Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2011., 10:26   #81
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Da, onda NISI osnovni korisnik
prije promjene podataka piše upozorenje da samo osnovni korisnici mogu mijenjati podatke...znači ako to nisi, ne možeš...
__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 10:29   #82
Al to što piše po ovome nema smisla, jer on i ne može doći do tog dijela gdje to piše

Croz Croz, . . . a mene nisu htjeli zaposliti
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 10:39   #83
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Al to što piše po ovome nema smisla, jer on i ne može doći do tog dijela gdje to piše

Croz Croz, . . . a mene nisu htjeli zaposliti
naravno da ne, kada nema tu opciju...

greška u komunikaciji...ah, svak radi na info telefeonima amexa...trebali su mu to kazati odmah, a ne ga uvjeravati da može...
__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 16:55   #84
Quote:
Goleo kaže: Pogledaj post
naravno da ne, kada nema tu opciju...

greška u komunikaciji...ah, svak radi na info telefeonima amexa...trebali su mu to kazati odmah, a ne ga uvjeravati da može...
zakaj ja sad to nemam?
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 18:47   #85
Da li si OSNOVNI ili DODATNI korisnik?
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 14:43   #86
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Da li si OSNOVNI ili DODATNI korisnik?
onda valjda osnovni ... i kako da ja sad sebi promjenim mail, računi mi više ne dolaze stalno kasnim s plaćanjem ...
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 18:58   #87
Ja bih prije rekoa "valjda dodatni", jer osnovni korisnici imaju pravo mijenjati podatke.


Ne razumijem, da ti računi ne dolaze?
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 22:16   #88
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Ja bih prije rekoa "valjda dodatni", jer osnovni korisnici imaju pravo mijenjati podatke.


Ne razumijem, da ti računi ne dolaze?
nisam dodatni!!¨!!!!

ne doalze mi računi jer sam aktivirao online da mi emailom dolazi ali kako mi se ugasila stara email adresa ne primam račune!
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 10:06   #89
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
nisam dodatni!!¨!!!!

ne doalze mi računi jer sam aktivirao online da mi emailom dolazi ali kako mi se ugasila stara email adresa ne primam račune!

oj, lude kuće...nazovi ih i sve to telefonski riješi...oni će te uputit trebaš li nešto faksirat...u međuvremenu imaš automat za saznat visinu računa i datum dospijeća...i svakako ih pitaj zašto nemaš opciju Promjena podataka...
__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 11:19   #90
Tako je, a sa druge strane ne treba ti račun da bi ga podmirio.

Ja uvijek uplatim love koliko mogu (uvijek više od iznosa računa.) Zadnja uplata je bila za 700 kuna veća od ukupnog iznosa računa.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 11:26   #91
Kakav crni automat, pa ako se može ulogirati može vidjeti i račun.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 11:35   #92
nazvao sam i promjenila mi je ženska bar tak veli, sad ćemo vidjet i pismeno sam dobio doma ponudu za kredit!
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 08:40   #93
Pozdrav.

ovako, imam jedno pitanje za vas koji imate iskustva s PBZ-ovim Amexom.
korisnik sam kartice nekih godinu dana i do sad sam sve račune redovito plaćala.
Sad sam međutim došla do situacije da mi se na Americanu nakupilo nekih 3000 kn raznoraznih potrošačkih kredita i uz još neke neplanirane troškove zadnji račun mi je iznosio 9000 kuna.
kako sada nemam toliki iznos za uplatit možete li mi dati savjet što da radim? ne bi htjela ostati bez kartice.
Dali će im što značit ako uplatim samo dio računa?
ili bi bilo dobro odmah ih nazvat pa se probat dogovorit da to nekako obročno otplatim? koliko su spremni izaći u susret?

Unaprijed hvala na odgovoru.
luckasta88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 09:31   #94
uplati koliko imaš, a i nazovi ih da vidiš kak ćete se za ostatak dogovorit.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 12:37   #95
Quote:
luckasta88 kaže: Pogledaj post
Pozdrav.

ovako, imam jedno pitanje za vas koji imate iskustva s PBZ-ovim Amexom.
korisnik sam kartice nekih godinu dana i do sad sam sve račune redovito plaćala.
Sad sam međutim došla do situacije da mi se na Americanu nakupilo nekih 3000 kn raznoraznih potrošačkih kredita i uz još neke neplanirane troškove zadnji račun mi je iznosio 9000 kuna.
kako sada nemam toliki iznos za uplatit možete li mi dati savjet što da radim? ne bi htjela ostati bez kartice.
Dali će im što značit ako uplatim samo dio računa?
ili bi bilo dobro odmah ih nazvat pa se probat dogovorit da to nekako obročno otplatim? koliko su spremni izaći u susret?

Unaprijed hvala na odgovoru.

odmah ih nazovi i dogovori se...
spremni su izaći u susret...
važno ti je da zatvaraš račune po starosti, da ti novi račun ne primi u sebe dio pret pret posljednjeg računa, na to su alergični, to pazi..
sve se može riješiti dogovorom

i prereži karticu...

ja sam je prerezao preklani, diners sam prerezao lani i gle čuda.. još sam živ..

da nisam prerezao te kartice, ne bih bio izdržao udar tečaja švicarca, u to sam posve siguran..
jedrilicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 21:03   #96
pozz ljudi imam jedno glupasto pitanje,

naime "naručio" sam amex karticu i zanima me da li ću odmah moći plaćati na rate (npr. 6 il 12 rata) ili mora proći neki period za to?
nemam tr u pbz-u, ako to išta znači

unaprijed hvala
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 01:01   #97
možeš isti sekund čim dobiješ i aktiviraš karticu
hmore85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 10:46   #98
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Da, onda NISI osnovni korisnik
Da se osvrnem na ovo. Moj je muž osnovni korisnik i on nema opciju Promjena podataka. Ja sam dodatni korisnik.
__________________
Puno te jube volin, punooo....
Eshyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 12:37   #99
Onda neka kontaktira AMEX.

Stvarno
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 14:07   #100
Quote:
Eshyy kaže: Pogledaj post
Da se osvrnem na ovo. Moj je muž osnovni korisnik i on nema opciju Promjena podataka. Ja sam dodatni korisnik.
ja sam mislila da svi osnovni korisnici imaju opciju promjena podataka...sada izgleda da to nije tako...svašta
__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:50.