Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2012., 19:53   #1
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)

The Hobbit: There and Back Again (2014)

Budući su već otvorene teme za prva dva filma u Hobit trilogiji (The Hobbit: An Unexpected Journey i The Hobbit: The Desolation of Smaug), bio bi red otvoriti temu koja će se primarno baviti trećim filmom, svojevrsnim Povratkom kralja u Hobit trilogiji, posebice stoga jer premijeru drugog i trećeg dijela razdvaja tek sedam mjeseci.

Naime, dok The Hobbit: The Desolation of Smaug stiže 13. prosinca iduće godine, premijera The Hobbit: There and Back Again najavljena je za 18. srpnja 2014. godine.

Iako zasada nije u potpunosti jasno gdje će završiti Desolation of Smaug, a početi There and Back Again, logično je za pretpostaviti kako će vrhunac Desolation of Smaug označiti:

- Smaugova smrt od strijele ispaljene iz Bardovog luka tijekom napada na Lake-town
- napad na Bijelog vijeća Dol Guldur i istjerivanje Necromancera (Saurona)

Stoga će središnji dio There and Back Again biti vilenjačko-ljudska opsada Samotne planine, dolazak Daina Gvzdenstope (Billy Connoly), te Bitka pet vojski (za koju Phillipa Boyens kaže kako će biti nešto najspektakularnije ikada viđeno u filmovima o Međuzemlju.

Kako bilo, zasada je izašla prva slija iz trećeg dijela - Bard (Luke Evans) i Legolas (Orlando Bloom)

__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 20:02   #2
Nekak mi se cini da ce ti tema pod kljuc, jer je jos dosta vremena do izlaska treceg filma.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 20:22   #3
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Nekak mi se cini da ce ti tema pod kljuc, jer je jos dosta vremena do izlaska treceg filma.

A zbog čega bi išla pod ključ? Sigurno bih na zadnjih 4-5 stranica mogao naći još nekoliko filmova iz 2014. (kao i ponekog iz 2015.) koji imaju vlastite teme, da ne spominjem kako ne bi bilo u redu trpati sve There and Back Again vijesti u Desolation of Smaug topic.

Uostalom, godina i po dana i nije baš previše. A da ne spominjem kako ja o svojim topicima uglavnom vodim redovitu brigu, sa vijestima i updaetovima, za razliku od nekih drugih koji su otvarali teme pa onda pobjegli, ostavivši drugima da ih u međuvremenu filaju informacijama.

Dakle, tema je oke, i bit će kvalitetna, tu nema sumnje.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 23:58   #4
Question

Zar nije jednostavnije otvoriti jednu temu za cijelu trilogiju nego tražiti što spada u koji film pa onda još i tražiti temu posebno?
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 17:26   #5
Quote:
Kabam.com just announced The Hobbit: Armies of the Third Age, which is described as a free online strategy game. You can sign up for the Beta now. The premise is that Elves and Dwarves are on the brink of war, and Goblins and Orcs are about to make it worse.

Control the greatest Heroes of Middle-earth, including Gandalf, Legolas, and Thorin Oakenshield in fast-paced, tactical combat
Build and lead powerful armies, attacking your enemies and defending against brutal assaults
Choose from three races, each with unique units
Ally with thousands of players to wage an epic war online

Update: The Hollywood Reporter has this press release about Armies of the Third Age, and the second game, The Hobbit: Kingdoms of Middle-earth. For more information about the style of these games check out this article on AllThingsD.com

“Kabam is known for creating “mid-core” games, meaning that they require more involvement by the players than many social games. Chou said that its style is in line with the movies, which are dark and gritty. The mobile game will have an empire-building component seen in previous Kabam games, and the Web game will have real-time combat sequences…”

Sounds like a blast! There is more great concept art on the site of elves and dwarves in battle, as well as this image of dwarves riding boars.

For anyone wondering if Billy Connolly was just making things up when he said Dain would be riding a wild pig, this is more evidence in support of it.
Izvor.

Šta reć, koju posluku porati...
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 20:11   #6
Battlepig
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 20:46   #7
I ne samo to - Dain će priklati kojeg elfa, nositi irokezu i tetovaže na glavi.To jest, ako je za vjerovati Connollyu :

Quote:
Connolly is back in the country to do more work on The Hobbit as dwarf warrior Dáin Ironfoot. “I have a war to fight. Elves to kill. Orcs to maim,” he says.

(...)

“They’re basically broadening me, making me wider,” he explains, adding that the technology being used on the film is making for long, hard working days. “But let me say, this guy will terrify the life out of you. I have a Mohawk and tattoos on my head. You’ve got to see it.”

(...)

“But you don’t feel like a little guy because you are doing big things like killing people and stuff. And you are wearing all that armour and make-up and everything. It was great fun. I arrive riding a wild pig.”
Izvor.

Irokez s tetoviranom glavom koji jaše na vepru i ubija vilenjake.

Ajme.

Ajmeee ...
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 17:02   #8
Ček, jel onda Connoly možda onaj patuljak sa irokezom kojeg vidimo na trenuutak u bitki kod Anzulbizara?
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 17:33   #9
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Ček, jel onda Connoly možda onaj patuljak sa irokezom kojeg vidimo na trenuutak u bitki kod Anzulbizara?
Mislim da je taj iz Morije Dwalin.Po faci liči na njega.A i internetom kruži artwork "young Dwalina" koji to potvrđuje .

EDIT:

Evo slika, pa procijenite sami je li Irokez zapravo Dwalin:

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphoto...13197905_n.jpg

http://images2.wikia.nocookie.net/__...62/Dwalin.jpeg
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.

Zadnje uređivanje Zagorski Križar : 29.12.2012. at 17:40.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 17:47   #10
vidi se da je to on, po oziljku iznad oka
Nascimento is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2013., 19:47   #11
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
Zar nije jednostavnije otvoriti jednu temu za cijelu trilogiju nego tražiti što spada u koji film pa onda još i tražiti temu posebno?
Slažem se sa ovime, biće preglednije.
Juden is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 14:55   #12
Quote:
Nascimento kaže: Pogledaj post
vidi se da je to on, po oziljku iznad oka
Odlično oko, ja to nisam ni primijetio .

Nego, našao sam zanimljivu sliku - prikaziva sukob Bolga (rekao bih i njegovu smrt) i nekog patuljka.Prvo sam pomislio da se radi o Dol Gulduru, ali tamo nema patuljaka.Barem ih ne bi smjelo biti (čak je i PJ teoretski nemoguće ih tamo ubaciti).Slika nije najbolja, ali vidi se da patuljak ima irokezu i ratnički štih ().Je li to Dain?

http://www.dakkadakka.com/s/i/at/at2...ba04_55909.jpg
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 16:31   #13
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
Odlično oko, ja to nisam ni primijetio .

Nego, našao sam zanimljivu sliku - prikaziva sukob Bolga (rekao bih i njegovu smrt) i nekog patuljka.Prvo sam pomislio da se radi o Dol Gulduru, ali tamo nema patuljaka.Barem ih ne bi smjelo biti (čak je i PJ teoretski nemoguće ih tamo ubaciti).Slika nije najbolja, ali vidi se da patuljak ima irokezu i ratnički štih ().Je li to Dain?

http://www.dakkadakka.com/s/i/at/at2...ba04_55909.jpg
Ne, to ti je segment iz Bitke kod Anzulbizara, viđen u AUJ. Ni meni nije ba najasnije, izuzev mogućnosti kako se radi o Bolgovom bratu blizancu.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 19:45   #14
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Ne, to ti je segment iz Bitke kod Anzulbizara, viđen u AUJ. Ni meni nije ba najasnije, izuzev mogućnosti kako se radi o Bolgovom bratu blizancu.
Da,imaš pravo.Sad sam ponovo pogledao tu scenu, i zamijetio sam ovu sliku.Jbg, malo me pozadina zbunila, ne liči baš na Moriu .
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 15:35   #15
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Ne, to ti je segment iz Bitke kod Anzulbizara, viđen u AUJ. Ni meni nije ba najasnije, izuzev mogućnosti kako se radi o Bolgovom bratu blizancu.
Malo sam šnjufao po svemrežju i ispada da to jest Bolg:

Quote:
There is further evidence to suggest that this might be Bolg. At the end of the film when the credits begin to role, you will notice when the cast appears in the credits, Bolg is credited in the film as being played by Conan Stevens yet he makes no noticeable appearance in the film itself. Its not as if they are just putting all the actors from all the films into the credits as characters such as Legolas, Bard, Beorn, Master of Lake-Town etc etc are not listed in the credits yet Bolg who most assume is not in this film is credited.
http://the-hobbit-movie.com/forum/to...pected-journey

Što pak znači da Dwalin nije ubio tog orka (Bolga), a ovaj je nekim čudom umaknuo preživjelim patuljcima.

Nego, kad smo kod svinja, vijest da će Dain jahati vepra je praktički sigurna.U knjizi koja sadržava concept artove za prvi film, na prvoj stranici stoji artwork zaprege s patuljkom koja je upregnuta u vepra:

http://www.youtube.com/watch?v=Fvy2Dw0K2m8

Također, u popisu (koji je nekim čudom izašao u javnost) Games Workshop minijatura koje bi trebale izaći, nalaze se:

Quote:
Dwarves: Dáin Ironfoot & Iron Hill Boar Riders
http://www.theonering.net/torwp/2012...bbit-spoilers/

Također se nalaze i neke druge stvari, o kojima sam pričao na temi o trećem dijelu trilogije (vojska Bijelog vijeća - Rivendell, Lorien i Dunedain graničari, bez Isengarda ), no ipak treba upozoriti da je Games Workshop za LOTR minijature napravio sve i svašta, dosta toga non-cannon.Ali veprovi su sigurna stvar.

Sad samo treba čekati da fanovi popizde.Ja bum ipak pričekal film da vidim ta čuda .
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.

Zadnje uređivanje Zagorski Križar : 26.01.2013. at 15:58.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 20:49   #16
Odgođen There and Back Again



Kako navode Entertainment Weekly i Deadline, odlučeno je kako će završni film u Hobit trilogiji, spektakl The Hobbit: There and Back Again, u svoj pohod kinima krenuti 17. prosinca 2014. godine, pet mjeseci kasnije negoli je to prvotno bilo planirano.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 00:21   #17
znači gamad pomaknula film tek krajem godine! kriste

bitno je da su ga najavljivali cijelo vrijeme za lipanj 2014

__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 02:45   #18
To je danas klasika koja se radi sa filmovima radjenim na djelove.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 11:37   #19
Bit ce kakve bitke u trecem dijelu?
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 12:14   #20
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
znači gamad pomaknula film tek krajem godine! kriste

bitno je da su ga najavljivali cijelo vrijeme za lipanj 2014

Pa nisu li svi LOTR bili tako?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:03.