Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2010., 17:44   #1101
Quote:
wmacan kaže: Pogledaj post
Malo je sramežljiv i neželi biti nametljiv sasvim normalno za djevice, samo ti ne odustaj i vratit če ti se pozitivno
hvala na savjetu....ali mogu li ikako napraviti nešto da se on sam pokrene,dajem mu ja znakove da slobodno može se javit i slično....ne bi voljela da aj moram stalno njega osvajati a on ne daje baš puno za uzvrat...

ili to više nema veze sa horoskopom nego sa karakterom....

kako se djeve ponašaju kad se zaljube?može li se bar to iakako otkriti?
tinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 10:28   #1102
Cool

Quote:
tinna kaže: Pogledaj post
hvala na savjetu....ali mogu li ikako napraviti nešto da se on sam pokrene,dajem mu ja znakove da slobodno može se javit i slično....ne bi voljela da aj moram stalno njega osvajati a on ne daje baš puno za uzvrat...

ili to više nema veze sa horoskopom nego sa karakterom....

kako se djeve ponašaju kad se zaljube?može li se bar to iakako otkriti?
Sumnjam mislim da češ morati sve sama
wmacan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 17:03   #1103
Quote:
tinna kaže: Pogledaj post
hvala na savjetu....ali mogu li ikako napraviti nešto da se on sam pokrene,dajem mu ja znakove da slobodno može se javit i slično....ne bi voljela da aj moram stalno njega osvajati a on ne daje baš puno za uzvrat...

ili to više nema veze sa horoskopom nego sa karakterom....

kako se djeve ponašaju kad se zaljube?može li se bar to iakako otkriti?
zaglavi mu s drugom ili nadji drugog mozda se osvjesti... mozda tako okrijes da mu je stalo ako bude reakcije
nanulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 19:54   #1104
Quote:
wmacan kaže: Pogledaj post


Sumnjam mislim da češ morati sve sama
onda mislim da to nije to....ne može se napraviti ništa,ako nije obostrano..bar kod mene,šteta!

i malo mi je glupo da ako se dečku zaista sviđam da ništa neće konkretno poduzeti....nema tu izgovora,pa čak ni ako je djeva u horoskopu

Quote:
nanulina kaže: Pogledaj post
zaglavi mu s drugom ili nadji drugog mozda se osvjesti... mozda tako okrijes da mu je stalo ako bude reakcije
čemu skrivanje ako ti se netko sviđa,kužim da si oprezan ali čemu toplo hladno
tinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 18:56   #1105
Quote:
tinna kaže: Pogledaj post
onda mislim da to nije to....ne može se napraviti ništa,ako nije obostrano..bar kod mene,šteta!

i malo mi je glupo da ako se dečku zaista sviđam da ništa neće konkretno poduzeti....nema tu izgovora,pa čak ni ako je djeva u horoskopu



čemu skrivanje ako ti se netko sviđa,kužim da si oprezan ali čemu toplo hladno
dijelim misljenje...al pitanje je kako skuziti da mu se svidjam pa reko probaj mu zaglaviti sa prijateljom ili nadji drugog momka...
pitam se bil' i tada reagovali...
nanulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 14:30   #1106
Quote:
tinna kaže: Pogledaj post
pozdrav svima! zapeo mi je za oko jedan djevac...ali jako je suzdržana osoba...mislila sam da mu se ne sviđam kao cura,već kao frendica, baš zato jer samnom u društvu bio jako "hladan i nedokučiv" ali od zajedničkog prijatelja saznala sam da se raspituje za mene da me pozdravlja i tako slično.

kako da otkrijem da mu se sviđam?

i još nešto...kakve cure muške djevice vole? Povučene,mirne,glasne,otvorene...?

Bojim se da ga ne otjeram svojim ponašanjem,jer mi se čini da ne voli baš preglasne i malo otvorenije cure...?


Pomoć molim..ako može od muških djevaca
Ovo mi je jako simpatično pa ću se uključiti za tren.

Tina,Macan je pokazao prstom u pravom smjeru,kad je rekao da ćeš morati sve sama.
Po onome što ističeš tvoj je djevac vrlo naglašen po znaku.Evo kako stvari generalno stoje.

Put do srca Djevice je samo prividno mukotrpan i dug,jer ti su ljudi u suštini emocionalno jako duboki i svako razočaranje izaziva teške potrese cijelog njihovog bića.Da bi ga zaštitili,svoje srce kriju u labirintu vlastitih misli i uma koji koji je neprikosnoveni proizvođač dvojbi i svakojakih sumnji.Iz toga se rađaju zebnja,strah,nesigurnost itd.

Kad je prividno najhladniji,on je najzaljubljeniji i u njemu sve vrije.Pogledaj ga bolje i vidjet ćeš kako treperi!On nije ni nezaintetresiran ni hladan,on je ukočen od hladnoće svog razuma i misli;ponekad toliko da ga prožimaju žmarci strave...

Moraš ga dakle ti pozivati na razgovor,pozivati na izlaske,puno pričati da mu rasteretiš misli,kao ovlaš mu davati pohvale,ponekad se diviti njegovom umu...
On nije tašt,ali je nesiguran i zato mu to treba.

Čuvaj se vulgarnosti,jer nje će biti sasvim dovoljno kad ga jednom oslobodiš okova njegovih strepnji.Budi razumna,ali neka ti riječi budu tople i natopljene tonovima i porukama onoga što osječaš za njega.A to je ljubav!

Kad jednom uđeš u njegovo srce,više nećeš biti samo žena;bit ćeš boginja njegova srca.

S R E T N O !

__________________
Istom,kad otvorimo treće oko spoznajemo što je laž !
Deus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 21:50   #1107
Quote:
Deus kaže: Pogledaj post
Ovo mi je jako simpatično pa ću se uključiti za tren.

Tina,Macan je pokazao prstom u pravom smjeru,kad je rekao da ćeš morati sve sama.
Po onome što ističeš tvoj je djevac vrlo naglašen po znaku.Evo kako stvari generalno stoje.

Put do srca Djevice je samo prividno mukotrpan i dug,jer ti su ljudi u suštini emocionalno jako duboki i svako razočaranje izaziva teške potrese cijelog njihovog bića.Da bi ga zaštitili,svoje srce kriju u labirintu vlastitih misli i uma koji koji je neprikosnoveni proizvođač dvojbi i svakojakih sumnji.Iz toga se rađaju zebnja,strah,nesigurnost itd.

Kad je prividno najhladniji,on je najzaljubljeniji i u njemu sve vrije.Pogledaj ga bolje i vidjet ćeš kako treperi!On nije ni nezaintetresiran ni hladan,on je ukočen od hladnoće svog razuma i misli;ponekad toliko da ga prožimaju žmarci strave...

Moraš ga dakle ti pozivati na razgovor,pozivati na izlaske,puno pričati da mu rasteretiš misli,kao ovlaš mu davati pohvale,ponekad se diviti njegovom umu...
On nije tašt,ali je nesiguran i zato mu to treba.

Čuvaj se vulgarnosti,jer nje će biti sasvim dovoljno kad ga jednom oslobodiš okova njegovih strepnji.Budi razumna,ali neka ti riječi budu tople i natopljene tonovima i porukama onoga što osječaš za njega.A to je ljubav!

Kad jednom uđeš u njegovo srce,više nećeš biti samo žena;bit ćeš boginja njegova srca.

S R E T N O !



sann11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 03:40   #1108
ja sam digla ruke od svoje ...cheers! odoh da se napijem
nanulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 14:01   #1109
Cool

Quote:
nanulina kaže: Pogledaj post
ja sam digla ruke od svoje ...cheers! odoh da se napijem
ajd uzdravlje!!!!!!!!!!
wmacan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 21:29   #1110
bok
vidim da svi ovdje dosta znate o astrologiji
zanima me kakva je kombinacija djevica podznak lav sa muskim skorpionom podznak lav?
bila bih vam zahvalna
blablbla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 00:28   #1111
ja ( vodenjak, podznak djevica) sam u vezi sa muskom djevicom podznak lav vec dvije i pol godine, super se slazemo ali..zadnjih pola godine ima osjecaje prema jos jednoj curi ali nista od toga..mi smo pricali o tome, trebalo je vreman da mi prizna jer ga je ona zbunjivala pa je proveo vikend s njom ali kaze da zeli biti sa mnom u vezi i da smatra da je to ispravno..ja njega obozavam pa sad me zanima sta vi mislite o tome da li je on isao provjerit da sam ja zapravo cura za njega pa da bude siguran ili sto...sad sam u zadnje vrijeme i ja malo zbunjena jer se ne osjecam vise toliko sigurno...???
aquamortis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 09:03   #1112
Cool

trebalo je vreman da mi prizna jer ga je ona zbunjivala pa je proveo vikend s njom ali kaze da zeli biti sa mnom u vezi

???????????
wmacan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 21:33   #1113
da vidis, wmacan sta ti mislis o tome?
aquamortis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 08:35   #1114
ponedjeljak, 23. kolovoza u 7 sati i 28 minuta Sunce ulazi u astrološki znak Djevice, što znači da ljeto prelazi u svoju završnu fazu. Dani su još uvijek duži od noći i tako će biti sve do jesenje ravnodnevnice, tj. do 23. rujna kada će Sunce ući u znak Vage. More je ugodno toplo, kao i zrak, ali sve je nekako mirnije i ugodnije. Mislim da je vrijedno obratiti pozornost na prirodu koja nas okružuje i to osvijestiti.

Zadatak: uspostaviti red u svom okruženju
Kada govorimo u kojem znaku zodijaka je netko rođen, govorimo o prolasku Sunca kroz godinu kroz određeno područje zodijaka, naravno s geocentričnog stanovišta. Međutim, svaki znak zodijaka ima svoga vladara, odnosno planetu koja svoje osobine najjače ispoljava upravo u tom znaku. Prvi planet do Sunca, Merkur, vlada znakom Djevice, ali i Blizancima. Kažemo da ima dvojno vladarstvo. Živahnost, kretanje, prilagodljivost i promjenjivost, Merkurove su osobine, koje u Djevici dolaze do izražaja na specifičan način. Jer Djevica je znak koji slijedi iza Lava, kojim vlada Sunce, te je samim tim Merkurovo ispoljavanje u Djevici na drugoj razini u odnosu na Blizance, specifično i usmjereno prikupljanju informacija u svrhu znanja.

Osnovni zadatak svake osobe rođene sa pozicijom Sunca u znaku Djevice je uspostavljanje reda u svom okruženju. Bez obzira radilo se o kući, poslu, partnerstvu, prijateljstvu... Sve treba biti jasno i razumljivo. Ovi ljudi izbjegavaju rizične i nejasne situacije, te ako i naiđu na njih nastoje ih pojasniti. Djevice su po prirodi radoznale sveznalice, a prikupljene informacije treba rasporediti na pripadajuće mjesto, da bi one postale pravo znanje. Mnoštvo neraspoređenih informacija i podataka za Djevicu znači kaos koji treba dovesti u red, a to je onda i brdo posla pred njima. Međutim, nakon obavljene analize i sinteze, slijedi faza razumijevanja, a to je vrijednost koja pruža mir i zadovoljstvo. Što je onda u pozadini? Svakako strah od konfuzije, nereda, odnosno neznanja. Njihova primarna potreba nije time postići visoki status i čast, već osobno zadovoljstvo, razumijevanje i sigurnost.

Djevice, kao i svaki zemljani znak zodijaka pridaju posebnu pažnju osjetilnoj percepciji i materijalnoj pojavnosti. Upravo radi ove osobine vole prirodu te im boravak u prirodi pruža veliko rasterećenje od stresa svakodnevice. Dakako iz ove osnovne orijentacije proizlaze i zanimanja kojima su više skloni: higijena, zdravlje, prehrana, pisanje, biologija, fizika, ekonomija... Vrlo često su to ljudi spretnih ruku, što može dati sklonost crtanju i kreativnom izražavanju u raznim poslovima. Mogu biti i dobri učitelji i predavači zbog urođene potrebe za sređivanjem podataka koje iznose na razumljiv i prihvatljiv način. Opredijele li se za nauku, mogu postići zavidne rezultate.





Radišnost, preciznost i preokupacija detaljima



Tko posebno cijeni osobine Djevice? Sigurno oprezni Jarci i Škorpioni, te strpljivi Bikovi, ali i osjetljivi Rakovi u njima nalaze sigurnost i suradnika od povjerenja. U odnosu između Riba i Djevica dolazi do međusobnog učenja. Ribe će Djevici dati lekciju širine, osjećajnosti, dok će Djevice Ribama pokazati da je život u materijalnom svijetu sastavljen od mnoštva detalja koje treba staviti na svoje mjesto i da svatko ima svoje granice, kojih se treba držati, uostalom i radi vlastite sigurnosti. Ostali promjenjivi znaci: vatreni Strijelac i zračni Blizanci unose strahovit nemir u život Djevica. Nemirne Strijelce i Blizance nervira Djevičino bavljenje detaljima, a Djevice pak Strijelcima i Blizancima nerijetko zamjeraju neodgovornost, nepridržavanje rokova i površnost. Što se pak tiče odnosa Ovan-Djevica, koliko god Ovnove u mladosti nerviraju Djevice koje sve vole bazirati na činjeničnom stanju i unaprijed planiranim aktivnostima, za koje osobito mladi Ovnovi nemaju strpljenja, prije ili poslije shvate da u ovom materijalnom svijetu treba poštovati red prilikom usmjeravanja svojih impulzivnih aktivnosti. Stabilni Lavovi unose vedrinu i optimizam u život Djevice. Lavovi shvaćaju vrijednost osobina Djevice, što im služi boljem snalaženju u ovom materijalnom svijetu, bez čega nema uspjeha. Njihova dobra komunikacija ključ je njihovog uspjeha. Specifičan je odnos Djevice i Vodenjaka u kojem oba moraju imati strpljenja kako bi postigli međusobno razumijevanje. Vodenjakove ideje često treba prizemljiti. Jer nije svaka ideja i izvediva u praksi. Djevica će napraviti pritom selekciju i provedbeni plan. Ako se nađe strpljenja s obje strane suradnja može biti vrlo produktivna. Umjerenost, sklad i ravnoteža Vage zapravo je vrijednost koja slijedi nakon dobro obavljenog posla Djevice. Princip Vage je valorizacija Djevičina rada u društvenoj sferi, u odnosima s drugima. Dok su osobine Djevice u Vagama indirektno stalno prisutne, suradnja može biti izvrsna i vrlo plodna.

I još nešto, svi oni koji zamjeraju Djevicama njihovu radišnost, preciznost i preokupaciju detaljima, trebali bi se samo zapitati zašto im zamjeravaju. Naravno da sami neće doći do pravog odgovora, jer sami sebi neće olako priznati da ih Djevice nečemu uče. Svi znakovi zodijaka sadrže kvalitete neophodne za život ovdje na Zemlji. Samo s niti jednom osobinom ne valja nesvjesno pretjerivati na uštrb neke druge. Djevicama poruka: smanjite brzinu i uživajte u svakom trenutku, ma što god radili. Bit ćete opušteniji i zadovoljniji.





Više pažnje posvetiti financijama



Djevice će malo odahnuti otkako je Saturn nakon gotovo dvoipolgodišnjeg prolaska Djevicom nedavno i konačno napustio ovaj znak zodijaka. Kad govorimo o Saturnu, nije poželjno promatrati njegov utjecaj samo u crno-bijeloj tehnici. Često ispada kao da spominjući Saturna govorimo samo o njegovoj crnoj strani: odricanja, strogost, bol, gubitak. No, najčešće nas upozorava na neophodno poštovanje određenih granica u ovom materijalnom svijetu. Prvo prema sebi i vlastitom zdravlju, a onda i u ostalim segmentima života. Povoljno iskorišteni Saturnovi tranziti na izvjestan način jamče dugoročno stabilnost i sigurnost. Vjerujem da su to Djevice vrijedno odradile svaka na svoj način. Ovisno o vlastitim predispozicijama i situaciji u kojoj su se našle.

U narednom razdoblju malo više pažnje posvetite financijama, te posebno budite pažljivi prilikom podizanja kredita i eventualne kupovine nekretnina. U godišnjem horoskopu koji se izrađuje za povratak Sunca na natalnu točku, Merkur, vladar Djevice, bit će cijelo vrijeme u domicilnom znaku, međutim bit će retrogradan do 13. rujna, što može donijeti privremene zastoje u određenim aktivnostima, posebice onima koji slave rođendan do toga dana. Ukoliko imate određenih zastoja u poslovima s zakonskim dokumentima, mogli bi iznenada izaći u prvi plan. Obratite pozornost na pozadinu zastoja. Možda bi i višegodišnji neriješeni problemi, za koje niste ni znali da postoje, upravo ove godine mogli izaći u prvi plan.

Dubravka ŠTEMBERGER, dipl. astrologinja I.M.R.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 18:38   #1115
Cool

Quote:
aquamortis kaže: Pogledaj post
da vidis, wmacan sta ti mislis o tome?
Stvarni nebih htio narušavat ničije veze. Neka svako kroji svoju sudbinu. Ali kažeš on je išao provjerit????????????????????????????????????????? ? Ma alo wake up!_!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wmacan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 18:45   #1116
Cool

Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
ponedjeljak, 23. kolovoza u 7 sati i 28 minuta Sunce ulazi u astrološki znak Djevice, što znači da ljeto prelazi u svoju završnu fazu. Dani su još uvijek duži od noći i tako će biti sve do jesenje ravnodnevnice, tj. do 23. rujna kada će Sunce ući u znak Vage. More je ugodno toplo, kao i zrak, ali sve je nekako mirnije i ugodnije. Mislim da je vrijedno obratiti pozornost na prirodu koja nas okružuje i to osvijestiti.

Zadatak: uspostaviti red u svom okruženju
Kada govorimo u kojem znaku zodijaka je netko rođen, govorimo o prolasku Sunca kroz godinu kroz određeno područje zodijaka, naravno s geocentričnog stanovišta. Međutim, svaki znak zodijaka ima svoga vladara, odnosno planetu koja svoje osobine najjače ispoljava upravo u tom znaku. Prvi planet do Sunca, Merkur, vlada znakom Djevice, ali i Blizancima. Kažemo da ima dvojno vladarstvo. Živahnost, kretanje, prilagodljivost i promjenjivost, Merkurove su osobine, koje u Djevici dolaze do izražaja na specifičan način. Jer Djevica je znak koji slijedi iza Lava, kojim vlada Sunce, te je samim tim Merkurovo ispoljavanje u Djevici na drugoj razini u odnosu na Blizance, specifično i usmjereno prikupljanju informacija u svrhu znanja.

Osnovni zadatak svake osobe rođene sa pozicijom Sunca u znaku Djevice je uspostavljanje reda u svom okruženju. Bez obzira radilo se o kući, poslu, partnerstvu, prijateljstvu... Sve treba biti jasno i razumljivo. Ovi ljudi izbjegavaju rizične i nejasne situacije, te ako i naiđu na njih nastoje ih pojasniti. Djevice su po prirodi radoznale sveznalice, a prikupljene informacije treba rasporediti na pripadajuće mjesto, da bi one postale pravo znanje. Mnoštvo neraspoređenih informacija i podataka za Djevicu znači kaos koji treba dovesti u red, a to je onda i brdo posla pred njima. Međutim, nakon obavljene analize i sinteze, slijedi faza razumijevanja, a to je vrijednost koja pruža mir i zadovoljstvo. Što je onda u pozadini? Svakako strah od konfuzije, nereda, odnosno neznanja. Njihova primarna potreba nije time postići visoki status i čast, već osobno zadovoljstvo, razumijevanje i sigurnost.

Djevice, kao i svaki zemljani znak zodijaka pridaju posebnu pažnju osjetilnoj percepciji i materijalnoj pojavnosti. Upravo radi ove osobine vole prirodu te im boravak u prirodi pruža veliko rasterećenje od stresa svakodnevice. Dakako iz ove osnovne orijentacije proizlaze i zanimanja kojima su više skloni: higijena, zdravlje, prehrana, pisanje, biologija, fizika, ekonomija... Vrlo često su to ljudi spretnih ruku, što može dati sklonost crtanju i kreativnom izražavanju u raznim poslovima. Mogu biti i dobri učitelji i predavači zbog urođene potrebe za sređivanjem podataka koje iznose na razumljiv i prihvatljiv način. Opredijele li se za nauku, mogu postići zavidne rezultate.





Radišnost, preciznost i preokupacija detaljima



Tko posebno cijeni osobine Djevice? Sigurno oprezni Jarci i Škorpioni, te strpljivi Bikovi, ali i osjetljivi Rakovi u njima nalaze sigurnost i suradnika od povjerenja. U odnosu između Riba i Djevica dolazi do međusobnog učenja. Ribe će Djevici dati lekciju širine, osjećajnosti, dok će Djevice Ribama pokazati da je život u materijalnom svijetu sastavljen od mnoštva detalja koje treba staviti na svoje mjesto i da svatko ima svoje granice, kojih se treba držati, uostalom i radi vlastite sigurnosti. Ostali promjenjivi znaci: vatreni Strijelac i zračni Blizanci unose strahovit nemir u život Djevica. Nemirne Strijelce i Blizance nervira Djevičino bavljenje detaljima, a Djevice pak Strijelcima i Blizancima nerijetko zamjeraju neodgovornost, nepridržavanje rokova i površnost. Što se pak tiče odnosa Ovan-Djevica, koliko god Ovnove u mladosti nerviraju Djevice koje sve vole bazirati na činjeničnom stanju i unaprijed planiranim aktivnostima, za koje osobito mladi Ovnovi nemaju strpljenja, prije ili poslije shvate da u ovom materijalnom svijetu treba poštovati red prilikom usmjeravanja svojih impulzivnih aktivnosti. Stabilni Lavovi unose vedrinu i optimizam u život Djevice. Lavovi shvaćaju vrijednost osobina Djevice, što im služi boljem snalaženju u ovom materijalnom svijetu, bez čega nema uspjeha. Njihova dobra komunikacija ključ je njihovog uspjeha. Specifičan je odnos Djevice i Vodenjaka u kojem oba moraju imati strpljenja kako bi postigli međusobno razumijevanje. Vodenjakove ideje često treba prizemljiti. Jer nije svaka ideja i izvediva u praksi. Djevica će napraviti pritom selekciju i provedbeni plan. Ako se nađe strpljenja s obje strane suradnja može biti vrlo produktivna. Umjerenost, sklad i ravnoteža Vage zapravo je vrijednost koja slijedi nakon dobro obavljenog posla Djevice. Princip Vage je valorizacija Djevičina rada u društvenoj sferi, u odnosima s drugima. Dok su osobine Djevice u Vagama indirektno stalno prisutne, suradnja može biti izvrsna i vrlo plodna.

I još nešto, svi oni koji zamjeraju Djevicama njihovu radišnost, preciznost i preokupaciju detaljima, trebali bi se samo zapitati zašto im zamjeravaju. Naravno da sami neće doći do pravog odgovora, jer sami sebi neće olako priznati da ih Djevice nečemu uče. Svi znakovi zodijaka sadrže kvalitete neophodne za život ovdje na Zemlji. Samo s niti jednom osobinom ne valja nesvjesno pretjerivati na uštrb neke druge. Djevicama poruka: smanjite brzinu i uživajte u svakom trenutku, ma što god radili. Bit ćete opušteniji i zadovoljniji.





Više pažnje posvetiti financijama



Djevice će malo odahnuti otkako je Saturn nakon gotovo dvoipolgodišnjeg prolaska Djevicom nedavno i konačno napustio ovaj znak zodijaka. Kad govorimo o Saturnu, nije poželjno promatrati njegov utjecaj samo u crno-bijeloj tehnici. Često ispada kao da spominjući Saturna govorimo samo o njegovoj crnoj strani: odricanja, strogost, bol, gubitak. No, najčešće nas upozorava na neophodno poštovanje određenih granica u ovom materijalnom svijetu. Prvo prema sebi i vlastitom zdravlju, a onda i u ostalim segmentima života. Povoljno iskorišteni Saturnovi tranziti na izvjestan način jamče dugoročno stabilnost i sigurnost. Vjerujem da su to Djevice vrijedno odradile svaka na svoj način. Ovisno o vlastitim predispozicijama i situaciji u kojoj su se našle.

U narednom razdoblju malo više pažnje posvetite financijama, te posebno budite pažljivi prilikom podizanja kredita i eventualne kupovine nekretnina. U godišnjem horoskopu koji se izrađuje za povratak Sunca na natalnu točku, Merkur, vladar Djevice, bit će cijelo vrijeme u domicilnom znaku, međutim bit će retrogradan do 13. rujna, što može donijeti privremene zastoje u određenim aktivnostima, posebice onima koji slave rođendan do toga dana. Ukoliko imate određenih zastoja u poslovima s zakonskim dokumentima, mogli bi iznenada izaći u prvi plan. Obratite pozornost na pozadinu zastoja. Možda bi i višegodišnji neriješeni problemi, za koje niste ni znali da postoje, upravo ove godine mogli izaći u prvi plan.

Dubravka ŠTEMBERGER, dipl. astrologinja I.M.R.
Oprosti što pitam ali vidim ovo dipl. astrologinja pa me zanima gdje da ja to isto dobijem s obzirom da se astrologijom bavim več 15god tako da znanje mogu samo nadopunit i usavršit ali stvarno bih volio to imat. Ne samo na papiru nego bit to što ustvari i jesam jer se i sada recimo slobodno-aktivno bavim stime a i na neki način zanima me.
wmacan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 20:03   #1117
Quote:
U narednom razdoblju malo više pažnje posvetite financijama, te posebno budite pažljivi prilikom podizanja kredita i eventualne kupovine nekretnina.
aaaaaa!!! a ja taman sredila svu papirologiju i drugi tjedan bi trebala ici u realizaciju jednog kredita.. mislim, necu si zivot krojiti prema horoskopu ali ovo mi je stvarno sada malo utjeralo strah u kosti...
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 14:57   #1118
pozdrav svima!

citam ove postove o djevicama posto je moj dragi djevica i ne vjerujem, i misli u glavi jel vi svi njega znate, koliko ljudi prica o mojem dragom, jel je to moguce...
i osvijestim se i tek tada shvatim koooolikoooo vaaas ima istih odn. slicnih ,
stvarno ste znak za razmatranje i pitanje jel to moguce, barem sam si ja postavljala pitanje jel to moguce kada bi moj dragi napravio neku ludariju tipcnu za vas djevice... i jos uvijek me moze iznenaditi da se zapitam jel je ovo stvarno bilo?
ja sam zivjela u uvjerenju da je samo on takav a kad ono ima vas, ali dobro za mene je jos uvijek jedinstven i uvijek ce biti.

i uz to sve ja sam jedanj njezanj i osjecajan racic i zamislite njegove ispade, burne reakcije, bjezanje kuci, anlazira svaku izgovorenu rijec, nakon dva dana razmisljanja se stjeti neceg sta sam napravila prije dva dana i naljuti se itd... mozak radi sto na sat, sto si sada, sto ces tada, zasto ovo kako ono itd..., ja sam takav, moj ponos, ja sam rekao, meni neces ovo, prvo se iskupi i .... a ja isprepadan racic koji se ne moze snaci u svemu tome...
moram prizanti da mi je trebalo vremena da ga skuzim i da shvatim nacin na koji funkcionira, sada se vec i zezamo da imam u glavi knjigu o njemu u koju biljezim sto znaci odredeno ponasanje...
e da sam znala da je to zbog horoskopskog znaka kupila bi neku astro knjigu.. mada je ovako slade, iz dana u dan nesto novo...

ali to je moj dragi, da nije takav nebi ga toliko voljela :*

i na kraju da se malo pohvalim, uskoro postajem gospoda svoje djevice

netko je i na pocetku teme i napisao:

09.07.2007., 00:22 #44
kachunchica
Kachunchiro Michuni




Registracija: Apr 2005.
Lokacija: in between
Postova: 8,374 Iz iskustva ljudi koje poznajem: rak + djevica=brak barem ja dozivljavam te kombinacije skroz bracnim.


kachunchica
Pogledaj profil korisnika
Nađi još postova od kachunchica

09.07.2007., 00:24 #45
Magha





Registracija: Jul 2007.
Postova: 164

Pošto sam ja, Djevica, također u vezi s Rakom...
Po meni je ovo jako skladna kombinacija, ne samo što su ta dva znaka u skladno aspektu sekstila, nego iz više razloga: Rak je osjećajan, brižan znak kojem treba oslonac, potpora. Djevica tu ulazi kao sjajan igrač jer je razumna osoba što ju čini čvrstom. Koliko znam iz svoje veze, tu izbijaju male svađe kada Djevica ne izražava dovoljno svoje emocije. Rak se može osjećati kao obična budala jer želi nježnost i ljubav, stalno izljevanje naklonosti - kao što to i on radi. Ako se u početku to ne riješi, može biti stvarno problematično kasnije. Iz mog iskustva, čak iako sve sam to objasnila ovom Raku, on s vremena na vrijeme ponovno ispituje treba li smanjiti izljeve ljubavi, što radi pogrješno, imam li što za reći i sl. Sve u svemu, mirna veza između dva mirna znaka. Sve se svodi na brigu jedno za drugoga. Samo je problem u tome što Djevica svoje izljeve ljubavi ne iskazuje na nivou riječi, ali to ne znači da ih nema. S Rakovima treba strpljenja, pogotovo što ne zaboravljaju prošlost.


Eto, nešto iz mojeg iskustva. Koje inače nije veliko, ali ...eto. Ali da analiza bude prava, za to treba pogledati dublje u sinastriju, kompozit/davison... =)


----------------------------------

pozdrav svima od mene, a mojoj djevici veeelikaaa pusaaaa :* :* :* :*
mmic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 19:41   #1119
Ima tu nesto, slazem se
.:domy:. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 15:37   #1120
meni se u medjuvremenu dize kosa na glavi od djevicaaaa...
toliko kontrdiktornosti u osobama sa tim znakom zodijaka, da je to grozno...ne pokusavajte ih shvatiti, a dizem kapu s glave onome ko uspije uloviti jednu djevicu...i jos sa njom ostvari uspjesan emotivan odnos bez svadja i konstantnog prepucavanja
nanulina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:05.