Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2010., 13:03   #61
Quote:
cock monster kaže: Pogledaj post
padovan je muškarac prve kategorije što se kreveta tiče, nije ni čudo obzirom kolike je pregazio uostalom koja bi mu rekla ne, čovjek je bečka škola, ima manire, uglađen je, zna znanje stari lisac što sve taj čovjek radi to je nešto bi svaka žena poželjela... ali činjenica je da je smoki ali takav tehničar među smokijima da ga ne bi niti jedna mijenjala za bilo kakvog drugog van kategorije "mališan"
__________________
..idem tamo gdje je sve po mom...
Slomila-nogu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 13:05   #62
Quote:
cock monster kaže: Pogledaj post
padovan je muškarac prve kategorije što se kreveta tiče, nije ni čudo obzirom kolike je pregazio uostalom koja bi mu rekla ne, čovjek je bečka škola, ima manire, uglađen je, zna znanje stari lisac što sve taj čovjek radi to je nešto bi svaka žena poželjela... ali činjenica je da je smoki ali takav tehničar među smokijima da ga ne bi niti jedna mijenjala za bilo kakvog drugog van kategorije "mališan"
to iz osobnog iskustva ili...
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 13:05   #63
Quote:
Slomila-nogu kaže: Pogledaj post
trust me - ja ostala šokirana kad sam vidjela aparaturu : ali nikad bolji seks u životu nisam imala, brijem da neću ni imati. čovjek je sex monster
cock monster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 13:12   #64
Quote:
cock monster kaže: Pogledaj post
trust me - ja ostala šokirana kad sam vidjela aparaturu : ali nikad bolji seks u životu nisam imala, brijem da neću ni imati. čovjek je sex monster
a to mu je plus...ima ih koji su smokići, pregazili gomile i svejedno nisu ništa naučili.
je li stvarno paglu kao što cure na traču kažu? i bipsić?
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 13:16   #65
Quote:
Uta kaže: Pogledaj post
a to mu je plus...ima ih koji su smokići, pregazili gomile i svejedno nisu ništa naučili.
je li stvarno paglu kao što cure na traču kažu
ma čim je zgodan odmah se misli da mu nešto nedostaje. ne znam koliki mu je kvocijent inteligencije ali znam da čovjek nije đubre - to me najviše iznenadilo jer sam mislila da je fakat ono bezveznjak po tom pitanju, izgleda savršeno pa ni ne mora imati ništa drugo ni mozak zar ne. ali iznenadila sam se. baš je ono što pišu - normalan i to je teško povjerovati. ako je zgodan a nema ženu i čopor djece odmah je gay. a i da je gay - frankly to treba probati, čovjek je ludilo u krevetu ostavio me bez teksta. i nije da samo misli na sebe u krevetu - oooooooooouuu nooooooou ali sada kakav je na duge staze tko zna. sigurno ima mane ali tko ih nema
cock monster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 13:19   #66
Quote:
cock monster kaže: Pogledaj post
ma čim je zgodan odmah se misli da mu nešto nedostaje. ne znam koliki mu je kvocijent inteligencije ali znam da čovjek nije đubre - to me najviše iznenadilo jer sam mislila da je fakat ono bezveznjak po tom pitanju, izgleda savršeno pa ni ne mora imati ništa drugo ni mozak zar ne. ali iznenadila sam se. baš je ono što pišu - normalan i to je teško povjerovati. ako je zgodan a nema ženu i čopor djece odmah je gay. a i da je gay - frankly to treba probati, čovjek je ludilo u krevetu ostavio me bez teksta. i nije da samo misli na sebe u krevetu - oooooooooouuu nooooooou ali sada kakav je na duge staze tko zna. sigurno ima mane ali tko ih nema
moja ti, svaka čast na iscrpnom izvještaju
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 13:20   #67
Quote:
cock monster kaže: Pogledaj post
ma čim je zgodan odmah se misli da mu nešto nedostaje. ne znam koliki mu je kvocijent inteligencije ali znam da čovjek nije đubre - to me najviše iznenadilo jer sam mislila da je fakat ono bezveznjak po tom pitanju, izgleda savršeno pa ni ne mora imati ništa drugo ni mozak zar ne. ali iznenadila sam se. baš je ono što pišu - normalan i to je teško povjerovati. ako je zgodan a nema ženu i čopor djece odmah je gay. a i da je gay - frankly to treba probati, čovjek je ludilo u krevetu ostavio me bez teksta. i nije da samo misli na sebe u krevetu - oooooooooouuu nooooooou ali sada kakav je na duge staze tko zna. sigurno ima mane ali tko ih nema
vollim cutii ovo , u krevetu ne misli samo na sebe!
__________________
..idem tamo gdje je sve po mom...
Slomila-nogu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 13:26   #68
ja da sam na njegovom mjestu, ne bih se isto vezala jer tom čovjeku se žene bacaju pod noge doslovce - mislim obzirom na ponudu dobrih muškaraca to nije ni čudo jer fakat je malo dobrih kitova i kita aaaaaaaaaaaaali dođite na korčulu na ljeto, organizirat ćemo voajerski izlet i uživati u pogledu, ja mogu sada samo uživati jer sam u vezi ali ono što mi je ostavio gdin padovan su prejebene uspomene na lude noći, lude, lude, luuuuude. i da je bipsić so what - ima li itko danas da je straight kak čitam svi su gay - zaista smo pederska država ili što već
cock monster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 13:38   #69
Quote:
cock monster kaže: Pogledaj post
ja da sam na njegovom mjestu, ne bih se isto vezala jer tom čovjeku se žene bacaju pod noge doslovce - mislim obzirom na ponudu dobrih muškaraca to nije ni čudo jer fakat je malo dobrih kitova i kita aaaaaaaaaaaaali dođite na korčulu na ljeto, organizirat ćemo voajerski izlet i uživati u pogledu, ja mogu sada samo uživati jer sam u vezi ali ono što mi je ostavio gdin padovan su prejebene uspomene na lude noći, lude, lude, luuuuude. i da je bipsić so what - ima li itko danas da je straight kak čitam svi su gay - zaista smo pederska država ili što već
fala na pozivu, stižemo
a i oko te gay priče...imala sam prošli tjedan na jednoj kavi raspravu da li bi lakše podnjele da nas frajer prevari s curom ili drugim frajerom? jedino je meni ispalo lakše da me prevari s frajerom...mislim ako će već varati pa izabere curu, samo bi se pitala što ona ima a ja nemam
a ako me vara s frajerom točno znam što je to
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 13:45   #70
Quote:
Uta kaže: Pogledaj post
fala na pozivu, stižemo
a i oko te gay priče...imala sam prošli tjedan na jednoj kavi raspravu da li bi lakše podnjele da nas frajer prevari s curom ili drugim frajerom? jedino je meni ispalo lakše da me prevari s frajerom...mislim ako će već varati pa izabere curu, samo bi se pitala što ona ima a ja nemam
a ako me vara s frajerom točno znam što je to
poslije sam se pitala je li vito bi ili gay zbog tih priča ovdje ali iskreno - tko to zna, jedino da se neki lik javi i veli da vito voli da ga ovaj opali onak muški po tamburi
meni čudno što ga nikad nema po medijima, baš ono rijetko se neš poslikne negdje što me dovodi do mogućeg zaključka da zaista ne voli tu pozornost i ne pati od toga da se piše, priča o njemu i da se naslikava a Bog zna da se njega ima što naslikavati jer je da ti vilica opadne čak i sa svojih 4 banke izgleda bolje od cijele vaterpolo repke aktualne
cock monster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 14:14   #71
Quote:
cock monster kaže: Pogledaj post
poslije sam se pitala je li vito bi ili gay zbog tih priča ovdje ali iskreno - tko to zna, jedino da se neki lik javi i veli da vito voli da ga ovaj opali onak muški po tamburi
meni čudno što ga nikad nema po medijima, baš ono rijetko se neš poslikne negdje što me dovodi do mogućeg zaključka da zaista ne voli tu pozornost i ne pati od toga da se piše, priča o njemu i da se naslikava a Bog zna da se njega ima što naslikavati jer je da ti vilica opadne čak i sa svojih 4 banke izgleda bolje od cijele vaterpolo repke aktualne
moja ti, vidi se da ti je ostavio lijepe uspomene

mada, ako je tako kao što pišeš, ne bi rekla da je gay....samo tip koji voli žene može u sexu poklanjati toliku pozornost partnerici
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 17:16   #72
Quote:
Uta kaže: Pogledaj post
moja ti, vidi se da ti je ostavio lijepe uspomene

mada, ako je tako kao što pišeš, ne bi rekla da je gay....samo tip koji voli žene može u sexu poklanjati toliku pozornost partnerici
ja mu iskreno skidam kapu do poda, bila sam skeptična jer ne volim te celebove i ljepuškaste, uvijek mislim da su dosadni ali me itekako razuvjerio mislila sam da je totalna sirovina ali kako tip ima manire me začudilo. mislila sam da je baš kromanjonac a on fin i uglađen uz neprikosnoven, moćni seksipil.

jel ima kakva info o njegovom love life? ne da se on niti jednoj do kraja. samo je svoj ali i to je ok. zna što želi i fura svoj film

Zadnje uređivanje cock monster : 16.09.2010. at 17:45.
cock monster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 18:08   #73
nick ti je zanimljiv
s obzirom na temu na koju si upala bolje bi išao smoki monster
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 18:12   #74
Quote:
Uta kaže: Pogledaj post
nick ti je zanimljiv
s obzirom na temu na koju si upala bolje bi išao smoki monster
moja ti - to što veliš je čista istina, mislim da se svi mali pimpeki na mene lijepe prestrašno neš ali istinito al eto, svatko ima svoj križ ali smoki od vite svakome toplo preporučujem jer nakon toga shvatiš što je seks zapravo najbolji mi je njegov glas dok je uzbuđen...... neću dalje opisivati
cock monster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 18:15   #75
Quote:
cock monster kaže: Pogledaj post
najbolji mi je njegov glas dok je uzbuđen...... neću dalje opisivati
tell us more tell us more
znamo da je smoki, ali ne znamo jel lesi?
__________________
I'm fist-fighting with fire
Just to get close to you
Can we burn something, babe?
darija* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 18:16   #76
Quote:
cock monster kaže: Pogledaj post
moja ti - to što veliš je čista istina, mislim da se svi mali pimpeki na mene lijepe prestrašno neš ali istinito al eto, svatko ima svoj križ ali smoki od vite svakome toplo preporučujem jer nakon toga shvatiš što je seks zapravo najbolji mi je njegov glas dok je uzbuđen...... neću dalje opisivati
prebaci se na trač, tamo je bilo rasprave i o sexi glasovima (dule rules) i o smokijima i o viti
osjećat ćeš se kao kod kuće
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 18:16   #77
Quote:
darija* kaže: Pogledaj post
tell us more tell us more
znamo da je smoki, ali ne znamo jel lesi?

šta to pak znači? sorry ne znam
cock monster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 18:18   #78
kakav je down under
__________________
I'm fist-fighting with fire
Just to get close to you
Can we burn something, babe?
darija* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 18:19   #79
Quote:
cock monster kaže: Pogledaj post
šta to pak znači? sorry ne znam
prouči malo trač, bit će ti jasno
koka te pita da li liže? i kako
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 18:22   #80
Quote:
darija* kaže: Pogledaj post
kakav je down under
reći ću ovako: voli se posvetiti ženi. i voli se više puta posvećivati na taj način što radi savršeno...... ne bih nikad rekla da je toliko posvećen p*biiiiip* poslu
cock monster is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.