Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2009., 11:00   #81
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ali te gore navedene brojke su dosta individualne, zar ne? kako znati da ce partner biti 'zadovoljan' sa tvojom brojkom?
pa što kako znati dal će bit zadovoljan.??
jel to znači da ako se njemu ne sviđa to da je cura spavala s 15 dečkiju a ja jesam, da bi trebala reći da sam spavala s njih 3, ili ako sam djevica a on voli iskusne reći da sam spavala s njih 15...ne kužim...
ak mu se ne sviđa to kakva sam nek traži dalje...
pa neću ga lažima držati uz sebe...
pa neću valjda lagati o sebi bilo što samo zato da bi se nekom svidjela...
to mi isto koda ne prihvaća i ne sviđa mu se bilo koji dio onoga što sam radila i kako sam se ponašala u bilo kom razdoblju svoga života...
ako ja stojim iza toga, i mislim da sam ok postupala tko je on da bi ja radi njega morala lagati da sam radila ili da nisam radila bilo što samo zato da se njemu svidim...
meni je to prije svega nepoštivanje same sebe...

Zadnje uređivanje mišura : 20.05.2009. at 11:06.
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 11:09   #82
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
evo ova misura je jedna od onih kakvu ja trazim barem po pisanju,a nazalost cura je u manjini i evo njoj saljem pozd i nek samo ustraje,a ne da se prilagodjava danasnjem drustvu di je sve lose,naopako opce prihvaceno
o hvala hvala...
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 11:09   #83
Pa to baš nije i previše bitno...
Ženit bi trebalo onu koju voliš, valjda....
Znao sam bezobrazne i napuhane junferice, i super cool profesionalne kurabe.
I obratno, naravno.
hefest is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 11:09   #84
Quote:
mišura kaže: Pogledaj post
pa što kako znati dal će bit zadovoljan.??
pa rekla si da je to broj koji zena ne osjeca potrebu skrivati... kako znas da je broj koji je zeni oke, prihvatljiv i njenom tipu?



Quote:
mišura kaže: Pogledaj post
jel to znači da ako se njemu ne sviđa to da je cura spavala s 15 dečkiju a ja jesam, da bi trebala reći da sam spavala s njih 3, ili ako sam djevica a on voli iskusne reći da sam spavala s njih 15...ne kužim...
ak mu se ne sviđa to kakva sam nek traži dalje...
pa neću ga lažima držati uz sebe...
pa neću valjda lagati o sebi bilo što samo zato da bi se nekom svidjela...
to mi isto koda ne prihvaća i ne sviđa mu se bilo koji dio onoga što sam radila i kako sam se ponašala u bilo kom razdoblju svoga života...
ako ja stojim iza toga, i mislim da sam ok postupala tko je on da bi ja radi njega morala lagati da sam radila ili da nisam radila bilo što samo zato da se njemu svidim...
meni je to prije svega nepoštivanje same sebe...

ja ne mislim da bi itko trebao lagati, stovise, mislim da se ljudi previse kace na brojke.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 11:16   #85
Quote:
volim čokoladu kaže: Pogledaj post
zašto bez iskustva? zato što se onda osjećaš superiornije, ili zato što voliš podučavati?

slažem se da iskustvo ne znači nužno da je dobra u krevetu, ali moraš proznat da su ipak šanse veće nego kod one koja prvi put vidi k...
Ma ne, ne zanima me superiornost. Lijep je osjećaj kad znaš da si joj prvi i da si ti jedini prolijevao spermu po njenom tijelu
A što se tiče podučavanje, to barem nije problem, za nekoliko mjeseci će biti u formi a što su par mjeseci u cijeloj vječnosti...
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 11:17   #86
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pa rekla si da je to broj koji zena ne osjeca potrebu skrivati... kako znas da je broj koji je zeni oke, prihvatljiv i njenom tipu?






ja ne mislim da bi itko trebao lagati, stovise, mislim da se ljudi previse kace na brojke.
pa ak je s njom valjda mu je prihvatljiv i ak ga to ne mući i ne kopka i da sad ne ponavljam sve kaj sam već prije napisala...
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 11:17   #87
oce ti rec npr.da queen ka zeli mene al zna da sam zadrt i mora bit druga,pa onda kaze da je druga mada ni sama nezna broj.Postenije bi bilo da kaze euskal ja bi ti bila 3 pa ti odluci,svi likovi u ovoj prici su plod maste navedenog pisca i ne uzimajte za ozbiljno,a jesi mislila nesto tipa ovog mojeg misura i cemu crvenjenje pa ne grizem
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 11:20   #88
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ma ne, ne zanima me superiornost. Lijep je osjećaj kad znaš da si joj prvi i da si ti jedini prolijevao spermu po njenom tijelu
A što se tiče podučavanje, to barem nije problem, za nekoliko mjeseci će biti u formi a što su par mjeseci u cijeloj vječnosti...
ma cuj, neke jako brzo uce, samo treba volju, otvorenost i besramnost
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 11:21   #89
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ma ne, ne zanima me superiornost. Lijep je osjećaj kad znaš da si joj prvi i da si ti jedini prolijevao spermu po njenom tijelu
A što se tiče podučavanje, to barem nije problem, za nekoliko mjeseci će biti u formi a što su par mjeseci u cijeloj vječnosti...
možda tebi nije, nekima očito je...
al jasno da od lošeg učitelja ne možeš očekivat ni ne znam kakvog učenika tj. učenicu, i da su ti neki toga očito vrlo dobro svijesni, ne...?
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 11:24   #90
Quote:
hope21 kaže: Pogledaj post
Muskarci obicno krivo protumace pojam iskustvo. Odmah pomisle na broj partnera,sto zapravo nemora imati veze s iskustvom. Ja mislim da neko moze steci vise iskukstva u jednoj ili dvije duge veze nego 10 kracih. Pa bih i ja prije iskusnog,ali po ovoj mojoj tezi iskusnog.
živa istina. osobno i ja prvo pomislim na broj partnera mada to ponekad uopce nema veze s iskustvom
Foxxy_Cleopatra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 11:26   #91
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
oce ti rec npr.da queen ka zeli mene al zna da sam zadrt i mora bit druga,pa onda kaze da je druga mada ni sama nezna broj.Postenije bi bilo da kaze euskal ja bi ti bila 3 pa ti odluci,svi likovi u ovoj prici su plod maste navedenog pisca i ne uzimajte za ozbiljno,a jesi mislila nesto tipa ovog mojeg misura i cemu crvenjenje pa ne grizem
da tako nešto sam mislila...a crvenjenje-krivog smajića sam upotrijebila očito...
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 11:30   #92
Quote:
mišura kaže: Pogledaj post
možda tebi nije, nekima očito je...
al jasno da od lošeg učitelja ne možeš očekivat ni ne znam kakvog učenika tj. učenicu, i da su ti neki toga očito vrlo dobro svijesni, ne...?
Istina a pouzdati se da je u prošlosti imala dobre učitelje nema smisla
Onda je mogu odvesti kod nekog sex gurua pa nek je dva puta tjedno po nekoliko sati daje poduke kako postati bolja u krevetu To bi bio dobar biznis, imati u svom gradu takav tečaj
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 11:35   #93
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Istina a pouzdati se da je u prošlosti imala dobre učitelje nema smisla
Onda je mogu odvesti kod nekog sex gurua pa nek je dva puta tjedno po nekoliko sati daje poduke kako postati bolja u krevetu To bi bio dobar biznis, imati u svom gradu takav tečaj
a neki su izgleda ipak svjesni da su toliko loši učitelji da se pouzdaju u prijašnjeg i kakvog takvog...štoviše većina je takvih, bar ovdje na forumu...al nadam se da forum ipak nije reprezentativni uzorak cjelokupne muške populacije...
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 11:41   #94
Quote:
mišura kaže: Pogledaj post
a neki su izgleda ipak svjesni da su toliko loši učitelji da se pouzdaju u prijašnjeg i kakvog takvog...štoviše većina je takvih, bar ovdje na forumu...al nadam se da forum ipak nije reprezentativni uzorak cjelokupne muške populacije...


nazalost moja licenca za tutoriranje je istekla, inace bi se poceo bahatiti kako bi te svacemu naucio
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 11:46   #95
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
nazalost moja licenca za tutoriranje je istekla, inace bi se poceo bahatiti kako bi te svacemu naucio
iznanadila me tvoja licenca moram priznati, makar i u zastari... iz prijašnjih tvojih postova ("kaaao, nije bitno al ipak radije iskusna..." ak se ne varam), sam stekla dojam da ni ti baš nisi nešto presiguran u svoje učiteljske sposobnosti...

Zadnje uređivanje mišura : 20.05.2009. at 11:55.
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 11:56   #96
Quote:
mišura kaže: Pogledaj post
iznanadila me tvoja licenca moram priznati, makar i u zastari... iz prijašnjih tvojih postova ("kaaao, nije bitno al ipak radije iskusna..." ak se ne varam), sam stekla dojam da ni ti baš nisi nešto presiguran u svoje učiteljske sposobnosti...
nije tu bilo do mojih uciteljskih sposobnosti tu je bilo o mojem uzitku (cisto fizikalno gledano)

ali mislim da ti onaj dio 'nije bitno' daje do znanja da ne bi pobjegao od izazova.

uostalom, ima cak nesto simpaticno u toj nespretnosti ucenja
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 12:05   #97
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
nije tu bilo do mojih uciteljskih sposobnosti tu je bilo o mojem uzitku (cisto fizikalno gledano)

ali mislim da ti onaj dio 'nije bitno' daje do znanja da ne bi pobjegao od izazova.

uostalom, ima cak nesto simpaticno u toj nespretnosti ucenja
aj nemoj se sad izmotavati...uostalom i do tog eventualnog "nije bitno" je došlo jaaako postepeno i nategnuto i kad ti je licenca ko što kažeš već odavno istekla...lako se sad hvaliti... al, kao ,istekla mi licenca- ionak se više nemre niš dokazati...
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 12:11   #98
Quote:
mišura kaže: Pogledaj post
aj nemoj se sad izmotavati...uostalom i do tog eventualnog "nije bitno" je došlo jaaako postepeno i nategnuto i kad ti je licenca ko što kažeš već odavno istekla...lako se sad hvaliti... al, kao ,istekla mi licenca- ionak se više nemre niš dokazati...
mogu ti pomoc u teoretskom dijelu
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 12:24   #99
samo nevini sa dugogodisnjim stazom dlaze u obzir........ istroseni me neinteresiraju..
Maria Callas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 12:52   #100
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mogu ti pomoc u teoretskom dijelu

teoriju savladam i sama, hvala...
a s obzirom da ti licenca davno istekla, upitno je kolko si onda i u teoriji suvremen...
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger