Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2014., 19:59   #101
Broj epizoda je sjajan, nadam se da neće doći do produživanja.

Treća epizoda je isto dobra, Max i Leo su idealisti, a opet su realni, svidjelo mi se njihovo suprostavljanje ocu i kasnije razgovor o djevojkama, osobito kada je Leo rekao da o Maleny priča kao o nekoj prijateljici, a ne o djevojci.

Također mi je drago da Max ne izigrava nekog fatalnog galana, koji se ponaša prema ženama kao da su igračke, a ne ljudska bića. Zaista izgleda zaljubljeno u Maleny, iako je ne poznaje dobro i polako ga počinje zanimati Maria Dolores, iako sve normalno, a ne da je ostao očaran njezinom ljepotom kako to već biva i da je planira conquistar.

Ivane mi je žao, roditelji su joj mrtvi, ona zlobna teta živi na njezinoj grbači, a svi je iza leđa ismijavaju osim onog Gerryja ili kako se već zove.
__________________
“Long is the way,and hard,that out of hell leads up to light.”
galilea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 12:38   #102
I ti galilea gledas ovu seriju.
Ja odgledala svih 17 epizoda,dobra je serija,mozda je malo usporena,ali meni se svidja,Soto nije uopste los,skroz je okej,Adriana je divna,bas mi je drago sto je konacno dobila glavnu ulogu.
Nadam se da ce se uskoro nesto desiti izmedju MD y M,do petka bi trebalo da se 'uda' za Daniela.
Teodora7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 23:19   #103
Jeli tko gleda? @Unapologetic, gdje si?

Ja sam se ras-to-pi-laaaa neki dan kada je Max nosio Lolu na rukama

A ona kao mrtva... Uništena kompletno! On je liježe na krevet, mazi, dodiruje, a ona se jednostavno "pustila"...

Tako dirljiva scena! Odlična serija. Malo sporija, ali baš dobra!

A ona đavolja Josefa... ženska je zaakon!
__________________
... ¿como sería?, si un día la luna, se enamorará una noche del sol...
ManuellaNavarro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 00:13   #104
Gledam, ali kasnim, sad ću 17. da odgledam. Nadam se da ću brzo nadoknaditi.

I meni se sviđa serija baš. U pravu si da je sporija, ali mi nije dosadna. Dinamično je, zanimljivi su likovi, radnja je dobra, glumci su (većinom) više nego dobri.

Josefa je odlična, obožavam njene komentare, pogotovo kad pljuje Mariju Dolores.
unapologetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 22:42   #105
Sad sam odgledao 19. i venčanje. Odlična epizoda.

Josefa je bila presmešna kad je Ursuli nabrajala s kim je sve iz susedstva Maria Dolores bila.

MD i Daniel su bili super u Acapulcu, lepo su odradili scene na plaži. Jedva čekam šta će biti sa njima posle ovog 'venčanja'.

Sviđa mi se što Maleny već zna da Max oseća nešto prema MD i trudi se da ga zadrži.

Iselina priča mi je i dalje jedna od najzanimljivih. Nadam se da će uskoro biti nešto konkretno s njom i Claudiom.
unapologetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 17:07   #106
21. epizoda najbolja do sada.

Louvier odlično glumi, najbolja je bila u scenama u bolnici kad saznaje da je Ivana trudna i posle kad je Max nosi u sobu onako poluživu. I Medina je odličan bio, Daniela je ipak zabolelo kad je MD saznala sve, suze su mu krenule.

Josefa naravno saznala sve i raširila po susedstvu, njeni komentari su mi highlight svake epizode.

Priča Isele i Claudija mi se sve više sviđa, super je bio poljubac ispred lifta. Još ga ona izbegava sada da ne bio pomislio da je laka. A predobro mi je bilo kad je rekla posle povraćanja Josefi da joj nije muka od poljupca, nego od toga što rade i što vara Orlanda.

Ivana trudna i hoće da Maria Dolores ostane muerta de hambre. Jedva čekam da postane prava negativka.
unapologetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 17:15   #107
Odgledao sam sve epizode i najnoviju, 29. Baš su dobre poslednje epizode.

Ivana je postala negativka, hoće da MD strpa u zatvor, ali i Danielu bi da se osveti. Izgubila je bebu, tj. to pretpostavlja, nije još uvek otišla na pregled. Inače, ima neki bolesni pogled u poslednje vreme.

Max je rekao Mariji Dolores da je zaljubljen u nju, to su fino odradili. I svi redom su to saznali, Maleny je doživela mini nervni slom. Potvrđeno je i da je ona ubila svog oca kao devojčica.

MD je sve naivnija, tj. veruje svakom ko opravdava Daniela. Evo sad joj je Ivanina tetka rekla da su Ursula i Maleny odgovorne za lažno venčanje, da je Ivana izmislila trudnoću. Jeste da to zvuči uverljivo, ali bilo bi bolje da je njen lik malo jači i nezavisniji. Ali, ima vremena.

Claudio i Isela sve zanimljiviji. Povatali su se u bolnici, sad joj on govori da poštuje i Almu i nju i da treba da prekinu s tim što imaju.
unapologetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 22:50   #108
Telenovela je cijela postavljena na Televisinom YT kanalu, čak i u 16:9, ako se ne varam.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 23:46   #109
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Telenovela je cijela postavljena na Televisinom YT kanalu, čak i u 16:9, ako se ne varam.
Ajme odlično!
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 15:51   #110
Htjela bi da ovo dođe kod nas....
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2020., 14:53   #111
Dosa je i ovaj masterpiece na red

Vjerovo sam dosta forumasa kad je ova stvar u pitanju, tako da mislim da necu pozalit...

Pogleda prvih 5 epizoda

Znaci, prvo i prvo - entrada je li ova zena ikad napravila losu entradu - ja ne znam da postoji takva... znaci nema detalja na koji Gissy ne pazi...

Drugo, elenco...pa ovo ce vec vidim bit uzitak gledat...

Znaci Azela Robinson nije ni pocelo , a vec daje dojam samo takvog monstruma od majke... al garant je tu neka pozadina sa starim Bustamanteom, sto posto

Moj obozavani Flavio Medina od njega isto ocekujem jako puno...

Alejandro Camacho mi je i ovdeeeee <33333

Jacinto Parra standardno odlican...

Celina iz RBD mi cak dobro izgleda ovde...

Mogla bi se braca Bustamante borit za dvi sestre

Od Sota i Louiverke ocekujen kemiju kakvu su imali u CET

Idemo dalje...
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2020., 15:30   #112
Bravo kolega Apolon .
Neću ti ništa spojlati .
Samo gledaj i uživaj .


Samo moram napomenuti da je ova novela jedno čudo nakon koje je Giselle postala ono što jest .
Uspjela je nakon otkazivanja one novele Madre sustituta krajem 2013. pronaći ekspres zamjenu i za manje od 8 mjeseci je imala i scenarij i prvoklasni elenco i sve ostalo i početla je snimati. A sve to uopće nije bilo vidjlivo na kvaliteti same novele do kraja ,a to neću komentirati sada da ne spojlam .
A veći čudotovorac je bio RFG koji je nakon otkazivanja Giselline novele uspio za manje od 3 mjeseca na ekrane dovesti onaj Blanco-Pena klasik .Jer on se scenaristički nije smio dirati . Kao što je poznato .I dobro da se ne smije.
Aida Guajardo je ovdje odlično napisala novelu .

Dva čudotvorca u su u tom slabijem terminu 2014.god. uspjela producirati dva klasika desetljeća .



EDIT : Btw Apolon - čekaj na jednu scenu sa Azelom u 8 epizodi .
Pa onda reci nešto o tome . Znat ćeš koja je scena u pitanju . Ja tu scenu ne želim nikad zaboraviti .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2020., 15:59   #113
Dosao do 11

Zakuhava se polako...

Znaci plačem na legendarnog Medinu kao Daniela sta li sve cini jadnoj Ivani, pa to nisu istine.. ova jadna pada ko pokošena, a ovaj ju samo lova radi nasljedstva

Kad san vidija da MD šije haljinu svojoj konkurenciji doslo mi je popadat na pod a i virujen da ce joj sit vjencanicu garant

Daniel za sada maestralno sidi jednon guzicon na dvi stolice...

Camacho je izgleda ovde good guy covik ga svakako gusta gledat... stvarno je glumcina...

Ono sto me najvise zanima jest taj sam naslov novele... sta ce se to dogodit u zivotu MD da ce prestat vjerovat muskarcima... uzasno sam zaintrigrian s ovom novelom

Azela Robinson je FANTASTICNA zena ovakve likove odradi u podne i u ponoc

Rosa Maria Bianchi je isto genijalna, jadna je uvijek pred bankrotom u novelama od nje isto jako puno ocekujem...

Elenco siromasne cetvrti mi je isto jako zanimljiv...

Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
EDIT : Btw Apolon - čekaj na jednu scenu sa Azelom u 8 epizodi .
Pa onda reci nešto o tome . Znat ćeš koja je scena u pitanju . Ja tu scenu ne želim nikad zaboraviti .
Je li mozda scena s onim pustim vocem i povrcem sto je stari Bustamante donio, pa kad je onaj sritnjak dosa s kesicon i narancama kraljica pocela vadit svo voce i kekse sto joj je kcer dobila? To mi je bilo prelegendarno...

Nisam valjda fula scenu xD
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2020., 16:39   #114
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post


Je li mozda scena s onim pustim vocem i povrcem sto je stari Bustamante donio, pa kad je onaj sritnjak dosa s kesicon i narancama kraljica pocela vadit svo voce i kekse sto joj je kcer dobila? To mi je bilo prelegendarno...

Nisam valjda fula scenu xD
Možda ti nije bila nešto .
Ali mislio sam na onu scenu malo prije 5 minute , kad Azela daje Camachu šalicu sa kavom .
Što radi prije negoli izmiješa kavu ?
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2020., 19:09   #115
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Možda ti nije bila nešto .
Ali mislio sam na onu scenu malo prije 5 minute , kad Azela daje Camachu šalicu sa kavom .
Što radi prije negoli izmiješa kavu ?
Sta to nije u 9oj ili mi se pomijesalo ...

Ali da, kakva kraljica mislim cak da mi se nesto sjebnulo s epizodama jer na stranici na kojoj gledam ima 122 nastavka i mislim da mi se jedan nastavak poduplao da sam barem pogledao tvoj post prije epizode, garant bi mi upalo u oko, mislim sjecam se i ovako sad kad si rekao kako je skupila pljuvacku i roknila u salicu ahhahaha
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2020., 16:05   #116
Dosao do 16-te

Kako se Daniel izvlaci to nisu istine svi oko Ivane i MD znaju za njegovu dvostruku igru samo njih 2 misle kako su mu jedine

Soto je ovdje odlican, bas kao i u CET-u , Giselle njega stvarno natjera da glumi i to skroz dobro izgleda... jedva cekam neki konkretniji scenarij između njih dvoje, samo da vidim kakva je kemijica iako nije meni Louvierka losa ni s Flaviom

Kako su se počupali braco i seka ja san mislija da ce ju Daniel zadavit jbt... koliko je gadno izgledalo...

Isela mi je isto prekrasan lik super mi je odabir glumice za njezin lik...

Leonardo je isto slatkica... svidja mi se i njegov lik
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2020., 20:08   #117
Dosao do 22

Kakav je ovo cirkus bija u ovim epizodama

Ivana i neplanirana trudnoca dosle glave Danielu i njegovoj dvostrukoj igri a ona jadna uvjerena kako je MD mu bila samo avanturica pa krepat cu...

Josefa koje je ono zlo... em sto cer prodaje onom starom prdonji radi svoje osvete, em kako je likovala sto je propalo vjencanje i jos onako podrugljivo svima sve iztracala... Azela čupa u ovoj noveli samo tako...

Bravo Giselle vrijeme je da protagonistica okusi prvo u krevetu malo villana, pa tek onda protagonistu

Mama i seka bankrot mogu odahnuti, jer izgleda da ce ipak Daniel da zeni zlatnu koku...samo koliko ce tu sreca potrajat, pitanje je sad...

Adry je odlicna ovdje... pogotovo scene s Medinom na onoj plazi, dosta su kemicni bili... a i rasturila mi je scenu u bolnici kad je odvalila samar Danielu

Izgleda da se u njoj sada budi stav “Yo no creo en los hombres” i sad ce ju bas bit zanimljivo gledat... ocekujem neku bitchy stranu... i da se nece tek-tako predat drugom muskarcu

Sve u svemu, vraski jebena novela... Za sada...
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2020., 21:33   #118
Kako mije žao da je ne mogu pratiti s tobom.
Imam je na popisu za gledanje, ali sam se vraški nakrcala.. i sad ne stignem nikako.
Pa niti ne čitam šta pišeš..
Uživaj, lipi moj!
__________________
°° Si lloras por haber perdido el sol, las lágrimas no te dejarán ver las estrellas / R.Tagore °°
°° ♥ Treat people with kindness ♥ °°

♫ Maybe they also know our dance ♫
Sajetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2020., 16:01   #119
Dosao do 27.

Josefa i Isela jebate pas kako glume, čupaju samo tako... kako padaju šamari, uvrede, čupanja za kosu znaci sve...

Jadan Orlando Isela ga laze i radi zrtvu od same sebe, a zapravo se sama u sve ovo uvukla uz pomoc majke (koja joj izgleda nije majka )

Maleny ubila starog dajte me nemojte... znaci zato je ona tako nestabilna jos od malena... nije se lijecilo na vrijeme, a sada je vjerojatno i prekasno...

Ursula je zmijetina na kub malo njeznija verzija Josefe, al svejedno zajebana... niti voli djecu niti im zeli dobro... bitno joj je samo vratit status i moc u drustvu kakav je prije uzivala...

Nadam se da ce Orlando i Doris spojit slatki su mi zajedno, a oboje su zrtve svojih navodnih ljubavi... samo im lazu i muljaju...

Claudio se jadan zatelebao dobro u Iselu, a i nije ga ni za krivit kad mu cura konstantno daje povoda...

Ivanu cak pocinjem ne podnosit i vise ju ne zalim... s obzirom da je toliko glupa, neka joj sve novce izmuzu... tako joj i triba kad je tulava...zanima me samo je li stvarno izgubila bebu pa glumi da uzme daniela ili je i dalje trudna
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2020., 21:33   #120
Dosao do 32

Ne predaje se Daniel koristi svaki trenutak MD-ine slabosti ne bi li je vratio natrag... a ona jadna jos zaljubljena i sve puši

MD i Max beso je bio savrsen nisu me razocarali Adry i Gabriel, zna san to ja...

Ivana izgubi bebu karma, usudio bih se reci... imam feeling da se pretvara u zescu negativku, ne bira ni cilj ni sredstvo da unisti MD... a ni Daniela isto...

Doris i Orlando i dalje naivni i dalje su pijuni Aria i Isele...

Isela i Josefa nastavljaju rat kako obozavam gledat njihove scene, pa to nisu jebene istine
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:56.