Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2010., 15:25   #1001
Ko bi sad mogao ispast od nositelja !? Bešiktaš? Dnipro? Ne znam baš!
Morales77 is offline  
Old 05.08.2010., 15:32   #1002
može ispast odense, dnipro, galatasaray, olympiacos....
sutra će vjerojatno sve klubove postavit u neke posebne "regije" pa pitam možemo li izvuć CRVENU ZVEZDU??!!
__________________
VOLIM TE DINAMO!............DINAMO/HAJDUK..........BLUE ARMY JARUN....GRAFIT
praskaton is offline  
Old 05.08.2010., 15:37   #1003
Quote:
praskaton kaže: Pogledaj post
može ispast odense, dnipro, galatasaray, olympiacos....
sutra će vjerojatno sve klubove postavit u neke posebne "regije" pa pitam možemo li izvuć CRVENU ZVEZDU??!!
Oni ispadaju 100%
Morales77 is offline  
Old 05.08.2010., 15:39   #1004
Jesu li ikad Hrvati prošli nekog na penale ?
Ne mogu se sjetit nikako...
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Old 05.08.2010., 15:40   #1005
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Jesu li ikad Hrvati prošli nekog na penale ?
Ne mogu se sjetit nikako...
Možda u futsalu!?
Morales77 is offline  
Old 05.08.2010., 15:41   #1006
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Jesu li ikad Hrvati prošli nekog na penale ?
Ne mogu se sjetit nikako...
bilo nešto u maroku, kad se pucalo cca 20 penala (neki pucali dvaput ). to smo, brijem, dobili.
__________________
X88
lezerni88 is offline  
Old 05.08.2010., 15:53   #1007
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Jesu li ikad Hrvati prošli nekog na penale ?
Ne mogu se sjetit nikako...
Hajduk Ferenvaroša
Blay is offline  
Old 05.08.2010., 15:57   #1008
Dinamo se trebao ranije rijesit Mandzukica, ali i kupit pravog golgetera. Rukavina je sigurno igrac koji moze dat puno dinamu, ali bas i nije neki golgeter. Kakav se ubojica moze kupit za lovu dobivenu za Mandzukica, da ti pamet stane. A i kaj je s Tomecakom? Kaj je s Moralesom? Di nam je lijevo krilo? Pa koliko vec godina mi igramo bez lijevog, a najcesce i bez desnog krila? Ja se ni ne sjecam zadnje lijevo krilo u dinamu. Modric je tuda parao, ali ni on bas nije bio lijevo krilo. Vise centralni igrac. Pa di su nam krila?!
Cus D'Amato is offline  
Old 05.08.2010., 16:16   #1009
jel sad idu u zadnje pretkolo kup uefa lige?
__________________
;-)
mainscream is offline  
Old 05.08.2010., 16:24   #1010
Quote:
praskaton kaže: Pogledaj post
evo mojih ocjena:
Lonačrić-2

Mesarić 2 (Ibanez 7,5)
Cufre 5.5
Kovač 5.5
Vrsaljko 7.5 (dobio bi i više da ga je Zeko stavio naprijed! )

Badelj 4
Ademi 7 ( Calello 1)
Sammir 7.5
Rukavina 5 ( Dodo 0)
Etto 3

Slepička 4


EDIT: ako mi može reć tko bi danas trebao ispat da dinamo bude nositelj sutra u ždrijebu da odma znam kad tekme završe....hvala unaprijed
POZDRAV EKIPA..I MENI ZAL DINAMA...
ALI MI JE NAJBOLJI U OVOM OCJENJIVANJU KOVAC U OBRANI..ZAR NIJE IGRO BIŠĆAN
pardon velika slova..ispricavam se....
ali kovac mislim
eduardo12345 is offline  
Old 05.08.2010., 16:27   #1011
Quote:
Brum-brum kaže: Pogledaj post
Uvijek se godinu dana unaprijed zna gdje smo tanki,tko će otići i uvijek se ne dovede zamjena.Ili se ne dovede na vrijeme ili se ne dovede uopće.

Potjerat govno i onda možemo razgovarat. Ostalo je pišanje u vjetar.
To je točno, a fali im i kontinuitet. Sasvim sigurno da će Rukavini trebati neko vrijeme da bude fit, dovodi se neki Bećiraj koji bi trebao isto tako biti pojačanje. A dok se oni prilagode momčadi i momčad njima, obično prođe baba sa kolačima tj Europa i svake sezone ispočetka.
skyline77 is offline  
Old 05.08.2010., 16:50   #1012
Quote:
Cus D'Amato kaže: Pogledaj post
Dinamo se trebao ranije rijesit Mandzukica, ali i kupit pravog golgetera. Rukavina je sigurno igrac koji moze dat puno dinamu, ali bas i nije neki golgeter. Kakav se ubojica moze kupit za lovu dobivenu za Mandzukica, da ti pamet stane. A i kaj je s Tomecakom? Kaj je s Moralesom? Di nam je lijevo krilo? Pa koliko vec godina mi igramo bez lijevog, a najcesce i bez desnog krila? Ja se ni ne sjecam zadnje lijevo krilo u dinamu. Modric je tuda parao, ali ni on bas nije bio lijevo krilo. Vise centralni igrac. Pa di su nam krila?!
Bespredmetno je o ovome više raspravljati jer Mamići ne rade u interesu kluba i momčadi nego u interesu svojih bankovnih računa, prodat Mandžukića za 9 milja eura i kupit prije toga zamjenu za 5-7 milja eura već bi bio neki rad, a prodat za 9 i dodat svojih 3 pa kupit za 12 bi bio rad u interesu kluba.
Gustavo is offline  
Old 05.08.2010., 16:54   #1013
Ne znam isto koji kurac Zajec daje Vrsaljku da šuta penal u onako važnim trenucima.
nar.kO is offline  
Old 05.08.2010., 16:56   #1014
Quote:
r.kO kaže: Pogledaj post
Ne znam isto koji kurac Zajec daje Vrsaljku da šuta penal u onako važnim trenucima.
A gle, 9 je penala bilo, dočeko bi reda kad tad
Samo Slepička i Lončarić nisu pucali.
Luyindula is offline  
Old 05.08.2010., 17:17   #1015
jel uhvatio tko izjavu retarda Prasićka prije penala: "još nitko nije napustio stadion" tako nešto, koji debil

ja se ne mogu otet dojmu da bi onaj Dinamo koji je igrao s Werderom (15 dana prije te tekme Eduardo ode, Balaban promaši 10 zicera), nerasprodan, bio višegodišnji sudionik lige prvaka i tamo bi imao što za reć

od tada pa do danas je sve užas i stvarno koji će im kuratz callelo, ibanez, dodo, sammir, etto, morales kad u europi jebeno ne mogu ništa. nek im igraju vrsaljko, barbarić, kramarić, tomečak, badelj...... i opet će bit prvaci države, a kad steknu dovoljno iskustva možda nešto i naprave u LP, odnosno uđu u istu
safcina is offline  
Old 05.08.2010., 17:24   #1016
Quote:
safcina kaže: Pogledaj post
jel uhvatio tko izjavu retarda Prasićka prije penala: "još nitko nije napustio stadion" tako nešto, koji debil


DA!DA! KOJI DEBIL! umra san! ja nisan moga doć sebi 3 minute koji je to debil limitirani! HAHAHAHAHAH! ispa je klaun, iako mi je drag uvik se dere nešto, svaka AKCIJA JE MAJSTORSTVO!uvik dernjava...

ali, jebiga, ispa je glup.
__________________
there must be some kind of way outta here...
GregogSamsaa is offline  
Old 05.08.2010., 17:48   #1017
Quote:
odbojkašcro kaže: Pogledaj post
Nemoj se ni ti ljutiti, ali sereš ti. Tamo navodiš primjer da je ispadanje Dinama od Sherifa isto ko da Dinamo izbaci engleskog prvoligaša (WBA). A od kad je pratim Dinamo, a to je nekih 30 godina, nismo izbacili niti jedan klub iz lige petice. Ne događa se nikad, pa se eto onda ne bi trebalo dogoditi niti da nas izbace Moldavci. A kad nas izbace, onda je to sramota, a vi sad veličajte Sherif i sve one klubove koji izbacuju Hrvate koliko god želite.
Primjer po razlici u novcima. Pa nije Dinamo nikad ni igrao s nekim petnaestoplasiranim klubom iz neke lige petice koji mu je al pari po budžetu. A hvala bogu, imao je dosta dobrih utakmica s klubovima koji su financijski dosta jači od njega. I nije to veličanje Šerifa nego svrstavanje Dinama u realne okvire. On jest bolji klub od Šerifa, ali ne toliko da bi ispadanje bilo šok, sramota, užas i nevjerica. Nije to Naftaš iz Ivanića. Uostalom tržišna vrijednost šerifovaca je vrlo vjerojatno podcijenjena jer se o njima u Europi još uvijek malo zna.
the edge is offline  
Old 05.08.2010., 18:01   #1018
Realno, KBKKZOSN samo pušače marketinga

mi ovdje smo se odlučili za EL
Proud to be is offline  
Old 05.08.2010., 18:03   #1019
Samo da provjerim....koga boli krasan kurac za ovo smiješno natjecanje?
__________________
"Šta mo'š kad ne mo'š...."
Brum-brum is offline  
Old 05.08.2010., 18:04   #1020
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Primjer po razlici u novcima. Pa nije Dinamo nikad ni igrao s nekim petnaestoplasiranim klubom iz neke lige petice koji mu je al pari po budžetu. A hvala bogu, imao je dosta dobrih utakmica s klubovima koji su financijski dosta jači od njega. I nije to veličanje Šerifa nego svrstavanje Dinama u realne okvire. On jest bolji klub od Šerifa, ali ne toliko da bi ispadanje bilo šok, sramota, užas i nevjerica. Nije to Naftaš iz Ivanića. Uostalom tržišna vrijednost šerifovaca je vrlo vjerojatno podcijenjena jer se o njima u Europi još uvijek malo zna.
Stari moj, kakvi su to plitki alibiji. Kako nije sramota ispast od MOLDAVSKOG kluba. Jebo me pas, ako 5% božanstvenih BBB-a zna nać tu državu na karti.
Megablamaža i nema diskusije. I to u bilo kojem sportu, košarci, rukometu, vaterpolu, tenisu, nogometu, sasvim nebitno.

Jebiga, vi bi igrali ligu prvaka, ali da su protivnici luskemburžani i andorci. Ako ovo nije megasramota, reci poraz od kojeg kluba na ovoj razini natjecanja bi bio sramota? Jebote, radi se o kvalifikacijama za LP. Ubere se neki klub iz donje pripizdine, popuši se kita i onda se opravdava
*rabbit* is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.