Natrag   Forum.hr > Društvo > Filozofija

Filozofija Misaone teme lišene dogme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2017., 01:03   #1
Frustracija.

Frustriraju me idioti.


Moja tema se odnosi na frustracije, prema idiotima i kretenima kojih je u našem društvu nažalost u puno većem broju u prosjeku, najveću opasnost predstavljaju kad su u skupini.Primjetila sam da ih radi svog karaktera baš i ne mogu ignorirati, što i sama ne znam da li me to čini jednako njima.

Kad pišem o njima većinom mislim na muški spol, puno manje me ženski frustrira. Ne znam u čemu je stvarni problem. Ovo su činjenice koje osjećam.

Mene zanima, kako se vi nosite s takvim tipom ljudi, da li ignorirati i koliko to pomaže i zašto?
__________________
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Old 04.03.2017., 02:03   #2
Sa koje si Ti planete? salim se.

Pa ovaj svet je totalno poludeo.

Ne salim se..mnogo ljudi zanemaruju bitne stvari a idiotizam skinut iz crtaca pa kasnije filmova te okruzenja.. pogresni idoli totalno i onda budu idioti jednostavno, da, da.. ako uvidjas sve to ne znaci da si idiot ali ni ne znaci da si mozda Ti sa druge strane opet gledana kao idiot..ko zna?

Kako sa svim tim, pa pomalo moras popustiti ima gde si i Ti luda malo sigurno u danasnje vreme tesko da nisi pa budi.. da si u kolektivu, jer nije dobro ni previse zamerati i biti rondjav.. na sve idiotske poteze svih ljudi npr u saobracaju ili na poslu..svetu.. mestima gde je dobro sacuvati ladnu glavu..bas zato jer ces se inace izgristi oko gluposti zbog gomile idiotluka..sve u svoje vreme. Shvati da ponekad i Ti volis da se zabavis ili imas neki los dan te ispadas idiot i samoj sebi.. ili nikad nisi ispala idiot samoj sebi? Mislim da smo svi mi ponekad ispali idioti samo mozda neki ne zele toga biti svesni.

Kad kako mislis, samo polako i udahni prvo i misli, zaista razmisli.. svejedno si slobodna da odlucis ispravno.
__________________
end
iormas is offline  
Old 04.03.2017., 02:20   #3
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Sa koje si Ti planete? salim se.

Pa ovaj svet je totalno poludeo.

Ne salim se..mnogo ljudi zanemaruju bitne stvari a idiotizam skinut iz crtaca pa kasnije filmova te okruzenja.. pogresni idoli totalno i onda budu idioti jednostavno, da, da.. ako uvidjas sve to ne znaci da si idiot ali ni ne znaci da si mozda Ti sa druge strane opet gledana kao idiot..ko zna?

Kako sa svim tim, pa pomalo moras popustiti ima gde si i Ti luda malo sigurno u danasnje vreme tesko da nisi pa budi.. da si u kolektivu, jer nije dobro ni previse zamerati i biti rondjav.. na sve idiotske poteze svih ljudi npr u saobracaju ili na poslu..svetu.. mestima gde je dobro sacuvati ladnu glavu..bas zato jer ces se inace izgristi oko gluposti zbog gomile idiotluka..sve u svoje vreme. Shvati da ponekad i Ti volis da se zabavis ili imas neki los dan te ispadas idiot i samoj sebi.. ili nikad nisi ispala idiot samoj sebi? Mislim da smo svi mi ponekad ispali idioti samo mozda neki ne zele toga biti svesni.

Kad kako mislis, samo polako i udahni prvo i misli, zaista razmisli.. svejedno si slobodna da odlucis ispravno.
Hvala na odgovoru.

Naravno da sam znala ispasti idiot. Ali nekako sam se uvijek savjesno pokajala. Kad pišem o idiotima ne mislim na ljude koji se zabavljaju ili slično. Nego na razmišljanja,, dvostruka mjerila, ljudi koji su sami sebi stalno kontradiktorni, ljudi koji se prave da su popili pamet cijelog svijeta, idiotarije koje pišu po novinama, kolektivizam mišljenja, isprane glave.

Ne kažem da se ja isto ne uhvatim u takvom nečemu, ali sam i primijetila da dosta preispituje svoje postupke i na njima mogu naučiti. Šta je s onima koji to ne rade?
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Old 04.03.2017., 02:44   #4
Pa nekima to teze ide nekima lakse.. nije lepo zamerati svakako sem ako neko bas ne preteruje ..mada ni onda nije lepo ali naravno dosadi trpeti..nekad imamo vise strpljenja nekada manje.. ponekad ispustiti ventile sto kazu ..najbolje neki sport, neka igra..extremno ili lagano ..nesto sto volis a zahteva fizickog napora a moze biti i pravilna yoga jednostavno tj. da si konstantno svesna svog disanja i svojih pokreta samo se to jako dugo vezba dok te zaista prestanu u potpunosti nervirati idioti..mada vec obracanje paznje na pravilno disanje veoma brzo ima nekog ucinka da ostanes smirena.

U svakom slucaju ima ona stara promeni sebe i promenice se svet.. sto malo onako dramaticno zvuci ali samo opusteno i pametno jel drugog ces tesko opasuljiti kamoli idiota ili hrpu idiota, kamoli pun svet idiota nes opasuljiti. Mozes svoju decu nauciti ili ako si neka retka onda mozes uciti i ostale do neke vise mere ali nikako sve i nikako u danasnje doba.
__________________
end
iormas is offline  
Old 05.03.2017., 15:57   #5
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post

Kad pišem o njima većinom mislim na muški spol, puno manje me ženski frustrira.
Znači "feministica"...nema veze gey ti je okey
Quote:
Ne znam u čemu je stvarni problem. Ovo su činjenice koje osjećam.
.... bitno je da prvo priznaš sama sebi.
Quote:
Mene zanima, kako se vi nosite s takvim tipom ljudi
,
uf misliš sa heteroseksualcima? samo nemoy to ženiti.
Quote:
da li ignorirati i koliko to pomaže i zašto?
Ma stavim ja to na ignor ali jbg ....sukuba je neutaživa ....nego....
trebaš pustiti Isusa u srce.
La Baba yaga is offline  
Old 05.03.2017., 21:52   #6
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Frustriraju me idioti.


Moja tema se odnosi na frustracije, prema idiotima i kretenima kojih je u našem društvu nažalost u puno većem broju u prosjeku, najveću opasnost predstavljaju kad su u skupini.Primjetila sam da ih radi svog karaktera baš i ne mogu ignorirati, što i sama ne znam da li me to čini jednako njima.

Kad pišem o njima većinom mislim na muški spol, puno manje me ženski frustrira. Ne znam u čemu je stvarni problem. Ovo su činjenice koje osjećam.

Mene zanima, kako se vi nosite s takvim tipom ljudi, da li ignorirati i koliko to pomaže i zašto?
__________________
Humorom , sarkazmom , manipulacijom ... kad počneš u tome uspijevati razmisli o političkoj karijeri a onda ćeš vjerojatno poželiti - da ih je bar više!
Orah is offline  
Old 06.03.2017., 16:45   #7
Hvala vam ljudi na savjetima.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Old 10.03.2017., 21:22   #8
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Mene zanima, kako se vi nosite s takvim tipom ljudi
distanciram se
distanca is offline  
Old 11.03.2017., 11:00   #9
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Frustriraju me idioti.


Moja tema se odnosi na frustracije, prema idiotima i kretenima kojih je u našem društvu nažalost u puno većem broju u prosjeku, najveću opasnost predstavljaju kad su u skupini.Primjetila sam da ih radi svog karaktera baš i ne mogu ignorirati, što i sama ne znam da li me to čini jednako njima.

Kad pišem o njima većinom mislim na muški spol, puno manje me ženski frustrira. Ne znam u čemu je stvarni problem. Ovo su činjenice koje osjećam.

Mene zanima, kako se vi nosite s takvim tipom ljudi, da li ignorirati i koliko to pomaže i zašto?
__________________
Ne trebas nista radit. Cekaj! Sto ides starija sve ce te manje smetat.
Dakle samo cekaj !
Shvatit ces da su idioti tu zbog dobrog razloga. Al' nema svrhe u te razloge ulazit i objasnjavat koji su to razlozi, jer svaki covjek to skuzi kad tad
jamesbond is offline  
Old 11.03.2017., 11:04   #10
Quote:
Orah kaže: Pogledaj post
Humorom , sarkazmom , manipulacijom ... kad počneš u tome uspijevati razmisli o političkoj karijeri a onda ćeš vjerojatno poželiti - da ih je bar više!
jamesbond is offline  
Old 11.03.2017., 16:26   #11
za ovakve teme je bolji psihokauc
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.