Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2015., 11:04   #1081
@MajaMama, @gargamišamel i @vlovrec, hvala na informacijama.

@tisi, i tebi je to OK da ti pedijatrica tako ozlijedi dijete?
gl1tch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 08:46   #1082
Mene baš čude te vaše pedice. Naša niti jednom nije dirala pišu (malac će sad 21 mj), mi povučemo koliko možemo da očistimo
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 09:35   #1083
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Mene baš čude te vaše pedice. Naša niti jednom nije dirala pišu (malac će sad 21 mj), mi povučemo koliko možemo da očistimo
Nije ni nasa, pa kad je sin zavrsio na zahvatu kile s 3 god.kirurg se ljutio na nju i odmah stvar rijesio skalpelom na zahvatu tako da je sad sve ok.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 09:59   #1084
Nama pedica isto nije ništa rekla, ali jednom nije nje bilo nego je uletio jedan pedijatar i on je pogledao pimpača i rekao da ga redovno prevlačimo. Pokazao je kak, taj prvi put je malo jače nategnuo pa je rekao da je moguće da bude malo krvi (ali nije bilo). Ne sjećam se koliko je mali bio tad star... mi mu kožicu redovno navlačimo prilikom kupanja. Pod "mi" mislim na muža. Ja se ne usudim.
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 11:11   #1085
Mi navlacimo tako da ga ja drzim da se ne baca,a muz povuce. Malac se ne da dirati

Jednom dok je bio manji smo zaboravili na povlacenje,pa je kod iduceg navlacenja malo pukla kozica. Bas mu se bilo stislo sve. Zato sad nakon kupanja povucemo
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 13:24   #1086
Quote:
gl1tch kaže: Pogledaj post
@MajaMama, @gargamišamel i @vlovrec, hvala na informacijama.

@tisi, i tebi je to OK da ti pedijatrica tako ozlijedi dijete?
pa nije da to radi iz obijesti, radi to jer tako treba, prema njenom znanju/iskustvu.
koje smatram da ne treba propitivati, imam puno povjerenje.

draže mi je to, nego da smo morali kod kirurga ići.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 17:31   #1087
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
pa nije da to radi iz obijesti, radi to jer tako treba, prema njenom znanju/iskustvu.
koje smatram da ne treba propitivati, imam puno povjerenje.

draže mi je to, nego da smo morali kod kirurga ići.
Meni nije jasno zašto se za ovakve stvari ne ide urologu, ako postoji sumnja u teže navlačenje.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 18:15   #1088
Zato sto specka iz djecje kirurgije obuhvaca i djecju urologiju, nema pedijatrijskih urologa.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 18:41   #1089
Da malo dignem temu, klinac ima 5 godina i sve mu je totalno slijepljeno, dobili smo termin u Klaićevoj. Da li je netko možda bio da mi veli iskustva i kako poslije? Treba s nečim mazati, kaj s pišanjem, vrtićem...?
f@ye is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 11:15   #1090
Quote:
f@ye kaže: Pogledaj post
Da malo dignem temu, klinac ima 5 godina i sve mu je totalno slijepljeno, dobili smo termin u Klaićevoj. Da li je netko možda bio da mi veli iskustva i kako poslije? Treba s nečim mazati, kaj s pišanjem, vrtićem...?
I mom je sve sljepljeno (isto 5 god), čak je jednom imao upalu (sve je nateklo pa smo mazali nekom antibiotskom kremom). Nismo nigdje bili upućeni, kako je Vama prošlo u Klajčevoj?
Inače sam čitala dosta literature o tome i preporuka je da se ne dira jer je normalno da se kožica može prevući tek u pubertetu. Ja nisam ni starijem ništa dirala (i on je imao tu upalu kad e bio mali) , i još je samo malo sljepljeno na jednoj strani (8,5 god).
IvanaVuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 06:54   #1091
Mi nasem isto nista nismo navlacili ni cistili, odnosno jesmo kao ponekad malo navukli ali jako rijetko (tj od toga nikakve koristi, a on sam nije htio). I dugo nije mogao prevuci nego do pola ili manje. Onda kad je napunio 3g ili 4g (ne sjecam se tocno) su tete u vrticu nagovorile roditelje da ne trebaju plisance za spavanje. Pa je otkrio drugi nacin ubijanja dosade dok ne zaspi, i u par mjeseci mu se kozica posve odlijepila. Tako da se kod nas pokazala istina da je najbolje pustiti prirodi da odradi svoje, ali pod prirodom se ovdje misli na njega samog.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 14:31   #1092
ja nisam nikada svom I to radila.......sve je ok.....
nije ni moja mama mojoj braći, ni svekrva mom muzu i njegovom bratu......
ja kad sam im rekla za taj savjet i moja mama i svekrva su me gledali kao da sam sa marsa pala......zene prvi put čule da se tak što radi
pedica mi nikad nista o tome nije rekla niti je dirala pisu mom I.
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.