Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2014., 13:48   #21
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Tražilica---Napredna tražilica
Upišeš korisničko ime koje te zanima, označiš što sam označio na slici i voila

[IMG]http://i.imgur.com/YH1BTh2l.png


A evo vam i linkovi:

https://www.forum.hr/search.php?searchid=25714866
https://www.forum.hr/search.php?searchid=25714882
tako još uvik vide samo zadnjih ili prvih 300 postova



lakše se zguglat
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 13:52   #22
Aha, isprike, nisam vidio ovo sve (mislio sam da ih zanimaju prvi postovi)
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 09:19   #23
A kako skontati sve postove preko Googlea? Moze primjer
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 23:13   #24
Ja niti ne mogu otvoriti svoje postove. Javlja mi se nekakva vBulletin poruka:


biceps, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
2.If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.
biceps is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 11:41   #25
Javlja ti se poruka da tražilica nije dostupna običnim korisnicima.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 13:57   #26
Da ali prije sam mogao gledati svoje postove i sad odjedanput više ne.
Znači samo "posebni" mogu to, a obični ne.
Koje su to gluposti.
biceps is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2019., 10:58   #27
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Ne možeš ih izbrisati. Ubuduće razmisli prije nego otvoriš temu.

Postove možeš brisati unutar cca 90 minuta od postanja, dok ti je dostupna tipka EDIT.
Mislim kako nije lijepo ni etično postaviti se tako apsolutistički prema svojim članovima. Svi možemo pogriješiti i svima nam MORA biti omogućeno ispraviti svoje pogreške. Sigurna sam da bi to želio baš svaki član ovoga foruma. Čemu uopće služi apsolutizam? Prijateljski sigurno nije. Zašto ne bismo mogli pristupiti bilo kojem svom starom postu i ispraviti pogrešno navedenu firmu npr. ili ime? I eventualnim komentatorima bi bilo drago vidjeti isprike ako su potrebne. Barem rubriku "uredi" bi trebalo ostaviti trajno na svakom postu ili komentaru.
Pitam se samo hoće li ovo netko pročitati ili mi čak i odgovoriti? Samo poštovanjem s obje strane sačuvati ćemo naš i vaš Forum.hr koji sada ima daleko veću konkurenciju nego ranije.
__________________
Nisam ja iz TB, samo sam se tu udala dok sam bila budala
azra_stella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2019., 11:15   #28
editiranje postova je moguće neko kraće vrijeme. kako na ovom forumu, tako i na drugim forumima. editirati post kasnije (nakon npr. dan-dva ili čak nakon mjesec-dva) kad je taj post već dio rasprave koja mu je uslijedila, dovelo bi do konfuzije i zloupotrebe opcije edit. da ne govorim o tome da se nitko tko od početka sudjeluje u diskusiji više ne vraća čitati stare postove.

korekcija krivog navoda (ili firme kako ti kažeš) se uvijek objavljuje kao novi post, a imaš mogućnost citirati svoj stari post s krivom informacijom pa napisati da si u njemu pogriješila te napisati ispravnu informaciju. na taj način svi koji prate temu odmah vide da u njoj postoji novi post i novu informaciju.

eto, viđeno i odgovoreno. s poštovanjem.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2019., 23:08   #29
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
editiranje postova je moguće neko kraće vrijeme. kako na ovom forumu, tako i na drugim forumima. editirati post kasnije (nakon npr. dan-dva ili čak nakon mjesec-dva) kad je taj post već dio rasprave koja mu je uslijedila, dovelo bi do konfuzije i zloupotrebe opcije edit. da ne govorim o tome da se nitko tko od početka sudjeluje u diskusiji više ne vraća čitati stare postove.

korekcija krivog navoda (ili firme kako ti kažeš) se uvijek objavljuje kao novi post, a imaš mogućnost citirati svoj stari post s krivom informacijom pa napisati da si u njemu pogriješila te napisati ispravnu informaciju. na taj način svi koji prate temu odmah vide da u njoj postoji novi post i novu informaciju.
eto, viđeno i odgovoreno. s poštovanjem.
Hvala na odgovoru, ali bih ipak voljela da do promjene dođe iako me osobno to još nije pogodilo, nadam se da i neće. Vidite da niti Facebook ne propada, a doslovno sve možemo obrisati, pa s postom nestanu i komentari i nikome ništa. Znam da kod nas za sve treba vremena, treba odobrenja vlasnika itd.Sad se pitam možemo li se odjaviti i s odjavom da nestanu svi naši postovi? Vjerojatno ne bi nestali, mislim li dobro? Forum.hr je vlasnik svega što smo napisali, apsolutni vlasnik. Ipak vama hvala na odgovoru još jednom
__________________
Nisam ja iz TB, samo sam se tu udala dok sam bila budala
azra_stella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2019., 23:43   #30
kako izbrisati vlastite teme ili postove?

ne, nikad se nije moglo brisati postove i teme po narudžbi i to se neće promijeniti.
ne, odjavom se ne brišu tvoji postovi. premda bih rekla da ti pod "odjava" misliš na brisanje profila, što također nije moguće.

forum nije fb. potpuno drugačiji koncept, potpuno drugačiji način sudjelovanja i prezentiranja.
ovdje si anoniman sudionik, osim ako ne odabereš drugačije na vlastitu odgovornost.
na fb te prisiljavaju da pišeš pod vlastitim imenom i prezimenom, a ako odabereš anonimnost tj korištenje aliasa, možeš očekivati da te prije ili kasnije zblokaju.

kužiš razliku? uspoređuješ neusporedivo.

sve što te zanima piše ti u pravilima foruma, te u uvjetima na koje si pristala registracijom. kome pravila ne odgovaraju, neka se odjavi i zaboravi na ovo mjesto.

i da, na anonimnim internetima poput ovog nema persiranja. svi smo na ti. čari anonimnosti.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:32.