Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2014., 18:43   #9921
Evo dobila nam rvacka jos jednu udavacu!!!

unaprijed se ispricavam jer cu sigurno ponoviti vec viđeno pitanje ali trebam svjeze informacije vezano za sale u nasoj divnoj metropoli!

znaci zapela sam za gastro globus iz meni nepoznatih razloga iako tamo nikad nogom nisam krocila. citala sam i dobro i lose ali sve dosta staro pa me zanima misljenje onih koji su tamo nedavno bili.

Ali naravno zanimaju me i druge sale koje su iskljucivo u gradu. antunovic mimara i ta fensi mjesta me ne zanimaju jer se zelim udati slj godine a ne za 5 dok skupim peneze

puno hvala i jos jednom sori za ponavljanje!
cica na kolica is offline  
Old 15.09.2014., 16:29   #9922
Forum mi je puno pomogao oko planiranja našeg vjenčanja, sad kad je gotovo da i ja dam svoj doprinos, iz vlastitog iskustva
Dakle, sve pohvale za restoran Rougemarin!!:klap::klap::klap::klap:
Za ljude koji žele malo drugačije vjenčanje, fantastičnu hranu i opuštenu atmosferu. Prostor je predivan, postoji lijepo dvorište u kojem se može organizirati doček (uz npr. roštilj i rakija bar kao kod nas), ako pada kiša sve se može seliti na veliku natkrivenu terasu (nama je padala kiša)...prostor unutra je isto predivan, za sve kojima se ne sviđaju klasične sale za vjenčanjapristup je jako osoban i sve se organizira prema željama..počevši od jelovnika koji Marin slaže posebno za svake mladence prema hrani koju vole Gosti su bili oduševljeni i svi su komentirali kako je svadba bila posebna. Da opet biramo restoran, definitivno to bi opet bio Rougemarin.
arabella505 is offline  
Old 15.09.2014., 18:50   #9923
Quote:
cica na kolica kaže: Pogledaj post
Ali naravno zanimaju me i druge sale koje su iskljucivo u gradu. antunovic mimara i ta fensi mjesta me ne zanimaju jer se zelim udati slj godine a ne za 5 dok skupim peneze :raspa


je, još ako misliš na proljeće, teško da ćeš sad naći u razvikanim dvoranama termin

no ništa te ne košta da zoveš i pitaš; Nije Mimara ništa ekstra fensi... predivna je, ali ne znam je li puno skuplja od Globusa itd.
Lako je to usporediti ako se nazove i pita za ponudu.

Meni se sestra u GGlobusu udava prije X godina, bilo mi je super, sve organizirano odlično, ona voditeljica protokola nekad zna pretjerati u pravljenju šeficom, ali to je moj osobni dojam (i naravno iskustvo u 2, 3 navrata s poslovne strane, a to su osjetili i mladenci).
Inače sve 5.


Quote:
arabella505 kaže: Pogledaj post
Forum mi je puno pomogao oko planiranja našeg vjenčanja, sad kad je gotovo da i ja dam svoj doprinos, iz vlastitog iskustva
Dakle, sve pohvale za restoran Rougemarin!!:klap::klap::klap::klap:
Za ljude koji žele malo drugačije vjenčanje, fantastičnu hranu i opuštenu atmosferu. Prostor je predivan, postoji lijepo dvorište u kojem se može organizirati doček (uz npr. roštilj i rakija bar kao kod nas), ako pada kiša sve se može seliti na veliku natkrivenu terasu (nama je padala kiša)...prostor unutra je isto predivan, za sve kojima se ne sviđaju klasične sale za vjenčanjapristup je jako osoban i sve se organizira prema željama..počevši od jelovnika koji Marin slaže posebno za svake mladence prema hrani koju vole Gosti su bili oduševljeni i svi su komentirali kako je svadba bila posebna. Da opet biramo restoran, definitivno to bi opet bio Rougemarin.
Opa, zanimljivo!
pitanjca- kolko dođe po čovjeku mjesto u RougeMarinu? I što je u cijeni, a što nije? (naravno ciljam na piće u zadnjem pitanju)
Kakvi su vam bili konobari? Njihova usluga vrlo zna varirati u klasičnoj varijanti restorana...
Hrana je, s druge strane, tako odlična i kako si rekla- drugačija od standardne ponude.
Kao i prostor.
Odgovara za urbanu spiku do 100tinjak ljudi po mom mišljenu (ima i dosta parkinga uokolo). A ni stariji se tamo neće osjećati loše.
Deedy is offline  
Old 15.09.2014., 20:05   #9924
Naš menu je bio 52 eura bez alkohola (znači njihovi sokovi, kava, voda, jamnica) (švedski stol). Super je da cijena uključuje sve što smo se dogovorili i nema nikakvih skrivenih troškova (npr. na razgovorima s nekim restoranima prvo su nam rekli neku cijenu koja uključuje i hranu i cugu za 40 eura, pa smo na kraju skužili da je pod tu cugu uračunato 1 dcl vina i 2 dcl vode po osobi, a sve drugo se naplaćuje dodatno, kao i konobari poslije 12 i zamp i 1000 drugih stvari...). Jako su korektni i ne pokušavaju te prevariti na nikakav način. Na jelovniku je bio roštilj i finger food dobrodošlice + rakija bar, hladno i toplo predjelo, glavno jelo, desert i mini bureki s jogurtom poslije 2 (umjesto gulaša) Svaki slijed je imao 3-4 vrste stvarno vrhunske klope (paški sir, posedarski pršut, crni rižoto, tuna, brancin, ramstek, pašticada...), a desert su bile torte (njih 10-ak) + kremice u čašama + voće, suhe kolače nismo htjeli...Vino smo nabavljali sami, ono što inače volimo
Cijena menu-a može varirati jer su u stanju ispuniti sve želje, mislim da je naš menu bio neka sredina i da cijena varira 50-55 eura i nema nikakve kapare, plaća se kad je sve gotovo
Konobari su odlični i napravili i više nego što se očekuje od njih (nismo imali nikakve profi dekoratere, nego samo pušleke od bakice s dolca i fenjerčiće, koje smo donijeli u restoran ujutro pa su oni to postavljali po stolovima)
Da, i ja mislim da je prostor unutra super za do 100tinjak ljudi (nas je bilo 70)...ali terasa je velika pa vjerujem da se može skombinirati i za više ljudi... Parkinga ima dosta u dvorištu (oni dignu rampu).
arabella505 is offline  
Old 15.09.2014., 20:36   #9925
Pozdrav svima, zanima me da li je netko u zadnjih godinu dana imao svadbu u hotelu KAJ u Mariji Bistrici. Kakvi su dojmovi o prostoru, hrani, posluzi....?
Ivica987 is offline  
Old 15.09.2014., 22:41   #9926
Mala recenzija na Sator u Golf and Country Clubu Zagreb, stolac nije jeftin,ali nedopustivo je da oko 3 ujutro gosti moraju bjezati jer se sator potopio, a band i rasvjeta skoro ostali bez opreme pod vodom...

Vanja1234 is offline  
Old 15.09.2014., 23:25   #9927
arabella505... hvala za infa, zvuci odlicno.

Quote:
Ivica987 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, zanima me da li je netko u zadnjih godinu dana imao svadbu u hotelu KAJ u Mariji Bistrici. Kakvi su dojmovi o prostoru, hrani, posluzi....?
Bio sam ja. Jednom privatno na svadbi i jednom poslovno... istom prigodom.
Posluga vrlo dobra... hrana vrlo pristojna, prostor vrlo okej... vani pogotovo lijep kad padne noc. Fino uredjeno.


Quote:
Vanja1234 kaže: Pogledaj post
Mala recenzija na Sator u Golf and Country Clubu Zagreb, stolac nije jeftin,ali nedopustivo je da oko 3 ujutro gosti moraju bjezati jer se sator potopio, a band i rasvjeta skoro ostali bez opreme pod vodom...
A hebiga. To je sator na travi pri golf terenima. Kad pljusne samo Bog moze pomoci. Ili da uloze u neki kvslitetni pod i spoje to sa stjenkama... tzv.zidovima- ako je to uopce moguce u tako krhkom zdanju.
Deedy is offline  
Old 16.09.2014., 08:32   #9928
Quote:
unaprijed se ispricavam jer cu sigurno ponoviti vec viđeno pitanje ali trebam svjeze informacije vezano za sale u nasoj divnoj metropoli!
kada sam se ja udavala globus mi nije bio puno jeftiniji od antunovića, zbilja ne znam kako je danas. s time da mi je u antunoviću puno ljepši ambijent.
nisi navela koliko će biti gostiju an svadbi, a o tome dosta ovise i naši prijedlozi - velike sale, urbani restorani, manji restorani...
zlocka is offline  
Old 17.09.2014., 03:04   #9929
Imai tko iskustva sa restoranom R? U Rudešu?
miss-magic is offline  
Old 17.09.2014., 10:14   #9930
Quote:
miss-magic kaže: Pogledaj post
Imai tko iskustva sa restoranom R? U Rudešu?
Bila sam tamo jednom na večeri, bila je nedjelja, prostor prazan, pa možda nije reprezentativni doživljaj. Ali hrana je bila ukusna i konobar je bio ljubazan i susretljiv.
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Old 17.09.2014., 11:41   #9931
Quote:
vigi24 kaže: Pogledaj post
Meni je odličan Se-Mi u Velikom Trgovišću. Kaj vi mislite, ima kritika na uslugu?
mene zanima cijena, usluga, sve sto znate o restoranu SE-MI
munja2222 is offline  
Old 17.09.2014., 18:42   #9932
[QUOTE=Deedy;51543143]

je, još ako misliš na proljeće, teško da ćeš sad naći u razvikanim dvoranama termin

no ništa te ne košta da zoveš i pitaš; Nije Mimara ništa ekstra fensi... predivna je, ali ne znam je li puno skuplja od Globusa itd.
Lako je to usporediti ako se nazove i pita za ponudu.

ne, trazim za 2015 9,10 mj i globus ima slobodno



Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
kada sam se ja udavala globus mi nije bio puno jeftiniji od antunovića, zbilja ne znam kako je danas. s time da mi je u antunoviću puno ljepši ambijent.
nisi navela koliko će biti gostiju an svadbi, a o tome dosta ovise i naši prijedlozi - velike sale, urbani restorani, manji restorani...
pa cca 10ak € je razlika

a ljudi bi bilo 120-150 znaci nesto veca sala tak da svakako ima mjesta za kretanje i plesanje.
cica na kolica is offline  
Old 17.09.2014., 20:07   #9933
Quote:
cica na kolica kaže: Pogledaj post

ne, trazim za 2015 9,10 mj i globus ima slobodno
Pa eto onda, došla cica na kolica!


Deedy is offline  
Old 18.09.2014., 17:00   #9934
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Pa eto onda, došla cica na kolica!



al ima njih jos slobodno u tom periodu.
hjoooj kad bi to netko odradio umjesto mene
nisam ni pocela a vec mi se ne daaaa
cica na kolica is offline  
Old 18.09.2014., 20:25   #9935
Quote:
cica na kolica kaže: Pogledaj post
al ima njih jos slobodno u tom periodu.
hjoooj kad bi to netko odradio umjesto mene
nisam ni pocela a vec mi se ne daaaa
Ha cuj... znam ti ja neke koji to rade odlicno umjesto mladenaca al to kosta.
Deedy is offline  
Old 18.09.2014., 20:29   #9936
Bok svima! Ima li netko možda iskustva sa restoranom Stara lugarnica na Sljemenu?!
tuned is offline  
Old 19.09.2014., 18:24   #9937
Quote:
cica na kolica kaže: Pogledaj post
al ima njih jos slobodno u tom periodu.
hjoooj kad bi to netko odradio umjesto mene
nisam ni pocela a vec mi se ne daaaa
ako si zapela za globus nemoj dalje ni tražiti, posveti se bendu
zlocka is offline  
Old 21.09.2014., 13:09   #9938
Nedavno smo bili na dvije svadbe pa evo mog mišljenja, možda nekome pomogne.

Kraljev vrh
Divan eksterijer. Vani je bilo posluženo hladno predjelo i aperitiv. Bio je švedski stol sa narescima, salatama i sl. Imaju šator za švedski stol, a okolo imaju visoke stolove. Jako je lijepo izgledalo.

Sala je isto jako lijepa. Ali mi se nekako čini da je za 150 ljudi max.
Minus za ventilaciju jer je jako slaba pa je na trenutke bilo koma unutra.
I wc-i nisu baš nešto, ali je žena čistila svako malo tako da je to super.

Hrana je bila ok, nije mi bila fenomenalna, bilo je dosta neslano i bezokusno, ali je bilo ok. Konobari su bili dobri, donijeli su kaj god smo tražili (cugu, led itd.) i nadopunjavali su plate.

Sve u svemu je ostavilo dobar dojam, ali čula sam da su stolice od 58 € nadalje.

Apolonia
Sala mi se nije svidjela jer ima narančaste zidove i to mi nikako nije jasno. Inače je bilo lijepo uređeno.

Hrana je bila fina. Konobari su bili super.

Po meni bi bilo savršen ambijent Kraljevog vrha i klopa i konobari iz Apolonie
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Old 21.09.2014., 23:30   #9939
Pozdrav!
Čitala sam cijelu temu, možda sam i previdjela ono što tražim, pa pitam ovako - ima li tko detalje i dojmove o Matisu na Vukovarskoj, Zg, za svadbicu (oko 110 ljudi)? Jako mi se sviđa na slikama i uživo prostor, ali ne znam kakvo je osoblje i klopica. Pomoć molim!
GiSeLe is offline  
Old 22.09.2014., 06:57   #9940
Quote:
GiSeLe kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Čitala sam cijelu temu, možda sam i previdjela ono što tražim, pa pitam ovako - ima li tko detalje i dojmove o Matisu na Vukovarskoj, Zg, za svadbicu (oko 110 ljudi)? Jako mi se sviđa na slikama i uživo prostor, ali ne znam kakvo je osoblje i klopica. Pomoć molim!
Ja sam bila tamo prije 3 godine, prostor je stvarno super (najviše onaj vanjski dio) pa ako ćeš imat svadbu kad bude lijepo vrijeme, bit će pun pogodak to zelenilo vani. Hrana je okej, konobari isto, sve u svemu ja sam bila zadovoljna.
rose90 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:40.