Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2006., 17:50   #1
Koga ste vidjeli uživo?

evo na drugom topicu dobila ideju za ovaj....
pa ajmo komentirat nase zvijezdice iz perspektive 4 oka...
ja vidjela prije par godina seve u svom ulazu(druzila se s jednom mojom susjedom)i bila je stvarno komad i pol.u nekoj rozoj trenircici,bez sminke-stvarno za stani-pani...
sjecam se da smo jednom na kavi na cvjetnom vidjeli onu suncicu lalic u nekom barbie izdanju i da joj se cijelo cvijetno smijalo(tako smo je i spazili)-katasrtrofa-imala neku ultraljubicastu i ultrakratku minicu,roze tajice i neke presmijesne cipele(koliko se sijecam)i gore nes isto tako klaunovsko...i opcenito je ruznjikava...
ivana kindl-uzas-jadna cura je uzivo puno ruznija neg na tv-u..
ma vidla sam ih jos,ali ne mogu se sad sjetiti...
jeste vi koga uocile da uslijedi strasni sud?
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 18:52   #2
Vidjela Vlatku Pokos na trgu u bijeloj bundi, oduvjek mi je izgledala ko buba
Zatim Dinu Dvornika prije 6 godina, bio je pod utjecajem pitaj Boga čega i hodao zagrljen s jednom od kraljica noći....

Ne mogu se sjetiti više
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 19:08   #3
ja sam vidjela Miljenka Jergovića - baš je mali i slatki , i jednog našeg dizajnera. E, i gđu. Milanu Vuković-Runjić i vlasnika Algoritma (na Interliberu)
navodno je pored nas prošao Pervan, ali ga ja nisam skužila
azzie_elbub is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 19:23   #4
ah, masu ljudi! najdraži pogled mi je bio onaj na alku vuicu žena svašta izvodi od sebe, ali meni se to sviđa jer ne volim klonove. jednom sam ju čak vidjela u sasvim NORMALNOM izdanju, neki crni kompletić... neke viđam redovito: mile iz piva, onaj kakolisevećzove vokal iz vatre , coco iz jinxa-sve normalni, najnormalniji ljudi. da ih n znam ovako-ne bih ih niti skužila! i to mi se full sviđa-nikada mi nije bilo jasno perlitanje ako ideš na najobičniju kavu
__________________
Don't go looking for snakes ~ You might find them!
Rhea Reverie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 19:27   #5
oooooh-sad ste me podsjetile na moje doba statista...pa da...vidjela sam dosta tih hrt faca i facica-samo sto oni meni nisu zanimljivi jel su stariji,pa mi nisu pali na pamet.da-usla nam je u studio jednom nikolina pisek-jako lijepo izgleda uzivo.puno lijepse neg na tv-u,samo za moj ukus je malko premrsava...
i sjetila sam se toga jer se spomenula vlatkica,a ja snimah piramidu s njom...a sta ja znam-taj put je bila komad.imala je onu rozu svoju haljinicu i dobro su je nasminkali.jdino sto je dosta niska(isla sam van iza nje i malecna je)...ima super tijelo-to sam skuzila
a najgore sto sam vidjela je u prolazu ona zenska iz karme(cekali su za emisiju)...lice jojje jako izbrazdano-lkao da su je ose izbole.moda je bio pms,ali definitivan prepad...
snimala sam soat studio 10,ali tamo dovod nke starkelčjice tak da se ni ne sjecam vise...
pervana sam i ja vidla iz auta...isti je-pljunuti...
no mene najvise zanimaju ove zenskice s estrade koje s photoshopom izgledaju ,a kad ih vidis
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 19:29   #6
alka je znala kupovat na mom bivsem radnom mjestu-dolazila je svakakva-nije nis posebno(jako jako je mrsava)...samo sto je legenda za nasmijat se.stalno je davila mog sefa za popuste i imala one svoje komentare...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 20:19   #7
Uf, pa tko bi se sjetio svega...ajde probat cu se sjetit...Seve ( dobro izgleda), njezin bivsi Vargek (bljak), Vlatka Pokos ( isforsana baba, a bez sminke izgleda katastrofa), Miljenko Jergovic (smijesam patuljak), Sopekica ( Boze me sacuvaj, pogotovo bez sminke), Barbara Radulovic ( zgodni curetak), Onda joj kak se zove , mlada glumica Krpela (glumila novinarku u nasoj sapunici), Gibonni, Dvornik jedan i drugi, Divasice (susjede), Prljvci (isto susjedi) , Burnac (no comment), Davorin Bogovic, Sanja Dolezal, Monika Kravic, ............ma ne znam vise tj. neda mi se pisat jer nema kog nisam vidla
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 20:35   #8
Vidla neki dan Pišekicu i šolkirala se!!!!Žena nema 30 kg,baš je mršavije od Nicole Richie..koma izgleda...
Dadli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 20:45   #9
Quote:
Dadli kaže:
Vidla neki dan Pišekicu i šolkirala se!!!!Žena nema 30 kg,baš je mršavije od Nicole Richie..koma izgleda...
znači, izgleda bolje od tebe i još je malo mršavija?
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 20:54   #10
Vidjela ih manje više sve kad se prešetavaju po mom selu za vrijeme Dore, Porina čega li već.
Ali vidjeh jednom u Veneziji Donalda Sutherlanda
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 20:56   #11
sebe...svaki dan u ogledalu..zato sam morala pobjeci iz Hrvatske...publicitet ahhhhh


EDIT-nisam vidjela nikog od celebrity-a jer nase zvjezdice ne priznam,kod nas je popularan svatko tko se pojavi dvaput na cro-a-porteru il rtl-u i malo se iskrevelji i pokaze cice..DOH
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 20:58   #12
Quote:
Elysium kaže:
znači, izgleda bolje od tebe i još je malo mršavija?
zasto bi mrsavost trebala biti atribut koji izaziva zavist?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 21:10   #13
vlatku pokos - zena mi je do sisa (s tim da je naravno imala i stikle)
mirka fodora dok je isel na zeljeznicku stanicu sa aktovkom
djevojku iz vatre - cura ok izgleda
vannu - "obicna zena" ....zivjela je ko cura u mome bivsem kvartu... kad se "proslavila" postala je malo bahata... ne volimo je bash
danijelu trbovic-vlajki - cak nam je i mahala .... mi bili u tramvaju, ona na cesti...
miju begovic - pitali je za autogram (to je jos bilo u srednjoj) zena nas nije ni pol posto dozivljavala/doslovce je otrcala od nas
eto, to je to
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 21:14   #14
Quote:
Noemi kaže:
zasto bi mrsavost trebala biti atribut koji izaziva zavist?
cura je počela s mršavošću. ja pratim njezin tempo.
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 21:18   #15
kako si od ovog
Quote:
Vidla neki dan Pišekicu i šolkirala se!!!!Žena nema 30 kg,baš je mršavije od Nicole Richie..koma izgleda...
dosao do ovog

Quote:
znači, izgleda bolje od tebe i još je malo mršavija?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 21:53   #16
dosta tih nasih zvjezdica
severina mi je bas zgodna (mislila sad da je visa, stvarno je sitna)
u vrutku sam srela onog sto vodi spicu - izgleda jako lose uzivo (puno starije nego na tvu)
fodor je kratko vrijeme predavao zemljopis u mojoj srednjoj skoli (u to vrijeme je vec vodio neku emisiju na tvu)

vozila se u liftu sa salmanom rushdiejem

(i u avionu sa kosarkasima maccabija + spahija kao i sa sokol maricem i njegovim drustvom )
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 21:54   #17
sharon stone,aaliyah,pac,danny de vito,rhea perlman,alicia silver.alicia keyes,johnny cochran,meg ryan,kelly ripa...ma ima ih jos dosta i naravno specijalno mjesto pripada joshu(Holloway)
od domacih-ma skoro sve clanove popularnih bandova iz 80-ih..i soliste-preko staroga,a isto tako i tv likove...s neima smo i danas(tj stari)u kontaktu,telefonski bar.
uglavnom,svi koje znam su manje vise drugaciji nego na sceni...u poz. smislu.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 22:07   #18
eh, da ekipu iz overflow-a cesto vidjam
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 22:08   #19
Quote:
-ana- kaže:
eh, da ekipu iz overflow-a cesto vidjam
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 22:10   #20
skoro sam zaboravila i let s perom metlicicem i njegovim (veselim) drustvom i petrom grasom
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:47.