Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2014., 10:55   #121
Luc bi se ipak trebao vratiti svojim francuskim glumcima a ne radi reklame unajmljivati američke poluproizvode i kvazi glumce jerbo onda ovako ispadne prdac !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 11:06   #122
Quote:
Derek Trotter kaže: Pogledaj post
Luc bi se ipak trebao vratiti svojim francuskim glumcima a ne radi reklame unajmljivati američke poluproizvode i kvazi glumce jerbo onda ovako ispadne prdac !
Mudro zboriš !
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 21:29   #123
Upravo pogledao Lucy.
I nije mi bio tolko loš kolko je dobio loše kritike
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 14:51   #124
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
Uglavnom zakljucak filma je taj, kada jednog dana dosegnemo 100% pretvorit cemo se u usb. End.



Dobra tema koja je mogla biti i bolje razrađena, no sasvim gledljivo. U svakom slučaju sjeo mi je bolje od Matrixa.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 14:59   #125
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Dobra tema koja je mogla biti i bolje razrađena, no sasvim gledljivo. U svakom slučaju sjeo mi je bolje od Matrixa.


nekome je film totalno apsolutno smeće a nekome je čak bolji i od Matrixa.
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 07:51   #126
Svidio mi se film,uglavnom brzo mi je prošo,a to znači za mene da je film dobar...Malo drukčija tematikai da pošto ovakvu vrstu inače ne gledam ,još jednom
angelinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 14:13   #127
Pogledao jučer, pa onako.. srednja zabava, početak je dosta obećavao (dok scarlett nije počela po sobi izigravati poltergeista) ako izuzmemo scarlettino jaukanje, to joj ne pristaje. Ako volite SJ i nema se nista drugo za gledat... prolazi.
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 14:46   #128
Zašto ima ovoliko negativne kritike nije mi jasno. Film nije remek djelo, ali ima dobrih trenutaka.

Kao što je Brogan rekao ovo je poluozbiljan film koji je mogao biti bolje napravljen da je malo ozbiljnije rađen.

Ne znam zašto su rađene reference na Odiseju 2001, ala monolit - Lucy i majmuni, protagonist na kraju "transcendira" itd; ali, ok, nije tako strašno.

Čitao sam davno knjigu sa sličnom tematikom i u tome je moja najveća zamjerka, ovo mogao biti puno složeniji, dublji i interesantniji film makar onda ne bi zaradio toliko puno kao što je sada.

Sve u svemu da se pogledati i nije loš film, ali ostaje za željeti kvalitetnije djelo sa ovakvom tematikom.
__________________
Ljudi su progoni beskrajem vječnosti. I tako se pitamo: hoće li naša djela odjekivati kroz stoljeća? Hoće li stranci čuti naša imena davno nakon što smo nestali i pitati se tko smo bili, kako smo se hrabro borili, koliko vatreno smo voljeli? – Odisej
God Hand is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 21:02   #129
100% naravno losija kopija filma limitless koji je jedno 80% bolji film.
Ovaj film pretendira na shit of the year.
svrsko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 20:59   #130
fora mi je film. za pogledat cisto ok. ali kao i svi ostali cu se nadovezat na limitless. puno mi je realnije koristenje 100% mozga u limitlessu nego u lucy. ideja da postajes nesto nadljudsko sa 100% mozga mi ne lezi nekako
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:29   #131
Katastrofa ali kata-jebena-strofa

Jedva gledljivo do pred kraj a tih zadnjih pola sata su gotovo i negledljivi no naterah se da odgledam cisto da vidim sta ce sve biti koja ce jos glupost biti dodata na gomilu gluposti.
Scarlett Johansson je bas pocela da snima smeca, prvo "Under the Skin" pa sad ovo i od sada definitivno izbegavam njene filmove odnosno one u kojima ona glumi glavnu ulogu jer su mi se ova dva bas zgadila i totalno izgubih poverenje u SJ.

Moja ocena: 2/10
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 18:20   #132
Dosta dobar film za ubit večer. Čak stvarno dobro i atmosferično počne. Ali što dalje ide sve je gluplji.

Ja mu dajem prolaznu ocjenu, poslužio je svrsi. Barem nije još jedan generični Liam Neeson revenge thriller.
lakrdijaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 19:21   #133
Quote:
lakrdijaš kaže: Pogledaj post
Dosta dobar film za ubit večer. Čak stvarno dobro i atmosferično počne. Ali što dalje ide sve je gluplji.
Bold - Imas pravo, totalno mi je ubio to vece kad sam ga gledao evo jos se oporavljam

Da u pocetku bude cisto ok ali kako odmice od hrane bez ukusa pretvara se u smrdljivo goFno.
Steta jer je ideja dobra i mogao se napraviti dobar akcioni-sf ali bez onako glupih preterivanja i idiotarija.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 19:50   #134
^^lol a mene nije baš toliko ukomirao xd

Šteta stvarno. U kolike krajnosti se išlo pred kraj sam već okretao očima. Inače filmove koji odmah tako počnu izgasim automatski, ali ovaj te malo po malo uvlači u idiotizam pa kad si već pred kraj odlučiš odsjediti još tih 20 ak min xd
lakrdijaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 00:39   #135
Film je tesko razocaranje, isto kao Limitless i novi Judge Dredd. Filmovi s drogama, drogiranim likovima i drogiranom atmosferom su za publiku u koju ne spadam.
A stranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 17:59   #136
Film je dobro napravljen..Što je rijetkost kod današnjih blockbustera..Jel' ovo blockbuster..
Film nije naporan, kakvim gore navedeni znaju uglavnom biti, i taman traje toliko da ne postane zamoran..

Na imdb neki uspoređuju film sa Inception i Odisejom..Inception je pretenciozno smeće, Odiseja je remek djelo (iz raznih razloga)..
Jedna od ideja u filmu je da se život, sve što radimo u životu, svodi na dvije maksime, seks i smrt..Apsolutno se slažem sa navedenim..
Naravno da gro ekipe koja je još u fazi gdje im je razmnožavanje, primarna okupacija mozga i misli, ne razumije premisu filma..

Ne propustiti, odnosno svakako pogledati..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 18:00   #137
Gledala sam ga nekih pola sata i zaspala, dosadan mi je film.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 11:36   #138
Uz peti element i leona smjestila se lucy kao najzabavnije od luca....
4578/5000
__________________
kad ti zivot da led,napravi sladoled
tromo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 15:05   #139
Nije los. Eto . Ako zazmiris i gledas ga kao sto bi bilo kad bi bilo je ok. Brzo prodje i nije mi bilo dosadno, pa mu je to plus. A na zadnju scenu sam crkla , usb .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 23:43   #140
Quote:
svrsko kaže: Pogledaj post
100% naravno losija kopija filma limitless koji je jedno 80% bolji film.
Ovaj film pretendira na shit of the year.
Istina. A ja čak ne volim puno Bradley Coopera kao glumca, dok recimo Bessonove prve filmove obožavam, ova tvrdnja putpuno stoji. I nije istina da nije naporan, jer zadnji dio filma je totalno zbrkan, nelogičan i jedva čekaš da završi, a završi ili kao "meh" osjećaj ili pljuska u lice. U svakom slučaju ne kako se nadaš od Bessona.
__________________
--- WIKI IS YOUR FRIEND ---
mako is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.