Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2017., 21:02   #1
Facebook provala i naplata s kartice

Otvaram novu temu, jer mi je hitno i malo sam looda ovaj čas..kad dobijem riješenje za problem možete ju preseliti

Dakle..imam facebook profil, te sam instalirala facebook page u koju ulazim putem profila (nema posebnog passworda)

Prije cca. pola godine prvi put sam platila oglas na stranici (prodaja) putem American express kartice..sve je prošlo ok, uredno su mi slali na mail kako su dani prolazili potrošnju bla bla
Drugi put sam dobila free 10$ skeptično prvo sam ignorirala, no bilo je stvarno, zaista dali su mi free i sve je opet išlo kao i kad sam platila

Problem je što se unazad tjedan dana dva puta desilo da mi se pojavila notifikacija da će mi stranica biti deaktivirana ako ne upišem password, no kako je već navedeno gore sve preko facebook profila, obrisala sam page aplikaciju, ponovo instalirala i samo klik log in preko fejsa.. Još da naglasim da riječ Facebook nije bila pravilno napisana, preko nekih slova bile su crtice???

18.04 prvi put mi je došla notifikacija i mail da sam igrala poker i kupovala žetone, račun oko 60$, drugi put se to desilo danas 75$..i što je najgore terećena je kartica, a nisam kliknula da plaćam

Nisam ni znala da imam instaliranu app..nikad nisam kliknula na to, jer ni ne znam igrati to niti me zanima

Poslana je poruka Fejsu o problemu, kao javit će kad pogledaju što se dešava

Brat je pokušao čak obrisati broj kartice što je onemogućeno, a interesantno je da kartica nije ni vezana za profil već samo za stranicu

Savjet molim...i skužajte na podužem postu..
Lileana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:50.