Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2010., 15:13   #21
ja imam tu neku mini pećnicu iz lidla. oko 300kn. i zbog nje sam odlučila zatvoriti 'rupu' predviđenu za pećnicu u novoj kuhinji. muž i ja smo sami i nama je sasvim dovoljna. za lazanje, meso s krompirima, domaću kockastu picu omanju, savijače, kolače. za nas dvoje taman. stane u nju posuda 28x28.
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 15:33   #22
čuo sam da je bilo u lidlu, ali kasnije ih više nisam našao..
možda opet dobiju.. to je ok cijena
Ban Wade is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 19:16   #23
u konikoma sam našao:
http://www.konikom.hr/mali-kucanski-...185/index.html
ne znam da li je to ok...

gdje još ima mini pećnica za kupiti, u zgu?
deniKID is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 10:01   #24
Quote:
deniKID kaže: Pogledaj post
u konikoma sam našao:
http://www.konikom.hr/mali-kucanski-...185/index.html
ne znam da li je to ok...

gdje još ima mini pećnica za kupiti, u zgu?
Merkur, pećnica Elit, oko 500,00 kn.
I ja gledam te mini pećnice, a ova u Konikomu je ista i jeftinija od ove Elitove. Vjerojatno im je i kvaliteta podjednaka.
zunzara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 13:04   #25
Ja sam tražio bez kolutova, ali sam skužio da su one dosta manje i nekako lošije kvalitete mi se čini. vrata ne dihtaju kako treba i imaju samo onaj kolut za timer i temp. Isplati li se to uopće kupit?
Meni je isključivo zbog odojka i janjetine potrebna
__________________
...zauvijek će živjeti hrvatski ratnici...
Ban Wade is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 13:42   #26
Pogledaj si u Metrou tzv. tursku peku. Izgleda ti ovako: http://www.aukcije.hr/item.php?id=991828 samo što je žarko crvene boje. Napravljena je od nekog tankog pleha pa ne djeluje robusno i s vremenom se vratašca malo objese i plastično kućište regulatora sa strane se spiga (svejedno traje godinama) i ne dihta kao klasične pećnice jer nema gume pa se miris pečenja jače širi. Ako nemaš balkon to može biti problem, ali što se samog pečenja tiče bolja ne postoji. Košta nešto ispod 400kn
dajrakije is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 13:54   #27
Quote:
dajrakije kaže: Pogledaj post
Pogledaj si u Metrou tzv. tursku peku. Izgleda ti ovako: http://www.aukcije.hr/item.php?id=991828 samo što je žarko crvene boje. Napravljena je od nekog tankog pleha pa ne djeluje robusno i s vremenom se vratašca malo objese i plastično kućište regulatora sa strane se spiga (svejedno traje godinama) i ne dihta kao klasične pećnice jer nema gume pa se miris pečenja jače širi. Ako nemaš balkon to može biti problem, ali što se samog pečenja tiče bolja ne postoji. Košta nešto ispod 400kn
oho, ovo mi se već sviđa

čini se odlična stvar
__________________
...zauvijek će živjeti hrvatski ratnici...
Ban Wade is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 14:30   #28
Vjeruj mi da će ti to biti najdraži kućanski aparat, sve što bi inače stavio pod klasičnu peku ovdje ispadne bolje nego u pećnicama s 18 različitih programa. Valjda je stvar u manjem volumenu i 2 grijača koji su neposredno iznad i ispod pleha/protvana/tepsije. Jedina mana je korištenje u zatvorenom prostoru
dajrakije is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 14:34   #29
Quote:
dajrakije kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi da će ti to biti najdraži kućanski aparat, sve što bi inače stavio pod klasičnu peku ovdje ispadne bolje nego u pećnicama s 18 različitih programa. Valjda je stvar u manjem volumenu i 2 grijača koji su neposredno iznad i ispod pleha/protvana/tepsije. Jedina mana je korištenje u zatvorenom prostoru
da, ja imam taj problem što nemam balkon, jedino napu. možda bi ona povukla gamad
__________________
...zauvijek će živjeti hrvatski ratnici...
Ban Wade is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 19:10   #30
Quote:
dajrakije kaže: Pogledaj post
Jedina mana je korištenje u zatvorenom prostoru
vjerujem da je ovo odlična stvar i da je bolja od bilo koje mini-pećnice!

zašto koristiti u zatvorenom??? ja bi to pitanje riješila s produžnim kablom
aha....misliš...nije za izlete i livade?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 19:46   #31
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
vjerujem da je ovo odlična stvar i da je bolja od bilo koje mini-pećnice!

zašto koristiti u zatvorenom??? ja bi to pitanje riješila s produžnim kablom
aha....misliš...nije za izlete i livade?
ili ko živi u stanu i nema balkon
__________________
...zauvijek će živjeti hrvatski ratnici...
Ban Wade is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 20:14   #32
to ostaje problem, da. oprosti, ja sam nekak na to gledala kroz svoje prilike, nisam razmišljala o stanovima bez balkona. šteta. i za stan i za peku
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 20:23   #33
aj nije baš sve tako crno, imam napu
__________________
...zauvijek će živjeti hrvatski ratnici...
Ban Wade is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 20:52   #34
e pa onda dobro! meni se ovo čini. nego...gledam ti lokaciju, ne znam je li ti granica blizu, ja sam čula da je to puuuuno povoljnije u BiH
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 21:38   #35
istina tamo je sve bez pdv-a
__________________
...zauvijek će živjeti hrvatski ratnici...
Ban Wade is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 00:13   #36
Da razriješimo i tu misteriju. Da, u Hercegovini(Sovići) je ta peka jeftinija, košta nekih cca. 280kn dok je u Metrou cca. 380kn. Sad ovisi gdje tko živi i koliko tu može ušparati...Ja sam je isprobao i u stanu bez balkona i nape i nije da je neizdrživo, a realno možeš i pečenjem jednog šnicla u tavi zamirisati cijeli stan bez problema. Samo kažem da je pogodnija za otvorene prostore i da klasična pećnica, osim kad su kolači u pitanju, nema nikakvih prednosti osim što ispušta manje miomirisa. Po meni to je definitivno izvrsna kupnja, imam najmanje 20 svjedoka
dajrakije is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 11:24   #37
Zanima me dal je volumen od 21 litre dovoljno velik da se u pećnici mogu peći kolači, piletina, pizze itd. ?

Dal je 1800 W dovoljno da se sve normalno ispeče, moguće je regulirati od 80 do 240 C..?

I još jedno pitanje, naime čitao sam da se donji grijači znaju pokvariti jer na njih kaplje ulje ( zbog isparavanja ) pa se znaju zapaliti itd.
Dal postoji neki način da se ovo spriječi ? Mozda ako bi se grijači pokrili sa odredenim materijalom ne bi doslo do toga, ali dal ce onda biti dobra cirkulacija topline ?
xraven13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 17:21   #38
dižem temu. kupujem mini pećnicu i rado bi čula preporuke!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 06:58   #39
Sad i ja dizem temu!!! Treba mi mini pecnica i bas sam sinoc u Pevecu gledala neke i to uopce nije tako mini
Ja sam mislila da je to malo malo malo da jedva bi stao obruc za pec toetu od 25 cm al nije to je bas ljepo taman veliko....ja se iznenadila....dobijes okrugli oveci pleh i pravougaoni isto ne bas mali....a cijene su od 500-700 kn...al nemam nekog iskustva kako to radi,valjal ulozit u to novce?
Muz kaze da bi ona mogla bit bolja od ijedne ove normalne pecnice jer je mala i da ziher bolje pece...
Ajde molim vas nek mi neko da kakav savjet...ne treba meni to sad da pecem to do besvjesti...treba mi nekad meso krompir,pizza...kadkad neki biskvit tortu...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 08:45   #40
Zar niko nemaskustva sa ovim pecnicama da mi kaze?!
Na netu nisam nista lose procitala ,svi hvale uglavnom...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:19.