Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2014., 21:12   #8461
Mislim da sam već pisala kako me je, kad je Meli došao k nama, jedna gospođa na pilatesu pozvala na kavu da mi kaže neka si to ne radim jer mi se može pomoći
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 25.11.2014., 21:14   #8462
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Mislim da sam već pisala kako me je, kad je Meli došao k nama, jedna gospođa na pilatesu pozvala na kavu da mi kaže neka si to ne radim jer mi se može pomoći

Umirem
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Old 25.11.2014., 22:04   #8463
danas nas nije bilo kući do pol 9, i kaže dečko:" danas smo ih zanemarili, moraju spavat s nama da da se iskupimo"

btw upravo dok sam im ribala wc gospođi H se očito pripišalo i nije mogla stisnut i popišala se u hodnik na njegove patike :klap:
sharenaloptica is offline  
Old 25.11.2014., 22:11   #8464
a ne, to je kazna što su bili dugo sami. ne zezam se.
Orak is offline  
Old 25.11.2014., 22:12   #8465
Taman sam to htjela napisati kazna jer vas nije bilo dok joj je netko od omladine najedao živce, eto što je. Nema tu slučajnosti
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 25.11.2014., 22:13   #8466
svakako sam joj se zahvalila
sharenaloptica is offline  
Old 26.11.2014., 09:02   #8467
Pišanje u patike je klasičan mačji izraz nezadovoljstva.
Begemotica is offline  
Old 26.11.2014., 09:12   #8468
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Pišanje u patike je klasičan mačji izraz nezadovoljstva.
pa ja tvrdim da je ona nezadovoljna već mjesec dana( od kad je mala došla)
sharenaloptica is offline  
Old 26.11.2014., 09:13   #8469
Quote:
Sssnena kaže: Pogledaj post
Ekipa, gdje vam spavaju mace? Koriste li svoje lezajeve ili ih ima po cijeloj kuci/stanu? I kako ih uopce natjerati da koriste svoje lezajeve, mi imamo problem vezano za to
Kod nas trenutno jedini problem da po danu svi žele u istu košaru:



Po noći svi spavaju sa mnom u krevetu.
Begemotica is offline  
Old 26.11.2014., 09:21   #8470
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Pišanje u patike je klasičan mačji izraz nezadovoljstva.
Kakav je znak napadanje šlapa po cijele dane? Pogotovo moje obožava jer su cijele krpene pa ih može pošteno grist i grebat. Čim skinemo šlape i legnemo na kauč počne ih napadati, baca ih u zrak, kliže se na njima po laminatu...

Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Kod nas trenutno jedini problem da po danu svi žele u istu košaru:

Imaš još onu čupavu crnu jel tako?
Možda im u zelenom krevetiću nije dovoljno debela spužva. Ova košara ima fini debeli narančasti madrac pa je vjerojatno toplija i mekanija. Ili je ove zime pleteno in, ili se baš vole stiskati skupa.
Ariana B. is offline  
Old 26.11.2014., 09:37   #8471
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Kakav je znak napadanje šlapa po cijele dane? Pogotovo moje obožava jer su cijele krpene pa ih može pošteno grist i grebat. Čim skinemo šlape i legnemo na kauč počne ih napadati, baca ih u zrak, kliže se na njima po laminatu...




Imaš još onu čupavu crnu jel tako?
Možda im u zelenom krevetiću nije dovoljno debela spužva. Ova košara ima fini debeli narančasti madrac pa je vjerojatno toplija i mekanija. Ili je ove zime pleteno in, ili se baš vole stiskati skupa.
Da, imam crnu čupavu Lisu, ali ona ne može skakati po prozorima i po danu dok me nema spava na fatboyu.

A u ovoj pletenoj košari koja ima jedno sto godina spavali su generacije mačaka, ne znam zašto je toliko omiljena:

Begemotica is offline  
Old 26.11.2014., 09:43   #8472
Haha, ko slika za mačji žurnal. Imam i ja negdje takvu košaru, mislim da imam čak dvije. Ali ni Čupko ni Kiki nisu baš bili oduševljeni s idejom o pletenoj košari pa su na kraju unutra spavale susjedove mačke. Ovo ljeto sam baš montirala jednu kod bake u vikendici i onda je onaj čupavi crni mačak čije sam slike stavljala, spavao u košari svaku noć.
Ariana B. is offline  
Old 26.11.2014., 13:18   #8473
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Mislim da sam već pisala kako me je, kad je Meli došao k nama, jedna gospođa na pilatesu pozvala na kavu da mi kaže neka si to ne radim jer mi se može pomoći
mene su to i bliskiji upozoravali.
'vi ne znate kaj ste si natovarili na vrat'
'ne znam kaj vam to treba'
sve ponosni vlasnici nikoga i ničega
nabijem.

ljudi su životinje
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Old 26.11.2014., 13:25   #8474
Quote:
Velvet Black kaže: Pogledaj post
Hvala na uputama, ali mislim da kod mog krvnika nece funkcinirati. Ja kmecim, drecim, vicem nista ne pomaze. Mislim da nabavljam spricalicu za vodu.

Osjecam se kao zrtva domestic violence. Dakle podmuklo su mi otudeni sljedeci predmeti: 1 gumica za kosu, 3 spangice. Na laptopu su pokojne tipke f7 i alt. Moje ruke izgledaju kao da sam okorjeli narkoman, a veceras mi je doslovno iz usta otrgnut zalogaj dimljene ribe. Dalje ne smijem, strah me za vlastitu sigurnost.
Javim se kad krvnik bude spavao i ne bude vrebao moje prste dok tipkaju.
ko da sebe slušam
i onda se ujutro dođe šmajhlat. i opet joj sve zaboravim
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Old 26.11.2014., 13:29   #8475
Quote:
ti.bi kaže: Pogledaj post
već sam sve špricala s Biokillom, i stalno perem te njihove deke.
taj impresan je prašak?
nama je mila došla navodno očišćena, pa smo tužnu istinu spoznali kad je već bilo...uh...ne želim se sjetiti.

ja sam platila profi raskuživanje kuće (cca 250 kn, a više buš potrošila na sto pakiranja biokilla).
maca i kćer su spavale tu noć 'po kućama', a dok je trajalo raskuživanje milu sam odvela vetu na grooming.
nakon par dana dobila je ampulu strongholda i otad falabogu nema ni traga buhama.
p.s. deke, posteljinu i ostalo sam prala od raskuživača još tjednima poslije
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Old 26.11.2014., 15:56   #8476
ryell jako mi je žao zbog mace.
hvala vam svima na savjetima u vezi buha. danas ponovno kupljene ampule pa slijedi čišćenje.
ti.bi is offline  
Old 28.11.2014., 16:34   #8477
Počeli su s petardama. Nori se to nikako ne sviđa. Jučer sam već razmišljala di ću ju staviti kad bude doček. Mi ćemo ići u grad na doček i ona će ostat sama doma tih par sati. Najgore je to što je stan mali i nemam ni jednu veću prostoriju koja nema prozore i vanjske zidove pa da bi bila malo više izolirana od buke. Kupaona je najviše u sredini i nema prozor pa razmišljam da joj unutra stavim neku kutiju s dekicama, da pritvorim vrata pa da se unutra može sakriti. Ne bi ju baš zatvarala u kupaonu, jer je površine od jedva 4 m2.
Ariana B. is offline  
Old 28.11.2014., 17:18   #8478
Spusti rolete i upali joj radio da joj svira.

Milinu prvu novu godinu smo išle k mojoj mami, nakon toga sam svaki put doma, baš zbog njih. Kad trešti vatromet kod nas se stakla tresu i to ni meni nije ugodno a kamoli njima.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 28.11.2014., 17:25   #8479
Da, rolete ću svakako spustiit. Lani smo bili u stanu i stvarno je gadno pucalo. Vatromet nije problem, lani ga nismo ni čuli ni vidjeli, ali ispred zgrade je velik park i tu se valjda skupljaju klinci pa bacaju neke gigapetarde. Jedini radio koji i imamo je u kupaoni tako da ću joj tamo pripremiti dvoranu za doček. A nećemo se ni mi previše zadržati vani. Dolazi mi rođak pa zbog njega idemo malo u centar.
Ariana B. is offline  
Old 28.11.2014., 19:10   #8480
dan treći, helga se posrala i popišala u kuponicu na tepih. uopće više ne koristi wc
bojim se da kad mala ode da će se ona nastaviti ponašati ovako
sharenaloptica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:28.