Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2011., 12:26   #41
Quote:
draga_s kaže: Pogledaj post
Pa da, desilo mi se skoro da sam srela jednog lika, cim sam ga ugledala pomislila sam bas to-kako bih mu voljela popusit Kasnije nisam mogla skloniti oci sa njegovog medjunozja, zamislila see a srce lupa, a odmah mi vruuce
eh..nisam ni sanjao da ovakvih cura ioma
predobro nesto.
i slazem se s onim da po pitanju oralca pokazujes koliko volis ili koliko ti je stalo do partnera/partnerice.
__________________
" Ako imaš loš dan, sjeti se kad si ga zadnji put imao i kako si ga preživio. Preživjet ćeš tako i ovaj! "
Buntovni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 13:52   #42
Quote:
buntovnik21 kaže: Pogledaj post
Eto, pišite volite li zadovoljit partnera oralcem, dali vam se nešto gadi i zašto, što vam se svidja i zašto. I dali radite to samo zato što vaš partner voli to osjetit.
Ne gadi mi se kurac dečka s kojim se želim jebat. Čuda li velikog. Pušim zato što oboje uživamo u tome.
Quote:
buntovnik21 kaže: Pogledaj post
i slazem se s onim da po pitanju oralca pokazujes koliko volis ili koliko ti je stalo do partnera/partnerice.
Isuse, bože i ekipo... Ne, s pušenjem pokazujem da volim pušit, s jebanjem u guzu pokazujem da volim jebanje u guzu. Želiš reć da, npr, random liku kojeg jedva poznajem pokazujem koliko ga volim i koliko mi je stalo do njega tako što mu popušim?
Su.incotenible. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 14:15   #43
Quote:
Su.incotenible. kaže: Pogledaj post

Isuse, bože i ekipo... Ne, s pušenjem pokazujem da volim pušit, s jebanjem u guzu pokazujem da volim jebanje u guzu. Želiš reć da, npr, random liku kojeg jedva poznajem pokazujem koliko ga volim i koliko mi je stalo do njega tako što mu popušim?
Mislim da se on malo krivo izrazio.
Ne bih rekla da pokazujes koliko volis nekoga nego taj neki nagon koji ti se javi kad ti je netko fizicki jako, jako privlacan i dodje ti da ga zgrabis sad i odmah.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 14:18   #44
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Mislim da se on malo krivo izrazio.
Ne bih rekla da pokazujes koliko volis nekoga nego taj neki nagon koji ti se javi kad ti je netko fizicki jako, jako privlacan i dodje ti da ga zgrabis sad i odmah.
da krivo sam se izrazio,to sam htio reci.
__________________
" Ako imaš loš dan, sjeti se kad si ga zadnji put imao i kako si ga preživio. Preživjet ćeš tako i ovaj! "
Buntovni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 14:19   #45
Quote:
Su.incotenible. kaže: Pogledaj post
Ne gadi mi se kurac dečka s kojim se želim jebat. Čuda li velikog. Pušim zato što oboje uživamo u tome.


Isuse, bože i ekipo... Ne, s pušenjem pokazujem da volim pušit, s jebanjem u guzu pokazujem da volim jebanje u guzu. Želiš reć da, npr, random liku kojeg jedva poznajem pokazujem koliko ga volim i koliko mi je stalo do njega tako što mu popušim?
neznam odakle si ti,ali za tvoju informaciju ima cura kojima se gadi pusit ili im je bed ili ponizavajuce.
__________________
" Ako imaš loš dan, sjeti se kad si ga zadnji put imao i kako si ga preživio. Preživjet ćeš tako i ovaj! "
Buntovni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 14:31   #46
Quote:
Stella1 kaže: Pogledaj post
U biti upravo po tome koliko bi mu rado popušila i ocijenjujem koliko mi je koji muškarac privlačan.
vec vidim frajere kako zahtijevaju da im dokazes koliko su ti privlacni.



(a ove sto smatraju da je oralni sex ponizavajuc ili sto vec.... uopce ne kuzim. naravno, moze biti. ali moze svasta biti ponizavajuce. ovisi kako se prezentira/trazi/blablabla .... naravno da se netko moze osjetiti ponizeno ako ga frajer isuce i kaze "pusi kurabo!" )
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 14:33   #47
pa ima takvih cura, al to su obicno cure koje ju jos mlade, i to dosta, kojima se to gadi i pricaju da nema sanse....
al kad priroda proradi...u potpunosti, iznenadit ce same sebe..
Knight_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 15:01   #48
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Mislim da se on malo krivo izrazio.
Ne bih rekla da pokazujes koliko volis nekoga nego taj neki nagon koji ti se javi kad ti je netko fizicki jako, jako privlacan i dodje ti da ga zgrabis sad i odmah.
A još najbolje da je zaista mislio ono što je napisao.
Al ja ti inače ne pušim ta nekakva stupnjevanja i co, popušit ću svakom dečkiću s kojim se jebem, kao što ću i svakom dat guze (primjer, jel). Nebitno što prema jednom osjećam nevjerojatnu strast, vlažim se čim ga ugledam, te leptirići i srčeka lete oko nas i sl. Možda sam ja malo weirdo.
Quote:
buntovnik21 kaže: Pogledaj post
neznam odakle si ti,ali za tvoju informaciju ima cura kojima se gadi pusit ili im je bed ili ponizavajuce.
Rekla sam da mi je čudno što se nekoj ženskici gadi stavit u usta penis svog ljubljenog. Ono, jako mi je čudno, iako znam da ih ima i previše. No, fala na info.
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
("pusi kurabo!" )
Su.incotenible. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 15:15   #49
Pusim, ofkors.

Zasto? Zasto radim i sve drugo u seksu? Zato sto uzivam u tome

Zasto se ogranicavati?
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 01:22   #50
ne gadi mi se ali nije da to radim zbog svog užitka već njegovog (nisam oduševljena i ovisna o pušenju niti doživim orgazam kad mu pušim :P).doduše bolje to nego drkanje
jennyL is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 01:40   #51
iskreno govoreći radim to samo da bi kasnije dobila svoje nije da mi se gadi ali moram priznati da nije ni najugodnije..ipak govorimo o podosta vecoj stvari u tvojim ustima koja ide gore dolje... a da ne govorim ako ima veci shvacam cure koje su imale neugodna iskustva jer decki znaju biti grubi kada se napale sjetite se ruke koja vam gura glavu
redmoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 09:39   #52
Pa volim i radim to zato što on uživa, ne može si pomoć a osim toga i ja se napalim dok mu radim things tako da je to definitivno win win situacija
__________________
.cause im not like everybody else.
London_Calling is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 10:01   #53
Quote:
redmoon kaže: Pogledaj post
... jer decki znaju biti grubi kada se napale sjetite se ruke koja vam gura glavu
To uopce ne mora biti nesto nuzno lose...

100 ljudi, 100 cudi... ljude pale razne stvari.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 10:04   #54
Quote:
jennyL kaže: Pogledaj post
ne gadi mi se ali nije da to radim zbog svog užitka već njegovog (nisam oduševljena i ovisna o pušenju niti doživim orgazam kad mu pušim :P).doduše bolje to nego drkanje
u takvim situacijama moja silna empatija dolazi do izražaja i njegov užitak postaje i moj užitak
__________________
Uvik kontra, takva sorta
Akina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 10:04   #55
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
To uopce ne mora biti nesto nuzno lose...

100 ljudi, 100 cudi... ljude pale razne stvari.
mozda samo zeli da ubrzas tempo ili da ga do kraja gutas..:P
a ono kad se cura zagrcne prejako pali
__________________
" Ako imaš loš dan, sjeti se kad si ga zadnji put imao i kako si ga preživio. Preživjet ćeš tako i ovaj! "
Buntovni is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 10:18   #56
Quote:
redmoon kaže: Pogledaj post
iskreno govoreći radim to samo da bi kasnije dobila svoje nije da mi se gadi ali moram priznati da nije ni najugodnije..ipak govorimo o podosta vecoj stvari u tvojim ustima koja ide gore dolje... a da ne govorim ako ima veci shvacam cure koje su imale neugodna iskustva jer decki znaju biti grubi kada se napale sjetite se ruke koja vam gura glavu
Meni je to odlicno, posto volim gutati kurac do kraja, (parola-sve sto radis radi kako treba ) tako da kad me uhvati za kosu i pocne nabijat onda mi time samo pomaze, to bi naravno bilo neugodno da ja ne zelim gurnut kurac do kraja al ovako je sasvim ok
draga_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 10:21   #57
A jebate led,ovdje se jedne te iste žene u svakom postu hvale (na ovaj il onaj način) da vole davat blowjob.
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 13:02   #58
obožavam.
<-- mislim da ovo sve govori.
volim to raditi jer on uživa, ja također, to mi je vrlo napaljujuće..
pogotovo kad ga toliko napalim i odgađam mu svršavanje da me moli ili da ga zajašim ili da svrši svuda po meni
__________________
Rat spolova je jedini rat u kojem obje strane redovito spavaju s neprijateljem.
BellonaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 13:46   #59
Quote:
draga_s kaže: Pogledaj post
Meni je to odlicno, posto volim gutati kurac do kraja, (parola-sve sto radis radi kako treba ) tako da kad me uhvati za kosu i pocne nabijat onda mi time samo pomaze, to bi naravno bilo neugodno da ja ne zelim gurnut kurac do kraja al ovako je sasvim ok
Ja ga stavim do kraja ali jos nikome nije palo na pamet da mi gura glavu rukama

Mislim da se ne bi proveo ako bi mi gurnuo glavu u krivom trenutku

*ne hvalimo se, vise izrazavamo cudenje onima koji se cude sto neke zene VOLE pusit
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 13:54   #60
Quote:
SpejsEkses kaže: Pogledaj post
Ja ga stavim do kraja ali jos nikome nije palo na pamet da mi gura glavu rukama

Mislim da se ne bi proveo ako bi mi gurnuo glavu u krivom trenutku
Ma ono mislila sam vise da uzme moju glavu rukama pa da on kukovima pomijera,kazem da mi to ne smeta Al naravno vise volim da se sama igram i da ga sama stavim kako mi odgovara
draga_s is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger