Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2011., 19:27   #21
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
kolkose ja razumijem u zene njima se mora lagati..a razumijem se jer sam to sve vec procitao u ljubavnim romanima..tamo kad se tip posvadja sa zenkom na trecoj stranici nema sile da je ne klepi na 64 i da ona njega ne voli..ostale stranice od 3-64 su samo laganje... pricatje bitna.. kao ono njene oci su kao ta i ta jezera koja se tope sa alpa... i da ti ona lici na milku (onu kravu).. kad se naljuti onda kazes mislio sam dab ti trebala kupt takve cipele.. mislim ono politika detanta yebogati..jel studiras politiku ilne.. malo popustis pa uvalis kaylu.. al moras bit i osjetljiv... reci joj da je volis vise od dvije kile pite, 3 para cevapa i 10 litara piva u staklenim bocama..ak na to ne padne onda stvarno ne znam
Ovo je pitanje za Futharka: šta studiraš politologiju?
(ako da, ima nas ovdje više)
nevinadjevojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 19:41   #22
Quote:
Brains&Beauty kaže: Pogledaj post
Stvarno ne kužim koja je to fora s muškarcima i balerinkama
Pa nema bolje, udobnije i ljepše obuće. Stvarno ste čudaci.
Balerinke su nema mi odvratnije od žemske u balerinkama... a ni lijepše od žemske u štiklama... bolje izgleda prosječna u štiklama, nego top komad u tom nakaradnom sranju... i tako misle svi, ne samo ja....
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 19:49   #23
Slažem se techno
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 20:17   #24
Žene vole čuti svoj glas,

ako nemaju što pametno za reći, uvijek će imati nešto glupo za pitati!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 20:23   #25
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
skoro 100% krivo
poradi joj na samopouzdanju i samo cekaj kaj ce ti se poceti dogadati i koliko ce joj trebati da dode do zakljucka kako ti nisi dovoljno dobar za nju
hahahahhahaha kontrol frik
al slazem se
Quote:
Rasta_Lion kaže: Pogledaj post
Hmmm..... ali što žena ima više samopouzdanja to je bolja u sexu, a opet ako ima previše samopouzdanja može se uzoholiti pa zaključiti da može i bolje i tako se svi vrtimo u začaranom krugu
glupost,jedna velika glupost bolja je u seksu ako je naucila od muskarca,drugog ili tebe,sto se zove iskustvom,pa vi jebite ove netaknute
__________________
Develop interest in life as you see it. In people, things, literature, music, the world is so rich, simply throbbing with rich treasures, beautiful souls and interesting people. Forget yourself.Henry Miller
Exploited is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 22:07   #26
Quote:
Exploited kaže: Pogledaj post
hahahahhahaha kontrol frik
al slazem se

glupost,jedna velika glupost bolja je u seksu ako je naucila od muskarca,drugog ili tebe,sto se zove iskustvom,pa vi jebite ove netaknute
nope , naprotiv


bolja je u sexu ako se potrudi , a ne ako misli da je savrsena rodena , pa te pusti neka se ti dokazujes
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 22:46   #27
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
nope , naprotiv


bolja je u sexu ako se potrudi , a ne ako misli da je savrsena rodena , pa te pusti neka se ti dokazujes
Jel? ,

onda se razlikujemo po ukusima, ja volim žene koje znaju što žele u krevetu i ne boje se to tražiti ili napraviti, pod uvjetom da nisu totalno monotone, ne volim kad žene pristane na nešto, a vidiš da joj se to ne sviđa nego to čini samo zato jer ti hoćeš (da ne ulazim sada u detalje )

Jesam li usamljen u svom mišljenju?
__________________
Moj potpis? (finger) tko zna za što to netko može iskoristit'.
Rasta_Lion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 14:07   #28
Evo danas mene kolegica i ujedno bivša pita jel mi se još uvijek sviđa. Pa kaj je ovo, jel baš hoće nekakvu svađu? Daj odi na seosku zabavu, tam ti je najlakše.
Kaj sam ja trebao odgovorit na to? Da, da, samo da ostanemo kolege još uvijek, al onda bi me opet počela izbjegavat drugdje. A
Vi žene čudna sorta
Futhark is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 14:19   #29
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post
Evo danas mene kolegica i ujedno bivša pita jel mi se još uvijek sviđa. Pa kaj je ovo, jel baš hoće nekakvu svađu?
tukA

baš blesavo pitanje
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 14:30   #30
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post
U oba slučaja izbit će svađica.

Ovo je ta kontradiktornost.

Emotivno nedodirljivi, mačomeni, hladnjikavi s jedne strane a s druge strane toliko se bojesvađica to jest povrijediti žensku osobu..

Šta ste onda vi, lažovi, dvoličnjaci,

Jeste li možda razmislili da žene nemaju pojma s kojom budalom imaju posla i da je to jedan od najkulturnijih načina da bi vas bolje upoznale.
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 14:33   #31
Quote:
stvarna-mishka kaže: Pogledaj post
Jeste li možda razmislili da žene nemaju pojma s kojom budalom imaju posla i da je to jedan od najkulturnijih načina da bi vas bolje upoznale.
Nemoj ih dodatno zbunjivati i obmanivati. Ta sigurno nije htjela njega bolje upoznati nego se služi glupim metodama ispitujući koliko kotira i kotira li uopće. Da je pametna ne bi pitala nego bi znala. Kolega joj je, ako ga ne kuži onda ni ne treba kužit... A zašto bi ga bolje upoznala? Može i otvoreno reći da bi mu pitu spremala...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 14:35   #32
Ej, dragi, ej dragi, jesi li možda raspoložen danas da me primjetiš, helouuuuuuuu, tu sam, reci mi molim te jednu najslinaviju rečenicu, rastopi srce moje, reci mi da si tu da mi još postojimo...MA MRŠ, mene čudi samo jedna stvar kako se mi žene ne okrenemo napokon jedna drugoj, zadržimo ono ljudsko kako nas je Bog i stvorio
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 14:37   #33
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Nemoj ih dodatno zbunjivati i obmanivati. Ta sigurno nije htjela njega bolje upoznati nego se služi glupim metodama ispitujući koliko kotira i kotira li uopće. Da je pametna ne bi pitala nego bi znala. Kolega joj je, ako ga ne kuži onda ni ne treba kužit... A zašto bi ga bolje upoznala? Može i otvoreno reći da bi mu pitu spremala...

Chili, gdje je chili, molim te reci joj neka mi se javi.

Zatucali su oni tebe ovdje vidim ja.


Ne možeš chili otvoreno sa neotvorenima, to je toliko ponižavajuće za osobu zdrave glave.
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 14:38   #34
Quote:
stvarna-mishka kaže: Pogledaj post
Ovo je ta kontradiktornost.

Emotivno nedodirljivi, mačomeni, hladnjikavi s jedne strane a s druge strane toliko se bojesvađica to jest povrijediti žensku osobu..
lako za "povrijediti žensku osobu", ali onda je glupača kao uvrijeđena i zna raditi probleme
zato je bolje ne svađat se, kažeš joj ono što ona hoće čuti i bok
---------
ako baš hoćeš pričati s muškim a da ne mora biti pametni razgovor, pitaj ga koje pivo pije
on će ti pričati a ti uživaj u njegovom glasu
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 14:52   #35
ALi šiškamiška, muškarci imaju sasvim drugačiji mentalni sklop i žene kao lukavija bića znaju kako ..Ove igrice su nedorasle i nedostojne žene. Oni su vrlo jednostavni i dobroćudni dok im se ne postave nagazne mine , a to je za njih uglavnom većina glupih razgovora koje bi žene vodile. Oni od svakog pitanja vide opasnost... Pa s njima treba otvorenije i jasnije jer nemaju onu antenu koja im pomaže prijam čudnih vibri (kaKo mi imamo antenice) , ali neke to zlorabe...
Ako im želiš pomoć, ne zbunjuj ih dodatno.
__________________
sponza u penziji

Zadnje uređivanje chilimama : 20.04.2011. at 14:59.
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 14:57   #36
Quote:
stvarna-mishka kaže: Pogledaj post
kako nas je Bog i stvorio
ili tko god je vec to isao stvarati
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 14:59   #37
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
lako za "povrijediti žensku osobu", ali onda je glupača kao uvrijeđena i zna raditi probleme
zato je bolje ne svađat se, kažeš joj ono što ona hoće čuti i bok
---------
ako baš hoćeš pričati s muškim a da ne mora biti pametni razgovor, pitaj ga koje pivo pije
on će ti pričati a ti uživaj u njegovom glasu

Pametnije ću čut ako pustim vodu na wc-šolji.
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 14:59   #38
Quote:
Exploited kaže: Pogledaj post
hahahahhahaha kontrol frik
al slazem se

glupost,jedna velika glupost bolja je u seksu ako je naucila od muskarca,drugog ili tebe,sto se zove iskustvom,pa vi jebite ove netaknute
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
nope , naprotiv


bolja je u sexu ako se potrudi , a ne ako misli da je savrsena rodena , pa te pusti neka se ti dokazujes
Quote:
Rasta_Lion kaže: Pogledaj post
Jel? ,

onda se razlikujemo po ukusima, ja volim žene koje znaju što žele u krevetu i ne boje se to tražiti ili napraviti, pod uvjetom da nisu totalno monotone, ne volim kad žene pristane na nešto, a vidiš da joj se to ne sviđa nego to čini samo zato jer ti hoćeš (da ne ulazim sada u detalje )

Jesam li usamljen u svom mišljenju?
ja mislim da se radi o kombinaciji svega kaj ste napisali - samopouzdanja, prakse i radišnosti tj. proaktivnosti u krevetu. Rekla bih da se tu ne radi samo o jednoj stvari.

Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
ALi šiškamiška, muškarci imaju sasvim drugačiji mentalni sklop i žene kao lukavija bića znaju kako ..Ove igrice su nedorasle i nedostojne žene. Oni su vrlo jednostavni i dobroćudni dok im se ne postave nagazne mine , a to je za njih uglavnom većina glupih razgovora koje bi žene vodile. Oni od svakog pitanja vide opasnost... Pa s njima treba otvorenije i jasnije jer nemaju onu antenu koja im pomaže prijam čudnih vibri kao mi žene , a neke to zlorabe...
Ako im želiš pomoć, ne zbunjuj ih dodatno.
Živa istina.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 15:06   #39
Quote:
Exploited kaže: Pogledaj post
glupost,jedna velika glupost bolja je u seksu ako je naucila od muskarca,drugog ili tebe,sto se zove iskustvom,pa vi jebite ove netaknute
što si skroman, pa si sve lijepo pripisao muškom rodu!
stvar je ipak malo suptilnija od tog

nego, tko je tebe naučio da budeš dobar?
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 15:08   #40
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
ALi šiškamiška, muškarci imaju sasvim drugačiji mentalni sklop i žene kao lukavija bića znaju kako ..Ove igrice su nedorasle i nedostojne žene. Oni su vrlo jednostavni i dobroćudni dok im se ne postave nagazne mine , a to je za njih uglavnom većina glupih razgovora koje bi žene vodile. Oni od svakog pitanja vide opasnost... Pa s njima treba otvorenije i jasnije jer nemaju onu antenu koja im pomaže prijam čudnih vibri (kaKo mi imamo antenice) , ali neke to zlorabe...
Ako im želiš pomoć, ne zbunjuj ih dodatno.

Chili, nisu oni majmuni da vršimo pokuse na njima, hoće li majmun možda bananu ili možda neće.
Ima i inteligentnih muškaraca, možda ti nisi bila u doticaju s njima al vjeruj mi ima ih.

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ili tko god je vec to isao stvarati
Većinu nas je Bog stvorio a neke je i neki idiot u Zagrebu.
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger