Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2014., 23:29   #401
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Je li netko koristio ovaj http://www.paulaschoice.si/hrvatska/...l#.U57wHPl_uwU
vidim imaju par proizvoda sa bha kiselinom, ima li netko preporuku?
ja koristim 10-ak dana ovo, ali mi je još prerano reći konačne dojmove. zasad mi se sviđa, mada mi se čini da je u startu puno bolje djelovao na mitesere i komedone nego sada, no rano mi je dati konačni sud
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 10:33   #402
hvala jasmine

planira li netko narucivati uskoro? da podijelimo postarinu
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 11:18   #403
besplatna poštarina danas i sutra za iznose iznad 150 kn
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 00:23   #404
Ako bi koja od vas iz Zg narucivala uskoro, neka se javi na PM pa da podijelimo postarinu
__________________
♥♥ sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ ǝʇ ɯıloʌ ♥♥
mishica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 01:51   #405
Ako bi netko iz Zagreba htio naručiti i podijeliti poštarinu dok je još 10% popusta, može PM
__________________
et ma vie pour tes yeux lentement s'empoissone
NoCigar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 17:24   #406
Meni je jučer došla pošiljka sa proizvodima,za 1 dan,stvarno bolje nemože iako sam razočarana cijenom šipinga koja je 35kn za iznos manji od 390kn što znači da se neisplati kupovati po jedan proizvod il nedaj bože uzeti samo sempliće. Davno kad sam još naručivala iz USA šiping je bio 5$ što je manje nego kod nas i druga stvar kad se uzima pouzećem a iznos bude preko 390kn naplaćuju 10kn nečega,ok piše to u njihovim uvjetima posovanja al evo do sad sam naručivala iz naših šopova i nitko nema tih 10kn. Nije stvar u 10kn već nekužim čemu to.
Cijene proizvoda su isto puno skuplje nego na američkoj stranici,opet vidim da je i u drugim evropskim zemljama tako,nismo izuzetak,neki plaćaju i veći šiping al eto ljuti me to i frustrira pogotovo što se u trenutku kad je otvorena naša Hr stranica ukinuto slanje iz USA. Sebi sam računala za neke od proizvoda,kod nas kupim 2 a za isti taj iznos u americi kupum 3 proizvoda a da negovorim da kod nas nema masu proizvoda,što zbog sastava,kako mi je odgovoreno za jdan proizod ali znam da nemamo kompletnu ponudu,nadam se da će to uskoro biti riješeno.
još jedna stvar prije nogo krenem pisati o proizvodima i pozitivnim stvarima. opisi proizvoda na našoj stranicu su jako loši,vidi se da je prevođeno sa slovenskog i neke bitne činjenice kod nekih proizvoda nisu naglašene i netko ko se nekuži u to neće znati ključne stvari.

e sad malo o proizvodima. Trenutno koristim 5 full size proizvoda i jedan travel size i većinu proizvoda sam ili probala ili koristim iz testera.Ono što za početak mogu reći je da sam prezadovoljna.

http://www.paulaschoice.si/hrvatska/...l#.U9unPVLlpTw
ovaj tonik koristim već duže vrijeme,nije klasični tonik,više je emulzija i koristim ga i ujutro i naveće i to prstima ga nanosim a ne vaticom jer mi služi kao tretman a ne kao klasični tonik da mi skine višak prljavštine ili šminke,ujedno tako ga i štedim i trošim onoliko koliko mi uistinu i treba. Sad u ovih par dana kad je ipak bilo ljetno vrijeme koristila sam samo njega i serum i potpuno mi je to bilo dovoljno za preko dana što se hodratizacije tiče,znači izuzetno je hidratantan,ugodan pretpostavljam da bi bio odličan za sve tipove kože,moja je normalna,povremeno t-zona zasjaji pogotovo sad ljeti al u biti je normalna s tim da mi recimo proizvodi za suhu kožu više odgovaraju nego oni za mješovitu.

http://www.paulaschoice.si/hrvatska/...l#.U9urI1LlpTw
Ovaj serum isto koristim kao i tonik duže vremena,mislim preko mjesec dana. Uzela sam ga radi prevencije tamnih mrlja i da mi pokuša izbljediti par točkica hiperpigmentacije koje imam. Po tom pitanju za sad nemam problema ali želim se time posvetiti i spriječiti nastanak fleka a i sastav ovog seruma je bombastičan,sve je u njemu što treba mojoj koži od 40g. Što se tiče ovih točkica koje imam,nije ošlo do promjene,isto tako nisam dobila nikakve nove flekice,po tom pitanju ne znam koliko je serum usjpješan ali meni je izuzetno ugodan i dalje ću ga nastaviti koristiti. Koristim ga samo ujutro jer daje prekrasan sjaj licu,glow bez masnoće i težine na licu i nakon par minuta nakon nanošenje imam osjećaj kao da nermam ništa na licu a opet lice mi je njrgovano. Nema nikakvog mirisa,silikonsko gelasto kremaste teksture je,bijele boje. Recimo savršena je kombinaija kad se preko njega stavi mat puder pa onda ovaj glow lagano probija kroz puder ali isto tako ako neko nevoli sjaj onda uz serum nikako Nejde puder koji daj dodatni sjaj,treba paziti na te kombinacije. Ja recimo nevolim previše sjaja i ako koristim serum pa puder nikako mi Nejde još na to hightlighter jer je to onda previše.

http://www.paulaschoice.si/hrvatska/...l#.U9utUFLlpTw
ovaj gel koristim iz testera,nekoliko sam ih potrošila i još ih imam. Gel je zaista dobar,bez mirisa i okusa,čisti ljepo kožu bez zatezanja i koža ostane naon njega meka i nema se osjećaj isušivanja. Puder isto tako dobro skine ali ne i šminku oko očijuinače nekoristim takve stvari za skidanje šminke ali sam testirala. Meni osobno ovo je za umivanje kad se nema šminke na licu ili za završno čišćenje nakon što se šminka već skine.Jako mi je dobar i razmišljam o kupnju cijele boćice ali isto tako mi je dobar i sljedeći čistač koji se može dobiti u duplo većem pakiranju s neznatnom razlikom u cijeni. Radi se o ovom čistaču.
http://www.paulaschoice.si/hrvatska/...l#.U9uuMFLlrXY
on je za suhu kožu al nevidim razloga da ga i drugi tipovi kože,osim masne a aknama nebi mogli koristiti. Još je hidratantniji od resist čistača,kremastiji,isto bez mirisa i okusa i pjene. Eto između ta dva se dvoumim.

http://www.paulaschoice.si/hrvatska/...l#.U9uunlLlpTw
ovaj sam isto probala,potrošila nekoliko testera i onak mi je,nit smrdi nit miriši,ostavio me ravnodušnom,niš posebno. Mogao bi biti dobar za nekoga sa mješovitom masnom kožom koja je i dehidrirana ili na normalnu kožu. Isto kao i prethodni neskida svu šminku.

http://www.paulaschoice.si/hrvatska/...l#.U9uvKVLlpTw
Ovo sam sinoć stavila prvi put na lice,inače koristim konstantno aha proizvode tako da je moja koža navikla na njih i nemam osjetljivu kožu. Za sad imam samo testere iako namjeravam kupiti full size bocu jer sam jako zadovoljna.
Nije bilo nikakve reakcije,crvenila ni peckanja,jedan tester može poslužiti za 2 korisštenja tako da ako se dvoumite između nekih drugih proizvoda,kalkulirate radi cijene slobodno si možete uzeti par ovih testera koji će potrajati duž s obzirom na to da se radi o tretmanu koji se ne koristi svaki dan.
Evo lice mi je jutros vidno sjajnije i mekše,stavila sam ga i na ruke i one su mi bile sjajne,čak sam se tome i smijala. Pretpostavljam,iz svoga iskustva,da će nekome tko prvi put koriti ovakve proizvode koža bljesnuti i biti kao nova,kod mene se nema šta posebno desiti kad je već dugotrajno tretirana al eto i uz to ja sam primjetila razliku. Znači odličan proizvod,savršen i definitivno kupujem.

Koristila sam i još neke od aha bha proizvoda i ono što im je zajedničko je to da svi ostavljaju dosta jak sjaj na licu tako da su po meni jedino za nočno korištenje idealni iako se mogu koristit i preko dana alsvaki dodatni sjoj nekog drugog proizvoda povećava taj sjaj. Recimo da stavim neki od ovih proizvoda prvo pa serum gore koji sam opisala preko sjajila bi se kao disko kugla.

eto to je za ssd. Imam još puno toga pisati,nadam se da je nekom pomoglo što sam napisala i da nisam bila dosadna.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 18:19   #407
bas ti hvala sto si pisala
mene od svega ovoga zanima ovaj exfoliant resist i pure radiance skin brightening treatment
to dvoje mi je na wl, ovaj exfoliant sam mislila poceti koristiti na jesen obzirom da se radi o kiselinama, ali vidim da tebi ne smeta, sada cu ga i ja naruciti


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 20:05   #408
draga nemaš straha od aha ili bha i sad ali nemoj se pržiti na suncu,računaj na to da se ja uopće nesunčam
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 21:28   #409
nisam ni ja, evo cijelo ljeto, namjerno izbjegavam suncanje, a zivim na moru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 22:41   #410
uf da živim na moru ne znam koliko bi mogla biti jak karakter da se nejdem kupati i bar malo posunčati
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 10:11   #411
namjeravam uzeti neke testere, koliko nanosenja jedan moze trajati
mislim uzeti daily i weekly alpha hidroxy acid


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 16:14   #412
weekly ti može biti za 2 puta,njega se u biti i najviše isplati što se tiče testera jer je proizvod koji Nejde svaki dan na lice a full size je baš skup s obzirom na količinu od 60ml
Daily isto može biti za 2,možda za 3 puta.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 16:19   #413
ondaK cemo par komadica jednog i drugog
struuh me uzet ful size, da mi ne bi lice nedajboze odreagiralo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 21:47   #414
i ovo si pod obavezno uzmi semplić,ja sam prezadovoljna,savršena je krema.
http://www.paulaschoice.si/hrvatska/...l#.U91AO1LlolA
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 22:03   #415
i evo vidim sad da imaju za ovaj mjesec akciju 15% na hidratantne kreme.
i ono meni najvažnije da su dobili 1% retinol tretman iako je,narano,kod nas skuplji za 100kn nego na amričkoj stranici.
http://www.paulaschoice.si/hrvatska/...l#.U91AalLlolA
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 22:06   #416
da, dobila sam mail za to cudo.
citala sam na MUA o njemu, dosta oprecna misljenja, i dosta je jak.
tako bi ga htjela probati....


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 22:17   #417
da 1% je najjača koncentracija od ovih retinola koji idu bez recepta. Imaju i slabiji,ja sam si tamana odlučila da uzmem od SkinMedike 0,5% tretman i sad su me ovi pokolebali. U biti ako znaš da podnosiš retinol slobodno možeš i ovo koristiti samo il jednom tjedno ili 2 puta,sama si određuješ granicu prema reakcijama kože na taj proizvod. Zvuči malo zastrašujuće kad se ide prvi put u to al nije to nikakv bauk.
Ja ću se vjerovatno odlučiti za ovaj tretman samo prije toga moram kupiti
Resist c15 booster serum,to ću na ebayu kupiti,neda mi se čekati da dođe kod nas.
Nisam vidjela jel imaju ovoga retinol tretmana u testerima,odoh vidjeti.
nema testera
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 22:26   #418
evo baš sam sad i ja čitala komentare i svi su uglavnom zadovoljni osim jedne ženske ali ona očito nepodnosi retinol. Ijačina ovoga retinola je jednaka jačini 0,25% retinola koji ide na recept,to mi je bilo bitno znati,po tome pretpostavljam da bih ga ja koristila 3 puta tjedno
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 22:28   #419
Paula's Choice & Paula's Select

čemen sluzi resist c15
sad sam i ja sve blize retinolu, psmtr


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 22:34   #420
imam masnu hiperpig. kožu s širokim porama, i borice naravno..šta je najbolje da si uzmem probat za moje stanje?
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.