Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2016., 00:11   #41
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
glavni razlog pasterizacije je ubijanje bacila tuberkuloze

ja mlijeko uvijek prokuham
Mlijeko koje se u prodaju pušta kao sirovo potječe od životinja koje su iz stada koje ima "Status stada krava, ovaca i koza službeno slobodnih od bruceloze i tuberkuloze". Proguglaj pa ćeš vidjeti koliko je teško dobiti taj status. Plus toga još se po zakonu redovito vrši tuberkulinizacija goveda, a takvo mlijeko podliježe pod najmanje 4 kontrole godišnje. Da li jedeš sir i vrhnje od kumica s placa? Ili Camebert i Brie ? Sve je to od nepasteriziranog, sirovog mlijeka.
A u ovom zanimljivom članku Agrokluba piše da su se ljudi razboljeli od Yersinije nakon konzumacije pasteriziranog mlijeka. To je ovo mlijeko koje ti voliš, a znaš li manchild što je Yersinija ? Yersinija je rod bakterija od kojih jedna uzrokuje kugu.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 00:54   #42
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Mlijeko koje se u prodaju pušta kao sirovo potječe od životinja koje su iz stada koje ima "Status stada krava, ovaca i koza službeno slobodnih od bruceloze i tuberkuloze". Proguglaj pa ćeš vidjeti koliko je teško dobiti taj status. Plus toga još se po zakonu redovito vrši tuberkulinizacija goveda, a takvo mlijeko podliježe pod najmanje 4 kontrole godišnje. Da li jedeš sir i vrhnje od kumica s placa? Ili Camebert i Brie ? Sve je to od nepasteriziranog, sirovog mlijeka.
A u ovom zanimljivom članku Agrokluba piše da su se ljudi razboljeli od Yersinije nakon konzumacije pasteriziranog mlijeka. To je ovo mlijeko koje ti voliš, a znaš li manchild što je Yersinija ? Yersinija je rod bakterija od kojih jedna uzrokuje kugu.
ne jedem, mama nas mučila godinama s time, na kraju odustala

ak sam u svom životu pojeo 2 žlice sira s vrhnjem puno sam rekao

ne volim to

brie + nikakvi sirevi s plijesnim ni blizu mojim ustima

nikakvi carpacco, tatarski bitek, sushi

pregadljiv sam, i naravno NIŠTA sirovo
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 10:08   #43
link u ovom postu me doveo do zadruge proizvodi sela

Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
svježi sir farme Baršić pravi domaći sir. ...
tražim gdje mi je blizu kupiti domaći sir, a da nije u radnom vremenu naših placeva, pa vidim siromat i mljekomat Kiseljak, u Vlaškoj 72b, ugao kod Bauerove. jel probao to tko, valja li? radno vrijeme 7 - 20 h, trebao bi to biti nekakav mali dućan, mislim.
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 11:42   #44
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
link u ovom postu me doveo do zadruge proizvodi sela...
Bježi od tog Baršića. Seljaku kojega nije sram da mu krave imaju prosječnu dnevnu laktaciju od 14,2 l treba oduzeti i krave i zemlju. Ako stvarno ima 35 mliječnih krava u mužnji i na dva podoja dnevno dobije 500 l mlijeka onda su te krave ili bolesne ili gladne žive u kravljem konclogoru.

I takav će proizvođač kukati kako mu je mala otkupna cijena mlijeka, da nije dobio poticaj ali rado bi u Evropu.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 12:00   #45
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Bježi od tog Baršića. Seljaku kojega nije sram da mu krave imaju prosječnu dnevnu laktaciju od 14,2 l treba oduzeti i krave i zemlju. Ako stvarno ima 35 mliječnih krava u mužnji i na dva podoja dnevno dobije 500 l mlijeka onda su te krave ili bolesne ili gladne žive u kravljem konclogoru.

I takav će proizvođač kukati kako mu je mala otkupna cijena mlijeka, da nije dobio poticaj ali rado bi u Evropu.
a kolko bi trebale imati?
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 12:24   #46
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
a kolko bi trebale imati?
Ako su mliječne pasmine kako piše, to je holstein-frizijsko, crno-bijelo govedo. Za našu prosječnu genetsku kvalitetu od 8500 do 10000 l po godišnjoj laktaciji od 305 dana ili u prosjeku 28 do 33 l dnevno. U Nizozemskoj i Njemačkoj to je oko 45-50 l dnevno, dok evropske rekoderke daju i više od 75. U Hrvatskoj rekoderke daju 60 do 65.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 12:25   #47
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Ako su mliječne pasmine kako piše, to je holstein-frizijsko, crno-bijelo govedo. Za našu prosječnu genetsku kvalitetu od 8500 do 10000 l po godišnjoj laktaciji od 305 dana ili u prosjeku 28 do 33 l dnevno. U Nizozemskoj i Njemačkoj to je oko 45-50 l dnevno, dok evropske rekoderke daju i više od 75. U Hrvatskoj rekoderke daju 60 do 65.
thanks
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 12:31   #48
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Bježi od tog Baršića. Seljaku kojega nije sram da mu krave imaju prosječnu dnevnu laktaciju od 14,2 l treba oduzeti i krave i zemlju. Ako stvarno ima 35 mliječnih krava u mužnji i na dva podoja dnevno dobije 500 l mlijeka onda su te krave ili bolesne ili gladne žive u kravljem konclogoru.

I takav će proizvođač kukati kako mu je mala otkupna cijena mlijeka, da nije dobio poticaj ali rado bi u Evropu.
e, ali nisam ni pitala za Baršića (jer mi je predaleko), to je bio link zadruge, nego za Kiseljaka u Vlaškoj 72b

zapravo, sad sam se malo potrudila guglati
http://m.kzz.hr/otvoren-mljekomat-pg-kiseljak-zagreb

(btw. nisam ziher da kod nas prijavljene količine pomuženog mlijeka nisu namjerno manje od stvarnih, izbjegavanje poreza je ipak nacionalna tradicija)

Zadnje uređivanje tanveer : 02.11.2016. at 12:51.
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 14:09   #49
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
e, ali nisam ni pitala za Baršića (jer mi je predaleko), to je bio link zadruge, nego za Kiseljaka u Vlaškoj 72b

zapravo, sad sam se malo potrudila guglati
http://m.kzz.hr/otvoren-mljekomat-pg-kiseljak-zagreb

(btw. nisam ziher da kod nas prijavljene količine pomuženog mlijeka nisu namjerno manje od stvarnih, izbjegavanje poreza je ipak nacionalna tradicija)
Krivo sam te kužio, a kad sam na linku vidio što Baršić piše, još uz ove ostale pametne postove, pao mi je mrak.

Ne vjerujem da je farma od šesdesetak goveda u sustavu PDV-a.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 14:24   #50
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Od kojeg OPG-a kupuješ to mlijeko? Sirovo mlijeko dozvoljeno je prodavati isključivo putem mljekomata, na kućnom pragu tj. direktno na farmi gdje je proizvedeno i dostavom ne dalje od 50 km. Za sve ovo postoje vrlo opravdani razlozi. Da si u mogućnosti kupiti sirovo mlijeko na farmi, svježe pomuženo, ja bih ti prvi rekao pij ga sirovog. Ovako moraš znati da ga taj OPG sakuplja više dana, drži u laktofrizu i distribuira jednom tjedno. To je mlijeko najvjerojatnije sakupljeno u zadnja 72 sata i ja bih ga termički obradio. Gore sam opisao i kako. Uostalom ako ti i sama "teta" koja ga proizvodi savjetuje kuhanje mislim da nemaš što razmišljati. Evo ti i mišljenje jednog od po meni najboljih sirara i proizvođača mlijeka od koga sam kupovao dosta proizvoda, među njima i sirovo mlijeko.




Ako udovoljava svim propisima za sirovo mlijeko i u 1 ml ima do 100000 somatskih stanica, u hladnjaku, na temperaturi od 6 do 8 C trebalo bi trajati 72 sata. Rijetko koje to izdrži. Bolje se drži do 48 sati. Termički obrađeno kako sam opisao meni na temp. od 4C drži najmanje deset dana. Duže nisam probao.
Hvala puno, ovakav odgovor sam tražila
Ne bih navodila imena, dostava je manja od 50km


Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
glavni razlog pasterizacije je ubijanje bacila tuberkuloze

ja mlijeko uvijek prokuham
A da si pročitao članak koji sam ti zalijepila od Agrokluba i koji si me sam tražio?

This:
"
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Mlijeko koje se u prodaju pušta kao sirovo potječe od životinja koje su iz stada koje ima "Status stada krava, ovaca i koza službeno slobodnih od bruceloze i tuberkuloze". Proguglaj pa ćeš vidjeti koliko je teško dobiti taj status. Plus toga još se po zakonu redovito vrši tuberkulinizacija goveda, a takvo mlijeko podliježe pod najmanje 4 kontrole godišnje.
...
A u ovom zanimljivom članku Agrokluba piše da su se ljudi razboljeli od Yersinije nakon konzumacije pasteriziranog mlijeka. To je ovo mlijeko koje ti voliš, a znaš li manchild što je Yersinija ? Yersinija je rod bakterija od kojih jedna uzrokuje kugu.
"


Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ne seruckaj, ja sam te pitao koji je to članak o dobrim i štetnim bakterijama

kad na faksu položiš kolegij Mikrobiologija namirnica onda tu dođi i popuj



ona zna, svi ostali su budale
Da, baš, došla sam pitat jer "sve znam i svi ostali su budale". Nit sve znam, nit su svi ostali budale.
Tvoja eventualna dvojka iz mikrobiologije hrane mi ništ u životu ne znači.
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 14:28   #51
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
Hvala puno, ovakav odgovor sam tražila
Ne bih navodila imena, dostava je manja od 50km




A da si pročitao članak koji sam ti zalijepila od Agrokluba i koji si me sam tražio?

This:
"
"




Da, baš, došla sam pitat jer "sve znam i svi ostali su budale". Nit sve znam, nit su svi ostali budale.
Tvoja eventualna dvojka iz mikrobiologije hrane mi ništ u životu ne znači.
ne, nego 5

ak treba ti indeks pokažem
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 15:08   #52
Tema je izmoderirana.

Za ekipu koja je dobila kartone/banove - ako se ponove upisi ovog tipa, bez obzira prema kome je usmjereno, sankcije će biti puno strože.

BlackLotus i manchild - nemojte dalje nastavljati s prepiranjem, pričom o kolegijima, ocjenama, itd.

Molim vas, dalje nastavite konstruktivno i u duhu ovog pdf-a.

Hvala!
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...

Zadnje uređivanje Pringles : 02.11.2016. at 23:36.
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 03:37   #53
Da li vi kuhate mlijeko iz mljekoata? To je sirovo iz laktofriza. Ja ga pijem neprokuhanog i do sada nikakvih problema. Doduse ja sam i kao mali pio kravo pomuzeno prije10 minuta tako da sam OK. No ne znam za djecu...da li prokuhati kao pelle onak u pecnici ili ne?

Inace ova mlijeka u ducanima nemrem piti; ne znam zasto to uopce ljudi kupuju...do pojave mljekomata nisam ga godinama pio. Eventualno veronika.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 09:04   #54
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Da li vi kuhate mlijeko iz mljekoata? To je sirovo iz laktofriza. Ja ga pijem neprokuhanog i do sada nikakvih problema. Doduse ja sam i kao mali pio kravo pomuzeno prije10 minuta tako da sam OK. No ne znam za djecu...da li prokuhati kao pelle onak u pecnici ili ne?

Inace ova mlijeka u ducanima nemrem piti; ne znam zasto to uopce ljudi kupuju...do pojave mljekomata nisam ga godinama pio. Eventualno veronika.
ja taj iz mljekomata prokuham obavezno

ne želim se poslije zajebavati sa bolnicama
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 09:20   #55
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ja taj iz mljekomata prokuham obavezno

ne želim se poslije zajebavati sa bolnicama
To stoji. No kod kuhanja mlijeka dogadja se organolepticka promjena - mlijeko postaje slatko i isto tako dolazi do odvajanja masti iz mlijeka (ona kora gore).

Idealno bi bilo kada bi ga mi mogli zagrijati na temperaturu za pasterizaciju npr 75C, drzati ga tamo 15 sekundi i onda ga odmah ohladiti kroz cjevni izmjenjivac na nisku hladnu temperaturu.

No zakuhat mlijeko, pa ga ostaviti u loncu - rezultat je los u usporedbi sa neprokuhanim mlijekom.

Zato me zanima ta fora od Pellaprata sa pecnicom na 80C iako mi se 1 sat cini dugo za tu temperaturu; nekad se pasterizacija radila na 60 stupnjeva za 20 minuta.

Doduse, upalis pecnicu sa mlijekom pa dok se temperatura digne prodje neko vrijeme i onda dok se svo to mlijeko zagrije isto prodje neko vrijeme i onda tek ide proces....no nisam ziher za +80 ili +60. Ja bi radje sto nize...
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 09:41   #56
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Ovako moraš znati da ga taj OPG sakuplja više dana, drži u laktofrizu i distribuira jednom tjedno. To je mlijeko najvjerojatnije sakupljeno u zadnja 72 sata i ja bih ga termički obradio.
Ne znam za druge otkupljivače, no dukat, tj lura, tj "francuz" unazad 35god pa do 2007., osme je u pravilu kupio sa sabirnih stanica svakodnevno, rijetkost mi je bila čut da idu svaka dva dana, a ovo jednom tjedno možda neke mini mljekare/"kutle" i slični. Vrlo lako je doć do informacije, pita se prvog susjeda kad dolazi cisterna, to već i vrapci znaju u tim krajevima. Po pitanju sigurnosti mikroogranizama i somatskih stanica još unazad deset, petnaest godina opetovano, pod mus uzimanje uzorka sa svakog punkta je bilo pravilo, bez kao kad se nekad miješalo sa vodom i svašta kombiniralo, sve je to bio program predulaska u eu koji je barem u to vrijeme dukat užasno rigorozno radio, a ne sumnjam i vindija kao dva najveća otkupljivača. Somatske i mikroogranizmi nisu bili problem općenito gledano za proizvođača (ako si varirao u toku mjeseca, za prvu, drugu extra klasu) koliko prisustvo antibiotika, i u tom slučaju bi anulirali cijelokupnu količinu da izgubiš par tisuća kuna. Bilo je dovoljno gotovo 5, 10% istog da kontaminira cijelu količinu u dovoljnoj mjeri da ne prođe testiranje. Stoga savjetujem tko ide na selo po svježeg mlijeka da radije uzme/traži iz laktofriza ukoliko mljekara otkupljuje od njih, jer tamo će više pazit šta stavlja. Ne kažem da su isti mutikaše da vam uvale, no na žalost ima svega pa i toga.




Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Bježi od tog Baršića. Seljaku kojega nije sram da mu krave imaju prosječnu dnevnu laktaciju od 14,2 l treba oduzeti i krave i zemlju. Ako stvarno ima 35 mliječnih krava u mužnji i na dva podoja dnevno dobije 500 l mlijeka onda su te krave ili bolesne ili gladne žive u kravljem konclogoru.

I takav će proizvođač kukati kako mu je mala otkupna cijena mlijeka, da nije dobio poticaj ali rado bi u Evropu.
Čovjek ima ako sam dobro vidio na galeriji na internetu simentalke, i to nije uopće loš prosjek za iste, pogotovo šta im vjerojatno ni nije cilj ganjat mlijeko nego i meso.



Quote:
Ako su mliječne pasmine kako piše, to je holstein-frizijsko, crno-bijelo govedo. Za našu prosječnu genetsku kvalitetu od 8500 do 10000 l po godišnjoj laktaciji od 305 dana ili u prosjeku 28 do 33 l dnevno. U Nizozemskoj i Njemačkoj to je oko 45-50 l dnevno, dok evropske rekoderke daju i više od 75. U Hrvatskoj rekoderke daju 60 do 65.
Rekorderke su bile na tronu izrael, pa usa, a zadnja europa osim ako se danas nije nešto znatno promjenilo. 75l kao prosječni dnevni podoj nemaju ni najrazvijenije genetski modificirane po usa laboratorijima. Plafoni laktacije na godišnjoj razini su 15-20 tisuća godišnje i nisu ni vrijedni razmatranja kao nekakvog pravila. Jedino ako se je mislilo u naponu laktacije i to vjerojatno tek od cca trećeg do šestog, sedmog telenja, onda dnevni podoj može ić i do stotinjak litara kod spomenutih primjera koji opet nisu pravilo. Također treba razumijeti da tek nakon desetak godina se može govoriti o nekakvom stadu koje može ganjati prosjek (realni prosjek, ne napuhani) 8-10tis po grlu jer kada se krene u taj posao sve su prvotelke i do treće laktacije ne daju više od 60, 70% svojih mogućnosti. Drugo treba razumijeti da stvoriti stado koje će genetski izlučiti "loše grlo" traje godinama. Treće treba razumijeti da naša savjetodavna prije dvadeset godina nije znala šta je crna krava, a danas ne zna puno više (sem sjevera rh), i ne može adekvatno niti informirati seljaka. Četvrto banana smo država i moraš imat puno više od volje i snage da se probiješ, a kamoli ganjaš idealnu ispašu, ishranu, recepturu smjese individualnu po grlu, samoapliciranje antibiotika/kalcija i sl., educirati se po nizozemskoj i biti u kontaktu sa stranim subspecijalistima (budući naši ne postoje) da možeš opstati i živjeti ko čovjek od tog posla, a dan danas u rh ne možeš i još dugo nećeš moć. Napominjem živjet ko čovjek, a ne bogataš il slično tomu. I onda još dođe njih nekoliko koji poberu poticaje na prevaru i onda svi pošteni ostanu posrani. Ne zna tko nije prošao.
samting is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 12:45   #57
Quote:
samting kaže: Pogledaj post
Ne znam za druge otkupljivače, no dukat, tj lura, tj "francuz" unazad 35god pa do 2007., osme je u pravilu kupio sa sabirnih stanica svakodnevno, rijetkost mi je bila čut da idu svaka dva dana, a ovo jednom tjedno možda neke mini mljekare/"kutle" i slični.
Nisam pisao o velikim mliječnim industrijama nego o OPG-u
Dukat i Vindija sakupljaju svaki dan. Kod većih proizvođača cisterna dolazi pred štalu, kod manjih na otkupnu stanicu. Ja nisam pisao o Dukatu, Vindiji i velikima, nego o OPG-ima koji otkada je to u zadnjih godinu dana dozvoljeno sirovo mlijeko dostavljaju po kućama. Do prije cca godinu dana to nije bilo dozvoljeno već je OPG sirovo mlijeko smio prodavati isključivo putem mljekomata i "na kućnom pragu" i to maksimalno 12000 l godišnje, a sad je to podignuto na 20000 l i dozvoljeno je dostavljati kupcu doma, uz uvjet da je najveća dopuštena razdaljina od OPG-a do kupca 50 km. Takvi proizvođači mlijeko koje će dostavljati, najčešće jednom tjedno, sakupljaju ga 2-3 dana. Ostalo mlijeko predaju velikim otkupljivačima kao npr. Dukatu da ne bi izgubili poticaj.

Quote:
samting kaže: Pogledaj post


Čovjek ima ako sam dobro vidio na galeriji na internetu simentalke, i to nije uopće loš prosjek za iste, pogotovo šta im vjerojatno ni nije cilj ganjat mlijeko nego i meso.

Sad sam vidio galeriju. Prvo sam pročitao da drži mliječna goveda pa sam pomislio da ima frizijke. Simentalac nije mliječno govedo. On je najtipičniji primjer kombiniranog goveda, u cijeloj Evropi osim u Engleskoj i Irskoj gdje je isključivo mesna pasmina.
Da, ovi Baršićevi su simentalaci, čini mi se austrijski tip.

Nemoj samting pričati da je 14 kg dobra mliječnost. 14 kg mlijeka po kravici je bilo dobro za Dudeka i Regicu prije 30 god. Današnji farmer ako želi držati simentalce, a proizvoditi mlijeko kao glavni produkt, a meso kao sporedni onda drži njemačkog simentalca ili naše domaće simentalke osjemenjuje simentalcem tipa Fleckvieh, a one uz neforsiranu hranidbu daju najmanje 20 kg, a oni koji se odluče na max iskoristivost i najkvalitetniju hranidbu imaju i preko 30 kg dnevno. A to što je 90% naših seljaka na razini "ja te krstim, a ti prdiš" i "poučih sirotu na svoju sramotu" mora postati njihov, a ne državni problem. Ako žele standard evropskog seljaka neka se počnu ponašati evropski. A ono što ih još malo zna, od sljedeće godine čeka ih još jedno smanjenje otkupne cijene mlijeka.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 13:28   #58
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Nemoj samting pričati da je 14 kg dobra mliječnost. 14 kg mlijeka po kravici je bilo dobro za Dudeka i Regicu prije 30 god. .
Ja ne znam što je dobra mlječnost, ali znam što je prirodno. Koliko god ljudi utjecali na selekciju životinja da bi postigli što veću produkciju mlijeka, toliko još uvijek moraju umjetno podsticati veću proizvodnju. Nakon odgledanih priloga iz područja istraživačkog novinarstva, gdje se obrađivalo moderno mljekarstvo, svjesno sam prestala piti kravlje mlijeko, a izbjegavam i neke kravlje sireve. Cijela ta maksimalizacija produkcije mlijeka nije normalna niti prirodna i zato sada kada mi se prohtije čaša mlijeka kupim kozje ili mlijeko koje dolazi od krava koje imaju "normalan" život bez pumpanja hormonima i injekcijama da bi dale još više mlijeka, sve dok im vimena ne popucaju.

Osobno, radije bih čašu mlijeka od Dudekove krave i bez problema bih istu čašu platila skuplje nego onu koju je dala nečija rekorder krava... just my 2 cents
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 14:54   #59
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
...zato sada kada mi se prohtije čaša mlijeka kupim kozje...
I ja.

Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Osobno, radije bih čašu mlijeka od Dudekove krave i bez problema bih istu čašu platila skuplje nego onu koju je dala nečija rekorder krava... just my 2 cents
I ja.


Ali Dudek od svoje kravice nije mogao ni životariti, a kamoli živiti.
A tko bi napojio mlijekom sve ostale jer ti i ja smo im upravo popili svo mlijeko Dudekove kravice ? I od čega će nam talijanska Regica napraviti Parmezan?

Hormoni u proizvodnji mesa i mlijeka u Evropi se ne koriste. Legalno. Ne garantiram da neki vampir u Transilvaniji nečim ne šverca ali garantiram da se kod nas hormoni rasta ne rabe. To rade Ameri i kod njih je dozvoljeno. U EU nije i kod nas ne postoji ni običaj upotrebe hormona rasta jer ih nikada na tržištu nije ni bilo.

A parmezana se ne odričem ni pod cijenu da se od hormona pretvorim u žensko, ni Pecorina upravo da je od Dolly.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 14:55   #60
Quote:
samting kaže: Pogledaj post

75l kao prosječni dnevni podoj nemaju ni najrazvijenije genetski modificirane po usa laboratorijima.
Zar je netko pričao o prosječnom dnevnom podoju od 75 kg ?
Quote:
samting kaže: Pogledaj post
Plafoni laktacije na godišnjoj razini su 15-20 tisuća godišnje i nisu ni vrijedni razmatranja kao nekakvog pravila.
Ne. Nizozemski i njemački prosjek je 13000 kg za crvenog holštajna, nešto niži za križanog frizijca. Ali za simentalca je nešto iznad 8000 kg. (jug Njemačke)

Quote:
samting kaže: Pogledaj post

Jedino ako se je mislilo u naponu laktacije i to vjerojatno tek od cca trećeg do šestog, sedmog telenja, onda dnevni podoj može ić i do stotinjak litara kod spomenutih primjera koji opet nisu pravilo.
Da, o tome se radi. 3.-4. laktacija
Quote:
samting kaže: Pogledaj post
Također treba razumijeti da tek nakon desetak godina se može govoriti o nekakvom stadu koje može ganjati prosjek (realni prosjek, ne napuhani) 8-10tis po grlu jer kada se krene u taj posao sve su prvotelke i do treće laktacije ne daju više od 60, 70% svojih mogućnosti.
Ajde, neka bude samo 9000 kg. To je 25 kg dnevno. Kad naš seljak postigne taj rezultat a ne 14 kg, dio preda u mljekare, dio preradi u sir i vrhnje, dio plasira preko mljekomata, 50% teladi ostavi za remont stada, 50% proda, onda će od 50 krava vrlo, vrlo pristojno živjeti, a od 100 krava i 100 ha što bi trebao biti neki prosjek dobrog farmera i više nego pristojno i to uz evropsku cijenu mlijeka. A podsjeti se, Baršić zbog čijeg napisa sve ovo i pišemo, kaže da ima 60 krava od kojih je 35 u mužnji i daju mu 500 kg mlijeka. Dakle, po tvojoj skromnoj računici, trebao bi imati 375 kg više mlijeka dnevno. Da ih samo proda Dukatu po 2 kn litru to je 100 eura dnevno više ili 3000 eurića mjesečno. I još umjesto vrhnja pobere poticaj.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:23.