Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2011., 22:05   #21


ti zbilja misliš da ovaj može glumiti vođu otpora?
Lik živi na staroj slavi cijeli svoj život
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 22:08   #22
Ovaj može samo glumit nekog propalog dilera dijelova uništenih Skynetovih strojeva...
THE GANT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 22:11   #23
5ica se treba odvijati u budućnosti, ignorirati salvation kao sto je ovaj ignorirao 3, odrzati istu glumačku postavu, pokazati napokon pravi rat i slanje kroz vrijeme. ovo što se događa u prošlosti je izlizano do maksimuma i nikako nemoze drzati vodu, film bi ispao isto kao i sarah conor kronike, ovako serijal ima vec pun k...c rupa i bez ovih komplikacija koji ovi kakti oce snimit
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 22:12   #24
Kad već govorimo o castingu za film,ja ovu sigrurno ne bi mogao ponovno vidjet.

c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 23:14   #25
bolje da je tužna, manje bi se naborala
definitivno radnju smjestiti u budućnost, al ne ova preseravnja iz petice, pravu stvar kakvu su nam pokazali u dvojci.
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 00:38   #26
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
ti zbilja misliš da ovaj može glumiti vođu otpora?
Lik živi na staroj slavi cijeli svoj život
Quote:
THE GANT kaže: Pogledaj post
Ovaj može samo glumit nekog propalog dilera dijelova uništenih Skynetovih strojeva...
Ima nesto viska kilograma, no to nije problem skinut.
Ionako nece poceti sa snimanjem filma jos neko vrijeme.

No treba pricekati ostale vijesti od Justin Lina, da vidimo kakav ce casting odabrati.

Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
Kad već govorimo o castingu za film,ja ovu sigrurno ne bi mogao ponovno vidjet.
Ok, ostarila je, no to malo CGI-a ili sminke moze srediti.
Kao sta su sredili i Arniea u T3.

Quote:
caesar-caesar kaže: Pogledaj post
bolje da je tužna, manje bi se naborala
definitivno radnju smjestiti u budućnost, al ne ova preseravnja iz petice, pravu stvar kakvu su nam pokazali u dvojci.
A kako bi po tebi snimili ''pravu'' stvar, odnosno sequel na T2 ako ne s originalnim castingom?
Ili se to zapravo odnosilo na T5 kao sequel na T4.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 02:02   #27
skinuo sam terminator 6...i znate što, filip višnjić je dobar kao kontrolor timelinea
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 10:30   #28
Quote:
sleng kaže: Pogledaj post
skinuo sam terminator 6...i znate što, filip višnjić je dobar kao kontrolor timelinea

Slijepi srpski guslar Filip Višnjić??? Taj je riknuo birvaktile, ima sto i pedeset godina. Njega ne mogu ni klonirati jer se ne zna ni gdje je sahranjen. A i šta bio radio u filmu, guslao Connorova junačka djela protiv mašina.

Ah, da, a da nisi mislio Goran Višnjić. E to je već drugi par opanaka.
Ringo10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 12:13   #29
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ima nesto viska kilograma, no to nije problem skinut.
Ionako nece poceti sa snimanjem filma jos neko vrijeme.
Nisu problem kile, nego je lik ocajan glumac koji glumi u filmovima direct to dvd. Nek ostave Bale uopce nevidim razlog zasto bi ga mjenjali. Ovog furlonga nemogu zamisliti da nosi pušku, taj bi film ispao komedija.


ovo je John Connor
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 12:55   #30
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
A kako bi po tebi snimili ''pravu'' stvar, odnosno sequel na T2 ako ne s originalnim castingom?
Ili se to zapravo odnosilo na T5 kao sequel na T4.
pa to sam i mislio, sequel na t2 sa originalnim glumcima, smješten u budućnosti u apokaliptično vrijeme, ali da liči na flashback iz dvojke. meni je recimo petica bila ne atmosferična, previše svjetla, jest da je bilo sve rastureno, ali nisam dobio onaj osjećaj očaja i opasnosti kao u kratkoj sceni iz dvojke koja je po meni puno više donijela nego cijela petica od dva sata .
a ako se planiraju nadovezati na t5, neka naprave istu stvar, atmosfera, atmosfera i još malo atmosfere, da imamo strah i "respekt" prema mašinama koje haraju svijetom gazeći nas kao žohare, duge spore scene, tuneli, prljavo brate itd
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 13:05   #31
Quote:
caesar-caesar kaže: Pogledaj post
pa to sam i mislio, sequel na t2 sa originalnim glumcima, smješten u budućnosti u apokaliptično vrijeme, ali da liči na flashback iz dvojke. meni je recimo petica bila ne atmosferična, previše svjetla, jest da je bilo sve rastureno, ali nisam dobio onaj osjećaj očaja i opasnosti kao u kratkoj sceni iz dvojke koja je po meni puno više donijela nego cijela petica od dva sata .
a ako se planiraju nadovezati na t5, neka naprave istu stvar, atmosfera, atmosfera i još malo atmosfere, da imamo strah i "respekt" prema mašinama koje haraju svijetom gazeći nas kao žohare, duge spore scene, tuneli, prljavo brate itd
Misliš valjda na četvrti dio.I bolje neka novi Terminator bude prequel,a ne nastavak na prva dva u postapokaliptičnoj budućnosti,jer su na kraju dvice zaustavili sudnji dan.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 13:17   #32
Quote:
Davy Crockett kaže: Pogledaj post
Sumljam da ce drugi dio ikada biti nadmasen.
I ja isto sumnjam tako da to ne treba ni ocekivati a ni razmisljati o tome.

Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post


ti zbilja misliš da ovaj može glumiti vođu otpora?
Lik živi na staroj slavi cijeli svoj život
Katastrofa je, pogledaj ga. Steta sto se usvinjio a bio je savrsen kao John u T2 ali sada nisam za to da on uopste glumi u novom filmu.

Pogledajte nasta lice glavni glumci iz T2, stari su.

Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Nisu problem kile, nego je lik ocajan glumac koji glumi u filmovima direct to dvd. Nek ostave Bale uopce nevidim razlog zasto bi ga mjenjali. Ovog furlonga nemogu zamisliti da nosi pušku, taj bi film ispao komedija.


ovo je John Connor
Bas tako, Bale je Konor i to ne treba menjati.

Furlong ni slucajno

Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ok, ostarila je, no to malo CGI-a ili sminke moze srediti.
Kao sta su sredili i Arniea u T3.
Arnold je u T3 izgledao ocajno, jadno i smesno.

Jednostavno se jos tada (2003-e) videlo da je star i po meni on vise nije za takve uloge.
Treba nesto odraditi s mladjim glumcima poput Bale ali da to ispadne bolje nego Salvation.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 13:23   #33
Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
Misliš valjda na četvrti dio.I bolje neka novi Terminator bude prequel,a ne nastavak na prva dva u postapokaliptičnoj budućnosti,jer su na kraju dvice zaustavili sudnji dan.
To treba napravit ali bez ovih starih glumaca, Arnolda nek naprave ponovo cgi, ali neka daje glas. Nekuzim kako bi bihen i hamilton mogli glumiti 20 godišnjake kad imaju 60 godina. Nek sačuvaju ovu glumačku ekipu iz salvationa i gotovo. Bale i Yelchin su mi bili ok. Neka napokon zaokruže tu cijelu priču sa slanjem kroz vrijeme iz budućnosti i to je to, a kasnije neka rade remakea koliko god hoće više me ni nece biti briga.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 13:25   #34
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
To treba napravit ali bez ovih starih glumaca, Arnolda nek naprave ponovo cgi, ali neka daje glas. Nekuzim kako bi bihen i hamilton mogli glumiti 20 godišnjake kad imaju 60 godina. Nek sačuvaju ovu glumačku ekipu iz salvationa i gotovo. Bale i Yelchin su mi bili ok. Neka napokon zaokruže tu cijelu priču sa slanjem kroz vrijeme iz budućnosti i to je to, a kasnije neka rade remakea koliko god hoće više me ni nece biti briga.
Potpis
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 13:29   #35
Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
Misliš valjda na četvrti dio.I bolje neka novi Terminator bude prequel,a ne nastavak na prva dva u postapokaliptičnoj budućnosti,jer su na kraju dvice zaustavili sudnji dan.
da, to sam mislio, lapsus. ček, pa kaj nije ipak počeo sudnji dan na kraju trojke?
prequel bi isto štimao, recimo da je arnold istaknuti vojnik/vojskovođa prema kojemu su napravili terminatora, tj preuzeli ljudski izgled, time bi opravdali arnoldove godine, ali npr da ga je skynet ipak "pomladio" za svog termića
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 15:33   #36
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post

ovo je John Connor
Ma zajebi, ovo je John Connor:

Bale nije los glumac, al ovaj lik je pokazao vecu karizmu u tih par sekundi pojavljivanja, nego Bale u cijelom filmu, nije mi Bale za Connora nikako.....mozda bas zato sto je poznat glumac, pa nekako nemogu zamislit Betmena kao vodju otpora.
Polucilindar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 16:00   #37
Quote:
Ringo10 kaže: Pogledaj post
Slijepi srpski guslar Filip Višnjić??? Taj je riknuo birvaktile, ima sto i pedeset godina. Njega ne mogu ni klonirati jer se ne zna ni gdje je sahranjen. A i šta bio radio u filmu, guslao Connorova junačka djela protiv mašina.

Ah, da, a da nisi mislio Goran Višnjić. E to je već drugi par opanaka.
A da jednostavnije nije rijec o trollu?
(Mislim, come on... skinuti Terminator 6...)

Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Nisu problem kile, nego je lik ocajan glumac koji glumi u filmovima direct to dvd. Nek ostave Bale uopce nevidim razlog zasto bi ga mjenjali. Ovog furlonga nemogu zamisliti da nosi pušku, taj bi film ispao komedija.
Mozda sad po nekim filmovima ispada ocajan glumac, no priznao si to ili ne, on je ipak originalni John Connor i to ne mozes mjenjati.
A Justin Linu je bitna originalnost kod ''Terminator 2012''. Vidjet cemo na kraju sta ce uopce ispasti od castinga, jer jos nista nije sigurno. Ono su samo glasine koje se razmatraju kao dobra mogucnost da privuku i nove i starje fanove.

Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
jer su na kraju dvice zaustavili sudnji dan.
Ako gledas po cijeloj prici, u T2 ga samo odgode, no Sudnji dan svejedno dodje 10 godina kasnije u T3 (ili koliko se vec radnja kasnije odvija).

Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Arnold je u T3 izgledao ocajno, jadno i smesno.

Jednostavno se jos tada (2003-e) videlo da je star i po meni on vise nije za takve uloge.
Treba nesto odraditi s mladjim glumcima poput Bale ali da to ispadne bolje nego Salvation.
Ispao je smijesan u T3 jer mu je bio takav scenarij, htjeli su malo humora uvesti u taj film za promijenu.
A sa CGI-em ga danas mogu sasvim dovoljno pomladiti da se ponovo uklopi u tu ulogu i dobro odradi svog lika T-800.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 16:31   #38
Jedan od razloga zašto volim mini-serije. Priča ima početak, sredinu i kraj. Terminator je imao početak i kraj kad je Cameron vukao konce. Ostatak je mužnja love sa jednim lošim redateljem gorim od drugoga. Šteta fantastične priče.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 17:09   #39
Nitko tko je ikada glumio u Terminator filmovima ne bi smio više glumiti. Arnold i Linda su starćići, Bale ima karizmu čaše vode.
Cijela priča o familiji Connor svakome izlazi na uši, oči, i na sve tjelesne otvore. Who cares?

Jedini način da se terminator franšiza oživi bi bio da angažiraju Camerona i da napravi nešto potpuno drugačije, jedino reboot ili radikalna protpuno nova priča sa novim glumcima dolazi u obzir.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 17:43   #40
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
I
Katastrofa je, pogledaj ga. Steta sto se usvinjio a bio je savrsen kao John.
ma nije čak ni to problem.
dobar Hollywodski trener bi ga za 6 mjeseci doveo u formu.
ali lik se sjebao drogiranjem.

rijetki se vrate poput Roberta Downey Jr.-a

Meni je od glumaca veći problem nedostatak atmosfere iz prva dva filma,a 4. dio,skorz u budućnosti nema veze sa odličnim scenama prva 2 filma u budućnosti.

laseri očito nisu cool,meci se mogu ubiti terminatori
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.