Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2005., 14:09   #21
Quote:
chiquita kaže:
pa kako da onda sve bude čisto i iznutra i izvana?!

zar ja jedina imam kabinu s mutnim i reljefnim staklom
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:10   #22
Quote:
penelop@ kaže:
eto nam ga sad na
Ja sam jedan stakleni stol unistila Windexom i kuhinjskim papirom
Na ovaj ide samo meka krpa i cista voda
kuhinjski papir je valjda kuhinjska rola a masnocu sa staklenog stola ne moze skinuti obicna voda. Znam, jel imam doma. Cistim onim za pranje prozora i to pobrisem nakon svakog obroka, ona hoce detaljno pa tu i tam pobise s toplom vodom gdje je dodala prila. Ne znam od kakvog stakla je tvoj stol bio
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:11   #23
vi niste normalni
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:13   #24
Quote:
chiquita kaže:
dobro ovakve bisere imam i ja, npr. oribala novu ploču za kuhanje oštrom starnom spužvice.sad je čisto, al ima ogrebotine.

pa kako da onda sve bude čisto i iznutra i izvana?!
pa moralo ti je pisati na uputama da se to ne cisti grubim spuzvama. Ti si ko moja doma, godinama ta ploca BEZ IJEDNE ogrebotine, drugo jutro nakon sto se uselila udesena ploca

A sto se neplodnosti tice, posalji bolju polovicu ribati sanitarije, koje musko dopusta da mu se cura time ide zivcirati?

Magic, tvoja kabina je zasad staklena (brijem da je nova) ali ako ju fakat ne cistis za godinu dvije ce biti neprozirna, tj. u boji kamenca
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:14   #25
Quote:
magic kaže:
vi niste normalni
pa....istina Kad znas da neces kupiti drugi namjestaj sljedecih 10 godina, onda ides citati upute. Druga varijanta je da zajebes novi sparet, ko chiquita.
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:15   #26
ja ju chistim, al ne vidim razliku


nova je, al nije prozirna - staklo je mutno i reljefno.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:16   #27
Quote:
dodouprolazu kaže:
pa....istina Kad znas da neces kupiti drugi namjestaj sljedecih 10 godina
znala sam da je moja odluka o NEkupnji staklenog stola ispravna...


dodo, javi se kad dodje podmladak koliko vremena i sredstava za chishcenje troshite na stol
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:17   #28
Quote:
magic kaže:
ja ju chistim, al ne vidim razliku


nova je, al nije prozirna - staklo je mutno i reljefno.
pa to i jest cilj, ne vidjeti razliku. Kad sam jednu moju bivsu (slagiran stanjem njenog doma, takvo sto nisam vidio ni kod najljenijih frendova) pitao koliko cesto cisti- kaze ona, bezveze mi se zajebavati ako nije zmazano, hocu da se vidi RAZLIKA kao da zna da je nesto radila (cistila je kupaonu svaka dva mjeseca)
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:18   #29
Quote:
magic kaže:
znala sam da je moja odluka o NEkupnji staklenog stola ispravna...

dodo, javi se kad dodje podmladak koliko vremena i sredstava za chishcenje troshite na stol
ako stol uopce prezivi u jednom komadu, problem nije ciscenje. dapace masnoca se ocisti bolje nego iz neobradjenog drveta u koje se upije. Cak i flomaster ide dolje, nazalost isprobano. Magic, sad za ozbiljno kad sam kupovao taj stol, podmladak mi nije bio ni na kraj pameti, cak sam u to vrijeme vjerovao da necu imati djecu. Ali to je vec druga prica.
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:19   #30
Za ribanje tuš kabine preporučam slijedeće:

Neka vam neki muškarac napravi obruč na koji se montiraju četiri do pet kuka. Onda to montirate oko guzice i na kuke fiksirate krpe sa sredstvom za čišćenje. Uđete u kabinu, zatvorite se i vrckate guzicom. Kružite i spuštate se u čučanj, pa onda pooolako gore. Onda to preselite malo gore i ponovite postupak.
One sa velikim cicama, neka si našiju krpe na jedan stari grudnjak, a one sa velihim guzicama neka podstave jedne jedro-gaće. Na kraju neka obuku jednu pelenu za inkontinenciju i pobrišu tuš kabinu.
ljutika is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:20   #31
za kabinu....ajax shower-power....poslje tusiranja naspricam, ne ispire se i sprjecava nastajane kamenca nakon susenja vode.

magic i moja je kabina ad mutnog reljefnog stakla(reljefno izvanka-glatko iznutra) ali nakon nekoliko tusiranja bez ciscenja postane hrapava i prasinasta...od kamenca.
TriviA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:21   #32
Quote:
penelop@ kaže:
Nemoj me krivo shvatit ali kako ti se uspije uhvatit kamenac ako redovito cistis
Pa zbog cega onda postoje sredstva protiv kamenca?Meni staklo od tusa izgleda ko novo(ima preko deset godina) bas zato jer ga redovito cistim i s vremena na vrijeme premazem sa tim sredstvom
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:21   #33
Quote:
TriviA kaže:
za kabinu....ajax shower-power
Pa to sam ja odmah rekao, ali mi ne vjeruju pičke. diskriminiraju me kao muškarca!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:22   #34
Quote:
magic kaže:
vi niste normalni

a ja mislila da će ovo biti pušiona od tebe
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:23   #35
Quote:
TriviA kaže:

magic i moja je kabina ad mutnog reljefnog stakla(reljefno izvanka-glatko iznutra) ali nakon nekoliko tusiranja bez ciscenja postane hrapava i prasinasta...od kamenca. [/B]
Ovo potvrdjujem
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:24   #36
Quote:
dodouprolazu kaže:
kuhinjski papir je valjda kuhinjska rola a masnocu sa staklenog stola ne moze skinuti obicna voda. Znam, jel imam doma. Cistim onim za pranje prozora i to pobrisem nakon svakog obroka, ona hoce detaljno pa tu i tam pobise s toplom vodom gdje je dodala prila. Ne znam od kakvog stakla je tvoj stol bio
Moze, moze..Microfazna viledina krpa i mlaka voda i ko nov. Inace se staklo ne smije cistiti papirom jer ostaju ogrebotine. One se, doduse, mogu ispolirati pastom za zube ali toliki pacijent ipak nisam
Stol je bio od kaljenog stakla kao i ovaj sada.
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:25   #37
Quote:
penelop@ kaže:
One se, doduse, mogu ispolirati pastom za zube ali toliki pacijent ipak nisam
Priznaj da te ipak privlači ta ideja!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:25   #38
Quote:
prometej kaže:
Toliko vremena bačeno u vjetar?!? Čišćenje - da ali pretjerivanje u čišćenju - odlučno ne! I još ne mogu shvatiti kako netko može obožavati sredstvo za čiščenje?!?
Kojeg vremena,pa ne ribam u detalje svaki dan, a generalka je s vremena na vrijeme potrebna.Pojam ciscenja i cistoce je za svakog razlicit i to je ok.
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:26   #39
Quote:
Rhea kaže:
Pa zbog cega onda postoje sredstva protiv kamenca?Meni staklo od tusa izgleda ko novo(ima preko deset godina) bas zato jer ga redovito cistim i s vremena na vrijeme premazem sa tim sredstvom
Ti mazes s tim sredstvom za preventivu?
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 14:26   #40
Quote:
Rhea kaže:
Pa zbog cega onda postoje sredstva protiv kamenca?
pa to je za one ljenguze sto nisu s PMF-a

peemefovkama se ne stigne uhvatiti CaCO3, kuish
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:22.