Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2014., 14:21   #61
Martta,
daj nam molim te javi dojmove kad završiš baš sve tretmane, kako je ispalo, da li su ostale kakve fleke, ožiljci i sl. ili je 100% uklonjeno sve sve. Thanx
MissMisery is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 08:27   #62
Book.nova sam pa mi triba pomoc.ugl.toliko sam tila tetovazu i sad kad sam je napravila sam jos vise pozalila..zna li iko koliko mora biti stara tetovaza da bi se mogla laserski ukloniti i di to ima u st.? Tnx.
Nepromisljena1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 15:27   #63
Ako nekoga zanima evo da kažem neke informacije. Prije nekoliko dana sam bio na prvom tretmanu skidanja tetovaze laserom u jednoj ordinaciji u Splitu. Profesionalna tetovaza veličine 8x9cm u crnoj boji, tretman traje cca 15 min, cijena 500kn. Procjena doktorice je da ce bit potrebno 4-5 tretmana. Sam postupak je malo manje bolan nego samo tetoviranje. Nakon tretmana je tetovaza jako malo izblijedila ali bi u narednim danima trebala dodatno blijediti. Inače kazu da je prvi tretman sa najmanje vidljivim učinkom.
makelele is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 19:29   #64
takva je i moja. dakle 3x vise skidanje nego izrada
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 21:23   #65
Ja sam prije nekih pola godine službeno zatvorila životno poglavlje Skidanje tetovaže. Počela sam sa skidanjem sredinom 2014., završila krajem 2015. Znači godinu i pol dana za tetovažu veličine otprilike 10x10 cm. To je nekih 6-7 tretmana (ne sjećam se više točno) i cca 10000 kn. Išla sam dvaput na Šalatu i ostalo u Polidermi.
Zadovoljna sam s učinkom, mislim da je o.k. ispalo na kraju. Vidi se mali bijeli trag (depigmentacije), ali nadam se da će se to s vremenom izjednačiti s okolnom kožom. Ovo ljeto sam se normalno sunčala, čak išla i na solarij prije ljeta i sve je bilo u redu.
Uglavnom, lasera se ne trebate bojati - pecka, ali nije ništa neizdržljivo. Cijeli proces je dosta dug (i skup), ali brzo prođe jer intenzivno pratite nestajanje tinte iz tijela pa nije dosadno u životu tih godinu-dvije
Neki mali savjeti koje mogu dati na temelju svog iskustva: nakon tretmana pomaže termalna voda (ja sam ju špricala kod svakog previjanja prvih par dana), pijte puno vode u cijelom procesu i pazite na imunitet (jedite zdravo itd.) jer imuni sistem zapravo izbacuje tintu iz organizma.
Svima koji žele skinuti želim puno sreće, strpljenja i naravno uspjeha!
Pozz!
Martta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 10:36   #66
Ljudi, ima još tko da je uspješno skinuo tetovažu, i gdje?
Grga62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 10:00   #67
Moj proces uklanjanja tetovaže traje još uvijek. Iako je doktorica prije početka rekla da će biti dovoljno 4-5 tretmana i nakon odrađenih 10 tetovaža je i dalje vidljiva (izbljedila je ali ne potpuno) i ovim tempom će mi trebati barem još 4-5 tretmana ako se ne dogodi neko čudo u njenim tretmanima. Čak sam postao sumnjičav da me možda ne zavlači sa tretmanima jer mi ovo izgleda previše tretmana. Ima li netko slična iskustva?
makelele is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2018., 19:13   #68
Quote:
makelele kaže: Pogledaj post
Moj proces uklanjanja tetovaže traje još uvijek. Iako je doktorica prije početka rekla da će biti dovoljno 4-5 tretmana i nakon odrađenih 10 tetovaža je i dalje vidljiva (izbljedila je ali ne potpuno) i ovim tempom će mi trebati barem još 4-5 tretmana ako se ne dogodi neko čudo u njenim tretmanima. Čak sam postao sumnjičav da me možda ne zavlači sa tretmanima jer mi ovo izgleda previše tretmana. Ima li netko slična iskustva?

Evo, da se i ja nadovezem jer iskustva sa uklanjanjem je stvarno malo..
Ja ju uklanjam vec vise od 2,5 godine..nekih 17-18 tretmana i brdo love..
Vidljiva je i dalje u dovoljno jasnim obrisima da je prepoznatljiva. S time da zadnjih par tretmana ne vidim pomak nikakak. Koza je tanka, oziljkasta i sve skupa ne izgleda dobro..nemam pojima sto sad dalje s tim
linija11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2019., 11:38   #69
bagatin uklanjanje tetovaže

Bok, jel bi neko u Poliklinici Bagatin na uklanjanju tetovaže? Ja sam se naručila, imaju neki paket 6+2gratis, e sad je li to dosta za maknut tetovažu?
plava90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2019., 13:18   #70
Quote:
plava90 kaže: Pogledaj post
Bok, jel bi neko u Poliklinici Bagatin na uklanjanju tetovaže? Ja sam se naručila, imaju neki paket 6+2gratis, e sad je li to dosta za maknut tetovažu?
Ja sam skidala tetovažu u Bagatin poliklinici. Ali mislim da ti ideš skidati laserom, meni je dr. Bagatin kirurški uklonio tetovažu veličine cca 6 cm. i to je bilo dobro riješenje za takvu veličinu tetovaže. 2000 kn. ostao je jedva vidljivi ožiljak.
__________________
the quick brown fox jumps over the lazy dog...
Aubrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2019., 11:07   #71
Quote:
Aubrey kaže: Pogledaj post
Ja sam skidala tetovažu u Bagatin poliklinici. Ali mislim da ti ideš skidati laserom, meni je dr. Bagatin kirurški uklonio tetovažu veličine cca 6 cm. i to je bilo dobro riješenje za takvu veličinu tetovaže. 2000 kn. ostao je jedva vidljivi ožiljak.
To je super vijest! Nadam se da ce i moju moc tako, jer moja je ajmo rec razgranata u tri smjera. A reci kolko ti je trajao oporavak i to, moja je iznad gleznja pa me strah da necu moc hodat
Hvala kaj si javila
plava90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2019., 12:49   #72
Quote:
plava90 kaže: Pogledaj post
To je super vijest! Nadam se da ce i moju moc tako, jer moja je ajmo rec razgranata u tri smjera. A reci kolko ti je trajao oporavak i to, moja je iznad gleznja pa me strah da necu moc hodat
Hvala kaj si javila
Nema na čemu
Ne mogu se točno sjetiti, bilo je to prije 4 godine. Osjećala sam samo blago zatezanje, ne i bol. Nakon 7 dana sam otišla da pogledaju kako izgleda. Mislim da su konci sami ispali. Sad je to samo bijeli ožiljak ali u ravnini kože. U slučaju da je tetovaža razgranata, možda bi se mogla skinuti u dva puta. Jako lijepo i uredno radi.
__________________
the quick brown fox jumps over the lazy dog...
Aubrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2019., 00:38   #73

zasto se idete tetovirati ako mislite/vidite/ili vam netko kaze da nije primjerena tetovaza,kako vam moze bit neugodno ako vas ljudi gledaju? zar niste sami htjeli tu pozornost?
ja sam tocno 10 godina razmisljala hocu li,gdje cu i kakvu cu,i da li je to ispravna odluka,imala sam prilike sa 16 to obaviti ali nisam,jer nisam znala sta cu kasnije misliti...sad kad sam ih stavila,ne pada mi napamet maknuti ih.
cini mi se da velikoj vecini ljudi tetovaza dode kao nekakav privremeni make up koji furaju da budu kul, ili kao nekakva slicica koju ce odlijepiti kad im dosadi, ali meni je to postalo dio mene...i kad ostarim i dalje ce biti poput madeza,ili oziljka,bas tamo gdje trebaju biti.
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2020., 21:09   #74
Ja sam isto u procesu skidanja tetovaze. Konzultirao sam se s bagatinom i jednostavno je preskup. Kaliternu necu previse komentirat, mislim da je trazio oko 2000 kn po tretmanu i rekao da ce biti potrebno 12-20 tretmana
Sad sam obavio 5 tretmana u poliklinici Maletić, cijena je bila daleko najpovoljnija od drugih i to mi je presudilo da odem na prvi tretman, pa vidim za dalje.
Ugl odmah je dosta tinte otislo i trenutno mi se vidi jos 15ak % tetovaze al vjerujem da ce to sve otic u sljedecem tretmanu jer je vec sad na nekim dijelovima skroz nevidljiva.
Inace sam proces skidanja traje 10-15 min i dosta je bolno, bar meni, al jbga stisnes zube i izdrzis
darkodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2020., 21:14   #75
Quote:
Gaissa kaže: Pogledaj post

zasto se idete tetovirati ako mislite/vidite/ili vam netko kaze da nije primjerena tetovaza,kako vam moze bit neugodno ako vas ljudi gledaju? zar niste sami htjeli tu pozornost?
ja sam tocno 10 godina razmisljala hocu li,gdje cu i kakvu cu,i da li je to ispravna odluka,imala sam prilike sa 16 to obaviti ali nisam,jer nisam znala sta cu kasnije misliti...sad kad sam ih stavila,ne pada mi napamet maknuti ih.
cini mi se da velikoj vecini ljudi tetovaza dode kao nekakav privremeni make up koji furaju da budu kul, ili kao nekakva slicica koju ce odlijepiti kad im dosadi, ali meni je to postalo dio mene...i kad ostarim i dalje ce biti poput madeza,ili oziljka,bas tamo gdje trebaju biti.

A u ovu temu si slucajno zalutala i toliki post napisala?
Samo ti uzivaj u svojoj tetovazi i ako nemas nista pametno rec/ljudima savjetovat o konkretnoj temi radje nemoj pisat
darkodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2022., 17:05   #76
Potvrda o uklanjanju.

Pozz svima. Ovako, mene zanima jedna sasvim druga stvar.

Dobije li se ikakva pismena potvrda o skidanju, nakon odrađenih tretmana?
Škola koju namjeravam pohađati (ne pitajte), ne dozvoljava tetovaže na vidljivom mjestu i prilikom "upisa" traže papir o uklanjanju za svoju dokumentaciju/arhivu, bez toga nema unutra. Postoji li takvo nešto?
pennsylvanian is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2023., 19:09   #77
imam neku malu tetovažu koja mi sada ide na živce ali je na ruci i nisam sigurna bi li mi ožiljak ili fleka manje išli na živce

je l netko probao kod mlojevića u poliklinici onaj novi laser?
zvizdacica2020 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:27.