Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2011., 16:07   #61
Pozdrav!
Da li netko ima iskustva sa stomatologicom Patricijom Maračić Pende iz Zagreba?

Hvala
__________________
potpis
PWA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 16:38   #62
Moje tople preporuke za dr.Ivo Braut(Rijeka-Kostrena)
Svaka mu cast,na ljubaznosti,strpljenju,usluzi,ma nemam rijeci kojm bi ga mogla pohvaliti,napokon nemam straha i s veseljem odlazim zubaru
Deliceus-Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 11:22   #63
Quote:
petraa_ kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Molila bih preporuku za stomatologa u Zagrebu, po mogućnosti Donji Grad.
http://www.stomatolog.in/site/baza-s....html?catid=25

ovdje je vecina i mogu se pretrazivati po kvartovima
__________________
www.stomatolog.in
stara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 21:49   #64
Može li mi netko preporučiti dobrog ortodonta u Osijeku? Kolike su cijene kod privatnika i jel se čeka određeno vrijeme, kao i preko HZZO-a (i koliko dugo se čeka)? Svaka informacija je dobro došla!
pravos22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 12:34   #65
Pozdrav svima! Tražim dobrog stomatologa u Samoboru, ali najvažnije tražim i ortodonta jer me zanima da konačno počnem nositi aparatić, odnosno da krenem na preglede i pripreme! Za sad mi se sviđa doktor Ebtehaj Navaey, ima li tko iskustva s njim? Negdje sam pročitala da je i preko socijalnog pa ako mi to netko može potvrditi? Hvala.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 12:40   #66
Quote:
pravos22 kaže: Pogledaj post
Može li mi netko preporučiti dobrog ortodonta u Osijeku? Kolike su cijene kod privatnika i jel se čeka određeno vrijeme, kao i preko HZZO-a (i koliko dugo se čeka)? Svaka informacija je dobro došla!
Baš sam neki dan pročitao
http://www.glas-slavonije.hr/vijest....VIJESTI=154379
Yosemite Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 21:57   #67
Molim preporuku za stomatologa preko hzzo-a u Zagrebu, po mogućnosti bliže Kvatriću...
__________________
prodaja
darkxmoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 22:18   #68
Dr. Otilija Anić, DZ Borovje. Iskustva?
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 09:52   #69
Može neka preporuka za zubara preko hzzo u novom zagrebu?Hitno mi je trebam za sebe i klince.hvala
__________________
11.10.09 stigla naša mala princeza 06.12.10 stigao princ
cvijetić1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 00:05   #70
Preporuka privatnog zubara

Imam za izvaditi jedan korjen zuba.
I jedan za popravak.
Odlučio sam da bi to napravio kod privatnog, jer ovom preko HZZOa nisam zadovoljan.
Pa mi treba preporuka nekog zubara (u ZG) koji će to dobro obaviti.
WilliamsF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 14:18   #71
Quote:
darkxmoon kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za stomatologa preko hzzo-a u Zagrebu, po mogućnosti bliže Kvatriću...
Quote:
cvijetić1 kaže: Pogledaj post
Može neka preporuka za zubara preko hzzo u novom zagrebu?Hitno mi je trebam za sebe i klince.hvala
http://www.stomatolog.in/site

Može se pretraživati po različitim kriterijima
npr: HZZO, kvart, privatnik ili dom zdravlja i sl.
__________________
www.stomatolog.in
stara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 11:49   #72
Ima netko iskustva s Nikolinom Holen-Galeković, dom zdravlja na Knežiji?
sputnjik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 20:40   #73
Pozdrav, trebam pomoć, zapravo - više usmjerenje. Pitanje je ortodoncije i stavljanja aparatića nakon završenog razvoja čeljusti - koji je ortodont najbolji?
Zatim, možda i najvažnije pitanje - kada se zubi preslože, uspijevaju li se valjano učvrstiti na 'novom' mjestu, ili ovdje vrijedi da ako se jednom prčka po nečemu, nikad se više ne može tako učvrstiti?
__________________
...svaki zglob treba podmazivanje...
brnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 15:44   #74
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Dr. Otilija Anić, DZ Borovje. Iskustva?
Ja sam kod nje već preko 20 godina. Dobra iskustva! Kad naruči, uglavnom i primi ako nema neki posebni slučaj. Kad buši i zaboli prestaje s radom, stavlja lijek ili što već i naručuje za drugi puta. Dakle, ne kasapi. Jednom mi je davala injekciju i moram priznati da ubod nisam osjetio. Tak da eto, sve najbolje o njoj!
baboon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 00:09   #75
U Osijeku,privatnik mi treba kvalitetan.
Ako netko zna da napise gdje,tko. Hvala
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 13:09   #76
Question preporuka za kvalitetnog stomatologa u Splitu

Molila bih ako netko od stomatologa ima preporuku za dobrog (ali stvarno dobrog stomatologa u Splitu) jer sam dobar dio ˝nedobrih˝ već prošla.
Pod ˝nedobre˝ spadaju :nezainteresirani za svoj posao,nezainteresirani za moje zube,zainteresirani isključivo za lovu,nestručni,zaostali u nekom davnom vremenu itd.
Puno bi ste mi pomogli preporukom jer zbog svih loših iskustava nisam bila u zubara skoro dvije godine
reedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 21:29   #77
Ima li netko iskustva sa dr. Vojnovic Stevo (u DZ Centar/Siget, navodno)? Inace, zena bi isla, ali doslovno nije bila kod zubara od djetinjstva, i napokon bi krenula pa treba netko tko bi s njom mogao kao s malim djetetom, manje-vise. Da daje anesteziju (i po mogucnosti da i taj dio sto manje boli - navodno imaju neke anestezije koje se inace daju djeci i ne boli ta injekcija). Ima i osnovno i dopunsko osiguranje, pa bi valjda to sve bilo pokriveno.

E sad, postoji sansa i da ce morati vaditi umnjake (bar mi sumnjamo na to, jer nema bas mjesta za njih da rastu, a pocelo ju je boliti, a oboje smo u dvadesetima, tako da je definitivno vrijeme za to). Kako to funkcionira? Hoce moci on dati neku uputnicu za to, ili mozda on sam to moze obaviti ili kako to ide (ja sam svoje vec davno vadio, ali ne u Hrvatskoj pa ne znam)?
OkyDoky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 09:55   #78
pozdrav svima, ja imam jedan mali problem a to je ogromna fobija od stomatologa koja potjece od malena, zanima me ako imate neke preporuke za nekog stomatologa (osijek ili zagreb) i ako znate da li itko radi uspavljivanje (ne samo lokalnu anesteziju) prije poravka zubi?
hvala u naprijed
stephanie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 10:40   #79
Quote:
OkyDoky kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva sa dr. Vojnovic Stevo (u DZ Centar/Siget, navodno)? Inace, zena bi isla, ali doslovno nije bila kod zubara od djetinjstva, i napokon bi krenula pa treba netko tko bi s njom mogao kao s malim djetetom, manje-vise. Da daje anesteziju (i po mogucnosti da i taj dio sto manje boli - navodno imaju neke anestezije koje se inace daju djeci i ne boli ta injekcija). Ima i osnovno i dopunsko osiguranje, pa bi valjda to sve bilo pokriveno.

E sad, postoji sansa i da ce morati vaditi umnjake (bar mi sumnjamo na to, jer nema bas mjesta za njih da rastu, a pocelo ju je boliti, a oboje smo u dvadesetima, tako da je definitivno vrijeme za to). Kako to funkcionira? Hoce moci on dati neku uputnicu za to, ili mozda on sam to moze obaviti ili kako to ide (ja sam svoje vec davno vadio, ali ne u Hrvatskoj pa ne znam)?
Ja imam osnovno i dopunsko zdravstveno, placam samo bijele plombe, dakle i anestezija je ukljucena. Za te djecje koje ne bole ne znam sto su niti da li je pokriveno. Takodjer nemam iskustva s doticnim zubarom. Sto se tice umnjaka, tvoj zubar napise uputnicu i s tim mozes ici na stomatoloski fax, Perkovcevu, IMED Selska, neki zubari navodno i sami vade. Ja sam oba vadio u IMEDu i mogu preporuciti. Sve je bilo besplatno jer sam imao uputnicu iako su oni privatna klinika, za te postupke vadjenja imaju ugovor sa hzzo-om.
LukeZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 09:30   #80
Quote:
stephanie1 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima, ja imam jedan mali problem a to je ogromna fobija od stomatologa koja potjece od malena, zanima me ako imate neke preporuke za nekog stomatologa (osijek ili zagreb) i ako znate da li itko radi uspavljivanje (ne samo lokalnu anesteziju) prije poravka zubi?
hvala u naprijed
Upravo je aktualna tema Analgosedacija ili svjesna sedacija kod zubara, možda će Vam neki podaci na toj temi biti korisni, a i tamo pokušajte postaviti upit.
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:52.