Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2011., 21:13   #21
Da, odlična serija...Pratila sam je, ali ipak se ne sjećam sve...
Ja bi htjela da na doma tv dođe zrela ljubav, izvor i la heredera...te 3 su mi top.
Nadam se da hoće, u toj seriji sve je bilo super...a o pjesmi da ne govorim...:cerek
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 21:07   #22
Sve telenovele u kojima glumi Gerardo Murguía meni su .Posljednji nastavak ove telenovele sam imala snimljen na kazeti .Lucía (Laura Flores) i Santiago (René Strickler) su bili prekrasan par
Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 00:28   #23
Vidiš, nju bi tribali reprizirati na domi sad na jesen.
Navečer bi bilo najbolje, ali..
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 17:47   #24
ja bih voljela reprizu ove serije
Lissy Lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 18:04   #25
Quote:
Lissy Lu kaže: Pogledaj post
ja bih voljela reprizu ove serije
Također.
Jedna od najboljih Televisinih
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 18:16   #26
Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Također.
Jedna od najboljih Televisinih
I meni je Zrela ljubav ostala u jako lijepom sjećanju, rado bi ju pogledala još jednom
__________________
❤️❤️❤️ Iker Casillas ❤️❤️❤️Serhat Teoman ❤️❤️❤️ William Levy ❤️❤️❤️
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 21:50   #27
Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Također.
Jedna od najboljih Televisinih
Quote:
marimar kaže: Pogledaj post
I meni je Zrela ljubav ostala u jako lijepom sjećanju, rado bi ju pogledala još jednom
I ja bih je vrlo rado pogfledao opet...NAJBOLJA Televisina serija
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 14:29   #28
Eeeh kako bi bilo lepo da je repriziraju na nekom kanalu!
Predivna serijaaa, rado je se secam!

Obozavam Lauru i ovo joj je jedna od najboljih uloga stvarno je zena prelepa i pretalentirana! Obozavam je naprosto! steta, stvarno steta sto joj Televisa nikad nije ponudila jos ovako neku ulogu kao sto to nude Eriki Buenfil i Vicky Ruffo!!! Ona je po meni puno bolja od njih 2!

Sergio Goyri mi je isto bas super ovde!
__________________
History is written by survivors. And I am surely that.
|Catherine de Medici ♥ R E I G N |
cemileakarsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 19:59   #29
Godinu i po dana nijednog upisa na ovoj temi. S obzirom da seriji ima deset godina, moglo je da bude i gore. Ali Duhizprošlosti i ja smo odlučile da u ovu doskora divnu jesen (a od juče i snježnu) pogledamo ovu jesensku seriju. Tako, upravo sam izvukla ovu seriju iz ladice zaborava, skinula paučinu i oduvala prašinu.

Pa da idemo...

E da, ako ima još zainteresovanih, pridružite nam se. Moglo bi biti zanimljivo. Serija ima 90 epizoda, taman dovoljno da ne udavi. Ove starije serije su imale to nešto, većina skorašnjih je samo recikliranje već viđenog i uglavnom čisto razočaranje.


Dakle, epizode 1 i 2 od 90.

Još uvijek smo na uvodu i upoznajemo se sa likovima. Lucia je divna majka koja slijepo voli djecu i muža i dozvolila je da je svi ponižavaju i ignorišu. Muž naročito. Djeca su razuzdana, muž je vara, a ona je zasad slijepa i ubijeđena da je sve ok. Znam žene ovog tipa. I ne samo starije nego i mlađe. I uvijek sam se pitala zbog čega to sebi dozvole: prevelika ljubav, nedostatak samopoštovanja, strah od gubitka materijalne i svake druge sigurnosti, osuda okoline?
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 20:28   #30
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post

Dakle, epizode 1 i 2 od 90.

Još uvijek smo na uvodu i upoznajemo se sa likovima. Lucia je divna majka koja slijepo voli djecu i muža i dozvolila je da je svi ponižavaju i ignorišu. Muž naročito. Djeca su razuzdana, muž je vara, a ona je zasad slijepa i ubijeđena da je sve ok. Znam žene ovog tipa. I ne samo starije nego i mlađe. I uvijek sam se pitala zbog čega to sebi dozvole: prevelika ljubav, nedostatak samopoštovanja, strah od gubitka materijalne i svake druge sigurnosti, osuda okoline?
evo ja zelim izkomentirati tvoju zadnju recenicu jer sam i neke stvari iskusila u RL

dozvoljavaju se zato sto su one te koje su zaljubile u muskarca svog zivota , njemu dozvoljavaju da ih ponizava i prigovora da ne bi izgubile tog svog princa na bijelom konju.
jos uz to imaju nedostatak samopoštovanja jer smatraju da bez muskih ne mogu .
uz to vjerovatne su ili domacice pa ovise materijalno ili rade za manju placu od muskaraca ..pa sve skupa ovise o muskarcu svog zivota u ovom slucaju muza.
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 21:30   #31
gdje gledate? i ja bih se rado prisjetio, bila je to lijepa stvar.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 22:03   #32
Ja skidam s yt-a i gledam jer su videi, naravno, zabranjeni. Ali navodno se daju otvoriti ako skineš program 'hola' ili kako već, neka ti netko pukne link ako hoćeš gledati jer ja nemrem trenutno do kompa.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 02:11   #33
Evo i mene...!!

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Godinu i po dana nijednog upisa na ovoj temi. S obzirom da seriji ima deset godina, moglo je da bude i gore. : mig: Ali Duhizprošlosti i ja smo odlučile da u ovu doskora divnu jesen (a od juče i snježnu) pogledamo ovu jesensku seriju. Tako, upravo sam izvukla ovu seriju iz ladice zaborava, skinula paučinu i oduvala prašinu.
Bold - za tebe @Duhica kao i za ostalu ekipu.
Super ti je uvod!

Pohvaljujem entradu, usput. I logo. Zanimljivo.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Ove starije serije su imale to nešto, većina skorašnjih je samo recikliranje već viđenog i uglavnom čisto razočaranje.
Ima i novih koje imaju ono nešto. Ali ovo bi definitivno mogla biti jedna od takvih, ne smeta mi nimalo što je iz 2005.
Eh..dobra, stara MaPat. Ne radi savršene, ali solidne stvarčice. xD

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Lucia je divna majka koja slijepo voli djecu i muža i dozvolila je da je svi ponižavaju i ignorišu.
Lucía je predivna. A ona sluškinja (Jovita, jel?) čini mi se onako...tipični lik, sve vidi i sve zna, a Lucía, naravno, slijepa na sve dotično.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Djeca su razuzdana, muž je vara, a ona je zasad slijepa i ubijeđena da je sve ok.
E, iz aviona se vidi da su ova dječica koja više i nisu tolika dječica dvoje razmaženih tikvana . Vjerojatno će se i prema mami odnositi bahato i prgavo, već vidim. -.-

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Znam žene ovog tipa. I ne samo starije nego i mlađe. I uvijek sam se pitala zbog čega to sebi dozvole: prevelika ljubav, nedostatak samopoštovanja, strah od gubitka materijalne i svake druge sigurnosti, osuda okoline? : misli:
Dalo bi se o tome raspravljati. Zato sam i dala priliku ovo sapunjari - možda me baci na razmišljanje o ovome.

Iii još malo...

- Isuse, ova ljubavnica je užas...-.- Samo krešti i dernja se. Nego, gdje sam ja već vidjela tu kreštavicu..?!

- Inače, sviđa mi se ovakav početak, tzv. In medias res, znači drito u središte radnje, bez nekakvih početaka 100 godina unazad. Baš mi to sjeda. I ovo saznanje o radnji kroz sjećanja – fora mi je lišće koje vraća u prošlost i opet sadašnjost. Na sličan je način počela i LMDV.

- Triana..hm...zanimljivo. Mislim da će ona biti glavni „mozak“ za ove druge dvije i izvlačiti ih iz bezdana...

Sve u svemu, neloše za početak.

Por cierto, jako lijepe riječi u onom pismu...što li je već L pronašla u knjigici...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 10:44   #34
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
gdje gledate? i ja bih se rado prisjetio, bila je to lijepa stvar. : D
Bienvenido!

Gledam na yt a skinula sam hola programčić koji je preporučila Cvitka. I uspjeva.

Quote:
divlji cvit kaže: Pogledaj post
Duhić i šogi, bez skidanja možete gledat ako skinete ovo https://hola.org/download, znači preusmjeravač koji otvara zabranjene videe u našoj zemlji :mi g:
Kad ga skinete, uključite ga i stavite da ste iz Amerike i onda ako ne djeluje odma i otvori video, piše doli Jel uspilo?, stavite ne i on onda popravi i otvori video, ma bute skužile kako radi, pametne ste : D
Doduše ne radi na sve, al dobro nije niš bez mana : o
Quote:
miranacro02 kaže: Pogledaj post
dozvoljavaju se zato sto su one te koje su zaljubile u muskarca svog zivota , njemu dozvoljavaju da ih ponizava i prigovora da ne bi izgubile tog svog princa na bijelom konju.
jos uz to imaju nedostatak samopoštovanja jer smatraju da bez muskih ne mogu .
uz to vjerovatne su ili domacice pa ovise materijalno ili rade za manju placu od muskaraca ..pa sve skupa ovise o muskarcu svog zivota u ovom slucaju muza.
Da, i ja mislim tako nešto. Mada, žao mi nekako. Neko bi rekao da su same krive, ali nisu stvari baš tako crnobijele. Nekad mi se čini da je to životna neminovnost, da kompromisi zapravo ne postoje i da neko (obično žene) moraju da spuste glavu da bi brak funkcionisao, a i pogotovo zbog djece. Kad sam bila mlađa, mislila sam da su žene lude što dopuštaju neke stvari i da se sve može postići ako se čovjek potrudi i čvrsto odluči da nešto napravi. Što sam starija, nekako mi se čini da su ovakve situacije u patrijarhalnim društvima neminovnost. Mislim, ne razumijem neke stvari kad posmatram svoje drugarice. Visokoobrazovane, solidna primanja, pametne i jake žene, a ovamo sve kako muž kaže. Pri tom, ti isti muževi nisu loši ljudi niti ih maltretiraju na ovaj način, ali hebemu zar je stvarno toliki problem izaći jednom u godini naveče u grad ili izaći na kafu a da ne vode djecu nego da ih tata malo pripazi???

Čudne smo mi žene. Ako je muškarac previše dobar i mekan, nije nam dovoljno muško. Ako je "muško", onda nas maltertira. I gdje naći tu ravnotežu?

I još jedno bitno pitanje: kako napraviti ravnotežu u vaspitanju? Laura je prikazana kao požrtvovana majka, a djeca je tretiraju kao običnu krpu. Opet s druge strane, majke koje su prestroge i ne žele da razmaze djecu, od sebe naprave "generala" sa kojim djeca nemaju neke bliskosti. ???


Uglavnom, epizoda 3 i 4: stvari se počinju kuvati.


@Duhica:

Ljubavnica nije iritantna nego je... grrrrrrrr znači, ono nije ni karikiranje nego baš pretjeraše sa tim. Ako stvarno ima muškaraca koji onako nešto trpe, onda stvarno zaslužuju kuršum kroz čelo.

Ako je suditi po traileru, Triana će im biti kao "fairy godmother". A ona mi je najjači lik u seriji.

Entrada je super. Naslovna tema i pogotovo. Hoće li Bisbal ikad dolaziti na naše poluostrvo, igdje, kontam da bi imao dobru posjetu na koncertu, ako ni zbog čega drugog, onda zbog nas sapunjičara.
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 18:01   #35
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Da, i ja mislim tako nešto. Mada, žao mi nekako. Neko bi rekao da su same krive, ali nisu stvari baš tako crnobijele. (...)
Uglavnom potpis na većinu, s obzirom da nisam previše inspirirana..ali kužimo se.
I meni ju je žao...tj. i nje i Rosario. Triana je definitivno najjači lik trenutno, da. Čekam da se i ove dvije malo trgnu..

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Pri tom, ti isti muževi nisu loši ljudi niti ih maltretiraju na ovaj način, ali hebemu zar je stvarno toliki problem izaći jednom u godini naveče u grad ili izaći na kafu a da ne vode djecu nego da ih tata malo pripazi??? : 504:
E, da, bold - potpis, vječiti problem.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Čudne smo mi žene. Ako je muškarac previše dobar i mekan, nije nam dovoljno muško. Ako je "muško", onda nas maltertira. I gdje naći tu ravnotežu? :misli :
Hm..pa valjda negdje na ovom divnom svijetu postoji i muško koje nije tiranin, ili..?

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Laura je prikazana kao požrtvovana majka, a djeca je tretiraju kao običnu krpu. Opet s druge strane, majke koje su prestroge i ne žele da razmaze djecu, od sebe naprave "generala" sa kojim djeca nemaju neke bliskosti. ??? :misli :
E, ovo je već pitanje na koje ni ja nemam neki odgovor. Jako dobro postavljeno, bome, stvarno je tako, kad razmislim...ili su ono Jupiteri pa ne daju djeci disati i stalno nešto , ili su divne i krasne pa sve dopuštaju djeci, a ona to ne znaju cijeniti ni 5%. -.-

Jao, što volim ovakve dublje tematike.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Ljubavnica nije iritantna nego je... grrrrrrrr znači, ono nije ni karikiranje nego baš pretjeraše sa tim.
Jaoo..užas. Meni je ultraturbomegagigasuperiritantna. Hhh.
Ubuduće je stavljam na mute.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Entrada je super. Naslovna tema i pogotovo.
Entrada je predivna. Baaš vidljiv MaPat-stil, ali odlično.
A i pjesma je pogođena.

Por cierto, odgledala sam dalje...

Pa neloše je ufuravanje u priču. Za sad mi se sviđa. Osim ljubavnice, dosadna mi je ona Gaby...sto upitnika; ne podnosim takve dvolične tikvače koje ne znaju što bi sa sobom. Kao, neću povrijediti ovog drugog, pa radije neka misli da mi je stalo. Joo. Pobljuvat ću se.

Arana..jao.. Sve mi se čini da će ovo biti još jedan u nizu divnih likova. xD
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 00:15   #36
A ne, to su mi samo nekaod pitanja koja mi se nameću.

I meni je Gabi dosadna. Ljubavnice se riješavamo uskoro, Sabine je stigla. Mada ni nju ne mogu očima vidjeti.
I sinak. Što kaže stari narod, njega usr**om motkom treba istući, iz čisto vaspitnih razloga.
Liliane mi je već žao. Nezrelost, par pogrešnih odluka i jbg dođe vrijeme kad je kasno za kajanje. Plus je žena u postporošajnoj depresiji. Baš su mi bile dirljive scene sa bebom.

A Ramon je za neku dobru šifru i malo antipsihotika, bijela košulja sa dugačkim rukavima po potrebi. Bezobrazluk ide dokle ide ali ono ponašanje je prilična psihoza. Možda sam ja preskočila ili se ne vidi na onom snimku, ali zbog čega je on popizdio na Lauru kad su bili u sobi???
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 00:42   #37
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
A ne, to su mi samo nekaod pitanja koja mi se nameću.
Haha. Doobra si.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
I meni je Gabi dosadna.
Užas, e. Ne znam gdje su nju našli. -.-"
Mada onaj njen Gustavo, alias #TadeoPosvuduša čini se kao okej lik.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Ljubavnice se riješavamo uskoro, Sabine je stigla. Mada ni nju ne mogu očima vidjeti.
Fala svim svecima.
Ma bolje i Sabine nego ova tikva.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
I sinak. Što kaže stari narod, njega usr**om motkom treba istući, iz čisto vaspitnih razloga.
Isuse da. Taj mi isto pili po živcima. Samo se šepuri okolo kao neka napuhana kokoš , čak nije dorastao ni pijetlu.-.-

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Liliane mi je već žao. Nezrelost, par pogrešnih odluka i jbg dođe vrijeme kad je kasno za kajanje. Plus je žena u postporošajnoj depresiji.
I meni ju je s jedne strane žao, ali hebiga, trebala je misliti ranije na posljedice, prije nego što je radila sr*** okolo (da se poslužim tvojim rječnikom), khm.
Ali okej, vidi se da nije potpuno ravnodušna, to mi se sviđa.

Por cierto, mislila sam da je ona jedna od frendica razumna, ali mislim da sam zazujala. Baš je neka

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
A Ramon je za neku dobru šifru i malo antipsihotika, bijela košulja sa dugačkim rukavima po potrebi.
Potpis
Stvaro je preodvratan.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Možda sam ja preskočila ili se ne vidi na onom snimku, ali zbog čega je on popizdio na Lauru kad su bili u sobi???
Pa, koliko sam ja skužila, popizdio je na Lucíju jer nije znala odabrati prikladnu kravatu za godišnjicu...koja njemu nije bila na kraju pameti, naravno. Hh. I onda joj je sasuo u facu da se oblači ko kakva fufa. -.-
Como sea, pobrecita.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 00:51   #38
Epizoda 7 i 8...

Gabi mi je danas u jednom trenutku bila dobra kad je brata lijepo spustila na zemlju. Mrzim one seksističke fore. Cura se ljubi sa muškarcem ispred stana, nije da su se seksali u autu, a on joj govori kako pravi predstavu. Pogotovo on koji baš i nema pravo da njoj išta govori, u istom su sosu. A ona advokatica... Il' mi se čini ili je onaj njen muž mafijaš?

Od svih stvari koje je dosad uradio, ovo što je bilo u ove dvije epizode je vrhunac. Situacija u kojoj dovodi ženu koju želi da mu bude ljubavnica u kuću u kojoj mu je žena i njegova porodica, da ona namješta i razmješta stvari jer Lucia nema ukusa!?!?! Ponižavanje i maltretiranje je neoprostivo svako, ali ovakvo javno ponižavanje je baš van svakog smisla.

Trenutak gdje Lucia sjedi i moli da joj Viento pošalje odgovor...

Trenutak gdje Rosario pada na pod nakon što ju je Viktor pokušao silovati.

I opet Liliana... Imaš pravo da se sama "usrećila" kad je uradila šta je uradila. Ali ona mi se ne čini kao loša osoba, samo razmažena, nezrela, nesigurna u sebe i pod velikim pritiskom da ne iznevjeri taticu. Čini mi se da je veliki uticaj na njene pogrešne odluke imao tatica i taticine želje i prohtjevi. Tatica mrzi Eduarda a podržava onog što je zatrudnila sa njim. Tatica govori da je ona najbolja na svijetu i da je njegov ponos. I onda iz straha da ne iznevjeri ili ne razočara Ramona, a i iz dtraha od njegove reakcije, čovjek je totalno neuravnotežen, ide iz greške u grešku. Da, žao mi je.
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 08:27   #39
...malo sam štrajkala, aali evo me..

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Gabi mi je danas u jednom trenutku bila dobra kad je brata lijepo spustila na zemlju.
E, da, ovo je i meni bilo odlično. Dobro mu je odbrusila.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Pogotovo on koji baš i nema pravo da njoj išta govori, u istom su sosu.
Baš to hh. Nije ni on neki anđelčić.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
A ona advokatica... Il' mi se čini ili je onaj njen muž mafijaš? :mis li:
Moguće...u svakom slučaju, nešto je trulo u državi Mx-u..
Inače, Lourdes Reyes ovdje mi je zanimljiva. Po meni se baš ful promijenila do Vendavalke, ipak je bilo prošlo...ha 13 godina. A suprotno njoj, Maria Marcela ista mi je skroz! Baš mi je bila lijepa s raspuštenom kosom i ne-zalizana. Zanimljiva ženska.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Trenutak gdje Lucia sjedi i moli da joj Viento pošalje odgovor... :cry :
Jaoo, da. Jučer isto. A preslatka mi je bila kad je pročitala Esto es facil. Eres hermosa... - ona , a ja
Eh, ta MaPat, zlo, daje protagoniste na kapaljku, klasika.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
I opet Liliana... Imaš pravo da se sama "usrećila" kad je uradila šta je uradila. Ali ona mi se ne čini kao loša osoba, samo razmažena, nezrela, nesigurna u sebe i pod velikim pritiskom da ne iznevjeri taticu. Čini mi se da je veliki uticaj na njene pogrešne odluke imao tatica i taticine želje i prohtjevi.
Pa ni ja ne mislim da je loša osoba, to ne. Ali nezredla i razmažena tatina princeza sigurno. Como sea, sviđa mi se što nije ravnodušna i što je sad muči sve to s malom...a opet se boji priznati.

Gaby mi je počela malo manje piliti po živcima jer mi ona i #TadeoPosvuduša imaju "nešto" što je najgore od svega...ali ono, daj neka se više maknu od tog povuci-potegni odnosa.-.- I onaj njezin Hector isto - dosadaa...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 22:23   #40
Konačno su počeli da se dopisuju! Mada nas MaPat stvarno peče, ne na tihoj, nego pretihoj vatri. Skoro sam u napasti da preskočim sve epizode do njenog odlaska u Španiju. Ranije nisam bila toliko nestrpljiva.

Mada, dobro je ona to poredala, dobar kontrast. Agresija, nasilje, ljigavi i lažni ljudski i pogotovo ljubavni odnosi i ljubav koja se pati koju ona poznaje. I sa druge strane taj neki topli, sigurni mir koji mi on emituje, životna uravnoteženost, njegov osmjeh i vjera u ljubav koja ispunjava život i daje snagu. Njena samoća i tuga me skoro fizički bole, i ja kao da mogu da osjetim tu težinu koja joj se podiže sa grudi dok čita ono što je napisao.


A pored njih dvoje, zasad su mi interesantni Liliana i Eduardo. Nemam pojma, voljela bih neki zanimljiv i smiješan love-hate odnos, nedostaje mi tako nešto u sapunici a volim tu premisu. I Triana.

I da bebe-ljubavnicu sam premotavala, stvarno nisam mogla da prelazim kroz tu torturu da je slušam i gledam...
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.