Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2009., 15:48   #201
Yin-Yang znak iznad gležnja, dugo birala, dugo razmišljala hoću li ili neću, otišla kod kvalitetnog majstora, nikad požalila što sam napravila tetovažu. I još nešto..ako tattoo majstor kaže da staviš najlon preko tetovaže..onda ga poslušaj..haha, a ne ko ja - pravi se pametna i pati još tjedan dan duže jer se je fucking zavoj zalijepio za frišku ranu
Rosemarie48 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 16:09   #202
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Kad bi stavljala tetovažu onda bi nešto veliko svakako...preko leđa...
Ne pizdi i stavi si tramp stamp kao svaka prava moderna djevojka.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 16:14   #203
Jel to ona živica oko ruke i iznad guice?
Oću reć trajbl..
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 16:22   #204
Quote:
OkatoZlo kaže: Pogledaj post
pa opcenito je bolje za kozu i tetovazu da je masna i elasticna nego suha i zategnuta. Ja svoju tetovazu mazem svaki dan a bepantenom sam ju mazala samo dok je zarastala i tijekom prvog ljeta. nakon toga vise ne.
I probaj ne nosit foliju puno, bolje je kad koza dise - tako brze zaraste
hvala na savjetima, Zlo
Nasumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 16:28   #205
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Jel to ona živica oko ruke i iznad guice?
Oću reć trajbl..

__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."

Zadnje uređivanje Amelie : 19.09.2014. at 00:36.
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 16:23   #206
tetoviranje-božesačuvaj

Dragi moji što se tiče tetoviranja nikad više.Nažalost ja sam uvjerena da je meni kroz tetovažu umjesto krasnih bojica, koje se btw koriste i za prehrambene proizvode ukucano nešto poput tetrodotoxina ili HIVA, jerbo sam imala takve simptome dragi Bože...a sve prema narudžbi neke budale s Iskrice...zato klonite se tog portala. Naime ukucan mi je neurotoksin nakon čega sam iz cca mjesec i pol počela ludovati, smršavila sam u tjedan dana 5 kg, tresla mi se cijela lijeva strana i imala sam živi košmar u glavi. Išla sam na neka ispitivanja CT mozga, jer nisam mogla spavati ni uz tablete, pa vađenje krvi gdje mi je Fe željezo poraslo iznad uobičajene koncentracije za moju anemičnu krv, što
mi je bila indikacija da sam se s nečim otorvala,a sad sam otišla i na testiranje krvi na HIV, jerbo neurološke probleme može uzrokovati i taj virus a inkubacija iznosi cca 2 mjeseca, taman onoliko vremena, nakon kojeg sam ja dobila luđačke simptome, a nisam kurvaki cura koja spava sa svakom budalom i to jos bez zastite.
Tetovirala me neka debela plava treba u Tratinskoj i ne bi hvala nikad više. Nisam još dobila nalaze za HIV, ali vam javim...prošla sam pakao. Inče tetrodotoxin je dovoljno staviti samo na kožu i da čovjek rikne (100 puta jači od cijanida kojima su gušili Židove u plinskim komorama). Ja sam mislila da ću doživjeti moždani udar...ali hvala Bogu ostala sam živa. Dobila sam hrpu prišteva na faci itd., itd., da dalje ne duljim...ali simptomi su bili koma. Hvala Bogu znam dosta o kemiji pa sam proučila neke stvari. Neki su mi rekli da se radi o crnom magijanju i sranja...ali ipak se držim lječničke struke gdje je ustanovljeno da sam imala čisti neurološki napadaj bez znakova shizofrenie ili bilo koje psihičke bolesti jer sam u međuvremenu napravila EEG, gdje je nalaz bio uredan. Kemija je opasna stvar i nije se s tim za igrati. Ovim putem zahvaljujem debeloj trebi iz Tatoo-a u Tratinskoj gdje rade spirsane trebe kaj mi je ukucala umjesto boje nesto drugo. Što je i dokazano. Nakon detaljnih nalaza i dokaza, ne preostaje mi nista drugo nego tuzba.

NIKAD VIŠE I NE PREPORUČAM MLADIMA!Jedan dio tetovaže sam kirurški uklonila i razmišljam preostali dio
nevia_312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 16:36   #207
Quote:
nevia_312 kaže: Pogledaj post
Dragi moji što se tiče tetoviranja nikad više.Nažalost ja sam uvjerena da je meni kroz tetovažu umjesto krasnih bojica, koje se btw koriste i za prehrambene proizvode ukucano nešto poput tetrodotoxina ili HIVA, jerbo sam imala takve simptome dragi Bože...a sve prema narudžbi neke budale s Iskrice...zato klonite se tog portala. Naime ukucan mi je neurotoksin nakon čega sam iz cca mjesec i pol počela ludovati, smršavila sam u tjedan dana 5 kg, tresla mi se cijela lijeva strana i imala sam živi košmar u glavi. Išla sam na neka ispitivanja CT mozga, jer nisam mogla spavati ni uz tablete, pa vađenje krvi gdje mi je Fe željezo poraslo iznad uobičajene koncentracije za moju anemičnu krv, što
mi je bila indikacija da sam se s nečim otorvala,a sad sam otišla i na testiranje krvi na HIV, jerbo neurološke probleme može uzrokovati i taj virus a inkubacija iznosi cca 2 mjeseca, taman onoliko vremena, nakon kojeg sam ja dobila luđačke simptome, a nisam kurvaki cura koja spava sa svakom budalom i to jos bez zastite.
Tetovirala me neka debela plava treba u Tratinskoj i ne bi hvala nikad više. Nisam još dobila nalaze za HIV, ali vam javim...prošla sam pakao. Inče tetrodotoxin je dovoljno staviti samo na kožu i da čovjek rikne (100 puta jači od cijanida kojima su gušili Židove u plinskim komorama). Ja sam mislila da ću doživjeti moždani udar...ali hvala Bogu ostala sam živa. Dobila sam hrpu prišteva na faci itd., itd., da dalje ne duljim...ali simptomi su bili koma. Hvala Bogu znam dosta o kemiji pa sam proučila neke stvari. Neki su mi rekli da se radi o crnom magijanju i sranja...ali ipak se držim lječničke struke gdje je ustanovljeno da sam imala čisti neurološki napadaj bez znakova shizofrenie ili bilo koje psihičke bolesti jer sam u međuvremenu napravila EEG, gdje je nalaz bio uredan. Kemija je opasna stvar i nije se s tim za igrati. Ovim putem zahvaljujem debeloj trebi iz Tatoo-a u Tratinskoj gdje rade spirsane trebe kaj mi je ukucala umjesto boje nesto drugo. Što je i dokazano. Nakon detaljnih nalaza i dokaza, ne preostaje mi nista drugo nego tuzba.

NIKAD VIŠE I NE PREPORUČAM MLADIMA!Jedan dio tetovaže sam kirurški uklonila i razmišljam preostali dio
uzas, ne vjerujem. btw. nije kriv portal za to.
Di u Tratinskoj? Ja sam se tetovirala kod Zeleta, i eto me ziva i zdrava vec godinama. Jesi ti isla u regulrni tatoo ili kod nekog doma? Jer evo prvi put cujem ovak nekaj.

ontopic - ja zelim na zapescu se tetkat, ali eto, vec dvojica me ne zele tu tetovirati jer blablabla... ali vidjela sam ljude (ko NLO zvuci) koji imaju tu tetovaze. Da li se itko tetovirao na tom mjestu i da li se razvukla tetovaza??
parizankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 17:02   #208
@nevia, zasto ne tuzis taj tatoo studio?
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 17:47   #209
Quote:
PaRiŽanKa kaže: Pogledaj post
ontopic - ja zelim na zapescu se tetkat, ali eto, vec dvojica me ne zele tu tetovirati jer blablabla... ali vidjela sam ljude (ko NLO zvuci) koji imaju tu tetovaze. Da li se itko tetovirao na tom mjestu i da li se razvukla tetovaza??
ima moja kolegica na zapescu i predivna je, decentna i mozes ju lako prekriti satom ili narukvicom, nikakve probleme nema
__________________
Gradski mačak ide kroz život : "Per aspera ad astra!",
a seoski : " Kroz čičke do pi... !!!
~hellena~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 18:07   #210
Da, zapešća sam vidjela tetovirana...nisam znala da je to neka egzotika...
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 18:52   #211
Quote:
nevia_312 kaže: Pogledaj post
Dragi moji što se tiče tetoviranja nikad više.Nažalost ja sam uvjerena da je meni kroz tetovažu umjesto krasnih bojica, koje se btw koriste i za prehrambene proizvode ukucano nešto poput tetrodotoxina ili HIVA, jerbo sam imala takve simptome dragi Bože...a sve prema narudžbi neke budale s Iskrice...zato klonite se tog portala. Naime ukucan mi je neurotoksin nakon čega sam iz cca mjesec i pol počela ludovati, smršavila sam u tjedan dana 5 kg, tresla mi se cijela lijeva strana i imala sam živi košmar u glavi. Išla sam na neka ispitivanja CT mozga, jer nisam mogla spavati ni uz tablete, pa vađenje krvi gdje mi je Fe željezo poraslo iznad uobičajene koncentracije za moju anemičnu krv, što
mi je bila indikacija da sam se s nečim otorvala,a sad sam otišla i na testiranje krvi na HIV, jerbo neurološke probleme može uzrokovati i taj virus a inkubacija iznosi cca 2 mjeseca, taman onoliko vremena, nakon kojeg sam ja dobila luđačke simptome, a nisam kurvaki cura koja spava sa svakom budalom i to jos bez zastite.
Tetovirala me neka debela plava treba u Tratinskoj i ne bi hvala nikad više. Nisam još dobila nalaze za HIV, ali vam javim...prošla sam pakao. Inče tetrodotoxin je dovoljno staviti samo na kožu i da čovjek rikne (100 puta jači od cijanida kojima su gušili Židove u plinskim komorama). Ja sam mislila da ću doživjeti moždani udar...ali hvala Bogu ostala sam živa. Dobila sam hrpu prišteva na faci itd., itd., da dalje ne duljim...ali simptomi su bili koma. Hvala Bogu znam dosta o kemiji pa sam proučila neke stvari. Neki su mi rekli da se radi o crnom magijanju i sranja...ali ipak se držim lječničke struke gdje je ustanovljeno da sam imala čisti neurološki napadaj bez znakova shizofrenie ili bilo koje psihičke bolesti jer sam u međuvremenu napravila EEG, gdje je nalaz bio uredan. Kemija je opasna stvar i nije se s tim za igrati. Ovim putem zahvaljujem debeloj trebi iz Tatoo-a u Tratinskoj gdje rade spirsane trebe kaj mi je ukucala umjesto boje nesto drugo. Što je i dokazano. Nakon detaljnih nalaza i dokaza, ne preostaje mi nista drugo nego tuzba.

NIKAD VIŠE I NE PREPORUČAM MLADIMA!Jedan dio tetovaže sam kirurški uklonila i razmišljam preostali dio
židove su gušili ciklonom b, a ne cijanidom (cijanidom su nacisti počinjavali samoubojstva).

inače, lažeš.

šta se zamaram bezveze, to je sto posto klon one kaj si je tetovirala nekakvo mitološko oko od prije par mjeseci.
RabidXPanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 13:11   #212
Quote:
tinkerbell kaže: Pogledaj post
...

Slažem se Zele mi je prenapuhan - bila sam pratnja svom dečku kad se on tetovirao - i čovjek je cijelo vrijeme sam sebe hvalio , a moj dragi je tamo išao upravo zbog "razvikanosti" tog mjesta...ja sam se odlučila s druge strane za Robya i nisam pogriješila - odličan rad, ljubazan striček - a cijene više nego pristupačne Sve tri kod njega rađene - i sve skupa platila 1300 kn...i opet se spremam po još koju
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 13:24   #213
Quote:
nevia_312 kaže: Pogledaj post
Dragi moji što se tiče tetoviranja nikad više. bla bla kenj srać truć...
oh noooo, noooot again!
tranquility is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 23:22   #214
ja sam bila u Gandalfu, napravila dvije zvijezdice na trbici, bas su lijepe i cijena je skroz ok
__________________
to unpathed waters, undreamed shores
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 10:22   #215
Quote:
mirabelle kaže: Pogledaj post
ja sam bila u Gandalfu, napravila dvije zvijezdice na trbici, bas su lijepe i cijena je skroz ok
Da, za dvije zvijezdice na tibici je al ajd raditi nešto kompliciranije i veće tamo pa ćeš vidjeti oke cijenu
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 14:28   #216
Quote:
nevia_312 kaže: Pogledaj post
Dragi moji što se tiče tetoviranja nikad više.Nažalost ja sam uvjerena da je meni kroz tetovažu umjesto krasnih bojica, koje se btw koriste i za prehrambene proizvode ukucano nešto poput tetrodotoxina ili HIVA, jerbo sam imala takve simptome dragi Bože...
Heliotrope is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 14:41   #217
Quote:
PaRiŽanKa kaže: Pogledaj post
uzas, ne vjerujem. btw. nije kriv portal za to.
Di u Tratinskoj? Ja sam se tetovirala kod Zeleta, i eto me ziva i zdrava vec godinama. Jesi ti isla u regulrni tatoo ili kod nekog doma? Jer evo prvi put cujem ovak nekaj.

ontopic - ja zelim na zapescu se tetkat, ali eto, vec dvojica me ne zele tu tetovirati jer blablabla... ali vidjela sam ljude (ko NLO zvuci) koji imaju tu tetovaze. Da li se itko tetovirao na tom mjestu i da li se razvukla tetovaza??
Evo dobila sam nalaze za HIV-NEGATIVAN JE HVALA BOGU, ali nisam ništa izmislila što je navedeno gore. Idem još na analizu hormona štitnjače. Napravila sam sve žive pretrage, a imala sam čiste simptome trovanja neurotoksinima. Tko ustalom provjerava te boje????Ako je netko dobio certifikat za boju prilikom tetoviranja neka se javi!Ja sam rekla nikad više iako nemam ništa osobno protiv tetovaža, dapače volim vidjeti nešto interesantno na nekome i to mi je skroz cool...pogotovo kada netko istetovira nešto originalno što ne možeš vidjeti na svakome.I ja sam sebi željela nešto originalno, što na kraju baš i nije ispalo tako. Išla sam kod Kinčla da mi ukloni jedan dio, sada razmišljam o laserskom uklanjanju ostatka. Nikog ne optužujem niti ne radim anti reklamu,ali meni su se ti divljački simptomi pojavili nakon tetoviranja. Čitajući malo literaturu vidjela sam da se mogu neurotoksini kao npr. tetratotoksin unijeti kroz kožu i to se često radi kada se nekome radi voodo sranje, kaj je u mom slučaju i bilo. Nakon što još skompletiram nalaze onda mogu razmišljati o konkretnim koracima,a ekipi u Tatoo-ima koja radi savjetujem da boje daju na provjeru u Zavod za javno zdravsvo i neka se ne pouzdaju u garancije i certifikate iz inozemstva. Uglavnom kod mene su toliko fizički simptomi bili drastični i očiti da ništa drugo osom toga nije moglo ni biti.
nevia_312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 15:15   #218
Quote:
RabidXPanic kaže: Pogledaj post
židove su gušili ciklonom b, a ne cijanidom (cijanidom su nacisti počinjavali samoubojstva).

inače, lažeš.

šta se zamaram bezveze, to je sto posto klon one kaj si je tetovirala nekakvo mitološko oko od prije par mjeseci.
Nisam tetovirala nekakve mitologije i stari moj ne vjerujem u ta mitološka sranja već u svoje nalaze i ne lažem. BTW osoba koja je pripremla boje nije to radila preda mnom i trebalo joj je valjda pola sata da sve pripremi. Točno znam kakve sam simptome imala. Nije mi u cilju raditi anti reklamu samo znam što je u mom slučaju bilo. Ne vjerujem u magove, negativne utjecaje na daljinu već samo u svoje nalaze. Crno na bijelo.....Nek si misli tko god što hoće, ja sam samo svoja iskustva iznijela javno čisto da upozorim one koje se namjeravjau tetovirati Isusa, mitologije, kukaste križeve ili kosturske glave da barem traže certifikat za boju, što nažalost meni nije palo na pamet jer nisam ni pomislila da bi od sranja mogla dobiti moždani i nije smiješno niti malo....
nevia_312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 15:21   #219
Quote:
tranquility kaže: Pogledaj post
oh noooo, noooot again!
Not again...nije anti reklama već diskasting iskusvo koje ne bih poželjela više nikome....a administratori i ekipa koja se ovdje fura na super safe tatoo, što ja tu mogu...ništa nije sigurno danas...leider.....
nevia_312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 15:29   #220
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
@nevia, zasto ne tuzis taj tatoo studio?
Ne volim se igrati tužibabe iako bi prema nalazima mogla, ali sve košta nemam para za odvjetnika...nažalost, samo savjet škvadri- tražite neki papir ili certifikat za boje koje vam ukucavaju. Kaj drugo reći. Danas se od parabena koji se stavljaju u deodorante, kreme, lonsione za tijelo itd dobiva rak dojke npr, znači od prozvoda koje svakodnevno koristimo kao kozmetičke preparate, a kamoli ako vam kroz tatooo, osobito ako je veće površine ukucaju nešto sumnjivog sastava ili porijekla.
nevia_312 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.