Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2016., 12:37   #301
Preporuka za Avonov fiksator.
Heart and I is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 14:04   #302
Quote:
Heart and I kaže: Pogledaj post
Preporuka za Avonov fiksator.
kako da njega naručim? nemam katalog, ništa, mogu preko web stranice? jel moram bit učlanjena?
nikad nisam naručivala od njih.

znači mac ili avon su mi alternative, skuplja i jeftinija.
Koliko Mac košta? možda a njega odmah probam jer imam bas jako masnu kozu
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 14:25   #303
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
kako da njega naručim? nemam katalog, ništa, mogu preko web stranice? jel moram bit učlanjena?
nikad nisam naručivala od njih.

znači mac ili avon su mi alternative, skuplja i jeftinija.
Koliko Mac košta? možda a njega odmah probam jer imam bas jako masnu kozu
Ovaj iz Avona jedino možeš naručiti preko Avon lady, ali trenutno u katalogu 10/2016 nije dostupan.

Probaj vidjeti na temi Avon da ti netko naruči.
Heart and I is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 20:07   #304
Na njihovoj stranici u USA je 30 i 40$, imaju dva. Onda ti je cijena u Europi otprilike toliko €, znaci 230-300 kn, rekla bih. Nek napise netko tko zna.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 17:13   #305
Ima tko kakav novi dobar fiksator, da je OK cjenovnog ranga. Do 100kn npr.
Imala sam MACov Fix plus i bio mi je dobar, al bome ne toliko da mi se troši te novce na njega svakih par mj. Pogotovo sad u proljetnim mjesecima kad mi ga treba više nego zimi..
Trenutno trošim drugu bočicu Maybelinovog, onak Ok je, niš sad wow poseban.
Mentta one is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 17:34   #306
Ima Essence dva spreja za 26kn, Keep it perfect i onaj matt, oba 50ml. Keep it perfect mi je bio zbilja solidan, a matt nisam probala. Također mi je dobar bio onaj od Alverde (50ml, 30kn) koji je baš lijepo stopio puder, rumenilo i highlighter. Jedino je malo pekao za lice nakon nanošenja, no to je brzo prošlo oene osobno nije smetalo. Meni je tih 50ml trajalo mjesec dana uz korištenje svakoga dana.

Uz to, u svakom odlasku u Muller ja se moram pošpricati sa nekim od izloženih testera I tako mi je od svih tih sprejeva najviše za oko zapeo onaj od Make up factory. Ima veću militražu od gore spomenutih i piše na njemu hydrating i ja sam baš bila zadovoljna kad sam si njega pošpricala. Jedino što ga je teže ubosti. Cijena mu je oko 117kn ako se dobro sjećam.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 17:59   #307
Lady_Tila Thanks...baš sam krenula putem Mullera, pa ću škicnut
Mentta one is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2018., 15:39   #308
cure jel netko ima mac fix plus matte? meni ostaju bijele točkice od njega po licu. jel ima tko isti problem?
kimi987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2018., 19:21   #309
Jesi li ga dobro promućkala prije upotrebe? Eventualno ako koristiš bb preći lice nakon spreja s njim.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2018., 08:51   #310
jesam jesam, promućkala sam. jutros sam se sjetila da potapkam bb (koristim ga zajedno s četkicom za puder), na licu, aj i Bože pomozi, ali mi točkice ostale po kapcima. 15 minuta blendanja na kapcima i onda dobijem točkice kad se osušio mac igrat ću se još njime, neću odustat, al malo me nervira
kimi987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2019., 09:46   #311
Da li je netko probao
COVER FX Mattifying Setting Spray
Izgleda mu odličan sastav i nema alkohola:
https://www.skincarisma.com/products/analyze?utf8=%E2%9C%93&product%5Bingredient%5D=Wat er+%28Aqua%2C+Eau%29%2C+Butylene+Glycol%2C+Kaolin% 2C+PVP%2C+Methyl+Methacrylate+Crosspolymer%2C+PPG-3+Benzyl+Ether+Myristate%2C+Phenoxyethanol%2C+Capr ylyl+Glycol%2C+PEG-10+Dimethicone%2C+Poloxamer+407%2C+Enantia+Chloran tha+Bark+Extract%2C+Ethylhexylglycerin%2C+Sodium+H ydroxide%2C+Oleanolic+Acid

Znate li možda za još neki setting/matirajući sprej koji nema alkohola?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2019., 18:13   #312
Trebala bi mi preporuka za suhu kožu, znači nikakav mat finiš.

Kakav je makeup revolution pro? I kakav je maybellineov? To dvoje sam baš u dm-u vidjela prije par dana... treba mi neki dobar koji stvarno drži šminku, a da ne košta 1560 kn
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2019., 18:45   #313
Quote:
Big P. kaže: Pogledaj post
Trebala bi mi preporuka za suhu kožu, znači nikakav mat finiš.

Kakav je makeup revolution pro? I kakav je maybellineov? To dvoje sam baš u dm-u vidjela prije par dana... treba mi neki dobar koji stvarno drži šminku, a da ne košta 1560 kn
Kao suhokozac koji je probao stvarno svašta reci ću ti da to nećeš naći. Ako produljuje šminku onda je kao autolak i zatezat će te i isušiti. Ako je za suhu kožu onda je to više za osvježenje i sjedinjene praškastih proizvoda nego za produljivanje šminke. Ja koristim MAC fix +, ali ne produljuje ni on nešto spektakularno iako je najbolji od ovih za nas suhe. Od drogerijskih su mi bili solidni mali Catrice rozi s dewy finishem i za WNW onaj neki u širokoj boci bijeloj sam čula pohvale, ali nisam probala.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2019., 22:36   #314
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Kao suhokozac koji je probao stvarno svašta reci ću ti da to nećeš naći. Ako produljuje šminku onda je kao autolak i zatezat će te i isušiti. Ako je za suhu kožu onda je to više za osvježenje i sjedinjene praškastih proizvoda nego za produljivanje šminke. Ja koristim MAC fix +, ali ne produljuje ni on nešto spektakularno iako je najbolji od ovih za nas suhe. Od drogerijskih su mi bili solidni mali Catrice rozi s dewy finishem i za WNW onaj neki u širokoj boci bijeloj sam čula pohvale, ali nisam probala.
Taj catrice sad imam tj. Potrosila sam ga. Imam osjećaj da ništa ne radi zato bi promijenila nešto. Ne znam šta sad.
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2019., 23:10   #315
Quote:
Big P. kaže: Pogledaj post
Taj catrice sad imam tj. Potrosila sam ga. Imam osjećaj da ništa ne radi zato bi promijenila nešto. Ne znam šta sad.
Pa kažem, ako želiš produljiti vijek trajanja šminke onda ćeš morati uzeti neki jači, a taj će bit pun alkohola i kojecega i na duge staze će te isušiti, pogotovo drogerijski . Ne znam kakva je tvoja koža, ali meni s mojom suhocom ni ne treba fiksator na dnevnoj bazi.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2019., 23:13   #316
Uostalom, možeš probati tester (npr AURA ima jedan takav žestoki) u parfumeriji, to je sprej u boci, nije ruž da ne možeš staviti tester na lice, pa vidi kakav će ti biti osjećaj.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2019., 10:19   #317
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Uostalom, možeš probati tester (npr AURA ima jedan takav žestoki) u parfumeriji, to je sprej u boci, nije ruž da ne možeš staviti tester na lice, pa vidi kakav će ti biti osjećaj.
Hvala ti, nije iznimno suha (nos i čelo mi znaju bit suhi) ostatak je ok. Više je dehidrirana, mada ja npr. pijem jako puno vode (ne znam jel to ima veze).

U biti, htjela bi nešto što će držat bronzer i korektor na mjestu kroz vrućinu sad po ljeti, tada mi koža bude masnija ali ne toliko da bi ju špricala alkoholom. A vidjet ću Auru još...
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2019., 00:39   #318
Molim preporuku za sprej za fiksiranje makeupa... Iduci mjesec idem na neku svadbu, sminkam se sama i treba mi nesto sto ce mi drzati donekle sminku na mjestu.
Koza mi je masnija, problematicna, osjetljiva. Ionako taj sprej ne mislim svakodnevno koristiti, nego samo u posebnim prilikama :trept:
Postoji li mozda nesto azijsko takvo?
I u u kojem koraku ga koristim? Na kraju, nakon maskare?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:13.