Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2008., 19:57   #1
Talking Assassin's Creed 2 [*]

Bok ljudi,za sve koji su prešli assassins creed (kako treba),što prognozirate kako ce izgledati dvojka, s obzirom na one skrivene poruke.
MaSihmetz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 20:10   #2
Kako se pretpstavlja s obzirom na poruke,u svojoj sobi na vrhu napisan je neki kodirani kalendar koje kaže da
ce izać krajem 12.mjeseca 2012. god., ili 9.mj 2012.(alii to je mozda samo kad ce se nesto dogodit u igrice).
MaSihmetz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 23:03   #3
Kakve 2012 godine?

Ja cula da ce izaci krajem ove godine,valjda ubrzo,a imam feeling da ce biti jos bolja nego Assassin's creed 1, u svakom slucaju ta me je igra fascinirala,stavrno je extra napravljena!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 00:23   #4
baš,al neznam sta onda ovi glume,sta ste od znakova skuzili??? E i da se zna lucy je assassin,ako otvorite njezinu deleted message, spojit sva velika slova i dobit cete we will come il tak nes i kad ju pogledas sa onim assassin viewom plava je, a samo su assassin's-i plavi,civili žuti, neprijatelji crveni,onda neki bibliski tekstovi,jedva cekam dvojku...
MaSihmetz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 00:25   #5
2012. nostradamus predvidja apokalipsu n shit
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 07:49   #6
A dobra im je i zvucna podloga u igri,stvarno su sve napravili odlicno,ja sam bas gledala na MTV - u,ima neka emisija u vezih igra i pravo sam se iznenadila kad sam vidjela da je producent Assassin's creeda neka djevojka,mozda nema ni 20 godina,ali na zalost nista ne rekose tacno za drugi dio, ma za nadati je se da ce ubrzo izaci!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 10:02   #7
Quote:
nedodirljiva kaže: Pogledaj post
A dobra im je i zvucna podloga u igri,stvarno su sve napravili odlicno,ja sam bas gledala na MTV - u,ima neka emisija u vezih igra i pravo sam se iznenadila kad sam vidjela da je producent Assassin's creeda neka djevojka,mozda nema ni 20 godina,ali na zalost nista ne rekose tacno za drugi dio, ma za nadati je se da ce ubrzo izaci!
emisija se zove Game One ili AAA(Access All Areas), gledam kad god naletim na to, tema je bila čini mi se digital heroes ili game worlds(svjetovi, mjesta u kojim se igra odvija)...rekla je da će pokušat biti bolji od prvog...ali ne vjerujem da će izaći ove godine, pa nema ničeg konkretnog o izlasku, niti gdke će se odvijat...
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 10:42   #8
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
emisija se zove Game One ili AAA(Access All Areas), gledam kad god naletim na to, tema je bila čini mi se digital heroes ili game worlds(svjetovi, mjesta u kojim se igra odvija)...rekla je da će pokušat biti bolji od prvog...ali ne vjerujem da će izaći ove godine, pa nema ničeg konkretnog o izlasku, niti gdke će se odvijat...
Reci mi znas li mozda termin te emisije,kad otprilike bude?
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 11:48   #9
Quote:
nedodirljiva kaže: Pogledaj post
Reci mi znas li mozda termin te emisije,kad otprilike bude?
nažalost ne, ja sam to uvijek gledal negdje poslije 12 (u noć), oko 1~2 u noć...imaš na internetu sve epizode(mtv.com ili .net..ne znam točno, malo put sam bil na njoj)
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 13:20   #10
Quote:
nedodirljiva kaže: Pogledaj post
pravo sam se iznenadila kad sam vidjela da je producent Assassin's creeda neka djevojka,mozda nema ni 20 godina.
Ženska ima 33 godine

__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 23:04   #11
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Ženska ima 33 godine

Ups...ocigledno sam pogresila!

Ja sam mislila da nema ni 20 godina,djelovala mi je kao neko dijete,ali opet iznenadjujuce je da je producent zena i cak da je ljepuskasta,ocekivala sam nekog strebera sa naocalama,e sad mi se igra jos vise dopada!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 13:38   #12
sramota LOL
MaSihmetz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 13:40   #13
nemoguce mozda je izmislila pricu, al takvo klanje da zena stvori,nece moc(osim ak je L€z8@)
i nisam cuo nista o dvojci,neko je moro nes skuzit.
MaSihmetz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 16:33   #14
Quote:
masimec kaže: Pogledaj post
nemoguce mozda je izmislila pricu, al takvo klanje da zena stvori,nece moc(osim ak je L€z8@)
i nisam cuo nista o dvojci,neko je moro nes skuzit.
pa zašto žena ne bi to napravila, mislim....možda žena ima bujnu maštu, ne zgraža se od ubijanja i ima mogučnosti...
nikola cherchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 14:12   #15
zašto ne?ženski um još nije istražen do kraja
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 14:12   #16
masimec, očito je da nemaš blage što je to producent...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 15:54   #17
smatram da ce ispravit onu monotonost i smor iz jedinice i ucinit igru malo manje linearnom. inace nisam znao da je producent žena. gg.
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 22:56   #18
ja sam znao, imaš i lažni trailer na youtube-u s njom na pocetku.I zašto mi se ne šalje post kad ga našišem odavno sam napiso da je znam šta je producent ,samo mislim da žene obicno ne stvaraju priču za igrice koje poticu nasilje,i to.
Dosad nisam cuo za PRODUCENTICU.
MaSihmetz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 23:45   #19
Quote:
masimec kaže: Pogledaj post
samo mislim da žene obicno ne stvaraju priču za igrice koje poticu nasilje,i to.
Dosad nisam cuo za PRODUCENTICU.
a čuj hvala bogu da nije jedna od onih kojima se gade nasilne igre, pa bi samo igrale barbie po neku utrku, simse... svaka joj čast, da ih barem ima više takvih

evo nedodirljiva je još jedan primjer, čak i ona igra nasilne igre (ili tu samo spada AC)

btw malo smo skrenuli s teme (Pogrešno skretanje)
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 02:12   #20
Quote:
masimec kaže: Pogledaj post
da je znam šta je producent ,samo mislim da žene obicno ne stvaraju priču za igrice koje poticu nasilje,i to.
Dosad nisam cuo za PRODUCENTICU.
I ja ponovo kažem da ne znaš što je to producent. Koje veze producent ima sa stvaranjem priče?

P.S. Igra. Ne igrica.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:40.