Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2017., 10:36   #1
Uklonjena tema "Politika/Marš za znanost - ili još jedna obmana soroševaca?"

Uklonjena mi je tema sa Politike, "Politika/Marš za znanost - ili još jedna obmana soroševaca?"

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1007485

Molim pojšnjenje razloga za njeno uklanjanje.
ruka-slave is online now  
Old 22.04.2017., 16:44   #2
Ja sam je uklonila jer je bila spekulativna i neinformirana te stoga nije zadovoljavala kriterije podforuma. Probaj na Alternativi.
klonka is offline  
Old 22.04.2017., 18:53   #3
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Ja sam je uklonila jer je bila spekulativna i neinformirana te stoga nije zadovoljavala kriterije podforuma. Probaj na Alternativi.
Tema je bila detaljno obrazložena citatima sa web sitea organizatora marša i kao takva savršeno kvalificirana.

Ja sam se jasno referirao na stavove izražene u tim citatima i jasno naveo da ih smatram još jednom podvalom "globalističke NWO" ekipe okupljene oko Soroša i sličnih. Moja smatranja su naravno podložna raspravi. Alternativu sa gušterima slobodno ostavite nekome drugome. A zašto? Pa zato jer:

1. Predpredpredzadnji puta kad sam smatrao da su NWO ekipa bili iza masovnih nereda je bilo u Ukrajni 2014, i bio masovno kažnjavan od moderature zbog svojih stavova, uglavnom izražnih kroz ironiju. Gle, ispostavilo se da sam u pravu.

2. Predpredzadnji je puta kad sam smatrao da su Soroš i NWO ekipa iza masovnih nereda je bilo za masovne "imigracije" tzv."znanstvenika izbjeglica" iz Sirije, gdje sam jasno govorio da je sve manipulacija. Priložio dokaze sa web sajtova. Bio sam žestoko kažnjavan od moderature. Vrijeđan. Na koncu se ispostavilo da sam u pravu. Nisam dobioo niti ispriku. Trebam li priložitti dokaze?

3. Predzadnji puta je bilo na temi o Trumpu. To i dalje traje. NWO ekipa ista. Isto.

4. Imate temu na Politika/Svijet/Sljedeće kolor revolucije. Sve dokumentirano. Traje i dalje. Tema nije baš usijana, ali je očito da ima trajnu vrijendost koja s edokazuje.

5. Tema o Siriji. Detaljno dokumentirano, do razine da smo u potpuno konfuznom sukobu počeli uspješno predviđati inače naizgled nesuvisle poteze svake strane, sa daljine od godinu do čak dvije prije. Opet ista NWO ekipa sa druge strane.

6. I evo sada o "Maršu za znanost", opet ista ekipa. Citiram na temi direktno sa sajta koji je naveden kao izvor, direktno se vidi da se radi o kompletno istim stavovima, ista metodoligja, isti izvođači, isto skrivanje pravih pokretača i izvođača,m skro na dlaku kao sa "izbjeglicama" - i onda mi kažete da je to tema za podforum "Teorija zavjera i guštera" jer je previše spekulativna? Pa valjda je smisao teme da ljudi prilože svoje viđenje i dokaze kako su ih našli. Inače bih valjda trebao napisati doktorsku disertaciju sa forenzičkim dokazima da bih otvorio temu na forumu?

========

Nakon svih ovih godina ponavljanja na Politici istih shema koje dokazano imaju isti uzrok, metodologiju, pokretače, namjere i ciljeve - zvučite li vi sa takvim moderiranjem sami sebi kredibilno, realno?

Ili zvučite sami sebi kao, da karikiram vaš način derogativne komunikacije - netko opsjednut teorijom zavjere da "nepoznat netko tko se stalno skriva želi Vama i svima nama dobro - iako Vam svi pokazatelji govore da društvo u cjelini potpuno propada"?

Vidite kako se lako takve derogativne izjave mogu okrenuti za 180 stupnjeva.

Koliko još puta moramo ponavljati ono što je očito, nakon toliko godina?

===================

Za info, nikada nisam podržavao skoro niti jednu teoriju alternative, uključujući one sa vakcinacijom, da ne spominjem aliene, guštere i Ickea, osim naravno u ironičnom kontekstu. Ali da se treba zabrinuti oko djelovanja farmaceutskih kompanija koje diktiraju vakcinaciju zbog vlastite zarade, e to bogme jesam i mislio i rekao i pokazao.
ruka-slave is online now  
Old 22.04.2017., 19:25   #4
Vijest je aktuelna i ne pripada alternativi.

Kao striktan pobornik znanosti, istovremeno i kao netko tko je radije htio vidjeti DJT-a nego HRC u Bijeloj Kući (te kao punokrvni Amero-Hrvat) - s punom savješću reći ću blasfemiju tj. da je božemesačuvaj (a ateist sam) ovaj božemesačuvajlik ruka-slave je u pravu. Božemesačuvajjošjednom...

__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Old 22.04.2017., 21:55   #5
Podržimo znanost i znanstveno bazirano obrazovanje, naspram teoretičara zavjera, klero/desničara, kreacionista itd.!

https://www.facebook.com/marszaznanost/
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Old 23.04.2017., 01:13   #6
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Podržimo znanost i znanstveno bazirano obrazovanje, naspram teoretičara zavjera, klero/desničara, kreacionista itd.!

https://www.facebook.com/marszaznanost/
po ovakvim komentarima pobornika tog marsa se vidi da je tu tek rijec o pokusaju prodavanja nekakve ideologije pod krinkom "znanosti".


Ono sto je tu glavni problem je zasto ne dati ljudima sansu da kazu sto misle o tom "marsu"? Sto se moderatura na politici boji disusije?
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 23.04.2017., 15:08   #7
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
po ovakvim komentarima pobornika tog marsa se vidi da je tu tek rijec o pokusaju prodavanja nekakve ideologije pod krinkom "znanosti".


Ono sto je tu glavni problem je zasto ne dati ljudima sansu da kazu sto misle o tom "marsu"? Sto se moderatura na politici boji disusije?

Nije svako mišljenje vrijedno pažnje i diskusije.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Old 23.04.2017., 16:33   #8
Zar moderatore ne zabrinjava osjećaj moderatorske pristranosti koji dijele desničari na političkim temama?
__________________
Šta se ovaj u bluz meša
West End Blues is offline  
Old 23.04.2017., 16:59   #9
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Nije svako mišljenje vrijedno pažnje i diskusije.
Ja sam zapravo mislio da damo sansu tim "znanstvenicima" da nam objasne da nije rijec tek o nekakvim Sorosevim placenicima koji prodaju neku svoju u posljednje vrijeme propalu ideologiju pod krinkom znanosti nego da je mozda doista rijec o legitimnom marsu.

Ali ako ti kazes da neka misljenja nisu vrijedna paznje i diskusije...samo naprijed...istina je da je cijela prica dozivjela poprilican debakl.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 23.04.2017., 17:42   #10
Quote:
West End Blues kaže: Pogledaj post
Zar moderatore ne zabrinjava osjećaj moderatorske pristranosti koji dijele desničari na političkim temama?
znaš onu šalu da su svi u zatvoru nevini jer koga god pitaš što je napravio kaže da nije kriv
isto tako je i sa PŽK
Gray is offline  
Old 24.04.2017., 01:20   #11
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Podržimo znanost i znanstveno bazirano obrazovanje, naspram teoretičara zavjera, klero/desničara, kreacionista itd.!

https://www.facebook.com/marszaznanost/
Tako je! Podržimo i podržavamo!
north wind is offline  
Old 24.04.2017., 02:41   #12
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Ja sam zapravo mislio da damo sansu tim "znanstvenicima" da nam objasne da nije rijec tek o nekakvim Sorosevim placenicima koji prodaju neku svoju u posljednje vrijeme propalu ideologiju pod krinkom znanosti nego da je mozda doista rijec o legitimnom marsu.

Ali ako ti kazes da neka misljenja nisu vrijedna paznje i diskusije...samo naprijed...istina je da je cijela prica dozivjela poprilican debakl.

Teret dokaza je na onome tko iznosi početnu tvrdnju (u ovom slučaju na "Soroš je iza svega" ekipi). Tema koja se svodi na suštinsko nerazumijevanje tog logičkog koncepta i nepotkrijepljene teorije zavjere ne pripada tematski podforumu Politika.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.