Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2018., 12:39   #1
Vježbanje kod kuće uz video programe razne

stara tema je prešla 10k postova, pa otvaramo novu

bez upita i keljenja linkova za skidanje, molimo na pp s tim
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 09:31   #2
Trebam savjet/prijedlog za vjezbanje kod kuce koje ce eksli dati neke rezultate. Nemam neki visak kila,visoka sam 175cm i imam 60kg,hranim se iglavnom po lchf principima. Bedra su mi oduvijek bolna tocka,izrazena su dosta a guza ravna.
Ono sto bi ja htjela je malo zaobliti guzu,bedra smanjiti i opcenito se ucvrstiti jer sam sva pudingasta.
Pokusala sam kroz godine u vise navrata vjezbati 30 days shred,ali jednostavno nikakvih rezultata nije bilo. Malo sam gledala Zuzku na yt,ali moram priznati da sam skepticna,zar je noguce postici neke rezultate s 10-15 min dnevno?
*Lilly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 18:42   #3
lilly probaj insanity
carrie_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 11:46   #4
meni su od svih tih programa najbolji bili od autumn calabrese 21 day fix i 21 day fix extreme.
bolji su mi od shaun T-ja jer su normalniji, ima pauza između pojedinih serija, a opet su dovoljno zahtjevni i daju rezultate.
ja sam ih radila više puta zaredom, uz podizanje kilaže utega.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 13:54   #5
jel ima netko da bi počeo vježbuckat danas ili ovih dana, pa da tako tipkamo i motiviramo se skupa tu ?

ne znam koliko puta sam počinjala na ovaj način 'vježbat'...

imam viška i mlohava sam, ništa mišića
sjedilački posao
ljenguza

nemam neke velike želje, samo da maknem višak, malo se učvrstim, dođem u formu, ubrzam metabolizam i to održavam.
samo to
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 14:41   #6
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
jel ima netko da bi počeo vježbuckat danas ili ovih dana, pa da tako tipkamo i motiviramo se skupa tu ?

ne znam koliko puta sam počinjala na ovaj način 'vježbat'...

imam viška i mlohava sam, ništa mišića
sjedilački posao
ljenguza

nemam neke velike želje, samo da maknem višak, malo se učvrstim, dođem u formu, ubrzam metabolizam i to održavam.
samo to
Još su stari Grci tvrdili da je telo odraz duha...
Woody is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.