Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2015., 16:25   #3381
HM u Arena centru, C&a City Center West.
Rbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 18:43   #3382
Ma biti ljetna trudnica je predobro. Ja sam stalno u sosevima, haljinama, dimijama, kratkim hlacama na gumu.. Ako imam 2-3 komada bas trudnicka mislim da sam puno rekla.

Inace trudnicku kupujem u h&m, online preko asosa ili newlook-a, kad sam vani gap i old navy, a cula sam da i zara sprema maternity kolekciju.
Atia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 20:09   #3383
C&A i H&M imaju nešto, u jednoj trgovini s dječjom odjećom su mi preporučili onaj H&M na Cvjetnom, oni navodno imaju veću ponudu. Inače i Westgate ima dućan koji drži dosta zgodne stvari za trudnice, tamo preko puta info pulta/banke, ne znam kakve su cijene samo, ne znam ima li još netko.

Ja sam do kraja ljeta također planirala biti u suknjama i haljinama, sad sam u 3. mj, dakle do kraja drugog tromjesečja se nadam da će to funkcionirati (osim ako opet bude nikakvo ljeto).
Njih imam od prošlih godina, ali svake godine ih imaš na sve strane i nisu skupe.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 20:32   #3384
Nemam ništa trudničke odjece.
Zimu sam provela u tajicama i tunikama/dugim košuljama, a sad nosim suknje,haljine i široke hlače koje imam otprije.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 20:49   #3385
Mama Nova na Malešnici i West Gateu ima dosta zgodnih stvari, pogotovo hlača; tamo sam za prvu trudnoću u 5mj (i trudnoća i svibanj) kupila bijele hlače na gumu, od nekog tankog materijala, presavršene su. Krajem 8mj. sam kupila neke traperice, isto, super kroj, malo deblji materijal jer je 2010.g. u 8. i 9. mj bilo hladnjikavo. Jedino kaj me kod njih smeta malo, je ta njihova guma, dođe preko cijelog trbuha, i ima onu gumu za podešavanje (što je dobra stvar) ,ali ponekad me smeta. Oboje hlače nosim i sad.

Inače, otkrila sam H&M, jedino kaj mi kod njihovih trudničkih hlača nikako ne ide u glavu je to da imaju onak, skinny modele hlača, broj 34 (?!?!?) ,koji meni ni prek lista noge ne ide , ali me zato oduševila ona "tkanina" koja ide prek trbuha, tak je lagana, mekana i nema gumicu za podešavanje širine. Ali cijene, ajme....

Gornji djelovi odjeće, malo veći brojevi običnih majica. (L ili XL). Sad mi najviše problema radi pronalazak odgovarajućeg grudnjaka i badić mi treba...

C&A, koliko sam uspjela vidjeti, dok je bio trudnički odjel u Garden Mallu, dosta zgodnih hlača sa tankom gumom, (sad više nemaju trudnički odjel, samo u City-ima...)
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 20:53   #3386
Quote:
Noise kaže: Pogledaj post
Inače, otkrila sam H&M, jedino kaj mi kod njihovih trudničkih hlača nikako ne ide u glavu je to da imaju onak, skinny modele hlača, broj 34 (?!?!?) ,koji meni ni prek lista noge ne ide
To je za one užasne trudnice koje samo trbuh dobiju i nabijaju nerealne standarde ostalima.
Znam dvije takve, tjedan prije poroda, a kao da su progutale lubenicu, sve ostalo još mini mini.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 21:02   #3387
https://www.forum.hr/showthread.php?t=166197&page=169
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 08:43   #3388
Mama nova je prilično skupa.

Ima u Diademi u West gate-u zgodnih stvarčica, nisu klasično trudničke ali mogu proći i u trudnoći i kasnije.

Glupo mi je kupovati klasično trudničku robu i kaj ću poslije s njom?
FIŽA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 08:59   #3389
Imate u lidlu od pretproslog tjedna hlace i majice za trudnice.
Iskreno, u dvije trudnoce nisam kupila biti jednu jedinu trudnicku stvarcicu. Kombinirala sam stare stvati s nekim novijim tunikicana koje nosim i poslije poroda. Kad bih obukla obicnu majicu ispod bih obavezno obukla duzu potkosulju..
Tajice su dusu dale umjesto hlaca. Iako sam svoje traperice nosila tamo do 34tj. Otkopcam gumb i prekrijem majicom.. barem sad ima u ponudi svuda ovih laganih hlaca na gumu u svim bojama itd. Malo mi previse nabiju cijene za pojedine trudnicke artikle.. tak da ne dam pare za to.
anamaria0811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 09:01   #3390
I ja imam hrpu tunika, haljina i tajica jer sam to i prije nosila (ne volim traperice), ako ću nešto kupovati bit će haljine koje mogu nositi i kasnije. Eventualno jedna ona majica u stilu "baby loading" ili tak nekaj čisto iz fore.

Krajem 8. mjeseca mi treba svečana haljina za frendičino vjenčanje i tražit ću neku u grčkom stilu da mi fino pada preko trbuha, a da bude i za kasnije (tad ću biti u 6. mjesecu trudnoće). Planirala sam u Importanneu pogledati (tamo je frendica kupila za svadbu, isto je bila trudna kolko ću bit i ja i jako je zadovoljna), onda slijede Mango, H&M i tome slično.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 09:11   #3391
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Krajem 8. mjeseca mi treba svečana haljina za frendičino vjenčanje i tražit ću neku u grčkom stilu da mi fino pada preko trbuha, a da bude i za kasnije (tad ću biti u 6. mjesecu trudnoće). Planirala sam u Importanneu pogledati (tamo je frendica kupila za svadbu, isto je bila trudna kolko ću bit i ja i jako je zadovoljna), onda slijede Mango, H&M i tome slično.
Vidiš, to bi ti mogli imati ovi u WG, u izlogu je znalo biti lijepih haljina za takve stvari.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 09:22   #3392
Misliš Mama Nova? Baš sam sad gledala njihov web i našla sam jednu jako lijepu, nije skupa (moram vidjet kakav je materijal na dodir), samo mi se ne sviđa što je plava. Ali WG će svakako doći u obzir.

Jel netko gledao Hrvatski top model? Jel ova ženska jedna od ispalih kandidatkinja?
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 11:38   #3393
A trudnice iz Splita? Meni je u H&M-u uzasna ponuda, nema nista
malileptirić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 14:51   #3394
Kupila troje hlača preko Njuškala i Moje krpice; jedne dugačke, jedne 3/4 i jedne kratke, sve skupa za 170 kn.
Sad tražim još jedne dugačke (trebat će za hladnije dane) i traper suknju ako nađem.
FIŽA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 14:58   #3395
Gdje ima dućan za trudnice? Znam samo za Mama Nova u Malešnici i West Gate-u, a voljela bih negdje ići pogledati robicu, ne nužno i kupiti jer je skupa, ali malo se prošetati pa vidjeti. Kakva je Mama Nova u Malešnici, manja/ista/veća od West Gate-a?
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 15:01   #3396
Kakva je Mama Nova u Malešnici, manja/ista/veća od West Gate-a?

Voljela bih malo prošnjofati izbor trudničke odjeće, ne nužno tamo kupiti jer znam da je skupo, ali nisam zadovoljna izbor u H&M-u i sličnim dućanima. Posebno me zanimaju svečane haljine jer početkom rujna idem prijateljici na svadbu, tad ću biti u 6. mjesecu trudnoće.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 15:14   #3397
Sweet....mislim da je manja na Malešnici. Sjećam se da su imali dosta skupe haljine. Ja sam recimo išla na svadbu u 39tt, obukla sam si bila cre trudničke hlače iz HMa i neku običnu majicu koja je onak rastezljiva prek trbuha a gore malo šira iz Orsaya mislim, čak nije ni trudnička. i super je izgledalo.

Fiža...u HMu su sad imali sniženje na dugim trudničkim trapkama, pogledaj si tamo
dinda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 15:27   #3398
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Gdje ima dućan za trudnice? Znam samo za Mama Nova u Malešnici i West Gate-u, a voljela bih negdje ići pogledati robicu, ne nužno i kupiti jer je skupa, ali malo se prošetati pa vidjeti. Kakva je Mama Nova u Malešnici, manja/ista/veća od West Gate-a?
Ako ćeš ići u Malešnicu, javi kakav je izbor. Relativno mi je blizu pa ako nije preskupo, navirila bi se. Fora su mi njihove trudničke majice sa bebačem koji viri kroz nešto slično roletama .
U web shopu su 159 kn a tako nekako i u west gate-u.
FIŽA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 15:30   #3399
ja sam si sad kupila ti majicu sa bebacem koji spava na oblaku, iz prosle t imam tzv 'virka', ali je s dugim rukavima. tamo sam si bila kupila i trudnike tajice, bas su debele unutra podfutrane, prave zimske. ostalo mi je sve tamo ipak mrvu preskupo
dinda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 15:40   #3400
Javim. Muž me upozorio da ako je na Malešnici manji da će me odvesti u West Gate. Rekoh dobro.

Znate kaj ja hoću? Ne znate naravno. Tražim si neke dulje ljetne suknje. Znate onak s nekom gumicom tak da ih u teoriji mogu nositi ispod i iznad trbuha (onda bi bile kraće, ali dovoljno dugačke). Ionako ne nosim traperice, nego tajice koje mi sad nisu više tolko praktične jer su mi majice sve kraće i kraće, a kak je ljeto ne nosi mi se još ispod jedna dulja, kakti potkošulja, to mi je zgodno kad je hladnije. Pa bih si kupila nekoliko suknji tako da iskoristim majice dok mogu.

Ovak nekaj sam mislila i otkrila da se to zove maksi suknja (nema pojma o modi).

Primjer 1 i 2.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:10.