo jebe. U drugim pričama ti si za njega - zrak.
maramko2 is offline  
Old 28.11.2010., 14:02   #14
Quote:
maramko2 kaže: Pogledaj post
I jedan (sex s FF) i drugi (izlazak na dejt)cilj su ti privlačni. Međutim, zbog korektnosti prema osobama, moraš se odlučiti samo za jedan. Ne znaš kako ćeš sadašnjem FF objasniti da ideš na dejt, to te muči?
da i to me muci izmedju sveg ostalog.
veselaa is offline  
Old 28.11.2010., 14:03   #15
Quote:
veselaa kaže: Pogledaj post
da i to me muci izmedju sveg ostalog.
FF je nasilan?
maramko2 is offline  
Old 28.11.2010., 14:06   #16
Quote:
maramko2 kaže: Pogledaj post
FF te isključivo jebe. U drugim pričama ti si za njega - zrak.
meni tu vise ide tuzni smajli nego taj sto se smije. al OK, i get the point. Inace, koji bi kod tebe bili razlozi zbog kojih ti je netko sexualno privlacan, al totalno nezanimljiv za bilo sto drugo u zivotu pa cak i kavu? I nemoj me stedit
veselaa is offline  
Old 28.11.2010., 14:07   #17
Quote:
maramko2 kaže: Pogledaj post
FF je nasilan?
o boze ne, jos bi mi i to falilo i mogu sama da se prijavim psihijatru. mada i ovak imam dovoljno materijala za neku seansu.
veselaa is offline  
Old 28.11.2010., 14:13   #18
Quote:
veselaa kaže: Pogledaj post
o boze ne, jos bi mi i to falilo i mogu sama da se prijavim psihijatru. mada i ovak imam dovoljno materijala za neku seansu.
kakav ti je sex s FF? da li uživaš, svršavaš, koliko si imala tipova s kojima si bila intimna? zašto si toliko zapela za tog FF kojeg ništa osim seksa ne zanima? ja mislim da bi se trebala maknuti od tog FF...ali ti očito za to nemaš dovoljno snage i odlučnosti
maramko2 is offline  
Old 28.11.2010., 14:22   #19
1.Maramko2 smiri tenzije prema njenom bivšem!Ti bi ga najradije namlatio, ha!
E pa za to ću ja vodit brigu! Gledaj svoja posla!

2.Veselaa!
Zadrži postojeći FF odnos s tvojim bivšim dragim.Stvari su takve kakve jesu i trenutno ih ne možeš mjenjati i nemoj.Ostavi tako i sexaj se koliko god možeš i uživaj!
Emocionalna strana vaše priče nije dobra jer emocije se pojavljuju u tvojoj glavi al ne i u njegovoj.Brini se samo za svoju glavu!

Druge pozive za kavu odbijaj samo ako ti se zapravo ti dečki ne svidjaju i ako nemaš nikakve namjere s njima, tj. ako ti ispadnu gnjavaža i nepotrebno gubljenje vremena.Nemoj izlazit s njima da bi pokušala napravit tog svog ljubomornog jer to ti ne pali.Bolje budi malo sama, radi na sebi i onda kad ti neki fakat pravi komad naidje, prihvati poziv i razvij pravu priču.Ima još zgodnih i zanimljivih dečkiju.Čim se ti više igraš s njim, on će se još više igrati s tobom samo zato jer gospodari tvojim emocijama.

Ponekad je u dugim vezama potrebno napravit mali odmak da bi partneri shvatili koliko im je zapravo dobro bilo.Nemoj nikada zaboravit tko si i što si ti, misliti na sebe i za sebe.
Znam da se teško ohladit al ne dozvoli da tobom briše pod ili da tobom manipuliraju emocije.
Možda jednog dana taj tvoj shvati koliko je pogriješio i koliko si kvalitetna osoba sa karakterom kojeg druge nemaju.
A možda i ne, jer mu je izgleda predobro!
Moj prijedlog ti je...napravi mu PAKAO od života!
Good Luck!
dob is offline  
Old 28.11.2010., 14:25   #20
Quote:
veselaa kaže: Pogledaj post
meni tu vise ide tuzni smajli nego taj sto se smije. al OK, i get the point. Inace, koji bi kod tebe bili razlozi zbog kojih ti je netko sexualno privlacan, al totalno nezanimljiv za bilo sto drugo u zivotu pa cak i kavu? I nemoj me stedit
meni te je iskreno zao i nisam cinicna, mislim da si na dobrom tragu.. ti definitivno moras prihvatiti date sa svim koji ti se iole svide. Evo zasto:

- slabo moguce ali mozda taj tvoj bivsi/sadasnji shvati da nije bogom dan i porazmisli o vasem odnosu
- drugi muskarac ce ti definitivno dati bar perspektivu sto si radis.. i da ima odnosa i bez da si narusavas ako nista ego..

i nemoj sad tu nesto moralizirati, stvari su proste kad neko sam sebe tako tretira kao ti sebe (dozvolis si takav odnos) kakvu ti odgovornost mozes imati prema bilo kome..
Cini mi se da ti upravo ostajes u tom stanju i trazis opravdanja zasto iz tog ne izaci..

jednog dana kad se sve obrne, kad prevazidjes ovo a hoces, pitat ces se sto ti je to uopce trebalo, ovim odnosom si pravis veliku emocionalnu ranu i ta ideja da izlazis sa drugima bar meni u tvojoj sit. izgleda kao svjetlo koje ce definitivno dati drugu perspektivu.. bar se nadam, mozda ti da snagu ako nista da se maknes iz tog odnosa..
__________________
Tko više želi, više daje;
IVAN KUŠAN
Margery Daw is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger