Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2006., 20:20   #41
Gle, računaj 5 iako je X semestar praksa, i mislim izrada diplomskog rada. Najiskrenije pomiri se s 5 godina izbivanja od doma. To će ti brzo proći.
pero82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 19:35   #42
Za FBK, prijamni fizika. Jeli žuta zbirka dovoljna?
Einstein is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 19:51   #43
Quote:
Einstein kaže:
Za FBK, prijamni fizika. Jeli žuta zbirka dovoljna?
I previše, budući da na prijemnom nema fizike... osim ako se nešto nije promijenilo za što ja ne znam.
ex Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 20:38   #44
Pardon. Moja zabuna.
Einstein is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 23:55   #45
lol , kako si to uspio?
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 15:41   #46
Bolje ne pitaj.
Einstein is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 15:51   #47
FBK? - za farmaciju je kratica FBF. A fizika ne ide na prijemnom ispitu već biologija, kemija, matematika!
pero82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 18:22   #48
zna netko kad je prijemni?? sisterka stalno gnjavi s time. ja sam farmaciju završila prije 2 god. Također pita dal joj je dosta mjesec dana da se spremi za prijemni, a ima predznanje i već zan 1 god bio tak- tak, 4 zna sve, a kem zna 4 i prvi raz. jel dosta mjesec da upise?? + što će imati 30 bodova manje od maksimuma iz srednje skole
__________________
Sjedim ja u travi, sa sjekirom u glavi, oko mene mravi, plešu ritam pravi....
andreja999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 18:29   #49
na njihovoj stranici još ništa ne piše, ali znam da je prošle god bio 15.7
__________________
Sjedim ja u travi, sa sjekirom u glavi, oko mene mravi, plešu ritam pravi....
andreja999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 19:14   #50
prijateljica mi se spremala cili cetvrti razred i ishla na puste instrukcije, prolazila 5,0 u srednjoj i nije upala. sad je na pbf-u.
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 21:03   #51
cuj ja onda ne znam sta je s tim tvojim frendicama. ja kad sam isla imala sam veliko predznanje i proučavala sam literaturu isčitavala oko god dana ali sam intenzivno učila zadnjih mjesec dana.
bila sam 4, s više od 90% točno rješenog prijemnog tako da mi nisi niti gledal bodove iz srednje.
u koju je ta skolu išla?
__________________
Sjedim ja u travi, sa sjekirom u glavi, oko mene mravi, plešu ritam pravi....
andreja999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 21:10   #52
opchu.
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 23:21   #53
ima tu razlike među općim u zg recimo.


ja sam isla u 7. i zahvaljujem Bogu
__________________
Sjedim ja u travi, sa sjekirom u glavi, oko mene mravi, plešu ritam pravi....
andreja999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 23:50   #54
Da istina je da ima malog utjecaja i gimnazija, no isto je bitno i tko ti predaje u određenoj gimnaziji jer isto ima i unutar jedne škole i dobrih i loših profesora. A što se tiče učenja za prijemni treba imati dobro predznanje, dosta rano počet učit ali i pred kraj zapeti. Svakako treba probati ako ima želju ali mislim da treba imati i rezervnu opciju jer ljudi koji dolaze na prijemni iz farmacije su uglavnom , zapravo više od 70% maturanti koji su bili oslobođeni mature.
pero82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 15:11   #55
ja nezanam dali je brzo učim ali meni je mjesec i pol bio uvrh glave za spremiti se za ovaj faks. stoji tu i pripreme i veliko predznanje, i dugo raspitivanje, karakteristična pitanja.... i na kraju 4.. a prijemni bio težak... znači napisala bolje od jedne cure koja se navodno spremala 2 godine
__________________
Sjedim ja u travi, sa sjekirom u glavi, oko mene mravi, plešu ritam pravi....
andreja999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 16:48   #56
**

ej da vas pitam jel istina da se na prijemnom zadaci iz matematike moraju rjesavati bez formula... ??? jel oni zaista ne daju neke svoje ??? koliko znam na FER-u daju i na ostalima ali sam cula da na farmaciji nema??? i jel se smije kakav kalkulator koristiti???
pusa svima,od buduce studentice..
 
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 18:09   #57
nema ti nikakvih tablica niti periodnog
ja se spremam sad za farmaciju već oko godinu dana i ne mislim da će bit teško jer iam doma prijamne od 87 godine tak da ono...mislim ak ih sve prođem da ću dobro napisat prijamni+ maximalni bodovi iz skole+oslobođenje mature
wish me luck
majchy_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 19:12   #58
Ja sam generacija kojoj fax traje 9 semestara,s tim da je taj 9. pisanje diplomskog,praksa i mozda izborni.Uglavnom ni ovi u referadi neznaju sigurno Nisam rekla da sam ucila tjedan dana,jer je nemoguce to sve naucit,ali za vrijeme priprema nisam stigla nista dodatno ucit.Ali sam zato ucila prije priprema jedno mjesec dana.
Ali vrijeme provedeno za pripreme ne znaci puno,jer znam ljude koji su se pripremali za fer ili medicinu vise od godinu dana pa nisu upali.E sad,koji je njihov problem neznam
Zelim puno srece svima koji idu na prijamni uskoro,posebno biokemicarima
Buttercup is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 19:14   #59
I da,sto se tice formula na prijavnom,nema tablica,ali zato nema ni negativnih bodova iz matematike.I naucite zadatke sa prijasnjih godina jer se ponavljaju (i to identicno skroz)
Buttercup is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 23:21   #60
oki...thanks! znaci sad mi preostaje da se jakoooo dobro pripremim i to je to... a valjda cu i ja upasti ...pa se vidimo ... jer nazalost nemam drugu varijantu za faks,kad me nista vise ne zanima... pusa ..
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.