Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2014., 16:15   #1
Talking Jesu li djeca Willa Smitha pretenciozna?

http://www.index.hr/black/clanak/dje...a-/784744.aspx
Cijeli intervju : http://tmagazine.blogs.nytimes.com/2...nterview/?_r=0

Quote:
Što trenutno čitate?

Willow: Kvantnu fiziku. Osha.

Jaden: "Drevna tajna: Cvijet života", drevne tekstove za koje se ne zna kad su napisani.

Kako ste postali bolji?

Willow: Brinući manje o tome što drugi misle, ali i brinući sve manje i manje o tome što tvoj vlastiti um misli, jer ono što tvoj um misli je, ponekad, ono što te čini tužnim.

Jaden: Točno. Jer je naš um dualan. Pa kad jedna misao uđe u um, to nije samo jedna misao, ona odskoči od obje polutke mozga. Kad razmišljate o nečemu radosnom, razmišljate i o nečemu tužnom. Kad razmišljate o jabuci, razmišljate i o suprotnom od jabuke. To je alat za razumijevanje matematike i stvari s dvije odvojene stvarnosti. Ali kreativnost dolazi iz jedinstva. U njoj nema dvojnosti svijesti. Ne možete slušati svoj um u takvim stvarima, on će vam reći što da mislite i što drugi ljudi misle.
Kako izgleda vaš proces kreacije?

Jaden: Iskreno, samo želimo raditi glazbu koja je cool. Ne mislimo da ima jako puno glazbe koja je cool. Pa radimo svoju. Nemamo niti jednu pjesmu koju volimo slušati od drugog glazbenika, znate?

Willow: To ja radim s romanima. Nema romana koje volim čitati pa pišem svoje i onda ih čitam, nema ništa bolje od toga.

Jaden: Willow piše svoje romane od šeste godine.
Jesu li po vama ova djeca pretenciozna, da je sve to PR magla, ili su ona doista dosegla neke kozmičke spoznaje u pubertetskoj fazi života?
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 18:05   #2
Indigo. Mislim da je riječ koju tražiš indigo.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 18:52   #3
Mali seratori. A možda oni to fakat za ozbiljno...

Ne znam, ako ih mama i tata filaju s tim, onda
Ako su indigo, super za njih.
Ako zajebavaju novinara, pet plus sa kvačicom
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 18:53   #4
I ja sam ista bila u tim godinama.




warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 18:55   #5
Treba njima dati malo motke.
__________________
I'd love to have the whole place swimming in roses.
OnlyIKnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 19:20   #6
Mislim da su seratori.
Tvrde da su djela drugih ljudi ništa u odnosu na ono što oni kreiraju, and yet, čitaju Osha i drevne tekstove. Zašto čitaju loše knjige? Sadizam?
Za Osha, koliko čitam, nema mnogo lijepih riječi- zastarjeli new age-ovac koji voli malu djecu. Ono, baš voli.
Jaden je svoju izvrsnost i umjetničku superiornost dokazao u Karate Kidu (dobro,nije tako tragičan film), a osobito u After Earthu, najgorem filmu prošle godine.
Sam intervju je travestija jer zašto daju intervju ako ih baš briga što drugi misle.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 19:22   #7
Quote:
OnlyIKnow kaže: Pogledaj post
Treba njima dati malo motke.


I djetinjstva.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 19:29   #8
Scientologija.
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 19:32   #9
https://www.youtube.com/watch?v=qRfmSzk-nEA
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 19:36   #10

I watch Twilight every night
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 20:18   #11
Mene je taj članak podsjetio na ovaj skeč o klincima Will Smitha: https://www.youtube.com/watch?v=F_5XjZN97Iw
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 21:06   #12
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Mislim da su seratori.
Tvrde da su djela drugih ljudi ništa u odnosu na ono što oni kreiraju, and yet, čitaju Osha i drevne tekstove. Zašto čitaju loše knjige? Sadizam?
Za Osha, koliko čitam, nema mnogo lijepih riječi- zastarjeli new age-ovac koji voli malu djecu. Ono, baš voli.
Jaden je svoju izvrsnost i umjetničku superiornost dokazao u Karate Kidu (dobro,nije tako tragičan film), a osobito u After Earthu, najgorem filmu prošle godine.
Sam intervju je travestija jer zašto daju intervju ako ih baš briga što drugi misle.
Još su spermiji. Razvit će jednog dana vlastito mišljenje i karakter te se ostavit produciranja. Možda.

Ajd bar nisu novi 50 Cent i Kim Kardašijan, već su suprotni ekstrem. Osvježenje
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 22:40   #13
Mene ti klinci beskrajno živciraju.
Da,pretenciozi su.
Holly G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 13:06   #14
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Jesu li po vama ova djeca pretenciozna, da je sve to PR magla, ili su ona doista dosegla neke kozmičke spoznaje u pubertetskoj fazi života?
Kozmička spoznaja u obliku štrebetanja lupetanja po 3h dnevno.

Pretenciozno je preslaba riječ.
Apple Pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 13:37   #15
Quote:
Jaden: Dokazano je da to kako vrijeme protječe za vas ovisi o tome gdje ste u svemiru. Relativno je. Ali na razini Zemlje, ako ste svjesni trenutka, jedna sekunda može trajati čitavu godinu. A ako niste svjesni, čitavo djetinjstvo i život mogu proći u šest sekundi. Ali u njemu se možete i izgubiti.

Willow: Jer življenje.

Jaden: Tako je, jer trebate živjeti. U našim umovima postoji teoretski fizičar i možete pričati i pričati, ali sve se svodi na življenje.
ovo je gugl prevodio ili?

inače, klinci, ako je ovo zaista izvorno, dotiču ključna pitanja, no pravi odgovor na njihovu "upućenost" dalo bi nam/daje nam kraće promatranje njihovog djelovanja i ponašanja u realnim životnim okolnostima.

jedna je stvar nešto pročitati, o nečem ponešto znati, razmišljati, biflati informacije, druga je stvar sve to skupa primijeniti na - sebe, i sa sobom (u)činiti ono o čemu zbore poznati ezoterici/filozofi itd...

netko je rekao - indigo (djeca). moguće. no i dalje je stvar djelovanja, da ne kažem Rada (neki će razumijeti), a ne samo pamćenja i reproduciranja informacija.

kojim sadržajima se, btw, "pune" naša djeca, ovdje u Hr na pr?

Zadnje uređivanje ekaliopa : 19.11.2014. at 13:46.
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 13:48   #16
Mene boli glava od uvodnog teksta.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 15:11   #17
Pretenciozna djecurlija, sta drugo reci.
Ali me jutros nasmijao ovaj osvrt na taj famozni intervju:
http://www.theguardian.com/music/sho...iew-will-smith
:klap:
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:09.