Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2014., 01:43   #3961
Ne bih rekla. Ja sam svoju radila prije godinu dana ali mi je na jednom dijelu svjetlija. Izgleda da je koza odbacila boji. Tako mi je tattoo majstor objasnio. Ne vidi se to bas al ja sam picajzla pa ce mi opet pretetovirat

Iako nema garancije da ce mi taj dio prihvatit boju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 21:51   #3962
kad to ides? aj javi kako je ispalo
Trexus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 00:02   #3963
Quote:
Trexus kaže: Pogledaj post
kad to ides? aj javi kako je ispalo
trebala bih ali nikako da odem. uskoro cu raditi i novu tetovazu pa cu vjerojatno i to obaviti odmah
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 18:00   #3964
Quote:
Jojer kaže: Pogledaj post
HouseBizzare - mišljenja, kritike, pohvale? Ne mogu baš puno toga iskopati o njima, čini mi se da rade dobro, ali nisam stručnjak. Ne planiram ništa komplicirano.

Cula pohvale, ali nemam osobnog iskustva. Super su mi neki njihovi radovi sto sam vidjela na fejsu pa sam i sama planirala otici do njih...


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 18:03   #3965
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Zakeljila sam si fejk tetovazu na stopalo (uopce necu reci kaj) da vidim kako bi mi "nesto" stajalo na stopalu.

Ne svida mi se i pukla sam


Sent from my iPhone using Tapatalk

Di si nabavila fejk tetovazu? Nisam to nigdje vidjela (osim one u zvakama ).
Bas bih isprobala to sta ti kazes kako mi stoji na nekom dijelu tijela.
Meni je frend davnih dana flomicima crtao i to mi je bilo super. Sjecam se kako mi je nacrtao nekakvo cvijece po stopalu i izgledalo je odlicno, ali se nisam nikad odlucila tetovirati stopalo :nezna:


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 21:48   #3966
Kupila na aliexpressu. Ne bi vjerovala al jos uvijek mi je na stopalu i jako dobro se drzi.

Svaki put kad vidim motiv, lupim se po glavi


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 19:31   #3967
Ovaj dafont je zlo ima previse izbora. Gotovo je nemoguce cvrsto se odluciti za jedan.
No bitno je da sam se ja odlucila za tekst, a mislim da cu njemu prepustiti ostalo.

Isto mi se desilo i kad sam trazila inspiraciju za sliku na instagramu, to je pravo zlo! Bolje mi ide kad se okanim interneta i sama u glavi slazem sliku. Samo bilo bi mi lakse objasniti sto hocu da imam neku referencu a ne samo opis rijecima
Da li ste vi nosili neke reference - slike tudjih tetovaza ili bas slike/fotke?

Ajmo malo oziviti temu, ja volim pricati o tetovazama a iskreno nemam s kim u rl.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 21:27   #3968
Moje iskustvo s tetovazama, imam dvije, prva napravljena prije 10g, otisla u tattoo izabrala sliku iz kataloga. Druga vec ima pricu i moja je kreacija tj.moj opis, a masta i kreativnost tattoo majstora :-)
Mali mis vjerujem da ako je majstor mastovit i kreativan (i ima strpljenja i volje :-)) da bi tvoj opis bio dovoljan :-)
__________________
....move in the right direction.....
inci26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 00:16   #3969
Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
Ovaj dafont je zlo ima previse izbora. Gotovo je nemoguce cvrsto se odluciti za jedan.
No bitno je da sam se ja odlucila za tekst, a mislim da cu njemu prepustiti ostalo.

Isto mi se desilo i kad sam trazila inspiraciju za sliku na instagramu, to je pravo zlo! Bolje mi ide kad se okanim interneta i sama u glavi slazem sliku. Samo bilo bi mi lakse objasniti sto hocu da imam neku referencu a ne samo opis rijecima
Da li ste vi nosili neke reference - slike tudjih tetovaza ili bas slike/fotke?

Ajmo malo oziviti temu, ja volim pricati o tetovazama a iskreno nemam s kim u rl.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja si strogo u glavi slažem što hoću. imam par poznanika koji tetoviraju i/ili crtaju, njima sam davala svoje ideje pa su to radili, neke sam stvari tetovirala,neke još čuvam kada se odlučim.

internet je usitinu zlo ako imaš jako okvirnu ideju,ono tipa,ja bi nekakav tekst negdje da ima 3 stiha o životu i smrti bla bla.


internet je korisniji ako već imaš razrađenu ideju,samo trebaš neke detalje i neke varijacije vidjeti.


ali mene osobno nikad internet nije odvukao od inicijalne ideje koju sam zazidala u glavi.

došla tatueru sa gotovom slikom,nije bilo potrebe prilagođavati na svu sreću
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 14:29   #3970
Kako sam prije par dana ostala bez najboljeg prijatelja mog 15-godisnjeg psa, odlucila sam se njemu u znak sjecanja istetovirati njegov otisak sape, na mjestu na kojem je tetovaza na ovoj slici, i njegovo ime ispod sape.
Dakle pitanje je, hoce li mi moci tattoo majstor napraviti tattoo precrtavajuci s fotografije, na fotografiji je otisak njegove sape u snjegu, dobro vidljive jer je prethodno bio u necem crnom, samo je problem sto je slikana mobitelom prije tri-cetiri godine, sto znaci da kvaliteta nije bas na nivou HD fotografija.
I naravno standardno pitanje, koliko bole tetovaze na navedenom mjestu, ima li tko iskustva s tetovazama na tom mjestu.

Inace, imam vec jednu tetovazu, najljepsi citat iz meni posebnog filma; "It Can't Rain All The Time", napravljenu prije par godina u Njemackoj.
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 14:31   #3971
mozda cu sad pitat glupost, ali koliko se realno moze pogrijesiti u crtezu otiska šape? mislim koliko se razlikuju otisci različitih pasa?
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 14:32   #3972
Problem je u tome sto ne bi da izgleda kao da reklamiram Jack Wolfskin, dakle malo prirodnije da izgleda.
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 16:39   #3973
Preporučam House Bizzarre Tattoo Parlour ... odradila 5. tetovažu kod njih i super sam zadovoljna.
Osim toga, osjećam se ko neki narkić kad premotavam tetovažu dok sam na poslu ... odlazak na wc s torbom u kojoj je sva oprema pa premotavanje tetovaže
__________________
#LOVE
marcelich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 23:00   #3974
odlicno mjesto, jako svidjam!
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 13:29   #3975
Mjesto je savrseno, samo mislim da je i jako bolno.
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 13:30   #3976
Ljudi, imate li iskustva s tetoviranjem u Tattoo Slikica u Španskom?
Koliko sam vidjela radove na drugima, djeluju super...
Drugi tjedan imam termin pa..
NocnaLutalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 13:44   #3977
Quote:
NocnaLutalica kaže: Pogledaj post
Ljudi, imate li iskustva s tetoviranjem u Tattoo Slikica u Španskom?
Koliko sam vidjela radove na drugima, djeluju super...
Drugi tjedan imam termin pa..
jedna od prvih tetovaža, koju sam kao klinka stavila, mi je od dotičnog i požalila sam

loša boja i još lošija izvedba, a radilo se o jako jednostavnom tribalu na prstu

ne preporučujem
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 17:53   #3978
tetovaže godine

http://themladichi.com/natjecanja/ta...u-godine-2014/
Themladichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 00:13   #3979
Quote:
marcelich kaže: Pogledaj post
Preporučam House Bizzarre Tattoo Parlour ... odradila 5. tetovažu kod njih i super sam zadovoljna.
Osim toga, osjećam se ko neki narkić kad premotavam tetovažu dok sam na poslu ... odlazak na wc s torbom u kojoj je sva oprema pa premotavanje tetovaže

Sad mi je bed uopce ovo napisati.. Ja na poslu uopce ne premotavam tetovazu al zato se skidam cim dodjem kuci, operem, namazem i onda je drzim na zraku do jutra kad je opet zamotam prije posla. Ja jednostavno nemam vremena za to na poslu. Ta moja procedura se pokazala dobrom jer mi je zadnih nekoliko puta tetovaza zarasla u tjedan dana.
S tim da obicavam na tetoviranje ici petkom tako da imam cijeli vikend pred sobom pa je prvih par dana ipak stalno na zraku.
Bas sam danas odradila zadnji sesson i konacno ke gotova moja velika slika koje olaksanje
Sad mogu razmisljati o novoj, ali tek iza nove godine.. Kao nek prodje neko vrijeme sljedeci je lettering sto sam vec i pisala ovdje, i to mo ozbiljno drzi tako da je to to.

Svidja mi se kako radi house bizzare i voljela bih otici do njih malo se raspitati.
Marcelich kolika je satnica kod njih? Ako imaju uopce cijene formirane po satu...



Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 19:33   #3980
ima li tko iskustva sa crnim u medulicevoj? isla bi kod njega. uglavnom citam pozitivne komentare, ali jos bi voljela cuti nesto pozitivno od vas
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:49.