Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2017., 21:39   #1
Post Otvaranje indeksa tema

Pošto vi nikad nećete vratiti ovu pretragu i dosta ljudi ne zna pretraživati preko Googlea, predlažem da u svim podforumima gdje nije poželjno imati duple teme otvorite indekse tema. To bi trebalo, na primjer, u filmovima, serijama, glazbenicima...

Postoji mogućnost da je dovoljno staviti link na indeks koji će se sam generirati po abecednom redu. Ne znam kako se to točno radi i forum na kojem sam to vidio je mrtav. Isto je bio vBulletin 3 kao ovo, tako da je sve isto. Vjerojatno samo treba malo pročačkati postavke. Ako bi se tako uradilo, moderatori ne bi imali nikakvih obaveza osim otvoriti temu i u nju staviti link.
Ode se u ovu arhivu i na linkovima pojedinih sekcija namjesti se da se izlistaju sve teme po abecedi. Sad ti linkovi iz nekog razloga ne rade, izbaci mi "404 Not Found". Recimo, ovo bi bio link na spisak tema sekcije "Film". https://www.forum.hr/archive/index.php/f-16.html
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 23:05   #2
Slazem se s prijedlogom Na turizmu, di sam bila mod 9 godina do prije tri mjeseca, imas popis tema po abecedi, rucno sam to radila (spajala duple teme, sortirala) i azurirala svako malo. Nije problem, a daleko olaksava posao i modu (bar meni), a pogotovo forumasima.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 14:28   #3
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 23:26   #4
Odluka je na tehničarima i Anderlonu. Kad ja budem nešto znala, znat ćete i vi.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 23:39   #5
S obzirom na to da se na ovoj forumu apsolutno nista ne poduzima po pitanju nadogradnje i usavrsavanja vec godinama (uzmimo samo primjer famozne trazilice za koju je vec pitalo nekoliko tisuca forumasa, te svatko malo netko pita kada ce proraditi, a odgovor je vec godinama svaki puta isti - "radi se na tome"), nemoj se nadati nicemu niti po ovom pitanju. To me podsjeca na onu situaciju kada propadne neki ducan ili kafic, pa onda svi uredno na vrata ili izlog zalijepe uvijek jedan te isti natpis - zatvoreno radi preuredjenja - sto je zapravo sifra za - propali smo. Tako i ovo, ne poduzima se nista, niti ce se ista poduzeti, teme su sve manje i manje posjecene, pise se sve manje, i sve neminovno vodi zatvaranju butige.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.