Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2006., 15:51   #21
Kuhalo je ok, osim kaj potroši struje za poludit...
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 18:56   #22
Quote:
daz kaže:
Kuhalo je ok, osim kaj potroši struje za poludit...
pa koliko to struje stigne potrošit za minutu-dvije?
Mislim da fen više potroši...
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 09:01   #23
Quote:
Limeni Nos kaže:
pa koliko to struje stigne potrošit za minutu-dvije?
Mislim da fen više potroši...
Pa to je istina, al 600W je ipak 600W.
Ja to kuham na plin. Jes da traje duplo duže ali 5 minuta uvijek imam...
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 19:35   #24
to mi je super stvar....bitno mi je da uštedim vrijeme.
 
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 09:45   #25
kuhalo je zakon ... sve ja puno brze i jednostavnije. za ciscenje kamenca dosta je da stavite malo jacu otopinu octa u kuhalo i prokuhate, sav kamenac ode. uglavnom stavljam vodu iz brite u njega i mislim da kamenac cistim dva puta godisnje, sto nije tak strasno
__________________
"... and I'll be put in a box, and all I'll need is a tiny glass of water and lots of tiny pieces of pizza and the box will have wings like an airplane." And you ask, "Where will it take you?" "Home." I say.
clone is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 18:13   #26
Quote:
blalla kaže:
imaš u dm-u vrećici prašak za otapanje kamenca, baš je namjenjen za kuhala za vodu i aparate za kavu. staviš u kuhalo sa hladnom vodom i prokuhaš, pusti da se ohladi i isperi. nakon toga dobro bi bilo par puta prokuhati vodu pa je baciti

Najjednostavnije i najjeftinije: dve kesice limuntusa+voda do vrha da prokuva, ostaviti da odstoji 15 minuta i onda isprati.
Savršeno!Kao novo!
cranford is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 13:51   #27
Quote:
daz kaže: Pogledaj post
Pa to je istina, al 600W je ipak 600W.
Ja to kuham na plin. Jes da traje duplo duže ali 5 minuta uvijek imam...
pa koliko to izađe na kraju mjeseca recimo ako dnevno prokuham dvaput vodu u kuhalu?

btw, imam pitanje - jel voda istog okusa ili drugačijeg?

i koje bi kuhalo valjalo kupiti? jesu ok ona za 200kn iz lidla?

isso miki al ih ovdje ima, koji da izaberem?? LINK

ps. moderatori, znam da dižem staru temu ali opet isto je tu napisala ili otvorila novu, zar ne?
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 17:39   #28
Decko kupio ovo http://online.konzum.hr/categories/6...ducts/50035193 .. grije vodu sta da ti kazem . I nisam primijetila da mi caj ima drugaciji okus nego prije.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 23:38   #29
najjeftinije i najobičnije sam vidjela u Intersparu. oko 85-90 kn. ravni, glatki, okomiti, inox
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 09:22   #30
ova za 200kunica su preskupa, a ko netko voli nesscafe kupi nessa za 250kuna i dobije malo slatko crveno kuhalo dzabe(kuhalo je zapremnine 1,3l)

kuhalo je zakon, mrzim kad mora u loncic si vodu grijat
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 13:46   #31
Quote:
sowuljaga kaže: Pogledaj post
ova za 200kunica su preskupa, a ko netko voli nesscafe kupi nessa za 250kuna i dobije malo slatko crveno kuhalo dzabe(kuhalo je zapremnine 1,3l)

kuhalo je zakon, mrzim kad mora u loncic si vodu grijat
stalno kupujem nessicu i dobijem šalicu, ali, nisam vidjela kuhalo. Gdje toga ima, please?
zunzara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 14:50   #32
Quote:
zunzara kaže: Pogledaj post
stalno kupujem nessicu i dobijem šalicu, ali, nisam vidjela kuhalo. Gdje toga ima, please?
uglavnom akcija je u konzumu od 1 do 30 listopada,al pita na info pultu dal imaju jos koje da ne bi bilo. ne moras kupiti sve odjednom i ne moras kupiti u istim konzumima.
moze dobiti salicu za 50potrosenih kuna, za 100 onu cool torbu frizider, za 150 nekakv tanusni veliki rucnik i za 250kuvalo,slatko je, crveno je,a ja volim crvenu lol
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 19:44   #33
Quote:
sowuljaga kaže: Pogledaj post
uglavnom akcija je u konzumu od 1 do 30 listopada,al pita na info pultu dal imaju jos koje da ne bi bilo. ne moras kupiti sve odjednom i ne moras kupiti u istim konzumima.
moze dobiti salicu za 50potrosenih kuna, za 100 onu cool torbu frizider, za 150 nekakv tanusni veliki rucnik i za 250kuvalo,slatko je, crveno je,a ja volim crvenu lol
hvala ti . beskrajno ti hvala! sutra idem u konzum obavezno! :ushićenoskačemposobi:
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 07:50   #34
Ja kupila u Lidlu prije 2-3 mjeseca kuhalo i super mi je...
Puno brze skuham vodu i samo prelijem preko caja i gotovo.
Moj ima za reguliranje koliko zelis kuhanu vodu.Moze da nezavrije a moze da zavrije...Super stvar!
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 07:57   #35
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
hvala ti . beskrajno ti hvala! sutra idem u konzum obavezno! :ushićenoskačemposobi:
ne vadi mi mast
mi slabo pijemo ness mi smo vise tipici za cajeve pša ne znam kud bi s tolikim nesom iako je plan bio ispokloniti to ljudima za bozic i meni ostane kuhalo
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 20:47   #36
u našem konzumu u sisku ni k od kuhala već goli k***c. kada sam pitala 'imate li tu akciju - ness za 250 kn i poklon kuhalo!?' rekle su mi 'ne znamo. pitajte na informacijama' yeah baš mi se da sada izlaziti iz konzuma, otići na informacije i ponovno se vraćati unutra. uzela sam obično kuhalo za 130 kn. došla doma, raspakirala ga - kada ono potrgano, razlomljeno.
btw, da ne biste mislili da je meni palo - nije, pazila sam, uvijek pazim kada kupim nešto.. osim toga, netko je očito već prije mene raspakirao, vidio da je napravio sranje i ponovno zalijepio a ja glupača naivno uzimam prvo što mi padne u ruke a da ni ne pogledam.
i sada, kako otići trgovkinjama i uvjeriti ih da nije meni palo kuhalo!!?
kako?
jamstveni list ofkors imam ali on nije za mehaničke udarce već samo za tvorničke pogreške
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 16:07   #37
eee malo glupo pitanje ali me stvarno zanima...kupila san kuvalo za vodu i posto moran u bolnicu na par dana zanima me jel se moze zagrijat mliko u njemu dva- tri puta....to bi me spasilo....jel ko od vas pokusava???
dodolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 18:25   #38
Quote:
dodolina kaže: Pogledaj post
eee malo glupo pitanje ali me stvarno zanima...kupila san kuvalo za vodu i posto moran u bolnicu na par dana zanima me jel se moze zagrijat mliko u njemu dva- tri puta....to bi me spasilo....jel ko od vas pokusava???
prema mom iskustvu - možeš. zato i kažem da su bolja ona kuhala koja imaju ravan, okomiti lonac, inox.
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 06:43   #39
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
u našem konzumu u sisku ni k od kuhala već goli k***c. kada sam pitala 'imate li tu akciju - ness za 250 kn i poklon kuhalo!?' rekle su mi 'ne znamo. pitajte na informacijama' yeah baš mi se da sada izlaziti iz konzuma, otići na informacije i ponovno se vraćati unutra. uzela sam obično kuhalo za 130 kn. došla doma, raspakirala ga - kada ono potrgano, razlomljeno.
btw, da ne biste mislili da je meni palo - nije, pazila sam, uvijek pazim kada kupim nešto.. osim toga, netko je očito već prije mene raspakirao, vidio da je napravio sranje i ponovno zalijepio a ja glupača naivno uzimam prvo što mi padne u ruke a da ni ne pogledam.
i sada, kako otići trgovkinjama i uvjeriti ih da nije meni palo kuhalo!!?
kako?
jamstveni list ofkors imam ali on nije za mehaničke udarce već samo za tvorničke pogreške
hm, ne potvrde ti garanciju dok ne dodes doma i ne isprobas(u roku od sedam dana) i sutra ti lijepo na info(iako sam ti rekla za taj ness da ispitas prije na info pultu ) i reci da klad si dosla doma si vidjela da je kuhalo potrgano i trazi voditelja smjene ako treba i napravi cirkus(ja bi ga ziher napravila, tj. jednom vec jesam oko njihovog sokovnika)
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 10:50   #40
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
u našem konzumu u sisku ni k od kuhala već goli k***c. kada sam pitala 'imate li tu akciju - ness za 250 kn i poklon kuhalo!?' rekle su mi 'ne znamo. pitajte na informacijama' yeah baš mi se da sada izlaziti iz konzuma, otići na informacije i ponovno se vraćati unutra. uzela sam obično kuhalo za 130 kn. došla doma, raspakirala ga - kada ono potrgano, razlomljeno.
btw, da ne biste mislili da je meni palo - nije, pazila sam, uvijek pazim kada kupim nešto.. osim toga, netko je očito već prije mene raspakirao, vidio da je napravio sranje i ponovno zalijepio a ja glupača naivno uzimam prvo što mi padne u ruke a da ni ne pogledam.
i sada, kako otići trgovkinjama i uvjeriti ih da nije meni palo kuhalo!!?
kako?
jamstveni list ofkors imam ali on nije za mehaničke udarce već samo za tvorničke pogreške
Ajmeee,bas sr...

Zato ja zavirim uvjek u kutiju,jer ak je u redu uzecu svakako to sto sam i otpakovala
Ma odi to vrati i reci im ljepo,dat ce ti novo,mozda ce te malo cudno gledat al briga te...
Trebala si odmah cim si vidla vratit..
Aj javi jel ti zamjenilo
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:16.