Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2006., 23:28   #81
Quote:
Andariel kaže:
j
za ove koji koriste četkice s gumom za četkanje jezika-koja je razlika u odnosu na četkanje jezika s četkicom? meni se to s gumom čini malo..bezveze
U pravu si - nije niš posebno..
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2006., 07:06   #82
ovo s gumom je čista marketinška fora
kao nešto revoluciarno.... moš' si mislit!
 
Odgovori s citatom
Old 19.01.2006., 07:42   #83
Imam baterijsku - punjivu Braunovu nekih 3 godine. Sad su se opako obezobrazili sa cijenom nastavaka za te OralB braune od 40kn po nastavku (a za četkicu dao mislim 400) pa sam privremeno već par mejseci prešao na ovu "na žgance". isto imam četkice na 3 lokacije pa sam se odlučio za Signalovu sa onom S gumom u sredini i još neku s gumenim jezičcima sa strane. Nekad sam koristio aquafresh četkice.

Zapravo en vidim neku razliku osim što neke budu toliko ogromne kad ih uguraš u usta, ili da budu oštrih rubova pa ako jače pogodiš o desni vidiš sve zvijezde.

I dalje mi je nenadmašiva električna četkica no samo da kupim nastavke koji su duplo skuplji od klasične četkice a mijenjaš ih brže.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2006., 07:45   #84
zichanu=duze traje
__________________
dreamer
dylan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2006., 07:50   #85
veky, nisam bas sigurna da ti je racunica OK. nastavak za oralB se treba mijenjati u prosjeku svakih 6 mjeseci, right? A obicna se definitivno ne bi smjela koristiti 6 mjeseci

ja koristim isto OralB, jedan od najgenijalnijih rodjendanskih poklona koje sam ikad dobila i toliko mi se svidja feeling dobro opranih zubiju, da nema sanse da bih razmisljala o par kuna ustede s obicnom cetkicom...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2006., 14:27   #86
Quote:
grogo bolger kaže:
heh, sad si me zagolicala, nikad mi nije bilo jasno zašto ljudi prvo operu zube pa onda idu doručkovati?????
možda zato što i nakon doručka operu zube
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2006., 14:51   #87
imam obicnu iz Dm-a dontodent mislim da se zove i zakon je
Megy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2006., 15:20   #88
nebitna mi je četkica, ok ne podnosim one čije glave posjeduju svemoguće smjerove iglica pa nedaj Bože dodaju i pokoju plastičnu membranu, bitna je njena osjetljivost koja mora biti krajnje meka kako nebi previše razdirala zubno meso u svom 15-minutnom svakodnevnom radu. Da, 15, poprilično sporo četkam.

Dvije su četkice u uporabi, blizanke, jedna jutarnja - druga večernja, svaka 3 mjeseca bacaju se i supstituiraju novima.
__________________
Nema zdravog izgleda niti zdrave misli bez jednako takvog sna
Mon O Ton is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2006., 17:09   #89
dječju signalovu. momentalno je narančasta u igri. sa zubićima-kinezićima.

imala sam ih na na bube, na leptire, na zuba-eskima kraj kojeg je bio mali tuljan, na svašta.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2006., 18:00   #90
jedna od tih elektricnih sto imam je plava s nekim dinosaurima.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 00:00   #91
ne perem zube
hahaha...
obicnu od *oral B*

luk et maj lavli smajl
__________________
the road to hell is paved with good intentions

THINGS TURN OUT BEST FOR THOSE WHO MAKE THE BEST OUT OF THE WAY THINGS TURN OUT *art linkletter*
sheila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 01:14   #92
Quote:
sheila kaže:
ne perem zube l
Jedna moja frendica je uvjerila nekog tipa da ne pere zube, već koristi samo orbit professional...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2006., 05:51   #93
Imam već nekih deset godina Braunovu Oral B rotirajuću četkicu i tuš (kad sam bila počela nositi aparatić za zube zubarica mi je to preporučila) i super mi je.
S običnom četkicom više fakat ne znam prat zube
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 10:58   #94
Braunova Oral B četkica je izum stoljeća! Pitao me zubar jeli ja perem zube wc četkom.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 14:43   #95
imam doma tu strujnu cetkicu ali ona ima jako mali dio s kojim cetka i nekako mi cudno da ja samo pomicem to po zubima bez da cetkam pa koristim obicne, svaki put kupim drugu, trenutno imam onu sta se sva razdvaja, na tv reklamiraju, kao ima pomicni vrat, pomicno ovo, pomicno ono ali mi je nekako mala, volim cetkice koje imaju veliku povrsinu s kojom se cetka i da uvijek kupim one srednje, izmedju tvrde i mekane
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 22:24   #96
Quote:
bubica kaže:
Ja koristim običnu četkicu (na ručni pogon). Mislim da je Signal. Ona sa gumom u obliku slova "S". Ta mi je nekako najbolja. Imala sam prije dvije Colgate, ali mi se nisu svidjele. A još prije sam koristila od Aquafresha.
Da ne otvaram novu temu, koliko često mijenjate četkice? Ja otprilike svaka 2-3 mjeseca.
potpisujem...
__________________
Today is the first day of the rest of my life!!!

http://caffe.com.hr

Forum FET-a u Puli
AnkH is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 23:03   #97
jedno vrijeme sam koristila te hi tech cetkice na baterije.... nije mi se svidjelo, zapravo bas ni nisam znala kako se treba ponasat s tim - jel samo stojim na jednom zubu i cekam da ga to ocisti ili trebam vrtit okolo?... jer ako stoji na mjestu cijelu glavu mi je streslo a to mi se bas i ne dopada. i ne izvodim nikakve gluposti s cetkicama, imam jednu jedinu, najjeftiniju iz dm-a i bacim je kad pocne cvjetat, a to je valjda nekih cetiri mjeseca.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 23:28   #98
Colgate 360 ili kako se već zove, a koristila sam i braunovu 3d na struju i bila mi je super. Nisam imala ništa naslaga od nikotina sa unutarnje strane zubi, ono-zaboravi poliranje, nakon 3 mjeseca korištenja ne treba ti. Zakon! A li mi ju je sestra uzela...hm, kupit ću drugu. I baš imaš dojam kao da su ti zubi stvarno čisti i glatki.
Izgubljena u Svemiru is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 13:13   #99
Što mekšu i s malom glavicom(dječje obično) da uspijem utrpat to u moju malu čeljust.Zubarka mi je rekla da je dobro nabaviti onaj aparatić što ispire ostatke hrane mlazom vode pod pritiskom(ne znam kak to"stručno" zovu).Zna netko možda gdje tog ima po najpovoljnijoj cijeni?
Jezik ribam z istom četkom ko manijak-muž urla na mene da ću si okusne pupoljčiće uništit,ali s gumom na četkici mi nema nekog efekta.
sretnodijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 14:03   #100
Obična Oral B i inače mi je njihova zubna kozmetika dobra...
novakorkyra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:19.