Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2017., 13:26   #1
Uklonjena tema: "Jesu li Soroševci infiltrirali Forum.hr"

Moderator KLCCLK me je kartonirao i uklonio temu: "Jesu li Soroševci infiltrirali Forum.hr" zbog "kršenja pravila foruma.

Quote:
S obzirom da je deklarirani cilj Soroševskih organizacija, utjecaj na društvo, koliko je vjerojatno da Soroševci nisu vidjeli svoj interes u infiltriranju moderatorske ekipe Forum.hr-a, posebno političkih foruma?

Malo vjerojatno, rekao bih... Posebno ako uzmemo u obzir da moderiranje na forumu sve više ide u pravcu Soroševski podržane ideologije...
Molio bih objašnjenje o kojim se pravilima foruma radi (a i inače bi bila dobra, civilizirana praksa u PM-ima moderatora da se obrazlože ta kršenja...).

Ukoliko se radi o nekakvom hipotetskom pravilu o nekomentiranju moderatora u temama foruma, napominjem da u toj temi ne komentiram moderatore kao takve, nego aktivnosti Soroševskih organizacija kojima je zasigurno cilj preuzeti, ako ne kontrolu, omda veliki utjecaj na internetu, pa tako i na ovom forumu.

To je eminentno politička tema od općeg interesa, zbog važnosti Forum.hr-a u javnom političkom prostoru RH.


Ako vam nikako odgovara isticanje vašeg foruma, bi li bila prihvatljiva neka opća tema o infiltraciji Soroševaca u raznim internet forumima i portalima, s napomenom da ni Forum.hr možda nije iznimka?

Lijep pozdrav.
The Avenger is offline  
Old 06.05.2017., 19:06   #2
Trolanje je protivno pravilima foruma.

Komentiranje moderature i moderatorskih postupaka je protivno pravilima podforuma Politika (članak 7.).

Obzirom da si otvaranjem te teme prekršio dva pravila, tema je izbrisana, a ti kartoniran za samo jedno od dva kršenja pravila, tako da si još i dobro prošao.


Nemoj se ni truditi odgovarati na ovaj post novim pokušajima trolanja jer nas ne zanima i samo ćeš pobrati još kartona. To se pogotovo odnosi na izigravanje žrtve, jer je brisanje te teme i pripadajući karton stvar tehničkog provođenja pravila, a ne ušutkavanje, iako i ti i mi jako dobro znamo da je toj temi zapravo jedini smisao postojanja bio da ju obrišemo, pa da možeš reći "Eto vidite, bio sam u pravu pa su me ušutkali!". Ako želiš biti uspješan trol, moraš to odigrati puno suptilnije i pametnije.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:01.