Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2016., 18:49   #1
Cincinnati 2016. (Ž)

Western & Southern Open 2016.

(14. - 21. kolovoz)




Kao i u muškoj konkurenciji, i kod cura neće biti prisutan lanjski pobjednik. Serena Wiliams nije prijavila Cincinati, iako se ne isključuje mogućnost da dobije wild card ako ga zatraži. Prilika je to za Kerber da smanji zaostatak za Serenom, jer je prošle godina ovdje ispala u prvom kolu. Finalne bodove brani Simona Halep, dok su prošle godine do polufinala dogurale JJ i Svitolina. Upitno je hoće li Jelena nastupiti budući da je u Riju doživjela nekakvu ozlijedu.

Osim Serene, nedostaju još sestra Venus, Azarenka (trudnoća) te Keys (nije prijavila). Nova vijest su odustajanja Hsieh i Friedsam, čime se naša Ana Konjuh još više približila kvalifikacijama. Još jedno odustajanje je potrebno da upadne. Tamo će biti i Mirjana Lučić Baroni.

Ako sam dobro izračunao, ako se Serena ovdje ne pojavi a Anđa podigne kantu, onda imamo novi svjetski broj 1.



Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 20:11   #2
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Ako sam dobro izračunao, ako se Serena ovdje ne pojavi a Anđa podigne kantu, onda imamo novi svjetski broj 1.
Razlika između Serene i Kerber je 1920 bodova, a osvajačica Cincinnatija dobiva 900 bodova, tako da ipak ne može.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 20:31   #3
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
Razlika između Serene i Kerber je 1920 bodova, a osvajačica Cincinnatija dobiva 900 bodova, tako da ipak ne može.
Na live-u sad pise da je Serena na 7950 (posto su joj digli 350 bodova od proslogodisnjeg Toronta), dok je Kerber na 6375.

Sereni ce se dici dodatnih 900 ako ne zaigra u Cincyju, cime bi dosla na 7050. A Kerber ne brani nista posto je prosle godine flopirala.

Samo finale bio joj donijelo tek negdje oko 580 bodova, tako da mora dignut kantu ako misli biti broj 1. Ali ako je digne, onda je tu jer ne vjerujem da ce se Serena predomisliti, cak i da ne osvoji medalju.

Meni je tu glavni favorit Simona, al' kao sto svi znamo kad je rijec o WTA, nikad se ne zna.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 20:50   #4
Tek sad su uzeli bodove za Toronto? Mislila sam da je to skidanje obavljeno prije OI.

U tom slučaju, može je stići, da.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 22:09   #5
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
Tek sad su uzeli bodove za Toronto? Mislila sam da je to skidanje obavljeno prije OI.

U tom slučaju, može je stići, da.
Da, i ja sam kontala da ce joj to prije skinuti, ali bodove valjda drze puna 52 tjedna, tako da se ne skidaju odmah nakon turnira ovisno o terminima u odnosu na proslu godinu (tako sam bar ja ubrala, nije da sam strucnjak. ).

Meni je genijalno kako su samo moje Amerikanke (od top 10-15, je li) izdale Cincy, bar zasad.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 23:08   #6
Ma da, znam da se skidaju bodovi nakon 52 tjedna, samo sam smetnula s uma da je Toronto lani bio u kasnijem terminu nego ove godine.

A bilo bi zanimljivo da Kerber preuzme broj 1, predugo ga je Serena uzurpirala.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 02:16   #7
omg ako Andjelka ugrabi No.1 wta2016
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 03:32   #8
A jebat ga, ako ugrabi medalju na Olimpijadi, i odmah nakon toga digne kantu u Cincyju....a onda nek' joj i bude.

Bilo je i gorih failova na WTA, ne bi bila najgori broj 1.

Kerber >>>>>>>>>>>Safina/Ivanovic/Wozniacki/Jankovic.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 13:27   #9
Kako Kerber osvajačica Cincinnatija od Kerber 0 mastersa u karijeri ?

Ili bolje pitanje

Kako Kerber #1 od Kerber luzerka koja se godinama vucara po top 10 ?
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 14:48   #10
Andjelka mi je najdraza od njih cetiri, but Iwanovitsch/ JJ/ Woz > Kerber

Safinu je nezahvalno spominjati u konkurenciji najgorih jedinica jer je zavrsila karijeru s 22-23

Mene je samo iznenadila sansa Serene da izgubi #1 jer ne igra toliko lose (ili toliko rijetko kao u No1zniacki eri), a Kerber svako malo flopira na startu turnira od nekih igracica izvan Top20

Al bolje Kerber nego VrAga ili Mugi
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 15:35   #11
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Kako Kerber osvajačica Cincinnatija od Kerber 0 mastersa u karijeri ?
Bila i na nula slam finala prije ove godine, pa je sad na dva. Otprilike tako.

Simona bi to trebala uzeti ali s njom nikad covjek ne zna.

Quote:
Greco kaže: Pogledaj post

Mene je samo iznenadila sansa Serene da izgubi #1 jer ne igra toliko lose (ili toliko rijetko kao u No1zniacki eri), a Kerber svako malo flopira na startu turnira od nekih igracica izvan Top20

Al bolje Kerber nego VrAga ili Mugi
Kerber igra svaki turnir na kugli zemaljskoj valjda, jos nakupila bodova od dva slama, a ne brani skoro nista sad....taman joj se sve poklapa.

Ne bi trebalo potrajati ako se dogodi, ali ako ova otkaze sve masovno, onda tko zna. Ne brani ni Muguruza nista.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 15:57   #12
Janković, Schmiedlova, Lučić Baroni OUT
Konjuh IN (kvalifikacije)

Navodno jedna pozivnica za glavni turnir ide Wozniacki.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 18:09   #13
Na što je Konjuh spala kad mora strepiti hoće li upasti u kvalifikacije Cincinnatija.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 18:44   #14
Od svih turnira, najteže je upasti na ove Premier 5.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 18:54   #15
Ma znam, na GS-ove je lakše jer iako ih svi igraju puno je tenisača u glavnom ždrijebu/kvalifikacijama, a na ovim manjima je malo tenisača, ali ih puno uopće ne nastupa pa opet nije teško upasti. Na Premieru svi žele nastupiti, a mjesta nema baš previše.

Ali opet, tužno je na što je spala, da mora iščekivati tko će otkazati ne bi li upala u kvalifikacije, ne u glavni ždrijeb. Mess.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 19:23   #16
Pa planiranje potomstva je kompliciran projekt, daj curi malo razumijevanja.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 22:38   #17
WTAVerified account
@WTA
World No.1 @SerenaWilliams is heading to @CincyTennis!

Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 22:51   #18
Toliko o meni, i mojim paranoidnim idejama da je sjebala rame.

Moze je biti sram sto me tako stavila na aparate.

Al' sretni smo svejedno.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 05:36   #19
Zdrijeb:

http://www.wsopen.com/Results/draws/...c=headernavsub

Kako ce se odmah paliti aparati za no.1. Il' nedavna dusmanica Svitolina il' McFail koja je nekako uvijek dovuce u treci set.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 12:18   #20
Ako se ne varam, kvoter joj je dovoljan da sigurno ostane na prvom mjestu.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:06.