Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2015., 15:43   #21
Nasi se u serijama drze uvijek istih kliseja.. malo su i dosadili s tim..
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2015., 19:53   #22
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
Nasi se u serijama drze uvijek istih kliseja.. malo su i dosadili s tim..
Da zaista, totalno neoriginalno i već viđeno tristo puta. A i ovi glavni glumci iskaču iz paštete
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 17:04   #23
Ocajna gluma, totalno glupe fore po kojima i jedni i drugi ispadaju jos deset puta veci kreteni nego sto su...
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 20:39   #24
Koga bi voljeli gledati u Horvatovima???
nemanja123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 16:33   #25
Baš me zanima kako će ovo ispasti, Seranovi su odlična serija, a nisu loši ni Sinđelići.
ladystone is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 11:11   #26
Evo jedno univerzalno pitanje. Ima li iti jedna domaća sapunica završetak?
Čujem od ljudi šta gledaju da su svega dvi-tri imale pravi završetak, a sve ostale samo nestale sa televizije.

Ovu ludost neću niti komentirat.
__________________
I'm not crazy, my mother had me tested!!!
mikrofonija18si is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 11:20   #27
Je li se ovo uopće počelo snimati?
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 13:22   #28
Quote:
mikrofonija18si kaže: Pogledaj post
Evo jedno univerzalno pitanje. Ima li iti jedna domaća sapunica završetak?
Čujem od ljudi šta gledaju da su svega dvi-tri imale pravi završetak, a sve ostale samo nestale sa televizije.

Ovu ludost neću niti komentirat.
Kako nisu?? Pa sve su imale kraj koliko znam
Quote:
Kolovare kaže: Pogledaj post
Je li se ovo uopće počelo snimati?
A trebali su počet do sad iako nisam jos nigdje vidio službeno da je počelo
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 15:32   #29
Ne želim previše ulazit u off topic, al samo da odgovorim: dvije telenovele nisu imale pravi kraj, već su naprasno prekinute - Ne daj se Nina i Zakon ljubavi. Eventualno "Pod sretnom zvijezdom" koja je imala cliffhanger na kraju. Ostale su sve imale kraj.

A sad natrag na "Horvatove".
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 16:24   #30
Snimanje je pocelo 21.4 i kakve veze Horvatovi imaju sa sapunicama koje nemaju zavrsetak nisu jos ni krenulei a i nisu sapunica nego humuristicka serija
nemanja123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 13:20   #31
Gledao sam srpsku verziju i uopće nije loše. Tko na kraju sve igra u našoj?

Quote:
nemanja123 kaže: Pogledaj post
Snimanje je pocelo 21.4 i kakve veze Horvatovi imaju sa sapunicama koje nemaju zavrsetak nisu jos ni krenulei a i nisu sapunica nego humuristicka serija
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 22:13   #32
Pise u prvom postu
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 08:50   #33
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ne želim previše ulazit u off topic, al samo da odgovorim: dvije telenovele nisu imale pravi kraj, već su naprasno prekinute - Ne daj se Nina i Zakon ljubavi. Eventualno "Pod sretnom zvijezdom" koja je imala cliffhanger na kraju. Ostale su sve imale kraj.

A sad natrag na "Horvatove".
I zabranjena ljubav nije imala pravi kraj
mecs is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 16:47   #34
Horvatovi

Nova serija RTL Televizije počinje ove jeseni, a remake je španjolske serije "Los Serrano".



Što se zbiva kada udovac s tri sina ponovo sretne svoju mladenačku ljubav, ženu u najboljim godinama, koja je razvedena i živi s dvije kćeri i majkom, gledatelji će doznati u obiteljskom serijalu “Horvatovi” koja je počela sa snimanjem za RTL Televiziju.

“Horvatovi” su osmišljeni prema španjolskom serijalu “Los Serrano”, jednom od najgledanijih serijala u Španjolskoj, u kojoj se upravo snima deveta sezona.



Glavne uloge u 'Horvatovima' igraju Goran Navojec i Bojana Gregorić. On je otac tri sina, a ona majka dvije kćeri i njegova srednjoškolska ljubav. Ponovni susret nakon niza godina bit će fatalna – Lila (Bojana Gregurić) mijenja život naglavačke i seli se Stjepanu Horvatu (Goran Navojec), za kojeg se uskoro I udaje. Postaju jedna velika obitelj s petoro djece i tu započinje priča. Osim njih glume i Bojan Navojec, Marija Škaričić, Ljubomir Kerekeš, Vojislav Brajović te mnogi drugi poznati glumci.



Također, u ‘Horvatovima’ glume i djeca od 8 do 18 godina što ovoj obiteljskoj seriji daje posebnu draž te je čini serijom koju mogu pratiti baš članovi obitelji.

Serija će zasigurno podignuti glumačke i produkcijske standarde jer se jedna epizoda snima i po četiri dana za razliku od svih ostalih serija ovakvog tipa koje su se na komercijalnim televizijama snimale maksimalno jedan i pol dan po epizodi.

Ne propustite ‘Horvatove’ , ove jeseni na RTL Televiziji!



LINK NA ČLANAK - RTL

deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 17:25   #35
Ohh ne, Seranosi su meni jedna od najboljih serija ikada i ne znam da ću moći da gledam a da ne poredim. Drugo u domaćim serijama djeca redovno loše glume, ne znam kako su izabrali ove mlade glumce, ali ako će biti samo klinci koji recituju tekst bolje da ni ne počinju s serijom jer djeca nose radnju podjednako, ako ne i više, kao i odrasli.
Izbor glavnih tj. roditelja mi je dobar, ali opet...pogledat ću bar prvu. Srpsku verziju iste serije nisam gledala.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 02:19   #36
Srpska verzija meni iskreno ok,nadam se dace biti i ova ali da bude nesto posebno,sumnjam.
mecs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 16:06   #37
Pozdrav!

Gledala sam "Los Serrano" i u početku su mi bili odlični, ali kasnije se radnja previše razvodnila, a kraj me potpuno razočarao. Gledala sam i talijansku verziju "I Cesaroni", koja mi je čak bila i bolja od originala, ali kasnije se previše udaljila od originalne priče i opet me razočarala. Po meni najbolja verzija ove serije bila je grčka verzija "Eutuxusmenh Mazi", koja mi je bila najdinamičnija i najhumorističnija od sve tri verzije koje sam gledala. Srpsku verziju nisam gledala, tako da ne mogu komentirati.

Kao i kod ostalih verzija, i ovdje će puno ovisiti o dinamici među likovima i pričama – ako bude pogođeno, moglo bi biti zanimljivo, ako ne... Uglavnom, bacit ću pogled barem na prvu epizodu, pa ću vidjeti.
Koritsaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 18:51   #38
Pa jel ovo dramska ili humoristična serija?

btw. ja mislim da će ovo biti gledano. prosječni hrvatski gledatelj se uvijek loži na ovakve stvari na tv-u
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 12:17   #39
Izgleda da i Pinčićka ima ulogu u seriji.

https://www.facebook.com/37751002245...e=1&permPage=1

Službena stranica serije:

https://www.facebook.com/pages/Horva...&tab=page_info
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 12:08   #40
Pozdrav svima!

Nisam neki ljubitelj komedije, tako da ne vjerujem da ću ovo gledati, ali ovo bi moglo ispasti kao KPDP, dramska serija sa elementima komedije. Sve u svemu, ovo mi ne zvuči primamljivo. Možda bude neka telenovela na jesen, jer ovo mi i nije prikladna zamjena za VI.
Danko Bananko12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:28.