Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2014., 10:52   #1
Kavica,pivica,sokic...Itd.

Ne znam je li već bila slična tema...mislim da nije .

Dakle , primjer : Zagreb, centar, sunčani proljetni dan , sredina tjedna oko 13 h.Terase kafića naravno pune gostiju svih dobnih skupina , znaci ne samo studenti ili penzici . Na stolovima kavice, pivice,razni sokovi , ponegdje kolačić ...Svi to vidite čim zatopli , po cijeloj Hrvatskoj. Ok znam ja ta tradiciju ispijanja kavice u ovome dijelu Europe , no stvarno me zanima sto vi mislite - tko su ti silni ljudi po kafićima???? .Znamo otprilike cijene , tako da ... Ne vjerujem da i Hr ima bas toliko " zlatne mladeži" , penzica sa stranim mirovinama Itd....
Otkud lova?
__________________
Loud & proud!

Valkyrie power!
Nemesea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 11:34   #2
za takve ''male stvari'' se uvijek nađe lova, pa makar bili zaduženi za sljedećih 500 god
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 11:49   #3
Quote:
Nemesea kaže: Pogledaj post
Ne znam je li već bila slična tema...mislim da nije
Mislis tema gdje se gleda ljudima u novcanik? Puno puta.

Quote:
Nemesea kaže: Pogledaj post
- tko su ti silni ljudi po kafićima???? .Znamo otprilike cijene , tako da ...
Otkud lova?
Neradnici i vucibatine.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 11:52   #4
Slutim veći cirkus nego na temi o abortusu.

Ontopic: Lova je najčešće od bakine penzije.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 12:08   #5
još uvijek je manje stolaca na terasama centra nego što je ljudi u Zagrebu.
još uvijek se i poslovne kave događaju na tim stolicama.
još uvijek ljudi koji dođu turistički, medicinski, rodbinski i ljubavnički u Zagreb vole sjest i pojest kolač i poput sok u centru.
još uvijek i ljudi iz pripizdina oko Zagreba vole doć u centar i guštat na suncu.

eto, odatle.

jel te zanima otkud svi oni ljudi na plažama ljeti? pune plaže, ispada da nitko ne radi, a ima se za ručnik i kremu?
i za to imam odgovor
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 12:15   #6
Nova ljestvica: Hrvatska među najvećim konzumentima kave

U cijelom svijetu prosjek popijene kave po osobi na godinu iznosi 1,3 kilograma. Nova rang lista pokazuje kako je Hrvatska u samom vrhu ljestvice zemalja čiji stanovnici piju najviše ovog omiljenog napitka.

http://www.srednja.hr/Novosti/Svijet...zumentima-kave

__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 12:39   #7
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
još uvijek i ljudi iz pripizdina oko Zagreba vole doć u centar i guštat na suncu.
Za razliku od čru Zagrepčanaca.


Valjda je to postalo dio kulture. Bar Cody Brown kaže tako.
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 12:49   #8
Quote:
Nemesea kaže: Pogledaj post
Ne znam je li već bila slična tema...mislim da nije .

Dakle , primjer : Zagreb, centar, sunčani proljetni dan , sredina tjedna oko 13 h.Terase kafića naravno pune gostiju svih dobnih skupina , znaci ne samo studenti ili penzici . Na stolovima kavice, pivice,razni sokovi , ponegdje kolačić ...Svi to vidite čim zatopli , po cijeloj Hrvatskoj. Ok znam ja ta tradiciju ispijanja kavice u ovome dijelu Europe , no stvarno me zanima sto vi mislite - tko su ti silni ljudi po kafićima???? .Znamo otprilike cijene , tako da ... Ne vjerujem da i Hr ima bas toliko " zlatne mladeži" , penzica sa stranim mirovinama Itd....
Otkud lova?
Znas ono, da vozis autoputom i furas recimo, klio (umjesto klija mos stavit bilo koji auto dostupan prosjecnom covjeku) i sad ti vozis, slusas muziku, stanes na semaforu i vidis cijeli autoput pun majbaha i lamborginija zagrebackih rega i nista drugo.
More majbaha i lamborginija...
Shvatila bi da se prosjecan covjek zapita - dobro jebote od kud lova svim tim ljudima???

Ali zaboga covjece, govoris o usranoj kavi od 10 kuna. Uopce mi je tuzno zapitati se tko su ti ljudi koji sjede na kavi. Zbilja je. Bas tuzno.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 12:50   #9
ne kužim što je s centrom.
lijep dio grada
ne živim u centru, jako rijetko sam tamo, i kad se nađem s nekim i odemo na večeru, ručak, što već, kamo da odemo na kavu i cugu kasnije, na Malešnicu?

i kako je kava u centru pokazatelj ičega?
ispod 10 kuna je.

nitko se ne čudi kladionicama.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 12:59   #10
Pa kladionice i loto prosječan Hrvat shvaća kao investiciju za budućnost.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 13:17   #11
pa kava je potreba
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 13:22   #12
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
pa kava je potreba
slažem se mnogima je to ka i kaldionica.Nadaju se dobitku
__________________
Ne trebam veliku lovu ni bogata kuma dosta su mi osjećaji i misli iz srca i uma.
samotnjaknamoru is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 14:37   #13
ne kuzim komentare na kavu al itekako kuzim komentare na ekipu koja cijeli dan sjedi na terasi kafica i ispija pivu za pivom. cijeli dan. znaci, nema posao na koji mora ici (djecu koju mora cuvati, ispite za koje mora uciti, kucu i obitelj za koju se mora pobrinuti ...). a novce za pivo ima.
countrywoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 16:05   #14
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
ne kuzim komentare na kavu al itekako kuzim komentare na ekipu koja cijeli dan sjedi na terasi kafica i ispija pivu za pivom. cijeli dan. znaci, nema posao na koji mora ici (djecu koju mora cuvati, ispite za koje mora uciti, kucu i obitelj za koju se mora pobrinuti ...). a novce za pivo ima.
Da im mama, zena, baka, mozda znaju vlasnika birtije, netko ih casti
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 16:10   #15
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Da im mama, zena, baka, mozda znaju vlasnika birtije, netko ih casti
ili je to ulaganje, u reklamu,u razne dogovore,informacije itd....
__________________
Ne trebam veliku lovu ni bogata kuma dosta su mi osjećaji i misli iz srca i uma.
samotnjaknamoru is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 16:13   #16
Ma znam ja da je kava potreba, da je pijuckanje kavice vani ugodno, možda sam nezgodno spomenula bas Zg, ali pojava je slična i u manjim mjestima,dosta komentara je bilo u nekom smislu, pa kako se usuđujem i pitati.
Usuđujem se,jer me zanim.Ako sjediš u radno vrijeme vani, znači nažalost si nezaposlen, shodno tome krvavo placas rezije i hranu... zato mi je to nelogično. Ok ima tu i turističkih posjeta, poslovnih kavica itd,ali opet...
Za plaže mi je jasno, živim na miru i po ljeti je sve prepuno,godišnji su odmori ništa čudno.
Daleko od toga da sam zavidna ljudima koji na taj način uživaju,ali eto baš mi je to... pa čak i na neki način fascinantno
__________________
Loud & proud!

Valkyrie power!
Nemesea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 16:16   #17
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Da im mama, zena, baka, mozda znaju vlasnika birtije, netko ih casti
da znas vlasnika neke birtije, bi li ga zamolila da ti casti sina, muza, unuka cijeli dan pivom? svaki dan do kraja svemira?
countrywoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 16:19   #18
Quote:
samotnjaknamoru kaže: Pogledaj post
slažem se mnogima je to ka i kaldionica.Nadaju se dobitku


Quote:
Nemesea kaže: Pogledaj post
Ma znam ja da je kava potreba, da je pijuckanje kavice vani ugodno, možda sam nezgodno spomenula bas Zg, ali pojava je slična i u manjim mjestima,dosta komentara je bilo u nekom smislu, pa kako se usuđujem i pitati.
Usuđujem se,jer me zanim.Ako sjediš u radno vrijeme vani, znači nažalost si nezaposlen, shodno tome krvavo placas rezije i hranu... zato mi je to nelogično. Ok ima tu i turističkih posjeta, poslovnih kavica itd,ali opet...
Za plaže mi je jasno, živim na miru i po ljeti je sve prepuno,godišnji su odmori ništa čudno.
Daleko od toga da sam zavidna ljudima koji na taj način uživaju,ali eto baš mi je to... pa čak i na neki način fascinantno
zamisli koliko ljudi ne radi 09-17- nego rade sve druge smjene.
zašto ne bi sjeli usred dana na kavu?
zamisli sve one koji su sezonski radnici, ili su turistički vodiči ili prevode od doma ili grafički dizajneri koji rade doma i sami su svoji gazde.
zamisli one koji su uzeli godišnji.
zamisli ljude koji su pokrenuli bili kakav vlastiti biznis u kojem su cijeli božji dan, i zaželili su se napraviti pauzu i popiti kavu u gradu.

zašto uopće misliš da tamo sjedi nezaposlen puk?
zašto imaš negativno mišljenje o ljudima koji su si tako odlučili iskoristiti dan?

izađi iz tih okvira, davno je posao prestao bit jedna smjena koju svi razumiju, na poslu koji svi razumiju
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 16:28   #19
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
da znas vlasnika neke birtije, bi li ga zamolila da ti casti sina, muza, unuka cijeli dan pivom? svaki dan do kraja svemira?
Pa ne da ga znam ja jebogati
Mozda ti tipovi koji sjede i cuclaju cijeli dan pivu, znaju vlasnika birtije, dobri su si s tipom, sta ja znam, pa ih tip cascava
Mozda su mu bili dobri gosti kad su imali para, pa sad kad nemaju, eto, frajer ih pocasti. Ne znam. Ovo navodim samo kao mogucnost
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 16:47   #20
Ljudi svrate prije posla i poslije posla na piće nisu samo nezaposleni na štekatima.
__________________
Ne trebam veliku lovu ni bogata kuma dosta su mi osjećaji i misli iz srca i uma.
samotnjaknamoru is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:38.