Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2014., 16:51   #2901
Quote:
volpebianca kaže: Pogledaj post
Živciraju me ljudi koji ne shvaćaju da su pravi huligani oni koji sjede u odjelima na vrhu HNSa.
amen to that.
nevanevičicaa is offline  
Old 26.11.2014., 16:53   #2902
Quote:
JWoww kaže: Pogledaj post
Pravi huligani su oni klosarcici sa zabranom koji su blokirali red za kupit katru prije tekme sa salzburgom u svrhu manjeg broja ljudi na tribinama. Eto to me zivcira.

Sent from my LG-P990
Te "zabrane" su zapravo Mamićeve crne liste koje su donešene bez ikakvog zakonskog i pravnog dokaza i same po sebi bi trebale biti nelegalne.

Naravno, ne osporavam činjenicu da postoje huligani sa pravim, zasluženim, sudskim zabranama.

Ova rasprava je zbilja nepotrebna ovdje, rekoh samo što mene nervira. Tako da lijepo molim tebe, a i ostale da se tu složimo da se nećemo nikad složiti što se te teme tiče i idemo dalje
volpebianca is offline  
Old 26.11.2014., 16:54   #2903
Quote:
volpebianca kaže: Pogledaj post
Te "zabrane" su zapravo Mamićeve crne liste koje su donešene bez ikakvog zakonskog i pravnog dokaza i same po sebi bi trebale biti nelegalne.

Naravno, ne osporavam činjenicu da postoje huligani sa pravim, zasluženim, sudskim zabranama.

Ova rasprava je zbilja nepotrebna ovdje, rekoh samo što mene nervira. Tako da lijepo molim tebe, a i ostale da se tu složimo da se nećemo nikad složiti što se te teme tiče i idemo dalje
Cek cek o ovome se ne smije raspravljat a o 30godisnjim djevcima se moze na 15 stranica hahahaha

Sent from my LG-P990
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Old 26.11.2014., 16:55   #2904
Quote:
JWoww kaže: Pogledaj post
Cek cek o ovome se ne smije raspravljat a o 30godisnjim djevcima se moze na 15 stranica hahahaha

Sent from my LG-P990
Smije naravno, samo ja neću.

Btw.napisah negdje da me i tih 15 strana o djevcima nervira
volpebianca is offline  
Old 26.11.2014., 16:55   #2905
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
živciraju me ljudi koji se bave hnsom i tim pizdarijama. dođe mi žao kad vidim te jadnike koji valjda žive za dinamo i hajduk,koji promašeni životi i kubici kisika.

ja bi svim navijačima zabranila ulazak na sve utakmice a hns i klubovi nek se financiraju od donacija tih istih fanova,jebote nogomet mrtvi
Ovo.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Old 26.11.2014., 16:57   #2906
Nerviraju me uopce te navijacke price a da ne pricam o djelima
satc is offline  
Old 26.11.2014., 17:04   #2907
Quote:
satc kaže: Pogledaj post
Nerviraju me uopce te navijacke price a da ne pricam o djelima
+1
Afro Dita is offline  
Old 26.11.2014., 17:09   #2908
Quote:
volpebianca kaže: Pogledaj post
Živciraju me ljudi koji ne shvaćaju da su pravi huligani oni koji sjede u odjelima na vrhu HNSa.
Živciraju me ovakve izjave.

Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
živciraju me ljudi koji se bave hnsom i tim pizdarijama. dođe mi žao kad vidim te jadnike koji valjda žive za dinamo i hajduk,koji promašeni životi i kubici kisika.

ja bi svim navijačima zabranila ulazak na sve utakmice a hns i klubovi nek se financiraju od donacija tih istih fanova,jebote nogomet mrtvi

Baš promašeni životi. Mislim stvarno nam je najveći problem u državi nogomet i Mamićevo vladanje? Kad bi se ta šačica blesavih ljudi istim žarom borili za plaće, radna mjesta i ostale uistinu bitne stvari - gdje bi nam bio kraj.
Da se razumijemo, volim nogomet, repku i normalno navijanje. Sve ostalo je liječenje frustracija na pogrešnom mjestu.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Old 26.11.2014., 17:26   #2909
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Živciraju me ovakve izjave.




Baš promašeni životi. Mislim stvarno nam je najveći problem u državi nogomet i Mamićevo vladanje? Kad bi se ta šačica blesavih ljudi istim žarom borili za plaće, radna mjesta i ostale uistinu bitne stvari - gdje bi nam bio kraj.
Da se razumijemo, volim nogomet, repku i normalno navijanje. Sve ostalo je liječenje frustracija na pogrešnom mjestu.
Pogođeno u sridu.

Sent from my LG-P990
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Old 26.11.2014., 17:35   #2910
Quote:
kosjenka- kaže: Pogledaj post
Ima puno nezrelih ljudi, a u vezama su, neki čak i u brakovima, to ne mora ništa značiti. U protivnom ne bi bilo toliko ljubomornih, posesivnih, ovisnih i kojekakvih bolesnih veza.Svakakva sranja se ljudima toleriraju i ne naziva ih se bolesnima, ali eto čim je netko djevac odmah je nenormalan...Dovoljno je malo pročitati ŽUD i LJES, čega tamo sve ima.
upravo tako. "smeća" koliko hoćeš, al' se ne vidi izvana.

ima još nešto; ne znam koliko vas puno priča, s (potencijalnim) partnerom, o svojim bivšim ljubavnim vezama; osobno, a i iskustvo me naučilo, bolje je "preskočiti" neka imena, opise, momente, doživljaje, brojke, iskustva...kad-tad će se pojaviti kao "neželjena tema", a to je svakako za izbjegavanje. također, ne zanimaju me ničija prethodna ljubavna iskustva, možda nešto općenito, ali da me baš zanima nabrajanje partnera, duljine veza, što je radio, kako i zašto, koliko je duboko bio emocionalno involviran - hvala, ne zanima me. tako se lako može povrijediti partner ni ne htijuć'.

s tim u vezi - kako ćemo znati je li netko bio s nekim prije nas, ili s kim je bio, s koliko njih? možda nam laže, možda izmišlja? možda je "talentiran" pa nećemo ništa primijetiti ni u "intimnom momentu", ako nema iskustva?

koliko su ljudi iskreni što se najdublje intime tiče? nisu puno, i/ili nisu uvijek, ili "preskoče" masu detalja...uvijek skliski teren.

ot: živcira me sveprisutnost politike u svakodnevnom životu. mislili smo da smo se toga riješili izlaskom iz Juge.
ekaliopa is offline  
Old 26.11.2014., 18:10   #2911
LJES i ZUD me uvijek uspiju iznenadit koliko ljudi ima a da nisu sposobni komunicirat i bit otvoreni. Veza od 5 godina a tip/zenska otvaraju temu o nekakvoj situaciji koja se lako moze rijesit jednostavnim sjedanjem za stol i "Moram te nesto pitat/ raspravit". Al ne, nepoznati forumasi ce znat bolje, jos mi je najdraze kad se par tipova nade i pocnu valjat glupe fore da je partner sigurno nevjeran i ostale gluposti koje nemaju veze s vezom. Svasta
Lady Isadora is offline  
Old 26.11.2014., 18:12   #2912
Nerviraju me roditelji koji nazor forsiraju svoju djecu da moraju imati sve petice u školi.
Alem_ is offline  
Old 26.11.2014., 20:58   #2913
Quote:
Alem_ kaže: Pogledaj post
Nerviraju me roditelji koji nazor forsiraju svoju djecu da moraju imati sve petice u školi.
Ja znam i one koji forsiraju djecu koja su na faksu i kojima nije dovoljno "samo" prolaženje i čišćenje godine (one koji ne mogu uzdržavati dijete bez stipendije razumijem donekle, ali ne pričam o takvima). Ti su mi još gori
volpebianca is offline  
Old 26.11.2014., 21:13   #2914
+1
I oni koji odmah kad dijete dobije koju jedinicu kreću s kaznama. Jebote, svakome se dogodi. Mora li svakome ići svaki predmet?
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Old 26.11.2014., 21:27   #2915
Meni je žao tih roditelja jer vjerojatno nisu svjesni koliko štete djeci, a u svojoj glavi im žele samo najbolje.

Ja podržavam bed blu bojse ne i sve metode za postizanje ciljeva, ali nebitno.
kukurice is offline  
Old 26.11.2014., 22:56   #2916
Nije mi žao njih, žao mi je njihove djece.
Alem_ is offline  
Old 26.11.2014., 23:02   #2917
živciraju me ljudi/roditelji koji zlostavljanjem (kaznama, zabranama, vikom, drekom i batinama) "odgajaju" dijete. oni koji su u stanju psihički uništiti zasebnu jedinku (svoje dijete) koja nije sposobna pružiti otpor, a roditelj mu je možda sve na ovom svijetu. oni koji ni jedne milisekunde nisu pomislili na posljedice (tiče se i onih koji su samo tako ostavili dijete, dakle zlostavljali su nebrigom, nemarom i neprisutnošću).

"živciranje" nije adekvatni izraz, al' neka bude ot.
ekaliopa is offline  
Old 27.11.2014., 00:50   #2918
Quote:
Alem_ kaže: Pogledaj post
Nije mi žao njih, žao mi je njihove djece.
Da. Ovo što navodite su otrovni roditelji. Nisu svjesni kakve posljedice ostavljaju na djecu. Neki i jesu. Sve u svemu, previše ih je, mislim tih loših roditelja.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Old 27.11.2014., 09:14   #2919
..ovi koji sve znaju u teoriji...
satc is offline  
Old 27.11.2014., 10:27   #2920
kako me zivcira kad se zarežem na papir, pa ne skuzim odmah STA ME PEČE
i mislim si, bolje da mi prst otpadne nego ta tupa žeravica.
mari_2011 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.