Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2008., 17:08   #61
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
5 polje 1 dijete i djeca općenito, 7 polje 2 dijete, 9 treće.

e sad kad nalete kvadrati i opoziciju kroz osi tih polaj to znači neimanju tog djeteta tog rednog broja.
u 5. polju imam pltona koji u kvadratu s mjesecom ,venerom ...,da li to znači onda da mi ond aprvo dijete predstavlja sedmo polje
u 7 polju. imam urana i neptuna
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 22:18   #62
Quote:
Emilly2 kaže: Pogledaj post
Ako se dobro secam,na jednom od predavanja P.Petkovica,mislim da je govorio o tome da Sunce u 5.ili kao vladar 5.uglavnom govori o jednom detetu(karakteristika Lava-jedan,jedini,samo on,itd).
što se mene tiče - točno. meni je vladar 5. kuće, koja je u lavu, sunce i imam jedno dijete.
__________________
dancing through the fire just to catch a flame
astrid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 16:44   #63
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Za trudnoću bitan je položaj Mo i Ve i aspekti koje čine s ostalim planetama, te prema tome kvadrat So Sa uopće nije bitan...

blago se meni

evo natalna karta

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...2j-u1085688576

a evo stvarna priča - sa 15 god sam ostala trudna i pod pritiskom roditelja išla na pobačaj

sa 24 god sam ostala trudna i silno željeno dijete izgubila u 4 mj. trudnoće (spontani)

e, sad

Saturn u 5.kući u djevici

vladar 5 kuće sunce u 12 kući u biku radi kvadrat sa prokletim saturnom u 5 kući (luck me), kvadrira Mjesec u 11 kući koji radi opoziciju na saturn u 5 kući....

ufam se u veneru u biku u 12 kući(domicil i egzaltacija), pa na krasnu konj sa Marsom, trigon sa Saturnom, sekstil sa Mjesecom te da kvadrat s Jupiterom ne bu pretegnuo na krivu stranu

želim li djecu?

život bez djeteta bio bi besmislen, eto....

Saša, imaš kakvu riječcu utjehe
Totto is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 16:48   #64
Quote:
Emilly2 kaže: Pogledaj post
Ako se dobro secam,na jednom od predavanja P.Petkovica,mislim da je govorio o tome da Sunce u 5.ili kao vladar 5.uglavnom govori o jednom detetu(karakteristika Lava-jedan,jedini,samo on,itd).

moja tata ima sunce u 5 kući u jarcu i ima najmanje dvoje djece, a više ih je moglo biti (mama je imala problematične trudnoće, spontane pobačaje)

još ne znam za koje izvanbračno

ja bi bila sretna, the more, the merrier hm, izuzev pitanja naslijeđivanja - bikica u meni kaže - prste dalje - TO JE MOJE!!!!
Totto is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 22:48   #65
HOCU LI IMATI DJECU????

procitala sam sad u temi od Leonidas27- potomstvo u natalnoj karti- da sunce u opoziciji sa saturnom znaci nedostatak djece kod zena! To ja imam u svojoj karti! Sva sam van sebe sad i hvata me panika!
Sunce mi je u ovnu, tocnije na nest malo manje od jednog stupnja ovna u cetvrtoj kući(na granici sam ribe i ovna). peta kuća počinje mi u ovnu, mars mi je pak u ovnu u cetvrtoj kući negdje na cetiri pet stupnjeva.
Saturn mi je u vagi na negdje cetiri stupnja a do njega su mi odmah jupiter i mjesec!
podznak mi je skorpia i venera mi na 26 stupnjeva riba!!
molim pomoć nekog ko se bolje razumije u to!!!!
Fakat me hvata panika!!! tOTALNO SAM SE IZBEDIRALA!!!
HOĆU LI IMATI DJECU???
Miin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 17:38   #66
Quote:
Emilly2 kaže: Pogledaj post
Ako se dobro secam,na jednom od predavanja P.Petkovica,mislim da je govorio o tome da Sunce u 5.ili kao vladar 5.uglavnom govori o jednom detetu(karakteristika Lava-jedan,jedini,samo on,itd).
a neeeeeeeću
meni je peta u lavu, tj sunce vlada petom
neću samo jedno dijete...
imam urana u 7. jel to znači da će mi drugo dijete biti mali lumen, ha?

inače, ja bih troje (1 regular + blizanci za van, hehe)
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 18:06   #67
Quote:
S T E L I U M kaže: Pogledaj post
Mama te je vjerojatno zvala "sreca mamina" za razliku od moje koja me je zvala "furija mamina" (mars u 5.polju) .
He he he! I mene... Isto Mars u 5.
__________________
Zar su tvoja uvjerenja tako slaba da ne mogu opstati uz moja?
Drakulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 15:01   #68
Hm. Ja isto imam Mars u 5. kući. Jel to ok?
Inače me baš zanima hoću li uopće imati djece?
Netko mi je jednom rekao da mi ne vidi nikakve brakove i sl, pa me brine ima li bar djece
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 21:52   #69
Quote:
Emilly2 kaže: Pogledaj post
Ne moze nikada tako da se gleda samo na osnovu jednog aspekta,nego postavi kartu pa da vidimo..
http://i25.tinypic.com/4lj7l3.gif

Evo link na moj natal. Pitanje isto kao i Miin, isto imam opoziciju Sunce-Saturn, sad me zanima ako zbilja nista od vlastitih kikića hoce bit posvajanje ili nist ni od toga.
A bas sam u razdoblju kad prizeljkujem bebu
bauble neu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 23:05   #70
Quote:
bauble neu kaže: Pogledaj post
http://i25.tinypic.com/4lj7l3.gif

Evo link na moj natal. Pitanje isto kao i Miin, isto imam opoziciju Sunce-Saturn, sad me zanima ako zbilja nista od vlastitih kikića hoce bit posvajanje ili nist ni od toga.
A bas sam u razdoblju kad prizeljkujem bebu
nekoliko faktora ne znači ništa
recimo ja imam loše postavljenu veneru, pa sam normalno rodila,

obzirom da vladar pete kuće, mars, dobro aspektira mjesec, a i općenito ti je mjesec dobro aspektiran, mislim da si premlada da bi se zbog toga brinula.
saturn u 5. može označiti malo djece i/ili rađanje djece kasnije (od 30. godine života nadalje)))
suzette is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 15:25   #71


splasilo me kad sam usporedila i skuzila isti polozaj planeta kao sto je ona gore navela. Ok, prepustam se nadanju. thnx
bauble neu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 00:10   #72
da li opozicija mjeseca i marsa daje probleme sa porodom? nešto sam slično negdje pročitala....opozicija mi je 2 - 7. kuća a Mjesec ima loše aspekte sa Saturnom (90) i konj. sa Neptunom
mush mushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 22:57   #73
Moje pitanje

Meni je vladar 5. polja Jupiter koji se nalazi u 5. polju u Jarcu. U kvadratu je sa konjukcijom Mars-Pluton u Vagi u 3. Ostali aspekti: sekstil Merkur, trigon Venera u djevici u 1.
Kako meni stoje djeca po vasem misljenju?
vyktorya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 11:40   #74
djeca, začeće, sterilitet su meni osobno preozbiljna pitanja da bi se na njima raspravljalo na forumu,
a da prethodno niste bile kod ginekologa i utvrdile stvarno stanje stvari,
te shodno tome liječite eventualni problem.
niti sam ja specijalist za to pitanje,
jedino vas mogu razuvjeriti iz osobnog primjera da sam ostala trudna normalno u 23. godini
jest da sam imala policistine jajnike (Venera op. Uran i Pluton), vrh 5. kuće Vodenjak,
znači vlada tradicionalno Saturn, koji je u kv. sa Jupiterom,
no imam dobre aspekte Mjeseca u Biku (trigon s Uranom i Plutonom),
premda je Mjesec u konj. s Marsom
bla bla



a tko zna odgovore na ova pitanja, svaka mu čast
ja znam da ne znam sve
suzette is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 11:44   #75
Quote:
mush mushi kaže: Pogledaj post
da li opozicija mjeseca i marsa daje probleme sa porodom? nešto sam slično negdje pročitala....opozicija mi je 2 - 7. kuća a Mjesec ima loše aspekte sa Saturnom (90) i konj. sa Neptunom
svaki porod je problematičan
bar je meni bio i ne bih to više ponovila
divim se ženama koje to "obave" svake 2-3 godine
po nekoliko puta, a da ne trepnu
suzette is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 12:08   #76
imam neke astro knjige i čitam u njima(a i prije sam na takva tumačenja nailazila) da sunce u lavu u petoj kući daje jedno ili nijedno dijete.
to mi baš i nije jasno..nije li sunce lavova zvijezda i nije li peta kuća kuća lava..?dakle, sve je na svom mjestu pa kako onda to može ukazivati na neke probleme u potomstvu?
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 12:27   #77
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
imam neke astro knjige i čitam u njima(a i prije sam na takva tumačenja nailazila) da sunce u lavu u petoj kući daje jedno ili nijedno dijete.
to mi baš i nije jasno..nije li sunce lavova zvijezda i nije li peta kuća kuća lava..?dakle, sve je na svom mjestu pa kako onda to može ukazivati na neke probleme u potomstvu?
ne bih ja to promatrala kao problem,
5. kuća je kuća djece, kreativnosti, zabave,
dan ima samo 24 sata, kako će netko s tom pozicijom
biti i kreativan i zabavljati se i još odgajati djecu?!?!?!?!?
teško
suzette is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 12:54   #78
Quote:
suzette kaže: Pogledaj post
ne bih ja to promatrala kao problem,
5. kuća je kuća djece, kreativnosti, zabave,
dan ima samo 24 sata, kako će netko s tom pozicijom
biti i kreativan i zabavljati se i još odgajati djecu?!?!?!?!?
teško
hahahahahah..da, možda imaš pravo..
ovako, što reći iz ovoga- meni je dakle, sunce u lavu u 5. kući i tu mi je jupiter.
jupiter je u sekstilu s venerom i marsom i u polusekstilu s mjesecom, a sunčeko je u sekstilu s mjesecom, trigonu s venerom i u kvadratu s uranom..
ili se za potomstvo treba gledati nešto drugo? možda mjesec, venera?
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 18:59   #79
Quote:
djeca, začeće, sterilitet su meni osobno preozbiljna pitanja da bi se na njima raspravljalo na forumu,
a da prethodno niste bile kod ginekologa i utvrdile stvarno stanje stvari,
Slazem se.Generalno za decu treba pogledati 5 kucu,planete u njima (ako ih ima),vladara 5 kuce i mesec koji predstavlja samu zenu i trudnocu.Porodjaj se posmatra kroz 8 kucu.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 16:30   #80
onda će moje potomstvo biti dosta ratoborno mars u 5., još u trigonu s mjesecom u ovnu
sreća da su svi aspekti marsa ok
ali koliko znam, nije baš dobro imati marsa+neptuna u 5., bar što se ovog tiče
* Kali * is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.