Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Tisak

Tisak Za pranje prozora, potpalu i dresuru pasa. Možda i čitanje.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2011., 09:30   #81
kupila jučer geo, dakle izašao je. nisam gledala pod kojok je kapom
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 14:13   #82
i ja kupio, očito se geo spasil!
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 11:38   #83
Klik je isto izašao sa zakašnjenjem, ali je potpuno izmijenjen. Nisam se još bacio na detaljnjije čitanje članaka, ali na površno listanje mi se ne čini kao neka sreća.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 11:43   #84
Vidio samo naslovnicu, odmah stekao dojam kako su im sredstva srezana za 90%.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 11:56   #85
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Klik je isto izašao sa zakašnjenjem, ali je potpuno izmijenjen. Nisam se još bacio na detaljnjije čitanje članaka, ali na površno listanje mi se ne čini kao neka sreća.
Radi ga kompletno druga ekipa, pod okriljem drugog izdavača koji je uzeo licencu i u suštini ga starim Klikom veže samo ime.
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 15:41   #86
Kupio i prolistao, dizajn slican FHM-u, znaci los. Prva stranica - pisma citatelja, prepoznao sva - izasla su u nekom od prijasnjih brojeva klika. nigdje ne pise best of ili tako nesto, sugerira se kako su aktualna ostatak dosadan. -2, jedva.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 19:23   #87
Klik je katastrofalan grafički urednik kao da je ostao u osamdesetima,ne veže ga ništa sa starim klikom osim imena.ne predviđam mu dugi vijek.
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 22:44   #88
Amaterizam i diletantizam kakav se rijetko viđa čak i na hrvatskim kioscima. Uništili su jedan od najoriginalnijih domaćih brendova časopisa. Sramota za Adria Mediju i za nove nositelje licence.
BakaMelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 00:08   #89
da razjasnimo bar ovdje neke stvari ako vec ne mozemo drugdje...

stari izdavač klik magazina - adria media zagreb - 1.7. 2011. odlučio je da od 1.9. prestaje izdavati klik.
u to ime već je za zadnja dva broja budžet za izradu magazina smanjen za skoro 50%.
1.9. su svi urednici, tj. svi koji su radili na kliku dobili otkaz.

iako je adria media zagreb dobila ponude od nekoliko afirmiranih izdavača za otkup brenda i/ili za iznajmljivanje licence klika, koji su htjeli zadržati stari koncept i ekipu urednika/novinara, odluceno je da se licenca za daljnje izdavanje iznajmi igoru kolovratu, osudjivanom narkomanu i covjeku bez ikakvog iskustva u izdavanju magazina.
on na izradi novog klika nije koristio usluge nikoga iz stare ekipe.

rezultat njegovog rada mozete vidjeti na kioscima.
(preporučam listanje...nakon prvih desetak stranica neće vam bit ni na kraj pameti da za to sranje date 25kn)

dakle, novi klik osim imena nema apsolutno nikakve veze sa starim, ni što se tiče urednika, novinara, grafičkih urednika, tiskare, izdavača, nikoga.....

toliko...
__________________
Zion, bre!
anikulapo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 00:11   #90
...a sto se tice gea...

...to ste kupili zadnji broj koji je izašao pod adria mediom.

inače, geo je stvarno prodan drugom izdavaču, i koliko znam trebao bi ostati manje više isti kao i dosad...
__________________
Zion, bre!
anikulapo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 17:40   #91
Quote:
BakaMelina kaže: Pogledaj post
Amaterizam i diletantizam kakav se rijetko viđa čak i na hrvatskim kioscima. Uništili su jedan od najoriginalnijih domaćih brendova časopisa. Sramota za Adria Mediju i za nove nositelje licence.
potpisujem.

tomić se valjda u grobu okreće.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 20:33   #92
Quote:
BakaMelina kaže: Pogledaj post
Amaterizam i diletantizam kakav se rijetko viđa čak i na hrvatskim kioscima. Uništili su jedan od najoriginalnijih domaćih brendova časopisa. Sramota za Adria Mediju i za nove nositelje licence.
upravo! to! KATASTROFA!!!!! Klik više ne kupujem!
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 20:34   #93
Quote:
anikulapo kaže: Pogledaj post
...to ste kupili zadnji broj koji je izašao pod adria mediom.

inače, geo je stvarno prodan drugom izdavaču, i koliko znam trebao bi ostati manje više isti kao i dosad...
super!!!!!!
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 00:20   #94
Quote:
anikulapo kaže: Pogledaj post
...to ste kupili zadnji broj koji je izašao pod adria mediom.

inače, geo je stvarno prodan drugom izdavaču, i koliko znam trebao bi ostati manje više isti kao i dosad...
Geo je otišao super izdavaču koji će stvarno znati što napraviti s tim izvrsnim časopisom. Glavna urednica je otišla svojom voljom, ali ekipa koja Geo preuzima ima puno utakmica u nogama i puno entuzijazma. Ja totalno navijam da im uspije.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 01:06   #95
Quote:
siskomencetic kaže: Pogledaj post
Jedini časopis (tjednik) koji je sadržavao TV-program izgleda, gasi se. U Puli, inače je izlazio četvrtkom, a već ga 2 dana na kioscima- nema! Ne znam kako je u Zagrebu? U zadnjem broju na naslovnici piše "krajnje o poznatima i slavnima". Je li to kraj šestogodišnjeg izlaženja? Zna li tko što o tome?
Sad sam malo ostala, nema više Starsa, ja mislila ukinuli ga ovdje u Labinu jer nema dovoljno kupaca a nema ga nigdje više , jedini tjedni časopis kojem sam se radovala više nema
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 12:06   #96
Da, Klik je otišao u krasni k...

Na stranu loš tisak, hrpetina tipfelera, ponavljanje cijelih odlomaka, teme su jednostavno dosadne. Iako je Klik i pod starom upravom u zadnjih nekoliko brojeva vidno izgubio na kvaliteti, ovo je još lošije. Iz nekih mazohističkih pobuda, dat ću mu još jednu šansu, a ako slijedeći broj ne bude vidno poboljšanje, pozdravit ću se s njim.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 12:13   #97
Quote:
plavva kaže: Pogledaj post
Geo je otišao super izdavaču koji će stvarno znati što napraviti s tim izvrsnim časopisom. Glavna urednica je otišla svojom voljom, ali ekipa koja Geo preuzima ima puno utakmica u nogama i puno entuzijazma. Ja totalno navijam da im uspije.
to mi je drago. šteta bi bilo da propadne.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 13:34   #98
Quote:
plavva kaže: Pogledaj post
Geo je otišao super izdavaču koji će stvarno znati što napraviti s tim izvrsnim časopisom. Glavna urednica je otišla svojom voljom, ali ekipa koja Geo preuzima ima puno utakmica u nogama i puno entuzijazma. Ja totalno navijam da im uspije.
Isto.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 23:01   #99
Meni fali Stars...
EineKleineMaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 20:28   #100
Novi broj Klika je jos gori, ako je to uopce moguce.

Ostavite se ovog posla.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:18.