Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2010., 13:37   #1
Alien Breed: Impact

Izašao je Alien Breed: Impact, remake legendarne igre Team 17-a iz 1991. Svi koji smo odrasli na Amigi vjerujem da se sjećamo ove legendarne igre. Ovaj remake napravio je isto Team 17 (oni su već neko vrijeme nezavisni developer koji izbacuje igre isključivo preko online digitalne distribucije) i imali su želju ponoviti onaj oldschool gameplay, ali ga prebaciti u malo modernije okruženje (igra rabi unreal 3 engine, sa fiksiranim zoomom kamere koja se da rotirati. Položaj kamere je izometrijski.)

Igra će izaći u 3 epizode, ovo je prva epizoda i ima 5 velikih misija povezanih u priču, online co-op sa tri zasebne misije i razne "free" načine igre gdje se ganjaju rezultati i sl. Po meni, igra je odlična i dobro priziva duh i atmosferu izvornih Alien breed igara. Ono što je bitno za oldschool igrače je da igraju na "elite" težini, koja je kalibrirana za nas starije freakove koji ne želimo prelagane igre i sjećamo se dana kada su igre imale solidnu dozu izazova i težine. T17 su i sami rekli da je to zapravo "prava" težina.

Igra se može nabaviti preko Steama za 11€, a ima i slobodni demo za probu, iako po meni je demo bitno slabije dizajniran od same igre.

Alien breed: impact

AB community grupa

Igra li još tko ovdje?
__________________
ChRoNoS
piydek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 09:00   #2
jucer sam je probao cim sam vidio da je od team17 (samo se sjetite wormsa). igrao sam koji sat ali me nije bas privukla. ne da je losa nego takva radnja mi nije bas nesto. puno vise sam se zabavio s alien shooterom.
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 10:33   #3
T17 je imao puno vrhunskih igara prije wormsa - samo što ima puno mlađih igrača koji nisu rasli s Amigom, na kojoj platformi je T17 bio "tha shit". AB je puno starija igra od Wormsa. Ovo je remake i kao takav niti nema poantu u priči, nego u oldshool arkadnom shooter gameplayu. A atmosfera i gameplay u ovom novom ABu doista prizivaju te stare glory days. Onaj tko nije upoznat sa takvim gameplayom, trebao bi se pokušati upoznati s time .
__________________
ChRoNoS
piydek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.