Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2017., 10:47   #1
Veličanje nacizma na ostalim pdf-ovima

Ovako, znam da je pdf. Politike izričito zabranjeno veličanje Nacizma, Ustraštva negiranje Holocausta itd., ali što je sa ostalim PDF-ovima?

https://www.forum.hr/showthread.php?t=514120&page=431

Quote:
haha ja stvanro počinjem vjerovati da se višom politikom u europi, bave isključivo Židovi i njihove sluge, praktički nema niti jednog pravog rasnog europljanina i arijevca koji zastupa interese bijelaca odnosno europskih nacija u toj europi. a kada sam ja shvatio da s tim Židovima nešto gadno smrdi, pa čim sam krenuo u školu i počeo učit o tom famoznom holokaustu. kao da je to jedini zločin u povijesti čovječanstva, i kao da se ništa drugo nije dogodilo prije ni poslje njega, i kao da su za vrijeme 2ww stradavali samo Židovi a ne i svi ostali narodi. kao da je rat u europi bio rat samo protiv Židova, a ne i svih onih drugih europljana koji su tragično okončali svoje živote, bilo na jednoj bilo na drugoj strani.
Quote:
odnosno kada netko kontinuirano ponavlja laži, kao što je recimo i taj "holokaust" mislim danas krematorijima treba 60+ minuta za kremirati jedno tjelo, što mislite koliko je trebalo "zločestim nacijima" 1941-1945 ???? i onda se postavlja logično pitanje, kako je za Boga miloga moglo biti "živo spaljeno" 6 miliona ljudi pardon Židova ?!
Quote:
i to nakaradno stalno pravdanje europljana pred Židovima zbog holokausta, a u isto vrijeme nitko ne prati devastirajući utjecaj tog tobože od Boga odabranog naroda na europu i europljane. nema gdje se oni nisu pojavili, a da nisu prouzrokovali nekakve devijacije i tragedije, ali o tome se neće pričat naravno jer je nemoguće da Židovi nekome naprave bilo kakvu gadost. a ne daj bože nešto nalik "holokaustu". to se valjda podrazumjeva, i bez bilo kakve dublje analize Židova i njihove kulture i općenito načina života.
Quote:
Ako čovjeku kažeš da mu je za ovo stanje kriv odnosno da mu je neprijatelj: Banka,Partizan,Komunist,Nato,Amerika,EU,Rusija, Demokracija,
Mediji...,
isto kao da mu ništa nisi ni rekao,dok mu ne kažeš da je:

Banka-Židov
Partizan-Židov
Komunist-Židov
NATO-Židov
Amerika-Židov
EU-Židov
Rusija-Židov
Demokracija-Židov
Mediji-Židov
Pa ovo:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=8538
i ovo:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=8540

I to je nešto što sam vidio dok sam preletio zadnjih par stranica..

Čitam ovo i ne vjerujem. Smijem ja npr. na Gastronomiji pisati na je Hitler super osoba, da su židovi izmislili Holocaust itd.?

Možda bi trebali malo promijeniti moderatore na tom pdf-u, jer očito je da se tako što tolerira.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje

Zadnje uređivanje German : 20.04.2017. at 11:26.
German is offline  
Old 20.04.2017., 11:10   #2
Ni na pdf-u Povijest situacija nije puno bolja, tamo pak krstare revizionisti ustaštva, ali nitko ne trza osim što Cika Strile svakih sto godina udijeli neki pec-pec kartončić.
Pisao sam i Anderlonu u vezi s tim, ali nisam dobio odgovor.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 20.04.2017., 17:45   #3
Sloboda govora za naciste. Ako ih isključite, nećemo znati da su tu
__________________
Šta se ovaj u bluz meša
West End Blues is offline  
Old 21.04.2017., 17:31   #4
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Ovako, znam da je pdf. Politike izričito zabranjeno veličanje Nacizma, Ustraštva negiranje Holocausta itd., ali što je sa ostalim PDF-ovima?
Zanima me tko je to bio napisao sve te naci-rasističke gnjusobe koje si naveo.
Ako nije dobio trajni izgon s ovog forma (kao i njegovi ev. klonovi čim se pojave), onda imamo problem.
__________________
Muhamed ženomrzac: "Vi žene ste većina u paklu, jer psujete, nezahvalne ste muževima, glupe ste i falične vjere!"
“Mnogi među muškarcima su postigli savršenstvo, ali među ženama nijedna, osim Marije i Asije!"
Nepoznati is offline  
Old 21.04.2017., 19:01   #5
Svugdje se može provuć slično sranje, ova gore spomenuta su nagrađena permama. Ne bih sad više puštao ovu temu, kad bude potrebno, otvorit ćemo novu.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Old 21.04.2017., 19:16   #6
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Svugdje se može provuć slično sranje, ova gore spomenuta su nagrađena permama. Ne bih sad više puštao ovu temu, kad bude potrebno, otvorit ćemo novu.
za promptnu reakciju! Ključajte!

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.