Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2012., 19:49   #21
Dobro me je nasmijala ova vijest da je bračna noć u Asi izazvala veeeelike rasprave o ćudoređu.

Pa Asi mi je prototip turskih ćeloljuba. Dajte me sjetite te noći. Pa tamo osim onog poljupca na kiši nije bilo napetih scena ni jednom.

U Strastima Orijenta kažu da je scena u stakleniku izazvala čak i posebne emisije sa stručnim gostima koji su raspravljali o sex-u , c,c,c,c,c!!!
U Strastima je istina erotizam prštao na sve strane ali u potpuno normalnim kućnim uvjetima, dakle obučeni glavni glumci prolaze jedno pored drugog u potpuno osvijetljenom dnevnom boravku , a ono sex na ex.

Moje jedino ćuđenje u svemu ovome je da je sex-a premalo u turskim serijama, a da su oni definitivno jako licemjerni jer kultura koja je vjekovima kao najnormalnije ponašanje imala hareme u kojima je jedan muški mogao ševiti svakih šesnaest minuta drugu djevicu bez njene osobne privole i želje, kultura koja je kao mušku zabavu normalno smatrala i dan danas smatra ples trbušnih plesačica , a s druge strane svojim ženama ne dozvoljava otkriti ni lice, e, pa ....sad ću samo staviti smajlića da mi riječi ne bi bile oštre.

Inače ova nova serija što ju je najavio Hrvatcasi Subat mi se čini dosta zanimljiva. Pogledala sam ona dva klipića i sviđa mi se.
Tema Ljepotice i zvijeri mi je uvijek bila jako romantična ( kao Fantom u operi i dr.). Ovdje mi je lijepa glavna glumica, glavnog glumca nisam dobro vidjela, ali pripovjedač mi je dobar ( Jašaran iz Fatmagul), ovdje čisto drugačiji.
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 22:28   #22
Imaju li glumci (i ostali) neku sekundarnu zaradu od serija, zna li se ?
Znam da je pre nekoliko meseci za producente bilo u najavi da ubuduće hoće
(Asocirao me slučaj "Ezela" koji je upravo dobio Special prize na festivalu u Seulu... .)
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 22:48   #23
ribice, ma to je tzv. ljubavna pećina, ta scena prve bračne noći koja je izazvala šokšokšok. haj neyse, moraju i silni stručnjaci o nečemu parlat po emisijama i besposleni kolumnisti iskočit u prvi plan.

bhea, koliko se sjećam pisali smo na jednoj od tema (boktepita di) o tome, bio je i nekakav link na članak, da glumci dobiju svoju plaću i to je to. od prodaje serije ili svega što ide mimo toga (npr. neki merchandising produkti i tome slično) oni nemaju nikakve koristi. ma čak ako murki nije o tome pričao, ne sjećam se više. e sad, od kako je krenula ekspanzija serije moguće je da glumci pokušavaju u ugovore ubaciti klauzulu da imaju pravo i na odredjeni postotak od dobiti (neke američke filmske zvijezde dobiju mali honorar, ali značajno participiraju u dobiti, neki se odluče na veliki honorar, ali bez dodatne participacije itd. sve je to lutrija). mada mislim da TR glumci ni sada nemaju ništa od extra-profita, nego ako im je menadžment vispren da pokuša unovčiti stečenu popularnost kroz nastupe u emisijama, ekskluzivne intervjue, editorijale za ugledne magazine, reklame za razne brandove itd. (kao npr. bračni par ergenc, i halit kao pojedinac).
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 11:13   #24
Turski najpoznatiji reziser Osman Sinav od kojeg je sve zapravo i pocelo u jednoj od svojih posjeta sarajevu (2011 godine) dao je sljedeci intervju:

"Turska kinematografija treba imati široku primjenu, ukljucujuci i prica iz cijelog svijeta od Sarajeva, do Tabriza i iz Bakua do Almatyije.Turske serije su veoma gledane u Bosni, Hrvatskoj, Makedoniji, Bliskom istoku i sjevernoj Africi.Tuske serije imaju veoma ozbiljnu publiku u ovim dijelovima svijeta.Turski glumci su voljeni i ljudi im se dive.Tome moramo ispravno pristupiti.Moramo proizvoditi sto vise filmova i Tv serija.ovo je veoma vazna prlika za nas, moramo joj oprezno pristupiti.
"

Prva serija koja se prodala drugim zemljama bila je "Deli Yurek" koju je upravo Osman rezirao.Osman kaze da su je dali Kazahstanu prije 10 godina i to za veoma skromnu cifru i da je uskoro postala veoma pooularna.
Bivsi ministar kulture i sporta Kemal Zeybek koji je tada bio caln nadzornog odbora Ahmet Yesevi univerziteta. Je u to vrijme napisao clanak u kojem je istakao kako vecinu novorođenih beba muskog spola roditelji nazivaju Yusuf, a djevojcice dobivaju ime Zeynep, upravo po dva glavna lika u seriji Deli Yurek.
Serija je prodata Hayat Tv (BIH9 gdje je takoder dozivjela uspjeh.
Nakon toga Turske serije su postale popularne izvan Turske, u Azerbejđanu, Balkanu i Bliskom istoku. Osman kaze da se Turske serije gledane na sva tri kontinenta.

„ovo je veliko postignuce.To ce biti i socijalno i kulturalno efektivno.Ekonomski ce dati veliki povratak.“



Objasnio je da Tv serije olaksavaju komunikaciju između ljudi u pojednim kulutrama stvarajuci jednu novu kulturu koja potom pomaze u promoviranju turizma i brendova.

„Ovo su veoma vazne stvari.Film ili Tv serija nam dozovoljava da u godini ili dvije postignemo ono sto politika ne moze da postigne u 10 godina ili ono sto akademija ne moze postici u 20 godina.Veliki broj djece rođene u proteklih 5 godina u azerbejđanu znaju da pricaju turski jezik i to sa Istanbulskim akcentom.Mi smo u mogucnosti da ujedinimo jezike sa ovim Tv serijama.“

„Kada stvaramo ne bismo trebali stvarati serije i filmove poput Brazilskim sapunica jer cemo tada umanjiti ljudsku nadu.Moramo stvarati nesto sto je drugacije od Brazilskim sapunica.
Sve do nedavno zemlje su kupovale i gledale Brazilske i Americke serije, ali sada gledaju Turske.Upravo zbo toga im moramo ponuditi nesot drugacije.Moramo pronaci slicne, zajendicke price.Moramo stvarai ozbiljne price.“


http://www.todayszaman.com/news-2354...snian-war.html


mina malo sam istrazivala sponzorstvo pojedinih serija, da li se moze o tome pisati jer npr. marka Cesares koja radi stajling glumcima serije KV je upravo preko serije postaal veoma trazena roba
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 16:17   #25
kritičar ayakligazete najavljuje novu sezonu i tu su već neki točniji datumi početka prikazivanja, prvi počinju kanal d i show tv već od sutra, pa ću zaželjeti sreću svim novim i starim serijama da budu što gledanije

http://www.ayakligazete.com.tr/haber...a_merhaba_.htm

sutra koliko ja znam, a neka me drugi dopune novu sezonu počinju na kanalu d u 20 sati

arka sokaklar serija koja se godinama prikazuje u turskoj u ponedeljak je 251 epizoda (VII sezona)

http://www.youtube.com/watch?v=S753VFAzMhc


sultan tema je otvorena na neprikazano i sve o seriji se može saznati tamo, serija se prevodi na engleski i bugarski

https://www.forum.hr/showthread.php?t=721769&page=30

sutra je 13 epizoda, od nama znanih glumica glavna uloga je Nurgul ( Ljubav i kazna) i jednu ulogu glumi glumica Nur Sürer ( Neriman iz Asi)

http://www.youtube.com/watch?v=7uUol2_Z0oE

za druge kanale nemam podataka, pa ako netko zna neka napiše

Zadnje uređivanje mrvica 1234 : 02.09.2012. at 16:33.
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 15:53   #26
Odlična serija. Preporučujem. Scenario Kerem Deren. Prva sezona ima 18 ep. Druga počinje slijedeće sedmice u Turskoj.

Everybody everyday is at work… Daily routine continues…However we don't realize we walk on the edge of a cliff… Until the things we lost hurt us… Our dreams, our loved ones, our future comes to our minds on the edge of the cliff… A film strip passes us by... Our heart is looking for a hand that will help, that will reach to us...

Original title: Uçurum



Prevodi se na eng. na viKi http://www.viki.com/channels/7259-ucurum
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 19:40   #27
Dakle, ja sam fascinirana scenaristima turskih serija ( ili bolje reći scenaristicama, ima ih više od muških), ali kako nisam poznavatelj, bilo bi mi drago da netko od vas eksperata nabroji najpoznatije scenariste ovih serija koje se prikazuju kod nas te kaže koju pametnu o njima.
Meni je osim dobrih priča ( istina moram reći da ispada da je većina najpoznatijih priča ipak rađena prema njihovim već poznatim romanima), gluma jedan od osnovnih kriterija gledanja. Nisam toliko fascinirana samim svjetonazorom, niti Istanbulom, niti istočnjačkim običajima, niti kulturom, ali dobrim glumcima, dobrom pričom jesam. To je ono što me odvodi u svijet mašte ma gdje se radnja dešavala, u kojem god vremenu i kojem okruženju, meni je svejedno.
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 18:27   #28
Quote:
ribica0903 kaže: Pogledaj post
Dakle, ja sam fascinirana scenaristima turskih serija ( ili bolje reći scenaristicama, ima ih više od muških), ali kako nisam poznavatelj, bilo bi mi drago da netko od vas eksperata nabroji najpoznatije scenariste ovih serija koje se prikazuju kod nas te kaže koju pametnu o njima.
nadam se da će ti netko odgovoriti. mislim da su najpoznatije ece & melek koje su radile hitove tipa ask-i memnu, fatmagul itd.

---------------------

KREĆE RAT SERIJA - LINK (GT)

Quote:
Will begin in September, a new publication period, 18 new projects that will face the old arrays. Channels rating pie work ... after the biggest slice sequences of period draws attention to the new season. Kenan İmirzalıoğlu number of stars, Cansu Dere, Fahriye Evce and Bergüzar Korel screens back in ...

In September, the new delivery period will start from the last season of sequences remaining old as well as new challenging projects will stage a full-screen battle. TRT 1 "February", as well as the new season with his new series "Layla and Majnun", "Once Upon a Time Ottoman Resurrection", "Sakarya - Euphrates", "European Europe" and "eighties" cut-throat competition series continues to live in private channels. Kanal D, Star TV, Show TV, ATV and former FOX series 15 by adding a new project to pull off a larger slice of the cake will be competing for the rating.

Period sequence record
-term series of the new season has come forward. Kanal D, "Bad Road" as well as "Goodbye," Star TV "Great Century" and "horsemen", atv "land" and "Last Summer" Show TV "Razor Kemal" and "Conqueror" is signing his term projects . This season's most popular series also stars in recent years, Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Fahriye Evce and Bergüzar Korel Search for a season they are turning back to the screen. Another remarkable detail, the transfer of the player for the first time to live ... Ex series so intense series of new players to strengthen their teams moved on to other projects with some of the players left in the sequences.

Channel D: Two new series coming
years, the most-watched channel, Kanal D in Turkey on Monday "Back Streets", Tuesday Mine Brigade, Mohammad Uzuner and Day Koper joined the cast of "It is a tolerable time," Thursday " Bad Road ", Friday" False World "on Sunday," Desperate Housewives "and" Evidence "series will continue in the coming season. Saturday evening, "published in the Acacia Station" series next month, a 4-year-screen adventure of the noktalayacak. In addition, more than two ambitious array of Kanal D will begin. The first of these sequences Medyapım's "Say Goodbye", the other one D Productions launched the "Lost City" ...

Farewell: Prisoner of a host city,
the screen adaptation of the novel by the same name in spite of her unemployed "Veda" or Mehmet Aslantuğ, with Streptococcus Evce star in John Yamanturk. In the 1920s the series happened in occupied Istanbul Minister of Finance Mehmet Resat Bey's moving screen. Mehmet Mehmet Resat Bey Aslantuğ, house maid playing Evce Mehpare'yi Fahriye. Re § ad V nephew Mehmet Kemal's order, all of a sudden one day at home, coming home changes.

The Lost City: Gokce Bahadir featuring
"Zeitgeist of" Leyla'sı Gokce Bahadir, D, Production signed by series co-star Nik Xhelilaj and Ilker Walled share the lead. The array in the back streets of Istanbul, the human tragedies caused by poverty, women, gypsies, transvestites, and even discrimination suffered by blacks, workers working with street children in the violent world of problems and reveals a different language. From the Black Sea Toptaş family is the focus of the story into the neighborhood. Promotion of the Criminal

Star TV: Ranked 4 new series
by Dogus Media Group after the purchase of the first private channel Star TV started to attack a large, new bomb transfers Acun Ilıcalı'nın on September 15 launch of programs that will guide and then re-broadcast schedule. "Great Century", "O Behzat.", "One Man, One Woman" as well as "The Role of My Life," "Jobs Powers", "houses one", "Sudan fed up with the Fish" is the channel of an ongoing series looks. 16 episodes shot "Naked Truth" and "chastity" will bid farewell to the screen in October.

Great Century: Great transfers
still expected to dominate Wednesday ratings of "Great Century" will color this season, four giant transfer scenario. Tuncel Kurtiz Abu Saud, Ozan Guven Rustem Pasha, Cansu Dere will play the role of Leyla and Pelin Knight Mihrimah Sultan. Hürrem the new season of plays Mary Uzerli Cansu Dere playing with the Iranian Leyla Sultan Süleyman the Magnificent to live in a great war.

1-Dila Female: The famous work was a series of
Thursday evening, the channel is planning to screen an array of Gold Film signed, screen, adapted from the novel by Necati Cumali. Taken in 1978, the film version of the show began to withdraw from Adana Türkan Şoray series adaptation of the character played by Hatice Hanim Dila Şendil, Erkan petekkaya İnanır'ın Kadir played in the role played by Reza Montenegro. In the series, Barazoğlu Ihsan Bey's wife who shot her husband because of the Montenegrin Rıza'ya Dila lady falls in love with a land dispute.

2 - Horsemen: Sofia of the first series
of Star TV "O Behzat." yi man who started shooting the movie series of Bulgaria, the steep Levendoğlu, Tandon and Canan Asli Professor Erguder meet. Nu Boyana Film Studios in Bulgaria's capital Sofia, the world-famous The construction of the first Turkish series, going through the prehistoric period. Half of the Bulgarian team formed of players 78 episode series is planned to last the life of the screen.

3 - Heavy Roman New World: What happened after the novel?
Hasan Kaçan'ın transferred to film in 1997 starring Ar Gospel with Okan Bayulgen "Cholera" series, this time the film cites. "Cholera New World" named Tamer Tıraşoğlu series, Honor Saylak, Begum Birgören, Sumru honey, Nesrin Cevadzade, Libby Özpirinçci, Murat Daltaban, Majid taking on the role of Koper and Erkan Bektas. Balat is the subject of what happened after the series of novels drawn.

4 - Fathers and Sons: the struggle of a bully
and Serdar Gokhan Fatma Girik Years later, the show re-signed veteran Mahsun Kırmızıgül names, and in recent years brings together the most popular young actors coming together. Master names, Murat Ünalmış, Sinan Tuzcu, Ceren India, Adnan is accompanied by famous players such as coach and hope Kantarcılar Abraham. Which is difficult to tell the struggle of a bully who repent to pull the trigger "Fathers and Sons" director and "love of Exile", "bullet wound" and "Night Sounds" series and films such as Jamal singing familiar ...
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 18:29   #29
nastavak ...

Quote:
ATV: 5 array comes
in a new publication atv "Life Continues", "Alemin the King" and "Abyss" outside of "Peace Street", "land", "Do not be sad for me" and "Cream" named five new series begins.

1 - Peace Street: the famous work was a series of
Sule Yuksel Şenler'in screen adaptation of the novel by best-selling series that everyone's longing for a peaceful living in the neighborhood of two opposite people live in the same neighborhood and exemplary dramatic love story that will appear. People from completely different worlds, and Bilal's undying love and that will tell the Feyza Feyza `Selin Demiratar series, Bilal played by the Kutsi. If other players in the series, the Trust Hokna, Sinem Ozturk, Jennifer Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Jade Necklaces, Suavi Eren, Hakan erratic, Toygun Fire, Fatma Clove, Fevza Anchor, Successor Tike, Toygun Fire, Fatos Silan, Belgin Erdogan, Ulku Flood, Gulsah ice.

2 - Karadayı: Kenan İmirzalıoğlu turning
"Ezel" in Kenan İmirzalıoğlu then listened to one year, however, Moon Production's "Karadayı" series going on. İmirzalıoğlu'na shoemaker father in the role of a father son story appears in the array transmits Tekindor Cetin, Bergüzar Korel will be accompanied by the role of the woman he loves. Silk Yalova, when she would get a role in the TV series Harry Karcı Bayraktar and manage Uluç

3 - Do not be sad for me: A Black drama
roster Story Steel, Fulya Zenginer, Selin Candy, between the ages of famous names such as Ertugrul and Tansel, including Öngel series in television history as the first Black drama is remarkable.
Kirmizigul the first 4 chapter director's chair seats, Serkan Birinci'ye after leaving the place.

4 - Cream: a miracle from the Kremlin
"One Man One Woman" with the movie's producer, band GroupM film "Cream", an ugly woman dreams to turn into a girl, and thanks to a magical cream is the story of the events surrounding. The original main character, sometimes with and sometimes dream, and intertwined with each other, as well as a wide range of emotive Yetis are so many different experiences to tell, Larissa Gacamer and starring Kenan Ece ...

5 - Last Summer: Balkan War alive
and Serdar Akar The film Man Movie Tarkan Karlıdağı scenario assumed in the array of Kürşat Başar'a. Story is created based on historical facts, are subject to the process from the Balkan war, the eve of the war in Gallipoli.
starring Hazal Kaya, Tardu Flordun, Furkan reciprocating, and Tuğçe Kazaz'ın series will take place the week before filming began in Macedonia.

Show TV: 2 starts a new sequence
"are silent", "Lightning Falling home", "enemy brothers", "I named her Feriha" and "The Dirty Seven", which will continue in the new season of the broadcast channel, release date postponed "Razor Jim" his ambitious Join the project finally meet the audience.
Gani Dirty Seven series of the Gospel in the new season Aldinç Aysegul Turan Özdemir, Kadir cast of Eastern and Libby Özberk'ten Katipoğlu Marilyn and Aaron learned that the participation of Kolchak.

I named her Feriha - Emir Path:
by popular demand in June, but the continuation of the publication described the decision to remove the array, due to the death of the Emir Feriha Path name of the character will continue. New sections, Cagatay Ulusoy lover of the police role in the series will be accompanied by Zeynep CAMC. Series of Friday, September 7 at 20:00 on TV show starts again. Fans of the series, a new teaser image of the cut scenes was a famous player Cagatay Ulusoy number 3.

1 - Razor Kemal was rowdy Kaynarca
first part of the screen will come on Tuesday, September 4, the "Razor" Kemal, who lived many years ago, and on behalf Üsküdar - I have reached a valiant distant lands, patriotism and their love story is about a legendary bully. H.Baykut scenario Almond, Frank Ekinci, Hulya Sahin and Saylan War series penned by famous names in the art world are coming together. Oktay Kaynarca, Emre Kinay, Naz Elmas, Silk Karapinar and Esra Ruşan share the main roles.

2 - Conqueror: Conquering adventure continues
the story of Alexander the Pala's assumed range of consulting, by Medyapım attracted 6.5 million viewers a movie theater, "Conquest 1453" drawn on the basis of the film. Fatih Sultan Mehmet Evin Revolution will play again like in the movie in the film series, as well as the surviving players will take part in Ezra Dermancıoğlu and Ismail Filiz. Shoe Ornaments Factory was founded Beykoz scenes of the production of the film will consist of 4 sections first. After the end of the film broadcast four-part 5 parts, new scenes from the series will be published.

FOX: 3 construction will debut

FOX this season will be the third year of the "Tulip Period", and "Earth Sky Love" series, as well as "My Grandfather's Closet" ... of ongoing projects in the next, there is the third new series.

1 - Harem: Harem comedy is pulled out!
date in September, which will be displayed FOX comedy "Harem" of the Gospel Gani in project design and screenwriting. The film is assumed Pen Film Mehmet Ali Erbil after İdiz'den Nurseli staff also participated in the directory.
Mesopotamia, the story of Arbil, at the beginning of Crimean-Congo Ulan Bator'u portray Empire.

2 - Hi Life: Doctors going back to
the famous hospital series "Private Practice" Vahide I saw in the local adaptation of the series, Jasmine Sanino, competent Dikinciler, Star of Culture, Seda Trust, will take part in Ozan Osmanpaşaoğlu and Keremcem. The original version of the series Grey's Anatomy, Kate Walsh's Addison Montgomery, who portrayed the character in the array according to the story moved to Seattle to work in Beverly Hills, tells the story of an examination.

3 - Prisoner of the city Tears: Modern Ferhat and Sirin
Produced Film undertaken Koliba series, unlimited power, the violent mob family in a ruthless arms shouted flowering of a city in the grip of power running and tells the story of a love story. Yigit staff of the series directed by Tosun Özşener Cagatay, Mother of Pearl Hunter, the Euphrates Doğruloğlu, Nail Kirmizigul, Ruhi Yellow, Zeyno Üstünışık, Jasmine is Yürük.
----- PRIJEVOD GT -----

Quote:
sekvenci razdoblju skreće pozornost na novu sezonu. Kenan İmirzalıoğlu broj zvijezda, Cansu Dere, Fahriye Evce i Bergüzar Korel zasloni natrag u ...

U rujnu, novo razdoblje isporuke će početi od prošle sezone sekvenci preostalih stara kao i novi izazovni projekti će organizirati full-screen bitku. TRT 1 "veljača", kao i nova sezona sa svojom novom seriji "Layla i Majnun", "Once Upon Time Osmansko Uskrsnuće", "Sakarya - Eufrat", "Europske Europa" i "osamdesetih" cut-grlo natjecanje serija nastavlja živjeti u privatnim kanalima. Kanal D, zvijezda TV, TV emisija, ATV i FOX bivši serija 15 dodavanjem novog projekta za skinuti veći komad kolača će se natjecati za zvjezdicama.

Razdoblje slijed rekord
rok serija nove sezone je došao naprijed. Kanal D, "Bad Road", kao i "Zbogom," Star TV "Veliki stoljeće" i "jahača", ATV "zemlja" i "Last Summer" TV emisija "Razor Kemala" i "Osvajač" je potpisivanjem svog mandata projekte . Ova sezona najpopularnija serija također glume u posljednjih nekoliko godina, Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Fahriye Evce i Bergüzar Korel Traži za sezonu oni se okreću natrag na zaslonu. Još jedan izvanredan detalj, transfer igrača za prvi put da žive ... Prijašnja seriju tako intenzivan niz novih igrača da ojačaju svoje momčadi preselio na drugim projektima s nekim od igrača lijevo u sekvenci.

Kanal D: Dvije nove serije dolaze
godina, najviše gledao kanal, Kanal D u Turskoj je u ponedjeljak "Natrag Ulice", utorak Rudnik brigade, Mohammad Uzuner i Dan Koper pridružio ekipi "To je podnošljiv vrijeme" Četvrtak " Bad Road ", u petak" Lažno World ", u nedjelju," Kućanice "i" Dokaz "serija će se nastaviti u nadolazećoj sezoni. Subotu navečer ", objavljen u Acacia Station" serije sljedeći mjesec, 4-year-zaslon pustolovina noktalayacak. Osim toga, više od dvije ambiciozni niz Kanal D će početi. Prvi od tih sekvenci Medyapım je "Say Goodbye", a drugi jedan D Productions pokrenula "izgubljeni grad" ...

Oproštaj: Zatvorenik od grada domaćina,
zaslon adaptacija romana pod istim imenom unatoč svojoj nezaposlenih "Vedi" ili Mehmeta Aslantuğ, s Streptococcus Evce zvijezde Johna Yamanturk. U 1920 serija dogodilo u okupiranom Istanbulu ministar financija Mehmeta Resat Begove kreće zaslonu. Mehmet Mehmet Resat Bey Aslantuğ, sobarica igrati Evce Mehpare'yi Fahriye. Re § oglasa V nećak Mehmeta Kemal kako, odjednom jedan dan kod kuće, Coming Home promjene.

Lost City: Gokce Bahadir s
"Zeitgeist od" Leyla'sı Gokce Bahadir, D, proizvodnja potpisao serije co-zvijezda Nik Xhelilaj i Ilker Walled udio vodstvo. Niz u leđa ulicama Istanbula, ljudska tragedija uzrokovanih siromaštva, ženama, Cigani, transvestiti, pa čak i diskriminacije koju je pretrpio crnaca, radnika koji rade s djecom s ulice u nasilnom svijetu problema i otkriva drugačiji jezik. Od Crnog mora Toptaş obitelj je fokus priče u susjedstvu. Promocija kaznenom
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 18:30   #30
nastavak, kraj ...

Quote:
Star TV: Muški četiri novu seriju
po Dogus Media Grupe nakon kupnje prvog privatnog kanala Star TV počeo napadati velika, nova bomba transfere Acun Ilıcalı'nın na 15. rujna pokretanja programa koji će voditi, a zatim ponovno emitirati raspored. "Veliki stoljeće", "O Behzat.", "Jedan čovjek, jedna žena", kao i "Uloga My Life", "Poslovi Powers", "kuća jedan", "Sudan hranjen gore sa Riba" je kanal u tijeku serije izgleda. 16 epizoda pucao "Gola istina" i "čistoća" se opraštamo od zaslona u listopadu.

Veliki stoljeće: Veliki transferi
još uvijek očekuje da će dominirati srijeda rejtinge "Great stoljeća" će boje ove sezone, četiri div prijenosa scenarij. Tuncel Kurtiz Abu Saud, Ozan Guven Rustem-paša, Cansu Dere će igrati ulogu Leyla i PELIN Knight Mihrimah sultana. Hürrem Nova sezona igra Mary Uzerli Cansu Dere igrajući s iranskim Leyla sultana Sulejmana Veličanstvenog da žive u velikom ratu.

1-Dila Ženski: poznati rad je serija
četvrtak navečer, kanal se planira na zaslonu niz Gold filma potpisan, zaslon, prilagođen iz romanu Necati Cumali. Taken in 1978, filmska verzija show je počeo da se povuče iz Adana Türkan Şoray serije adaptaciji lika kojeg glumi Hatice Hanim dila Şendil, Erkan petekkaya İnanır'ın Kadir igrao u ulozi Reza Crnoj Gori. U seriji, Barazoğlu Ihsan Begova supruga koji je pucao muža zbog crnogorski Rıza'ya Dila dama zaljubi u zemljišne spora.

2 - Konjanici: Sofija prve serije
Star TV yi čovjek koji je počeo pucati film niz Bugarskoj, strmi Levendoğlu, Tandon i Canan Asli profesora Erguder susret "O Behzat.". Nu Boyana Film Studios u bugarskoj prijestolnici Sofiji, svjetski poznati izgradnja prve turske serije, prolazi kroz prapovijesnom razdoblju. Polovica bugarskog tima formirana od igrača 78 epizoda serije planirano je da će trajati život zaslonu.

3 - Teška rimski New World: Što se dogodilo nakon što je roman?
Hasan Kaçan'ın prebačen u filmu glumi u 1997 Ar Evanđelje Okan Bayulgen "kolere" serije, ovaj put film citira. "Kolera New World" nazvan Tamer Tıraşoğlu serije, čast Saylak, Begum Birgören, Sumru med, Nesrin Cevadzade, Libby Özpirinçci, Murat Daltaban, Majid preuzima ulogu u Kopru i Erkana Bektas. Balat je predmet ono što se dogodilo nakon niza romana izvučeni.

4 - Očevi i sinovi: borba svađati
i Serdarom Gokhan Fatma Girik godina kasnije, serija ponovno potpisao veteran Mahsun Kırmızıgül imena, a posljednjih godina okuplja najpopularnije mlade glumce koji dolaze zajedno. Master imena, Murat Ünalmış, Sinan Tuzcu, Ceren Indija, Adnan je u pratnji poznatih igrača kao što su trener i nade Kantarcılar Abrahama. Koja je teško reći borbu nasilnikom koji se pokaju povući okidač "Očevi i djeca" redatelja i "ljubav", "Exile ranom od metka" i "Noć zvuči" serije i filmove kao što su Jamal pjesmom poznatoj ...

ATV: 5 polje dolazi
u novoj publikaciji ATV "Život se nastavlja", "Alemin kralj" i "Bezdan" izvan "mira Street", "zemlja", "Nemoj biti tužna za mene" i "krema" nazvana pet nova serija počinje.

1 - Mir Ulica: poznati rad je serija
Sule Yuksel Şenler'in ekrana adaptaciji romana najprodavanijih serije koja svačija čežnja za miran život u susjedstvu dva suprotna ljudi žive u istoj četvrti i uzoran dramatične ljubavne priče koja će se pojaviti. Ljudi iz potpuno različitih svjetova, i Bilal je besmrtan ljubavi i da će reći Feyza Feyza `Selin Demiratar serije, Bilal odigrao Kutsi. Ako ostali igrači u nizu, Povjerenje Hokna, Sinem Ozturk, Jennifer Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Jade Ogrlice, Suavi Eren, Hakan luta, Toygun požara, Fatma Klinčić, Fevza Sidro, nasljednik džukac, Toygun požara, Fatos Silan, Belgin Erdogan, Ulku poplava, Gulsah led.

2 - Karadayı: Kenan İmirzalıoğlu okreće
"Ezel" Kenan İmirzalıoğlu u tada slušao na jednu godinu, međutim, Mjesec proizvodnje je "Karadayı" serija ide dalje. İmirzalıoğlu'na postolar otac u ulozi priče oca sina pojavljuje u polje prenosi Tekindor Cetin, Bergüzar Korel će biti popraćena ulozi žene koju voli. Svila Yalova, kad bi dobiti ulogu u TV seriji Harry Karcı Bayraktar i upravljanje Uluç

3 - Nemojte biti tužni za mene: Crna drama
igrači Priča Čelik, Fulya Zenginer, Selin Candy, u dobi između poznatih imena kao što su Ertugrul i Tansel, uključujući Öngel serija u povijesti televizije kao prvi crni drame je izvanredan.
Kirmizigul je prvi 4 Poglavlje redateljsku stolicu sjedala, Serkan Birinci'ye nakon napuštanja mjesta.

4 - krema: čudo iz Kremlja
"Jedan čovjek jedna žena" s filma producent, bend GroupM filma "Cream", ružnih žena sanja da se pretvori u djevojku, a zahvaljujući čarobnom kremom je priča o događajima okružuju. Izvorni glavni lik, ponekad s, a ponekad i san, a međusobno isprepleteni, kao i širok spektar emotivnih Yetis toliko različita iskustva kako reći, Larissa Gacamer i glumi Kenan Ece ...

5 - Last Summer: Balkanski rat živ
i Serdar Akar Film Film Čovjek Tarkan Karlıdağı scenarij pretpostavlja u niz Kürşat Başar'a. Priča je izrađen na temelju povijesnih činjenica, podliježu procesu iz balkanskog rata, uoči rata u Galipolju.
glumi Hazal Kaya, Tardu Flordun, Furkan klipni i Tuğçe Kazaz'ın serija će se održati tjedan dana prije snimanja je počeo u Makedoniji.

Pokaži TV: 2 počinje novi niz
"su tihi", "Munja Falling dom", "neprijateljske braća", "Nazvao sam joj Feriha" i "Prljavi Sedam", koji će se nastaviti iu novoj sezoni emitiranja kanala, datum izlaska odgođena "Razor Jim" njegova ambiciozna Pridružite se projekt napokon zadovoljiti publiku.
Gani Prljavi Sedam serija Evanđelja u novoj sezoni Aldinç Aysegul Turan Ozdemir, Kadir cast istočne i Libby Özberk'ten Katipoğlu Marilyn i Aronu saznao da je sudjelovanje Kolchak.

Nazvao sam joj Feriha - Emir put:
po popularnim potražnje u lipnju, ali nastavak objavljivanja opisao je odluku da ukloni niz, zbog smrti Path Emira Feriha ime lika će se nastaviti. Nove dionice, Cagatay Ulusoy ljubitelj policijske uloge u seriji će biti popraćeno Zeynep CAMC. Serija petak 7. rujna u 20:00 na TV show počinje ponovno. Obožavatelji serije, novi teaser fotografija od odrezanih scena bila poznata igrač Cagatay Ulusoy broj 3.

1 - Razor Kemal je bio mangup Kaynarca
prvi dio zaslona će doći u utorak, 4. rujna "Razor" Kemal, koji je živio prije mnogo godina, a na ime Uskudar - Ja sam dosegao hrabro dalekih zemalja, domoljublje i njihova ljubavna priča je o legendarnom svađati. H.Baykut scenarij badema, Frank Ekinci, Hulya Sahin i Saylan rat serija napisao poznatih imena u svijetu umjetnosti dolaze zajedno. Oktay Kaynarca, Emre Kinay, Naz Elmas, Svila Karapinar i Esra Rusan dijeliti glavne uloge.

2 - Osvajač: Osvajanje avantura se nastavlja
priču o Aleksandru Pala je preuzela niz savjetovanja, a Medyapım privukla 6,5 milijuna gledatelja kino, "Osvajanje 1453" izvući na temelju filma. Fatih Sultan Mehmet Evin revolucija će ponovno igrati kao u filmu u filmu serije, kao i preživjeli igrači će sudjelovati u Ezre Dermancıoğlu i Ismail Filiz. Cipela Ukrasi Tvornica je osnovana Beykoz scene proizvodnji filma će se sastojati od četiri dijela prvi. Nakon završetka filma emitirati četiri-pet dio dijelovi, nove scene iz serije će biti objavljen.

FOX: 3 izgradnja će debitirati

FOX ova sezona će biti treća godina od "Tulip razdoblju", i "Zemlja Sky Ljubav" serije, kao i "Moj djed je ormar" ... od tekućih projekata u sljedeći, tu je treći nova serija.

1 - Harem: Harem komedija je izvukao!
datum u rujnu, koji će biti prikazan FOX komediju "Harem" evanđeoske Gani u izradi projekta i scenarij. Film se pretpostavlja Pen Film Mehmetom Alijem Erbil nakon İdiz'den Nurseli osoblje također sudjelovao u telefonskom imeniku.
Mezopotamija, priča o Arbil, na početku Krimski-Kongo Ulan Bator'u slikati carstvo.

2 - Bok život: Liječnici ide natrag u
poznatom bolnici seriji "Privatna praksa" Vahide Vidio sam u lokalnoj adaptaciji serije, Jasmin Sanino, nadležno Dikinciler, Zvijezda kulture, Seda Povjerenje, sudjelovat će u Ozan Osmanpaşaoğlu i Keremcem. Izvorna verzija iz serije Uvod u anatomiju, Kate Walsh je Addison Montgomery, koji je portretirao lik u polju prema priči preselio u Seattle raditi na Beverly Hillsu, pripovijeda priču o ispitivanju.

3 - Prisoner gradskih suza: Moderna Ferhat i Sirin
Produkcija filma preuzete Koliba serija, neograničenu moć, nasilna rulja obitelj u nemilosrdnoj rukama vikao cvatnje od grada u stisku moći prikazivati ​​i priča o ljubavnoj priči. Yigit osoblje serije u režiji Tosun Özşener Cagatay, sedef Hunter, Eufrat Doğruloğlu, Nail Kirmizigul, Ruhi žuta, Zeyno Üstünışık, Jasmin je Yürük.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 16:20   #31
Da li neko može da mi kaže postoji li nešto kao ultimativna arhiva pregleda gledanosti turskih serija (i emisija uopšte) unazad npr. neku godinu. Gdje se to može pronaći?

Hvala!
LeptirićŠarenić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 16:37   #32
Quote:
LeptirićŠarenić kaže: Pogledaj post
Da li neko može da mi kaže postoji li nešto kao ultimativna arhiva pregleda gledanosti turskih serija (i emisija uopšte) unazad npr. neku godinu. Gdje se to može pronaći?
leptirko, bilo je, tj. postojao je jedan link, ali ja ga na žalost nemam više. mrvica ga nekoliko puta postavljala pa ostaje da se nadamo da će se ovdje oglasiti. mrviceeee
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 17:06   #33
Neke od novih serija


http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...57938385_n.jpg

Vidim da je ove sezone Kanalu D loše krenulo s gledanošću i drago mi je zbog toga, mislila sam da su oni kao najjača televizija profesionalni, ali nisu...Od svih televizija na kojim sam gledala serije ATV je do sada najbolja.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 17:20   #34
ovdje se mogu vidjeti rejtinzi od 2004 godine i meni taj link ne radi već jedno vrijeme, ali vidim da nekima radi, pa probajte


http://www.ucankus.com/ratingler

a ovdje se mogu vidjeti od 2009 godine

http://www.sacitaslan.com/rating/arsiv2009
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 18:11   #35
Hvala ti, meni ovaj od 2004. radi bez problema, ali je dovoljno i ovo od 2009. (eventualno da pogledam nešto starije podatke za KV - danas su on i Suskunlar kao takmaci u centru pažnje).
LeptirićŠarenić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 21:03   #36
LŠ, podijeli i s nama saznanja
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 15:49   #37


Şubat (veljača) 1. Bölüm! Stvarno dobro! Beauty and the Beast + Oliver Twist + Mad Max + Assassins Creed

Najbolja serija u Turskoj u ovom trenutku je:


Epizoda 1 uključuje Hazal Kaya i Harun Tekin

Harun je pjevač iz poznatog turskog benda Mör ve Ötesi.
Hrvatcasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 17:20   #38
A koliko su te serije realne?Otprilike onoliko koliko meksičke...a hrvatima su zanimljive jer su eto drugačije (prvo jezik) a i solidna je produkcija,mislim da je jednaka onoj meksičkoj ali na kraju su to ipak sapunice.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 17:30   #39
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
A koliko su te serije realne?Otprilike onoliko koliko meksičke...a hrvatima su zanimljive jer su eto drugačije (prvo jezik) a i solidna je produkcija,mislim da je jednaka onoj meksičkoj ali na kraju su to ipak sapunice.
realnije su utoliko što ako je lik slijep, on ostaje slijep do kraja serije a ne progleda moleći se Bogu , drugo ako je neko umro ,on je umro, neće vaskrsnuti u nekoj od narednih ep u obliku konja, krave i sl

Ne znam koliko si tur. serija pogledao/la ,ali da su realnije, svakako jesu , to je neosporno. Najsvježiji primjer., serija Izgubljena čast, koja obrađuje temu prisutnu itekako u današnjem društvu (silovanje i borba žrtve sa svojim dželatima,...)
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 18:05   #40
Ha štz od svih mi je najforniji Sulejman jer volim povijesne spektakle.
Ove ostale serije mi nisu neš posebne.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:53.