Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2009., 08:36   #1
Ozljeda zadnje lože

Suprug rekreativno igra mali i veliki nogomet. Na posljednjoj utakmici velikog nogometa ozlijedio je zadnju ložu, mirovao par dana, pa krenuo na utakmicu malog nogometa. Tada je shvatio da može trčati, bol ne osjeća intenzivno, ali osjeća je dovoljno da ne može igrati. Ima li itko iskustva sa takvim ozljedama, kako se tretiraju, i što mu je činiti. Ako se i nadalje bude lišavao tog nogometa, vjerujte mi, doma ćemo izludjeti s njim. Iz čisto sebičnih razloga molim savjet vezano za takve ozljede.
HAL3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 09:46   #2
Quote:
HAL3 kaže: Pogledaj post
Suprug rekreativno igra mali i veliki nogomet. Na posljednjoj utakmici velikog nogometa ozlijedio je zadnju ložu, mirovao par dana, pa krenuo na utakmicu malog nogometa. Tada je shvatio da može trčati, bol ne osjeća intenzivno, ali osjeća je dovoljno da ne može igrati. Ima li itko iskustva sa takvim ozljedama, kako se tretiraju, i što mu je činiti. Ako se i nadalje bude lišavao tog nogometa, vjerujte mi, doma ćemo izludjeti s njim. Iz čisto sebičnih razloga molim savjet vezano za takve ozljede.
Odmor, odmor, odmor. Eventualno posjet doktoru, fizijatru itd.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 09:52   #3
Samo odmor. Straznja loza se inace vrlo lako osteti, a oporavak traje malo dulje.
zzzzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 13:09   #4
Sranje, sad je bio kod doktorice. Veli da mu je htjela bolovanje otvoriti , naravno on neće. Ali dobio uputnicu za uzv. Hvala na odgovorima. Ajme što ćemo mi sad doma sa jadnim mužjakom koji ne smije igrati nogomet ?!
HAL3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.